Beste mede Tweakers,
Ik heb sinds 28 December een fijne SIII in bezit en sinds gisteren is hij ook nog eens geroot! Nu heb ik gelijk natuurlijk allemaal apps en games geinstalleerd en stiekem begon ik ook te dromen over een nieuwe (custom) firmware (aangzien ik die crap van Samsung niet op mn mobieltje wil). Wat ik eigenlijk wil is gewoon de meest stabiele custom firmware dat gewoon stock android is. Mijn batterij duur en mijn camera moeten ook in orde zijn.
Nu was ik wat aan het browsen en kwam ik eerst op de HD Energy 2 (of iets dergelijks). Alles leek in orde te zijn - alleen hij wordt niet meer ondersteund (

)
Daarna natuurlijk CM10.1 maar hij is nog in nightbuild fase. Bij mijn vorige foon (SGS1) had ik de CM10 nightbuild, die ik fijn vond behalve dat hij soms random uitviel en mijn camera/galary instabiel was.
Dus een humbele vraag aan mijn mede Tweakers:
Welke CFW is voor mij het beste? Mijn 'eisen' zijn:
- Zo stock mogelijk android (extra dingen als ze de performance en batterijduur verhogen is wel welkom)
- Camera/Galary moet gewoon 100% werken, net als de stock van Samsung zelf
- Batterijduur moet echt minimaal hetzelfde zijn als stock samsung en het liefst nog beter!
CM10.1 valt al uit de boot, want ik hoor dezelfde verhalen wat ik dus met CM10 al had.
Graag hoor ik het van jullie! En als julie nog leuke apps kennen om mn batterijduur en perfomance te boosten (als beide mogelijk is

) dan lees ik het graag
Alvast bedankt!