Algemene voorwaarden zijn een beetje dubbelzinnig... Maar ik vrees ervoor. Ik heb een mail naar Sony gestuurd, ik zal het wel horen... MIsschien kunnen ze de optie bieden om bv. zonder Windows een bestelling te plaatsen.Salmon schreef op donderdag 29 augustus 2013 @ 16:30:
[...]
Toevallig zat ik ook 't internet hiervoor door te spitten een aantal weken geleden en zo ver ik weet is dit niet meer mogelijk
Klopt het trouwens dat er gewoon een mSATA SSD in zit? In dat geval ga ik zelf een SSD insteken ipv eentje te upgraden voor 160€ naar 256GB....17. Software Licenties
Alle software, met inbegrip van de reeds in hardware producten “pre-installed” software, wordt niet verkocht maar in het kader van een licentieovereenkomst voor gebruik ter beschikking gesteld. Zulk in licentie geven aan u vindt plaats door Sony of de betreffende eigenaar van de software in overeenstemming met de betreffende licentieovereenkomst over het gebruik van de software door de eindgebruiker, of andere bepalingen die aan de software en/of het product of dienst verbonden zijn.
[...]
Indien u met de onderhavige voorwaarden van software licentie niet eens bent, kunt u – behalve in de in lid 15 beschreven gevallen - de producten ongebruikt laten en “als nieuw”, in overeenstemming met lid 14 en binnen de daar genoemde termijn, retourneren. Opmerking: Voorwaarde voor restitutie van de koopprijs is dat de verzegeling van de software niet is geopend (zie lid 15).
[ Voor 4% gewijzigd door Dima_2005 op 29-08-2013 17:40 ]
Een tweaker zoekt altijd op Google, ik zou dat ook beter moeten doen :)