Nu een maand later is er echt al veel meer veranderd, naar mijn mening begint het nu echt op een volwaardig strategiespel te lijken. Je kunt nu goed tussen planeten wisselen, de AI is een echte uitdaging en door de vele verschillende units heb je op de planeten ook leuke oorlogsvoering.
Ik speel het veel samen met mijn vriend en we merken dat als je nu in het spel stapt je heel veel kans hebt om later een ware legende te worden. Veel spelers zijn aan het experimenteren met strategieën (gaat niet altijd goed

) en dat levert elke keer weer leuke potjes op.
Aantal tips die ik tot zover ben tegengekomen:
- Bouw bij het begin van het potje eerst twee Energy Storage en evt. nog Metal Storage: hierdoor heb je voor de komende 10 gebouwen en units al energie "opgeslagen" wat de productie met ruim 75% versneld!
- Wanneer er meerdere planeten zijn, stuur je commander ASAP naar de andere planeet
- Bouw altijd meerdere anti-nukes in je basis, in de richting van de vijandelijke nuke-installaties; zodat je ze altijd raakt als ze overvliegen
- Probeer binnen 10 minuten T2 fabricators te hebben
- Begin met bots; bots zijn het goedkoopste en snelste te maken; vliegtuigen duurt het langst
- Gebruik het Orbital Laser Platform om anti-nukes te snipen (mensen vergeten dat deze dingen bestaan

)
- Meer is beter; verover alle metaalpunten op de hele planeet; maakt niet uit als je later een deel verliest
Mocht je zin hebben om eens tegen of met mij en een vriend te spelen; voeg me gerust toe op steam: woutske / woutske01