Ik heb dit probleem ook. Ik heb ook nergens een oplossing kunnen vinden en ik vond het ook vreemd dat ik bijna de enigste ben.Binnetie schreef op maandag 07 april 2014 @ 09:49:
Afgelopen weekend mijn DS214 ingericht en gelijk een nieuwe download gestart met NZBget. Maar helaas ik krijg nu geen diakrieten maar de hele bestandsnaam is anders. Dit had ik eerder ook:
Nr 13 gaat helemaal mis, die is ook niet af te spelen. Erg gek want in het verleden had ik dit niet.
Wat kan ik hier nu aan doen?
Wanneer ik NZBget laat downloaden en met de laptop via winrar de download uitpak zijn de bestandsnamen wel goed. Het lijkt dat NZBget hier niet goed mee overweg kan. Jammer is dat ik niet veel over dit probleem lees, er moeten toch meer mensen zijn met onbruikbare mp3's na een download?
oi :P