Mijn mening:Ultimation schreef op donderdag 13 december 2012 @ 11:40:
Ik heb dit idee een met White Collar besproken.
<knip>
Laat maar horen wat ieder hiervan denkt!
Allemaal te ingewikkeld en te groot, met te dure hardware benodigtheden.
Mijn 2 euro centjes;
Pas newznab aan;
- Verwijder de gehele front end. Met andere woorden, gebruik alleen de indexer.
- Ipv van releases in the releases tabel te creeren "spot" je de release op Spotnet.
- Nou om de andere mensen niet in het haar te zitten, kun je misschien kijken of je niet een nieuwe "newznab" spotnet groep kan maken.
- Je zorgt ervoor dat de spots precies het juiste formaat hebben zodat je spotweb kan aanpassen om de spots op te halen vanuit twee groepen ipv van 1
- Iedereen kan dan Spotweb icm met de API gebruiken voor hun CP,SB, HP
- Spotweb / Spotnet developers kunnen er dan voor kiezen om die tweede groep eventueel ook op te nemen in hun programma, zodat de gebruikers er ook via de (web) front end gebruik van kunnen maken.
- De automatische spot moet alleen wel goed kijken of een bepaalde binary al "gespot" is of niet (Daar zit naar mijn mening de enige grote uitdaging)
Nog steeds soort van newznab, maar alle data draait net als spotnet op de NNTP server zelf. Geen gedoe met HERSENS
Technical enthousiast on a budget - DiY Tutorials, How-To's and Information on how to do things yourself, better & cheaper - The Dutch way.