Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

dat kan
Verwijderd schreef op zondag 09 juni 2013 @ 16:50:
[...]


Niet alle USB aansluitingen leveren (genoeg) power. Vooral niet die aan een parrot of autonavigatie gekoppeld zijn. En is er nog verschil in de hoeveelheid geleverde stroom.
Voor het beste resultaat een sigarette aansteker aansluiting gebruiken. Die geven de meeste stroom.
Dan laadt je telefoon zeker op. Ook tijdens het gebruik van navigatie.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fireshade
  • Registratie: Mei 2004
  • Niet online

Fireshade

het is al een moje wir

Recent een aantal covers besteld.
Voor degenen die interesse hebben hier een korte evaluatie daarvan.

Aftrap: een hardcover case van Rock.
Er zijn vele aanbieders van dit soort hard covers, maar bij deze de "Rock NEW Naked Shell", een van de betere (en duurdere).
Materiaal is polycarbonaat. Zeer dun uitgevoerd zodat het zo min mogelijk dikte aan de telefoon toevoegt. Erg slagvast, maar omdat het zo dun is geeft het klappen/tikken dus wel gewoon door aan je telefoon.

De verpakking, blijkbaar voor de "NOK Lumia 920"
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/BWhj1cAjhKc2hGgPE3EtEY9v/medium.jpg

Een wat duffe reclamekreet als opdruk ("Unique designed by Rock. Assembled in China"):
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/119Z1q5fjU4XR4rdIXCgcCeI/medium.jpg

Binnenzijde is goed glad afgewerkt. Weinig tot geen kans op krassen op je Lumia, misschien behalve als er zandkorrels tussen komen.
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/OvEuqjqKOl0wJIwTUhsX2Gf3/medium.jpg

Er zat ook een screenprotector bij. Die heb ik aangebracht om te kijken hoe dat eruitzag met het afgeronde glas van de Lumia 920. Nou, het zit dus niet goed: deze screenprotector is net iets te groot en/of het materiaal is net iets te stijf, waardoor de randen niet hechten aan de afronding. Dit is een bekend probleem bij afgeronde schermen, en dat blijkt maar weer eens.
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/RGwcY65pADI22F0Ml5mcdQ0S/medium.jpg
De screenprotector is goed te verwijderen en opnieuw aan te brengen. De hechtlaag lijkt echter van bedenkelijke kwaliteit.

Eenmaal in de cover geklikt, is er praktisch geen beweging mogelijk tussen Lumia en cover. De knoppen zijn erg goed bereikbaar:
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/EpCQ9P9vNfI3RfDXmwBbLLeC/medium.jpg

Aan de kopse kanten is een opstaand beschermings- en fixeerrandje met uitsparingen voor aansluitingen:
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/tts1tYQt7GdjfW30upJl9TVh/medium.jpg
Er zijn meerdere van dit soort hard covers te koop, en praktisch alle hebben deze beschermrandjes. Mocht je interesse hebben, let er op. Sommige (vooral spotgoedkope) hebben geen uitsparingen in de rand voor bijv. je hoofdtelefoonaansluiting, zodat die niet goed in de telefoon steekt.
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/n0C0VEAKyiOMciWR1ewzCJ8B/medium.jpg

Door de opstaande randjes zitten in de hoeken van die uitstekende afgeronde hoekjes. Dit wist ik voordat ik het kocht, maar ik verwachtte dat ik het niet zo duidelijk zou aanvoelen. Persoonlijk vind ik dat nogal onprettig, helaas.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fireshade
  • Registratie: Mei 2004
  • Niet online

Fireshade

het is al een moje wir

De volgende evaluatie is van de originele siliconenhoes van Nokia zelf: CC-1043 in grijs.

Een werkelijk perfecte maatvoering heeft deze hoes. Zondermeer netjes afgewerkt, en nauwelijks deelnaden van de matrijs te zien. Je kan praktisch niet zien wat de kleur is van de telefoon. Alleen de uitsparingen voor connectors en speakers en microfoon verraden dat.

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/dCOWP4V0R1Vz4DmonPchCSFp/medium.jpg Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/XX6BPXchZF99XlOtJkaSc1lx/medium.jpg

De hoes maakt de telefoon voelbaar dikker in de breedte, maar het ziet er bijna net zo groot uit. Rondom is zeker 1,5 mm aan siliconenrubber, wat de telefoon vrij goed beschermt tegen stoten. Het materiaal is ook non-slip. Eigenlijk allemaal best prettig bij een telefoon van dit gewicht.
Door de materiaaldikte aan de zijkant liggen de knoppen wel verzonken, waardoor ze moeilijker in te drukken zijn. Bij de hardcover van Rock waren de knoppen een stuk makkelijker te bedienen.

Foto's om een indruk te geven van de aansluiting van hoes op telefoon:
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/LrtDftv6HlwI1C5QdgRZ9Wdu/medium.jpg Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/T1O6ECRLaD804fdu6hS1kYhJ/medium.jpg
(screenprotector van de Rock zit er nog op :P )

Edit: foto's toegevoegd

[ Voor 19% gewijzigd door Fireshade op 14-06-2013 21:50 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • defcon84
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 12-09 11:37

defcon84

Multipass?

Ik heb nu ook de CC-1043 van Nokia, maar heb een probleem met de audio uit, dat de 3.5mm jack er niet meer goed inpast, en daardoor een slechte verbinding heeft..

De cover van Rock heeft daar natuurlijk geen last van..
maar ik vraag me af of die ook iets beschermt als ie valt.. en die uitstekende hoekjes ga ik ook zeer irritant vinden denk ik..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fireshade
  • Registratie: Mei 2004
  • Niet online

Fireshade

het is al een moje wir

defcon84 schreef op donderdag 13 juni 2013 @ 15:01:
Ik heb nu ook de CC-1043 van Nokia, maar heb een probleem met de audio uit, dat de 3.5mm jack er niet meer goed inpast, en daardoor een slechte verbinding heeft..
Dus vroeger pastte de 3,5mm jack wel goed in?
De cover van Rock heeft daar natuurlijk geen last van..
maar ik vraag me af of die ook iets beschermt als ie valt..
Die cover is vooral tegen krassen. Als hij valt, beschermt hij het telefoonmateriaaloppervlak meestal wel denk ik (kracht wordt verdeeld, maar hangt af van de val), maar de versnellingsschok zal niet of nauwelijks gedempt worden.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • defcon84
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 12-09 11:37

defcon84

Multipass?

yup, vroeger wel, maar nu gaat ie er dus 1.5mm minder diep in, zoals jij zegt..

Ja, ik denk ook dat zo een soft-cover net een fractietje meer dempt dan zo een hard cover..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DelinQ
  • Registratie: Juli 2010
  • Laatst online: 03-08 22:54
gauchov6 schreef op zaterdag 13 april 2013 @ 12:55:
Voor mensen die de DT-910 (staande) draadloze NFC oplader te duur vinden (v.a. €66) is dit een aardig alternatief: de KiDiGi USB cradle voor €24 incl verzending.

[afbeelding]

http://www.telecomtelecom...umia-920/cradles-en-docks
Deze zou ik niet bestellen, tenzij je graag de achterkant van je telefoon ziet als deze in het dock zit.
De pin staat nl andersom.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rowdy.nl
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 14:48

Rowdy.nl

Koekje d'r bij?

Topicstarter
DelinQ schreef op zondag 16 juni 2013 @ 22:50:
[...]


Deze zou ik niet bestellen, tenzij je graag de achterkant van je telefoon ziet als deze in het dock zit.
De pin staat nl andersom.
Ik denk dat de plaatjes niet kloppen; in de omschrijving staat dat ie geschikt is voor de diverse Lumia's (en dus de connector anders moet hebben als op het plaatje te zien is) Op de officiële site van Kidigi vind je ook meerdere cradles, en bij die voor de Lumia 920 staan dezelfde (foute) plaatjes...

Rowdy.nl - X++ by day. C# by night. I drink coffee in the morning and beer in the evening.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mkrmr
  • Registratie: Juni 2010
  • Laatst online: 17-09 20:36

mkrmr

Tesla Model 3, BMW K1600

DelinQ schreef op zondag 16 juni 2013 @ 22:50:
[...]
Deze zou ik niet bestellen, tenzij je graag de achterkant van je telefoon ziet als deze in het dock zit.
De pin staat nl andersom.
Dat klopte inderdaad, ik had deze besteld voor mijn vaders Lumia 620, en die dock had de stekker verkeerd om zitten.

Daarna hebben ze alsnog de juiste gestuurd en het op hun website aangepast, nu sturen ze dus hopelijk in één keer de goede uitvoering. ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fireshade
  • Registratie: Mei 2004
  • Niet online

Fireshade

het is al een moje wir

Hier nog een evaluatie van een kunstleren klaphoesje. Veel aanbieders (vaak duurder), en in meerdere kleuren verkrijgbaar.
Gezien de vaak slechtzittende screenprotectors mbt het afgeronde glas kan zo'n klaphoes een aardig alternatief zijn als screenprotector. Het maakt de telefoon wel echt flink dikker, dus niet echt fijn voor de broekzak. Wel geschikt als je de telefoon normaal in een jaszak of tas/attaché vervoert.

Ik ben hier voor een van de goedkoopste gegaan: nog geen 5 euro inclusief verzendkosten. Kijken hoe de kwaliteit daarvan is :)

No-name bulkverpakking
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/NxrrTwg90lrmCOUYVLk8UlvH/medium.jpg

Het materiaal is PU (polyurethaan) kunstleder, goed en erg netjes gestikt. Voor- en achterzijde:
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/Rops9bkIhB9YpqP1TBnQNlQ7/medium.jpg Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/3Vl6XUhHmIIlnOC8rDf0IKQN/medium.jpg

Daarbinnen zit een kunststof houder waarin de telefoon in wordt geklikt:
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/Prvc7VVmauakesG8961W1HWw/medium.jpg

De kunststof houder is helaas vrij goedkoop in afwerking. De matrijsschuiven zijn duidelijk te zien en erger: ze steken uit en zijn voelbaar. Dat betekent dat ze mogelijk krassen kunnen introduceren in het telefoonoppervlak. Nou is het polycarbonaat van de 920 erg sterk, maar toch - het geeft geen fijn gevoel bij een hoogglans model van de 920 zoals ik dat heb.
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/inWcxN5fxThzEoH5ukWh78Qq/medium.jpg Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/TyZ4BLK6YjhrN1rBy8Wwxv50/medium.jpg
Ik ga deze oneffenheden met schuurpapier verwijderen - zekere voor het onzekere.

De telefoon erin geklikt. Dat ging vrij gemakkelijk.
(Mijn ranzige screenprotector zit nog steeds op het scherm)
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/2pBHTMbHZfVbEbuWFgBzTnBG/medium.jpg
De telefoon zit er klemvast in. Nul komma nul speling. Eruit halen vergt aardig wat kracht van de vingertoppen.

Sluiten van de flap is met een magnetisch flapje. Niet al te sterke magneet, precies goed eigenlijk.
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/lfl2yDhNZHr9zh5lQqVTCH5l/medium.jpg

Geheel ziet er goed en chique uit. Camera-opening ook erg netjes :
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/X0hYmCv9ylCMb4uTe3yLfPak/medium.jpg Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/YqkNFqGFSS7hitC8prMXHrnd/medium.jpg
De knoppen zijn redelijk bereikbaar, ongeveer even goed als bij de CC-1043.
Je kan in dichtgeklapte toestand niet bij de mini-USB connector komen. Draadloos laden dan maar ;)

Al met al niet slecht voor zo'n prijsje :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

sonna schreef op woensdag 07 november 2012 @ 14:50:
Waarom zou je nog een cover willen om een L920?
dat is handig, want dan gaat hij minder snel kapot als je hem laat vallen

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RoccoS
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 11:18
Weet iemand of de Nokia CR-200 auto-houder (met wireless charging) al ergens in Nederland te koop is?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rowdy.nl
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 14:48

Rowdy.nl

Koekje d'r bij?

Topicstarter
RoccoS schreef op dinsdag 18 juni 2013 @ 20:52:
Weet iemand of de Nokia CR-200 auto-houder (met wireless charging) al ergens in Nederland te koop is?
De tweede hit op Google zegt dattie op bestelling leverbaar is. Ja dus.

Rowdy.nl - X++ by day. C# by night. I drink coffee in the morning and beer in the evening.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Verwijderd schreef op donderdag 23 mei 2013 @ 16:15:
Voor de geinteresseerden:

Ik: Hoi Nokia, mijn Lumia 920 wacht met smart op de CR200, is er al een datum bekend?

Nokia: Dat is goed om te horen, maar gaat helaas nog even duren. Waarschijnlijk eind juli maar zou ook begin augustus kunnen worden. De verkoopadviesprijs bedraagt 99 euro incl. btw.
Hoop je zo voldoende te hebben geïnformeerd.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Phyxion
  • Registratie: April 2004
  • Niet online

Phyxion

_/-\o_

Iemand ervaringen met autoladers? Ik las dat er minimaal 2.1A autoladers nodig waren om GPS te kunnen gebruiken tijdens het opladen (en dat de accu dan niet leegloopt tijdens gebruik), maar ik kan nergens zulke autoladers vinden behalve met een Lighting connector (en dus nutteloos)?

'You like a gay cowboy and you look like a gay terrorist.' - James May


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BastiaanN
  • Registratie: September 2003
  • Niet online
Phyxion schreef op donderdag 20 juni 2013 @ 18:08:
Iemand ervaringen met autoladers? Ik las dat er minimaal 2.1A autoladers nodig waren om GPS te kunnen gebruiken tijdens het opladen (en dat de accu dan niet leegloopt tijdens gebruik), maar ik kan nergens zulke autoladers vinden behalve met een Lighting connector (en dus nutteloos)?
http://www.bol.com/nl/p/h...v-2-1-a/9005000010898284/
http://www.miniinthebox.c...ad-5v-2100ma_p263044.html

Strava | :-( + ┌(^0^)┘= :-)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Phyxion
  • Registratie: April 2004
  • Niet online

Phyxion

_/-\o_

Heb je met beide ervaring? Ik las dat heel veel autoladers beide nooit het beloofde ampere leveren en dus alsnog niet goed werken. Daarnaast wil ik het gewoon in NL kopen ipv verweggistan en het liefst ook met een vast kabeltje :)

'You like a gay cowboy and you look like a gay terrorist.' - James May


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BastiaanN
  • Registratie: September 2003
  • Niet online
Phyxion schreef op donderdag 20 juni 2013 @ 19:14:
[...]

Heb je met beide ervaring? Ik las dat heel veel autoladers beide nooit het beloofde ampere leveren en dus alsnog niet goed werken. Daarnaast wil ik het gewoon in NL kopen ipv verweggistan en het liefst ook met een vast kabeltje :)
Ik heb die Hama van bol.com en die werkt bij mij perfect. :)

Strava | :-( + ┌(^0^)┘= :-)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MRE-Inc
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 14:32

MRE-Inc

Copa Mundial de Fútbol de 1982

Voor in de auto heb ik een Carcomm setje. Voordeel is dat wanneer je de universele oplader koopt je voor elk toestel een aparte separate houder kan kopen. Ik heb dus 1 maal de Docking gekocht en daarop schuif je een toestel specifieke houder die je los kunt kopen.

Momenteel heb ik een 920 en mijn vriendin nog een 800. Voor beide heb ik nu zo'n houder. Wanneer ik in de auto zit, klik ik de houder van de 920 erin en wanneer mijn vriendin de auto mee heeft, klikt zij de houder van de 800 erin. Werkt prima. Zowel Nokia Drive als Flitsnav beide tegelijk draaien en nog met een volle accu op bestemming aankomen.

http://www.carcomm.nl/producten/Multi-Basys/

http://www.pdaplus.nl/nl/...1-multi-basys-cradle.html

http://www.pdaplus.nl/nl/...rcomm-holder-charger.html

XBL: MRE Inc


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • defcon84
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 12-09 11:37

defcon84

Multipass?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CAP-Team
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 11:50

CAP-Team

XBL: CAPTeam

Ik heb laatst de brodit actieve autohouder besteld incl. auto specifiek bevestigingsmateriaal.
Werkt perfect. Ik vraag me alleen af of hij er nog in past met een hoesje eromheen.

Microsoft Surface Pro 6 | Samsung Galaxy S21FE | XBOX Series X


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • iCeQbe.
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 18-08 21:35
Ideaal voor op het nachtkastje:

Powerbot QI PB1000

80 $ lijkt me een mooie prijs, hopelijk komt ie snel terug beschikbaar

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • robkrekel
  • Registratie: Januari 2011
  • Laatst online: 09:36
Net besteld. Kijken of het wat is: http://www.sportsarmband....-armband-nokia-lumia-920/
Afbeeldingslocatie: http://www.sportsarmband.nl/wp-content/uploads/2013/01/Nokia-Lumia-920-320x320.jpg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • vali
  • Registratie: Maart 2009
  • Laatst online: 16-09 09:49
Sinds kort een invisible shield om mijn mijn lumia 920 zitten en ik moet zeggen dat het perfect zit. Toestel voelt prettig aan en deze screen+ back protection kunnen tenminste gebogen worden. Merkte dat andere vlak methodes niet goed bleven zitten door het gebogen scherm.


Zeker een aanrader!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ob3lix
  • Registratie: Januari 2010
  • Laatst online: 16-09 08:25
Heeft er iemand ervaring met een case als deze:
http://www.smartphonehoes...hoes-nokia-lumia-920.html

Zo ja, werkt dit fijn en wordt de telefoon niet te groot voor in de broekzak?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • robkrekel
  • Registratie: Januari 2011
  • Laatst online: 09:36
Wordt wel groot, maar ik heb ook mijn pasjes en geld er in, en neem geen portemonnee meer mee tegenwoordig :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fireshade
  • Registratie: Mei 2004
  • Niet online

Fireshade

het is al een moje wir

vali schreef op donderdag 27 juni 2013 @ 18:02:
Sinds kort een invisible shield om mijn mijn lumia 920 zitten en ik moet zeggen dat het perfect zit. Toestel voelt prettig aan en deze screen+ back protection kunnen tenminste gebogen worden. Merkte dat andere vlak methodes niet goed bleven zitten door het gebogen scherm.
Ik heb ook naar invisible shields zitten kijken. Zijn de kopse kanten van de telefoon ook bedekt bij deze folie?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ob3lix
  • Registratie: Januari 2010
  • Laatst online: 16-09 08:25
robkrekel schreef op maandag 01 juli 2013 @ 13:00:
Wordt wel groot, maar ik heb ook mijn pasjes en geld er in, en neem geen portemonnee meer mee tegenwoordig :D
Ben blij dat ik ervoor gekozen heb om een wat simpeler en kleiner hoesje te nemen 8) . Uiteindelijk heb gekozen voor deze:http://www.hoesjescases.nl/Webwinkel-Product-24263971/HC-Elegant-Case-BechermHoes-Voor-Nokia-Lumia-920-Zwart.html

Perfect hoesje. Sluit goed aan en ziet er gewoon strak uit. Er staat dat het kunststof is, maar het voelt aan als glad leer.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Hello iedereen,
Wie kan mij helpen? Ik ben op zoek naar een draadloze speler (speaker) voor muziek op mijn Lumia 920. Liefst ook eentje met een radio-tuner functie.
Of andere vraag : kan ik de radio speler op mijn Lumia (Tunein) laten afspelen op zo'n bluetooth of nfc-speler (speaker)?
Zijn de JBL PlayUp Portable Wireless Speakers of JBL PowerUp Wireless Charging Speakers een goed idee hiervoor?
Alvast bedankt !

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hacula
  • Registratie: November 2008
  • Laatst online: 15-09 20:47
De CR-200 is leverbaar. Bij mobilefun is de eerste batch al uitverkocht. Heeft iemand deze toevallig al?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • shizoframia
  • Registratie: Mei 2010
  • Laatst online: 21-08 13:59
Verwijderd schreef op maandag 08 juli 2013 @ 01:24:
Hello iedereen,
Wie kan mij helpen? Ik ben op zoek naar een draadloze speler (speaker) voor muziek op mijn Lumia 920. Liefst ook eentje met een radio-tuner functie.
Of andere vraag : kan ik de radio speler op mijn Lumia (Tunein) laten afspelen op zo'n bluetooth of nfc-speler (speaker)?
Zijn de JBL PlayUp Portable Wireless Speakers of JBL PowerUp Wireless Charging Speakers een goed idee hiervoor?
Alvast bedankt !
Ikzelf heb de JBL PowerUp Wireless Charging Speaker icm de l920 en ben er zéér tevreden over. Een fm-tuner zit er wel niet in. Dit toestel is eigenlijk een wireless speaker met BT, NFC en wireless charging. Je hebt 'fysieke' aanraakknoppen om o.a. het volume te regelen maar uiteraard kan dit ook vanop de smartphone. Ik gebruik meestal TuneIn om radio te streamen. Je kan ook een externe bron (bvb fm-radio) fysiek aan het toestel koppelen.

Het geluid klink goed voor een dergelijke kleine speaker. Bij ons wordt deze gebruikt om op het terras (bvb. bij een bbqtje) muziek te streamen (mp3 of radio) zonder constant te hoeven switchen.

Galaxy S23 ultra / Galaxy TAB S5e / Surface Pro (i7-512-16)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Thanks "shizoframia" !
Nog even over denken...
Als ik de draadloze oplader functie niet echt nodig heb, is dit dan geen goed alternatief : http://www.kijkshop.nl/pr...-portable-radio-zsbty52c/ ?
Heeft NFC, Bluetooth en een tuner.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • shizoframia
  • Registratie: Mei 2010
  • Laatst online: 21-08 13:59
Verwijderd schreef op maandag 08 juli 2013 @ 15:58:
Thanks "shizoframia" !
Nog even over denken...
Als ik de draadloze oplader functie niet echt nodig heb, is dit dan geen goed alternatief : http://www.kijkshop.nl/pr...-portable-radio-zsbty52c/ ?
Heeft NFC, Bluetooth en een tuner.
Ik vind het wireless charging net handig daar je toestel niet leeg geraakt terwijl je muziek afspeelt. Enige nadeel is dat je de speaker en de L920 niet langdurig in de zon mag laten staan (ik doe dat toch niet). Wat voor mij overbodig lijkt is NFC, want eens gekoppeld heb je dit nooit meer nodig.

In jouw situatie (geen nood aan wireless charging, bij voorkeur een gewone fm-radio) heb je in principe met een goede Bluetooth speaker/miniketen dus voldoende. Dan hoef je enkel nog maar de geluidskwaliteit, de looks en de gebruiksvriendelijkheid te evalueren.

Galaxy S23 ultra / Galaxy TAB S5e / Surface Pro (i7-512-16)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • shizoframia
  • Registratie: Mei 2010
  • Laatst online: 21-08 13:59
en ondertussen kunnen testen? Tevreden van de armband? Ikzelf heb getwijfeld tussen diegene bovenvermeld en deze http://www.amazon.de/NOKI...RTS-ARMBAND/dp/B00A70YZNQ. Het is uiteindelijk de laatste geworden...

Galaxy S23 ultra / Galaxy TAB S5e / Surface Pro (i7-512-16)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • robkrekel
  • Registratie: Januari 2011
  • Laatst online: 09:36
Ja, op zich wel. Alleen zit ie er wel heel strak in. En als de zon schijnt zie je het scherm niet door de spiegelingen van het plastic. Maar ja, kijk toch niet al als ik op de fiets zit. Als mijn radio op 3g het tenminste blijft doen, haha.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • shizoframia
  • Registratie: Mei 2010
  • Laatst online: 21-08 13:59
robkrekel schreef op donderdag 11 juli 2013 @ 11:49:
Ja, op zich wel. Alleen zit ie er wel heel strak in. En als de zon schijnt zie je het scherm niet door de spiegelingen van het plastic. Maar ja, kijk toch niet al als ik op de fiets zit. Als mijn radio op 3g het tenminste blijft doen, haha.
Normaliter gebruik ik op de fiets een hr-richter mount om hem op het stuur te monteren, de houder is hetzelfde als de windscreen houder in mijn auto maar dan geklikt op een accessoire speciaal voor op een fietsstuur. Als ik echter ga mtb'en dan gebruik ik de armband zodoende dat er geen modder e.d. op/in het toestel terecht komt.

Galaxy S23 ultra / Galaxy TAB S5e / Surface Pro (i7-512-16)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • robkrekel
  • Registratie: Januari 2011
  • Laatst online: 09:36
Ja, had ook wel eens over zoiets nagedacht. Maar eerst maar eens kijken of ik het fietsen een beetje volhoud :D Daarna wil ik hem ook op mijn stuur bevestigen, maar dat was me nu nog ff te ingewikkeld, en deze kwam ik toevallig online tegen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hacula
  • Registratie: November 2008
  • Laatst online: 15-09 20:47
Heb de CR-200 besteld, hij is eindelijk weer leverbaar. Zal mijn ervaringen hier plaatsen als hij binnen is.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BigEagle
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 14:57
Hacula schreef op zondag 21 juli 2013 @ 11:28:
Heb de CR-200 besteld, hij is eindelijk weer leverbaar. Zal mijn ervaringen hier plaatsen als hij binnen is.
Ik ben erg benieuwd naar je ervaringen met de CR-200. :Y Vooral of het draadloos laden de accu kan volladen met navigatie gebruik.

Met een hamer in je hand lijkt alles op een spijker...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PvtMashkov
  • Registratie: December 2011
  • Laatst online: 13-05-2023
Hacula schreef op zondag 21 juli 2013 @ 11:28:
Heb de CR-200 besteld, hij is eindelijk weer leverbaar. Zal mijn ervaringen hier plaatsen als hij binnen is.
Mag ik vragen, waar heb je deze besteld?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Timoth
  • Registratie: Juli 2013
  • Laatst online: 06-09 21:00
Ik ben sinds vrijdag ook in het bezit van een L920. Ik ben nu nog op zoek naar een (zo dun mogelijke) flipcover. Ik twijfel op dit moment tussen onderstaande covers. Heeft iemand positieve of negatieve ervaringen met deze covers? En past het dan nog een beetje fatsoenlijk in je broekzak? Of zijn er nog veel betere opties?

Ik hoop dat iemand me kan helpen. :)

http://www.hoesjescases.n...okia-Lumia-920-Zwart.html


http://www.hoesjescases.n...okia-Lumia-920-Zwart.html

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fireshade
  • Registratie: Mei 2004
  • Niet online

Fireshade

het is al een moje wir

Timoth schreef op zondag 28 juli 2013 @ 18:18:
Ik ben sinds vrijdag ook in het bezit van een L920. Ik ben nu nog op zoek naar een (zo dun mogelijke) flipcover. Ik twijfel op dit moment tussen onderstaande covers. Heeft iemand positieve of negatieve ervaringen met deze covers? En past het dan nog een beetje fatsoenlijk in je broekzak? Of zijn er nog veel betere opties?

Ik hoop dat iemand me kan helpen. :)
http://www.hoesjescases.n...okia-Lumia-920-Zwart.html
http://www.hoesjescases.n...okia-Lumia-920-Zwart.html
Deze flipcovers maken de telefoon behoorlijk dik en blokkiger. Reken zeker op een extra 5mm.
Zie ook een eerdere post van mij over een vergelijkbare flipcover:
Fireshade in "Accessoires voor de Nokia Lumia 920"
Als dat in je broekzak past, prima. Maar mij lijkt het meer geschikt voor in een tas/attaché.

Als het flapje over het scherm de belangrijkste reden is waarom je een flipcover wil, maar je wil zo dun mogelijk, dan moet je flipcovers nemen die geen 'leer' aan de achterzijde hebben. Dat 'leer' aan de achterzijde ziet en voelt misschien luxuezer, maar maakt het geheel ook dikker.
Er bestaan ook flipcovers met een harde kunststof achterzijde - die zijn wat dunner. Voorbeeld:
http://www.ebay.com/itm/N...ia-920-Film-/290935681257

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Martinspire
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 14:59
Leer zorgt er echter voor dat het niet gaat krassen. Dat heb ik met die kunstof-varianten wel gezien.

Martinspire - PC, PS5, XSX


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fireshade
  • Registratie: Mei 2004
  • Niet online

Fireshade

het is al een moje wir

Martinspire schreef op maandag 29 juli 2013 @ 12:14:
Leer zorgt er echter voor dat het niet gaat krassen. Dat heb ik met die kunstof-varianten wel gezien.
Wat gaat niet krassen? De cover of de telefoon? :)
Ook bij de covers die Timoth aandraagt zit de telefoon namelijk in een harde kunststoffen houder. Over deze houder heen zit dan het leer (wat de houder-zijde dus extra dik maakt).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Martinspire
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 14:59
Een collega heeft er 1 met harde achterkant en de achterkant van zn 920 is gewoon bekrast. Die van mij overigens ook wel wat, maar het is niet echt zichtbaar ofzo.

Martinspire - PC, PS5, XSX


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fireshade
  • Registratie: Mei 2004
  • Niet online

Fireshade

het is al een moje wir

Martinspire schreef op maandag 29 juli 2013 @ 18:07:
Een collega heeft er 1 met harde achterkant en de achterkant van zn 920 is gewoon bekrast. Die van mij overigens ook wel wat, maar het is niet echt zichtbaar ofzo.
Ja, dat kan inderdaad als de harde cover niet glad is en/of als er zand o.i.d. ertussen komt en/of de telefoon wat kan rondschuiven in de cover (speling).
Maar goed, al die flipcovers hebben dus hetzelfde euvel, want de telefoon wordt bijna altijd in zo'n harde achterkant vastgeklikt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • LessRam
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 25-08 14:31
Mijn 920 gebruik ik nu zo'n 3 maand zonder welk hoesje dan ook. En ongelooflijk, er is nog geen krasje te vinden. Ben er niet eens super zuinig mee. Enige heilige regel; ALTIJD helemaal alleen in de broek/jaszak.
Zelfs de achterkant is nog krasvrij. Dit in tegenstelling tot mijn vorige Lumia 800, welke vanaf dag 1 in zijn officiële hoes zat, en binnen een week al krasjes had achterop vanwege tussenkomend zand/stof. O.i.d.

Don't rely on their truth alone


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • LessRam
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 25-08 14:31
Qua sport armband moet je voor de gein eens bij de action kijken. Zij verkopen een sport armband in roze, blauw of zwart. De Lumia 920 past er perfect in. Voor iets van 3 euro, en ziet eruit als de meesten die hier genoemd worden, incl. Sleutel-vakje

Don't rely on their truth alone


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mylotec
  • Registratie: Mei 2009
  • Laatst online: 11-09 07:00
Beste mede - eigenaars :).
Ik heb reeds geruime tijd een L920. Tevens ben ik in het bezit van een audi A4.
in de middenconsole zit er een stuk waarbij dmv een adaptor de telefoon kan worden opgeladen (en wss nog extra functies ...).
Weet er iemand als een dergelijke adaptor ook voor de lumia bestaat ?

onderstaande link toont een voorbeeld.

http://images.apple.com/b...one_charging_20080513.jpg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mystikal
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 13:34

Mystikal

It never hurts to help!

Ik heb zojuist ook maar de CR200 besteld voor mijn Lumia 920.

Ik zoek alleen nog een case, waarbij ik niet de rode kleur 'verlies' van mijn toestel. Ik kan echter niet echt iets vinden...

Basement Bios ---- Exo-S


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • deBennie
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 11:55
Als iemand een originele grijze behuizing (geen case) zoekt:
V&A aangeboden: Nokia Lumia 920 originele grijze behuizing 02500T8
:)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fireshade
  • Registratie: Mei 2004
  • Niet online

Fireshade

het is al een moje wir

Mystikal schreef op dinsdag 06 augustus 2013 @ 11:33:
Ik heb zojuist ook maar de CR200 besteld voor mijn Lumia 920.
Ik zoek alleen nog een case, waarbij ik niet de rode kleur 'verlies' van mijn toestel. Ik kan echter niet echt iets vinden...
Voor dat probleem zou je een transparante TPU gel cover kunnen overwegen.
Hier eentje voor EUR 1,74 incl. verzendkosten (duurt wel 2 weken).
http://www.ebay.com/itm/N...ories&hash=item2325f696b3

Ik heb er ook zo eentje gekocht, en het bevalt best goed. Geeft meer grip dan de originele Nokia CC-1043, maar de telefoon ziet er wel wat drukker uit. Het rubber voegt ongeveer 1,5 mm aan dikte rondom toe en geeft goede stootbescherming.

Tip bij deze TPU gel cover:
Snij het stukje plastic tussen lens en flitser weg, want dat veroorzaakt flares in je geflitste foto's. Dat stukje plastic geleidt namelijk direct wat flitslicht richting lens.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mystikal
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 13:34

Mystikal

It never hurts to help!

Goede tip en besteld! :Y)

Bedankt!

Basement Bios ---- Exo-S


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Pyramiden
  • Registratie: Maart 2012
  • Laatst online: 14:41
Heeft iemand trouwens een wit hoesje om zijn telefoon zitten?
Ik zoek eigenlijk zo iets als de CC-1043, maar dan in wit...
Ik heb nu maar de zwarte erom zitten...
Mijn gele en blauwe CC-1043 zijn helemaal vunzig en zwartig geworden... Geen gezicht... Ik hoopte eigenlijk dat er een witte ergens te vinden was die niet al dat vuil aantrekt...
Liefst eentje waarbij het zirkonium stukje waar Nokia en Carl Zeiss op staat ook nog zichtbaar is :D

Ik heb al rondgekeken, maar niet echt iets gevonden...

Edit:
En wel eentje die ook een beetje om de voorkant valt, zoals de CC-1043,dus niet alleen snap-on.

[ Voor 9% gewijzigd door Pyramiden op 11-08-2013 13:14 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Toms_88
  • Registratie: Augustus 2007
  • Laatst online: 27-07 15:40
Opeens doet mijn oplader niks meer. USB kabel in pc pakt ie wel gewoon. Ander stopcontact uiteraard geprobeerd. Garantie is blijkbaar maar 6 maanden op de adapter. Damn.

:9


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mystikal
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 13:34

Mystikal

It never hurts to help!

Ik heb er hier ook eentje liggen met een kapotte oplader uit de doos... Aangezien ik nog 2 anderen identieke nokia laders had liggen, vond ik het wel best. Maar gisteren toch maar eens melding gemaakt en ze sturen een nieuwe op (wel alles via de zaak, dus dat ligt wat anders dat je zelf prive iets voor elkaar moet krijgen).

Basement Bios ---- Exo-S


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Martinspire
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 14:59
Hier ook een kapotte oplader gehad. Zat overigens bij de 820, maar na opsturen kregen we mooi een nieuwe. Is niet zo'n probleem dus, al duurt het wel een paar dagen.

Martinspire - PC, PS5, XSX


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fireshade
  • Registratie: Mei 2004
  • Niet online

Fireshade

het is al een moje wir

hahahi20 schreef op zondag 11 augustus 2013 @ 13:13:
Heeft iemand trouwens een wit hoesje om zijn telefoon zitten?
Ik zoek eigenlijk zo iets als de CC-1043, maar dan in wit...
Ik heb nu maar de zwarte erom zitten...
Mijn gele en blauwe CC-1043 zijn helemaal vunzig en zwartig geworden... Geen gezicht... Ik hoopte eigenlijk dat er een witte ergens te vinden was die niet al dat vuil aantrekt...
Liefst eentje waarbij het zirkonium stukje waar Nokia en Carl Zeiss op staat ook nog zichtbaar is :D

Ik heb al rondgekeken, maar niet echt iets gevonden...

Edit:
En wel eentje die ook een beetje om de voorkant valt, zoals de CC-1043,dus niet alleen snap-on.
Wit zal nog sneller vuil worden, hoe je het ook wendt of keert.
Maar je kan deze proberen:
http://www.ebay.com/itm/S...61057&hash=item19d7909a62

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BigEagle
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 14:57
Mystikal schreef op dinsdag 06 augustus 2013 @ 11:33:
Ik heb zojuist ook maar de CR200 besteld voor mijn Lumia 920.

Ik zoek alleen nog een case, waarbij ik niet de rode kleur 'verlies' van mijn toestel. Ik kan echter niet echt iets vinden...
Heb je de CR200 al binnen en getest?

[ Voor 18% gewijzigd door BigEagle op 18-08-2013 10:14 . Reden: typo ]

Met een hamer in je hand lijkt alles op een spijker...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Radiodurans
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 07:33
Zat net te kijken naar de draadloze stand-lader van Nokia, de DT-910; deze is nu voor EUR 50,25 (inclusief verzenden naar NL) te koop op Amazon.de. Voor de liefhebber...

MYLR’23 | AVWC/AVEM/AVWS/VZLE/EN4C


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jaspov
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 11-09 22:28
Steekt de cc-1043 boven de rand van het scherm uit? Benieuwd of het scherm de vloer zou raken als hij vlak valt, zonder hoes was dat niet zo'n succes....

  • Devin19
  • Registratie: Februari 2011
  • Niet online
Ik heb zojuist de draadloze oplader DT-900 ontvangen, alleen krijg ik hem niet toegevoegd als accesoire? Ondersteund deze oplader dit niet of is er iets anders aan de hand?

Overigens is de kabel niet de verwachtte 1800cm (18m) maar 180cm lang.
(kon me al bijna niet voorstellen dat die kabel echt zo lang zou zijn maar goed)
http://www.nokia.com/nl-n...ire/dt-900/specificaties/

  • Marly
  • Registratie: Mei 2008
  • Laatst online: 29-05-2021
Waar en hoe wil je hem toevoegen als accessoire :?

Je steekt de stekker in het stopcontact, steekt het andere uiteinde in de charging pad en legt de telefoon erop, simpeler kan het niet, kost minder tijd, dan ik nodig had, om dit te typen ;)

  • mkrmr
  • Registratie: Juni 2010
  • Laatst online: 17-09 20:36

mkrmr

Tesla Model 3, BMW K1600

Devin19 schreef op donderdag 22 augustus 2013 @ 15:24:
Ik heb zojuist de draadloze oplader DT-900 ontvangen, alleen krijg ik hem niet toegevoegd als accesoire? Ondersteund deze oplader dit niet of is er iets anders aan de hand?
De DT-900 ondersteunt geen NFC, die kun je dus ook niet toevoegen. De DT-920 en CR-200 voor in de auto wel.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Martinspire
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 14:59
Mja het gaat inderdaad om NFC accessoires die je daar in kunt stellen. Als je niets kunt instellen, zul je hem daar ook niet zien.

Martinspire - PC, PS5, XSX


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Devin19
  • Registratie: Februari 2011
  • Niet online
Hmm dat is jammer, had er graag wat instellingen aan gehangen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hacula
  • Registratie: November 2008
  • Laatst online: 15-09 20:47
Heb de CR200 nu een tijdje in gebruik. Het laden werkt prima, kan gewoon op full brightness navigeren, het bijladen gaat dan maar heeeel langzaam, maar hij loopt niet leeg.
Ik vind het klemsysteem niet heel fijn werken. Je moet de telefoon erin leggen, en dan de klemmen links en rechts tegen de telefoon aan klemmen. Achterop zit er een knop die je in kunt drukken waardoor de klemmen weer los komen en je de telefoon weer los kunt pakken.
Ik vond het slide-in systeem die mijn brodit had destijds bij mijn N95 en N96 een stuk fijner.
De kabels zijn lekker flexibel en dun, en je krijgt er spulletjes bij om te verlengen en vast te zetten.

Het NFC gebeuren vind ik dan weer totaal waar-de-loos.
Je moet ten eerste met je telefoon fysiek tegen de NFC tag aan tikken. Dan krijg je een melding op je telefoon dat er iets met NFC is dat iets met je telefoon wil doen. Deze zie je echter alleen als hij van het lockscreen af is. Daarna druk je op OK en wordt de App naar keuze opgestart.
Veel te veel gedoe, waardoor ik merk dat ik het na 2x proberen al niet meer gebruik.
Ik had gehoopt op meer mogelijkheden, zoals dat je kunt instellen dat bijv. bluetooth wordt geactiveerd terwijl een bepaalde app wordt geopend etc.

Dus zolang er geen app komt die dat soort specifieke functies kan gebruiken, heb je er in mijn ogen geen kloot aan. Teveel handelingen om in een app te komen die apps kan starten die gewoon in mijn homescreen staan.. Vooral dat de NFC tag aan de voorkant zit ipv gewoon IN de houder. Had tenminste 1 handeling gescheeld.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Heeft er hier iemand wellicht nog een tip voor een 920 houder voor in de auto.
Niet zo'n ding voor aan de ventilatie.
Heb de 920 in een TPU case zitten dat moet wel passen.
Kom je dan al uit op een universele houder of zijn er model specifieke units waar de 920 + tpu case prima inpast?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Martinspire
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 14:59
Hier de houder zonder draadloos laden (volgens mij was het de CR123) en die bevalt op zich ook wel prima. Helaas is de telefoon wat te zwaar waardoor ie hem niet vast kan houden. Maar als ik de stroom aan de onderkant erin doe en zorg dat ie daar op rust, gaat het prima. Dus oppassen als je die aanschaft.

Sinds kort ook de bureaulader van Nokia. De DT-910. Die bevalt wel prima. Hij wordt ook niet warm van het opladen (in tegenstelling tot de platte lader die je er gratis bij kreeg bij de eerste batch). Daar ben ik wel helemaal tevreden over.

[ Voor 28% gewijzigd door Martinspire op 26-08-2013 11:53 ]

Martinspire - PC, PS5, XSX


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BeyondThunder
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 15:30

BeyondThunder

Lost Lightning

Volgens mij is deze ook nog niet voorbij gekomen:

http://www.ebay.co.uk/itm...ndles&hash=item5af1a9a695

Zou het wat zijn voor dat geld? Mooi vind ik die houder niet, maar wel goedkoop '-'

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fireshade
  • Registratie: Mei 2004
  • Niet online

Fireshade

het is al een moje wir

BeyondThunder schreef op maandag 26 augustus 2013 @ 21:36:
Volgens mij is deze ook nog niet voorbij gekomen:

http://www.ebay.co.uk/itm...ndles&hash=item5af1a9a695

Zou het wat zijn voor dat geld? Mooi vind ik die houder niet, maar wel goedkoop '-'
Zelfs zonder die houder is al het ander spul (ook handig) lastig te krijgen voor zo'n prijs.
Die verzendkosten zijn wel fors.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mystikal
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 13:34

Mystikal

It never hurts to help!

laat maar....

[ Voor 95% gewijzigd door Mystikal op 30-08-2013 12:14 ]

Basement Bios ---- Exo-S


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • reinier.sr
  • Registratie: Maart 2011
  • Laatst online: 04-09 13:37
Ik heb voor auto houder (zonder lader) nu een Samsung ECS-K200BE. Goede kwaliteit en kon hem inclusief verzenden voor 18 euro bestellen bij redcoon. Enige nadeel is dat de power button niet meer goed bereikbaar is, maar met de Amber update heb je nu double tap to unlock, wat ik nu ook gebruik.
http://www.samsung.com/nl...TD?subsubtype=car-charger


Vandaag kreeg ik ook een book flip cover binnen. Kwaliteit / Prijs is heel erg goed! Ik had hiervoor een flip cover waarbij een hard cover aan de binnenkant van de leren cover was gelijmd wat het geheel behoorlijk dik maakte. Dat is bij deze een heel stuk minder.
http://www.ebay.nl/sch/i....+Nokia+Lumia+920&_sacat=0

Aantal pics. Ik heb geen andere camera om inclusief de 920 te fotograferen :/

http://imgur.com/a/CXUC4

[ Voor 4% gewijzigd door reinier.sr op 30-08-2013 13:41 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fireshade
  • Registratie: Mei 2004
  • Niet online

Fireshade

het is al een moje wir

reinier.sr schreef op vrijdag 30 augustus 2013 @ 13:40:
Vandaag kreeg ik ook een book flip cover binnen. Kwaliteit / Prijs is heel erg goed! Ik had hiervoor een flip cover waarbij een hard cover aan de binnenkant van de leren cover was gelijmd wat het geheel behoorlijk dik maakte. Dat is bij deze een heel stuk minder.
http://www.ebay.nl/sch/i....+Nokia+Lumia+920&_sacat=0

Aantal pics. Ik heb geen andere camera om inclusief de 920 te fotograferen :/

http://imgur.com/a/CXUC4
Hoe is het materiaal aan de binnenzijde van de houder? Glad? Zacht?
Hoe is de bereikbaarheid van de knoppen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • reinier.sr
  • Registratie: Maart 2011
  • Laatst online: 04-09 13:37
Fireshade schreef op vrijdag 30 augustus 2013 @ 18:12:
[...]

Hoe is het materiaal aan de binnenzijde van de houder? Glad? Zacht?
Hoe is de bereikbaarheid van de knoppen?
Binnekant van het klepje is stof-achtig. de binnenkant van de hard cover kan ik niet goed beschrijven. Het is geen plastic wat je van andere hardcovers ziet. Het lijkt meest op glad (foto?)papier. De knoppen zitten wel behoorlijk verzonken .

Verwijderd

http://www.wpcentral.com/...rgers-your-windows-phones

Kom maar op Nokia, deze draadloze laders zijn een stuk beter te betalen!

  • Fireshade
  • Registratie: Mei 2004
  • Niet online

Fireshade

het is al een moje wir

Verwijderd schreef op donderdag 12 september 2013 @ 11:05:
http://www.wpcentral.com/...rgers-your-windows-phones

Kom maar op Nokia, deze draadloze laders zijn een stuk beter te betalen!
Inderdaad! Komt eindelijk veel beter in bereik voor veel Qi-gebruikers zo.

Voor aan de muur heb je wel alsnog een stekker nodig. Bijv:
www.i-mania.nl/iphone-ipa...ader-blauw-547457467.html

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • capsoft
  • Registratie: December 2007
  • Laatst online: 11-09 10:42
Zoals DDEEAANN al zei, lijkt mij deze lader ideaal: http://www.nokia.com/global/products/accessory/dt-601
hij is alleen nog nergens te koop. prijs is 30 euro verwacht men...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • peerke63
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 08-08 13:41
Vanmorgen voor het eerst gemerkt dat de lader DT-900 het niet heeft gedaan.
Lampje van het laadstation brandde toen ik het toestel er op legde en het lampje dus aan ging... kwam er geen geluidje vanuit mijn Lumia... dat ie aan de lader was aangesloten...
Lumia lag voor zover ik kon nagaan wél goed op het laadstation...
Meer mensen deze ervaring?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • vali
  • Registratie: Maart 2009
  • Laatst online: 16-09 09:49
Het duurde eventjes, maar ik heb na lang zoeken EINDELIJK het perfecte witte sleeve gevonden voor mijn lumia 920. Had altijd een full body protector aan de voor -en achterkant zitten omdat meerdere hoesjes afgaven, maar deze is gelukkig wit dus heb de achterkant er nu afgehaald.

Mooie is ook dat er aan de achterzijde gaatjes zitten in de buurt van de speakers, zodat je nog ene sinds hoort als je smartphone afgaat.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BeyondThunder
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 15:30

BeyondThunder

Lost Lightning

Met een standaard 1A lader loopt mijn 920 leeg tijdens het navigeren in de auto.
Ook in de vliegtuig modus, met zoveel mogelijk uit.
Dus heb ik een 2.1A gekocht:

Afbeeldingslocatie: http://miniimg4.rightinthebox.com/images/384x384/201203/iiphqh1331202607465.jpg

Maar helaas, deze trekt het ook niet.
Ik wil nog proberen wat er gebeurt als ik 2 USB stekkers aansluit. ("split" kabeltje).
Zou het kunnen dat mijn auto/accu (Carolla Verso 2005) het niet trekt?

Meer mensen hier last van?

[ Voor 5% gewijzigd door BeyondThunder op 22-10-2013 14:54 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • vali
  • Registratie: Maart 2009
  • Laatst online: 16-09 09:49
Iemand ervaring met een goede draadloze auto oplader?? Ik zoek er 1 en zie het niet zitten om rond de 100 euro uit te geven voor die van Nokia zelf.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BeyondThunder
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 15:30

BeyondThunder

Lost Lightning

Hier nog een (zie mijn eerdere post).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • timminater
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 17-09 00:41
deleted

[ Voor 97% gewijzigd door timminater op 02-12-2013 19:08 . Reden: post in verkeerde 920 topic ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • kippengaas
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 16-09 19:22
Iemand ervaring met de koptelefoons van Nokia? Coloud Boom en Coloud Knock? Zien er leuk uit in combinatie met een Lumia.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Popmart1970
  • Registratie: Juni 2011
  • Laatst online: 27-10-2022
Let op!!


Zwarte Nokia Purity Pro (zwart) nu nog 1 stuks beschikbaar voor een hele lekkere prijs!!

http://www.mobielbereikba...ijk&utm_campaign=tweakers

Bedankt Tweakers Price-watch!!!! _/-\o_ _/-\o_

ps mijn bestelde bij Bol.com van E. 265,00 gelijk geannuleerd.....en is het aantal beschikbaar bij Mobielbereikbaar 1 lager geworden!!! ;) :P

Witte Lumia 920 opgehaald op op 23-2


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • reinier.sr
  • Registratie: Maart 2011
  • Laatst online: 04-09 13:37
Iemand ervaring met goede screen protectors die de volledige glasplaat bedekt? Heb nu al een aantal gehad die randen aan de zijkanten niet bedekken..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • kittop
  • Registratie: Maart 2011
  • Laatst online: 12-02-2023
Ik baal eigenlijk een beetje van de folies die ik voor de 920 besteld heb.

- De trendy8 hecht niet op de randjes vanwege de bolling van het scherm van de 920 en laat daardoor eenvoudig los
- De Zagg invisible shield past heel mooi en hecht zeer goed op de randjes, echter is de folie kleverig waardoor je vingers niet echt over het scherm glijden maar haperen.
Ik heb ook een origineel nokia mapje die afgeeft op deze folie waardoor deze folie zeer snel zwart wordt.

Is er iemand die goede ervaring heeft met specifieke andere merken?

[ Voor 4% gewijzigd door kittop op 11-12-2013 00:09 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • kittop
  • Registratie: Maart 2011
  • Laatst online: 12-02-2023
vali schreef op vrijdag 01 november 2013 @ 14:36:
Iemand ervaring met een goede draadloze auto oplader?? Ik zoek er 1 en zie het niet zitten om rond de 100 euro uit te geven voor die van Nokia zelf.
Ik heb laatst voor een Note3 een QI lader aangeschaft voor €45,-.
De Lumia 920 laat zich ook hierop laden.
Echter word deze Samsung QI lader geleverd zonder kabeltjes en trafo... Je wordt geacht je originele lader te gebruiken voor dit plateau.

Zelf heb ik een DT-910 voor mijn 920 en bevalt me prima, puur omdat deze snel laadt, compleet is en storingvrij.
ook zet je de telefoon altijd goed op zijn plek waardoor je niet de verrassing heb dat de telefoon niet geladen heeft omdat hij iets scheef op de lader gelegen heeft.
Een klein speldeknop lampje geeft duidelijk aan als de lader laadstroom afgeeft.
Op de meeste sites staat deze lader te koop tussen de 75 en 80 euro, maar als je goed snuffelt kom je wel een site tegen die voor 20 euro goedkoper aanbiedt.

[ Voor 6% gewijzigd door kittop op 11-12-2013 00:16 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BigEagle
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 14:57
BeyondThunder schreef op dinsdag 22 oktober 2013 @ 14:54:
Met een standaard 1A lader loopt mijn 920 leeg tijdens het navigeren in de auto.
Ook in de vliegtuig modus, met zoveel mogelijk uit.
Dus heb ik een 2.1A gekocht:

[afbeelding]

Maar helaas, deze trekt het ook niet.
Ik wil nog proberen wat er gebeurt als ik 2 USB stekkers aansluit. ("split" kabeltje).
Zou het kunnen dat mijn auto/accu (Carolla Verso 2005) het niet trekt?

Meer mensen hier last van?
Ik heb zelf gisteren genavigeerd met de L920 en een lader van 1A. Mijn telefoon werd juist opgeladen. :P
Dit komt omdat de autolader is aangepast: ik heb (in de lader) de D- en D+ contacten van de USB stekker doorverbonden met elkaar. Deze waren dat origineel niet. De L920 ziet hierdoor dat de telefoon niet op de PC zit maar op een stroomlader.

Ik heb dit nog even gecontrolleerd (multimeter) met de originele USB lader die bij de telefoon zit: ook hierop zijn de D- en D+ doorverbonden. De D- en D+ zijn trouwens de middelste 2 USB contacten.

Na een navigatie rit van 1,5 uur met een volle accu aangekomen op bestemming. d:)b

L920 wordt trouwens wel warm tijdens het navigeren... :/

Met een hamer in je hand lijkt alles op een spijker...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Martinspire
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 14:59
De L920 wordt bij tijd en wijlen inderdaad wel warm, maar daar hoef je je geen zorgen om te maken. Hier ook al langer een L920 gebruikt die ook wel vaak warm wordt en nog geen problemen gehad dat ie uitviel ofzo, dus dat is geen issue. Gewoon de processor die wat warm wordt en het bodywork gebruikt om zijn warmte kwijt te raken. Hij wordt iig warmer dan gemiddeld, maar dat is niet erg.

Martinspire - PC, PS5, XSX


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hacula
  • Registratie: November 2008
  • Laatst online: 15-09 20:47
Het klemmechanisme van mijn CR-200 is kapot. Een van de tandwielen in het mechaniek is afgebroken, dus de armpjes kunnen vrij heen en weer.
Opgestuurd voor garantie, garantie is geaccepteerd alleen heeft niemand die houder meer in het assortiment dus moet nu een alternatief gaan zoeken. Beetje waardeloos...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mkrmr
  • Registratie: Juni 2010
  • Laatst online: 17-09 20:36

mkrmr

Tesla Model 3, BMW K1600

Hacula schreef op maandag 27 januari 2014 @ 12:15:
Het klemmechanisme van mijn CR-200 is kapot. Een van de tandwielen in het mechaniek is afgebroken, dus de armpjes kunnen vrij heen en weer.
Opgestuurd voor garantie, garantie is geaccepteerd alleen heeft niemand die houder meer in het assortiment dus moet nu een alternatief gaan zoeken. Beetje waardeloos...
Is de CR-201 niet de opvolger/vervanger van de CR-200?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hacula
  • Registratie: November 2008
  • Laatst online: 15-09 20:47
gauchov6 schreef op maandag 27 januari 2014 @ 12:55:
[...]

Is de CR-201 niet de opvolger/vervanger van de CR-200?
Verrek je hebt gelijk. Hij is al te koop terwijl hij nog niet bij de accessoires staat op de nokia website.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • capsoft
  • Registratie: December 2007
  • Laatst online: 11-09 10:42
De dt-601 kan ook in topic start eigenlijk. Iemand daar ervaringen mee?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Even een tip...
Wie op zoek is voor een raamhouder en zijn telefoon gebruikt in combinatie met de cc-1043. Zou eens kunnen kijken naar de raamhouder van de Garmin Nuvi. Hier past hij precies in als je hem gebruikt in landscape mode.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • urk_forever
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 17-09 15:08
Weet iemand waar je ergens een gele cc-1043 cover kan krijgen voor een redelijke prijs. Ik kom hem heel weinig tegen en als ik er al eentje vindt die op voorraad is dan is ie behoorlijk aan de prijs (20-25 euro :( )

Ik vindt mijn 920 eigenlijk te glad, en om mijn Lumia 800 had ik altijd de cover zitten die het iets stroever maakte.

Hail to the king baby!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Inderdaad, geel is niet meer de vinden. De rest van de kleuren zijn al vanaf ongeveer 10 euro te bestellen. Misschien dus handig om gewoon voor een andere kleur te gaan:)

[ Voor 76% gewijzigd door Verwijderd op 23-03-2014 14:43 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

urk_forever schreef op vrijdag 21 maart 2014 @ 13:44:
Weet iemand waar je ergens een gele cc-1043 cover kan krijgen voor een redelijke prijs. Ik kom hem heel weinig tegen en als ik er al eentje vindt die op voorraad is dan is ie behoorlijk aan de prijs (20-25 euro :( )

Ik vindt mijn 920 eigenlijk te glad, en om mijn Lumia 800 had ik altijd de cover zitten die het iets stroever maakte.
als je interesse hebt, ik heb er een liggen die ik 4 dagen gebruikt heb en niks mee doe. Stuur maar PM.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mrbeegee
  • Registratie: Augustus 2010
  • Laatst online: 09-11-2024
peerke63nl schreef op zondag 06 oktober 2013 @ 11:05:
Vanmorgen voor het eerst gemerkt dat de lader DT-900 het niet heeft gedaan.
Lampje van het laadstation brandde toen ik het toestel er op legde en het lampje dus aan ging... kwam er geen geluidje vanuit mijn Lumia... dat ie aan de lader was aangesloten...
Lumia lag voor zover ik kon nagaan wél goed op het laadstation...
Meer mensen deze ervaring?
Ik heb ook deze ervaring met de dt601. 's avonds staat het lampje reeds aan voordat ik hem erop doe en dan gaat die niet opladen. Eerst moet ik de stekker er ruit halen. Wat heb je gedaan om dit op te lossen? Terug sturen voor garantie?
Pagina: 1 2 3 Laatste