Ik heb persoonlijk een erg toffe race in de GT3 gehad. FWD vind ik al sinds Froza 2 helemaal niks, dus verliet ik maar de server omdat ik op TS hoorde dat er iemand (ik dacht yorz oid) tijdens de kleine abarth quali niet kon joinen.
Ik heb al paar keer op woensdag (en op 1/2 andere avonden) beetje mee gedaan, met name soms de P en Q en dan soms een race (volgens mij de eerste of 2de finish van mij dit lol). Dat komt gewoon omdat ik na FM4 (waar ik met joypad de races deed) voor het eerst in 2 jaar weer ben gaan racen en omdat een stuur nieuw voor mij is, dus ik durfde niet echt te racen nog.
Vandaag was eigenlijk de eerste keer dat ik ook in de race serieus mee deed. Het was voor mij dan ook vrij verrassend dat ik vrij ver voorin zat en het was erg lekker om flavour een tijdje goed achter me te kunnen houden. Jammer genoeg 2x in dezelfde bocht een enorme fout gemaakt waardoor ik achter flavour en yuri kwam. Al valt dit nog mee en zit er wat de foutjes betreft zeker stuk verbetering al.
Ik kon uiteindelijk yuri inhalen toen hij tegen een ietwat onhandige achterblijver op botste. Ik was misschien wat te opportunitisch door meteen de racelijn door de snelle knik te pakken. Ik zat volgens mij wel al volledig naast yuri voor de snelle knik naar rechts voor de laatste chicane (aan de binnenkant). Maar dat we elkaar raakten was toch ook wel mijn schuld, aangezien yuri door de touche met de achterblijver ook niet veel ruimte had en mij ook nooit heeft kunnen zien aankomen.
Zonde van die achterblijver, want fouten maakte hijzelf niet. Ook al zat ik soms goed dicht op de bumper

Het was dus erg tof! en 3de nog ook, omdat kev even te lege tank had in de pitlane.
[
Voor 7% gewijzigd door
MentalJ op 05-11-2014 22:42
]