nogal laat, maar voor toekomstige kopers dan: koop uw smartphone niet via dx, meestal geen competitieve prijs en matige tot slechte levertijden (kan langer dan een maand duren, in het slechtste geval)
Ik heb vrij tevreden van mijn 3GT smartphone (geflasht met de guide van Spekkie), maar één grote frustratie:
Embedded youtubefilmpjes werken niet (in firefox, chrome en nog andere geteste browsers), wanneer ik op play druk komt er een error. Dus ik moet de url trachten te kopiëren van de embedded player en dan pasten in chrome. (niet mogelijk om bv 9gag.tv te bekijken) In firefox wilt hij zelf dan niet spelen. Hardware acceleration lijkt meestal niet te werken (daarmee bedoel ik de hardware codec) bij alle players (vlc, mxplayer, xbmc,...), 720p afspelen is dan soms een probleem, afhankelijk van de codec en bitrate. 1080p is een nogo
Er zijn video-apps (bv mijn favoriete youtubespeler

) die niet meer werken nadat ze vermoedelijk geupdatet werden met hw-acc codec (zonder optie om dit uit te schakelen

)
Ook de usb-kabel zit er veel te los in maar ik heb net in de G4 topic gelezen dat op te lossen is met een nieuw usb-bordje en een schroevendraaier. Kan iemand bevestigen dat het voor de G3T ook zo eenvoudig is?
[
Voor 11% gewijzigd door
Wdude124 op 15-03-2014 01:17
]