Wel gaaf wat Sony allemaal laat zien. Maar we moeten ook heel realistisch zijn.
- Hoe vaak gaat dat share gebeuren nou echt gebruikt worden? Misschien veel in het begin. Ik denk dat het daarna doodbloedt.
- Wie gaat er streams van games kijken? Als ik achter m'n PS4 zit ga ik spelen en niet kijken.
- PS4 via een stream op je Vita of Vita TV kunnen spelen, erg cool, hopen dat de lag te houden is.
- PS+ en auto download etc etc, zijn dan wel weer allemaal functies die handig zijn.
- De DS4 lijkt een vooruitgang. Maar hoeveel games hebben nou de motion control van de DS3 gebruikt? Is dat een voorbode voor hoeveel touchscreen er gebruikt gaat worden?
Dus eigenlijk moet je heel realistisch zijn en alles afwachten. Sony zegt heel veel te hebben. Maar ik als gamer zie nou niet echt dat ik anders zou gamen of dat de PS4 (buiten upgrade aan hardware) mij qua gameplay of sociale aspecten anders gaat doen gamen.
Dat maakt voor mij ook niet uit want ik ben ook gewoon op zoek naar de volgende console en puur gamen. Ik heb de PS4 ook al besteld. Maar ik vraag me af of al die toegevoegde functies niet over een aantal maanden gewoon doodbloeden.
De VR bril kijk ik dan wel weer naar uit. Dat zou extreem cool zijn als deze goed werkt.