Heb mijn SXS nu al meer dan een jaar had een jaar abbo en heb nu gewoon een sim only afgesloten voor een jaar omdat ik niet inzie waarom ik een nieuwe telefoon nodig heb..
Natuurlijk hij word nu wat trager inderdaad whatsapp en facebook voornamelijk.
verder gebruik ik hem veel voor internet maar bijna geen spelletjes dus hij is snel zat batterij gaat gewoon 20 uur mee door mijn niet extreme gebruik van spelletjes.
ik vind nog niet dat de nieuwe telefoons voor het geld wat ze ervoor vragen zoveel meer bieden zodat ik het er voor over heb. ik ben wel heel benieuwd naar JB want dan zal alles vast mooier lopen en als het zover is heb ik weer een jaar lang een fijne telefoon.
maar wat ik me nog steeds afvraag en of ik er wat aan kan doen is het volgende:
Dat google + en maps zitten toch altijd stiekem wat van de batterij te vragen en worden toch op 1 of andere manier opgestart of draait op de achtergrond hoe kan ik deze altijd uitgeschakeld hebben staan tot ik ze opstart?
maps gebruik ik af en toe.. maar google + nooit.. GPS heb ik altijd uit..
dus waarom staan deze dingen aan op de achtergrond.
heb geen custom rom erop en ben nog steeds heel tevreden!
mijn volgende telefoon word waarschijnlijk wel weer een Sony
alvast bedankt.