Zo ook maar eens hier posten na een hele lange tijd alleen maar te hebben gelezen... Altijd veel plezier gehad met het lezen maar toch maar eens posten.
Om te beginnen maar een Weekboekje over onze eerste echte heroic progress met de guild.
Deze lockout eindelijk met de guild bezig geweest met wat heroic progress. We zijn maar een casual guild op Quel'Thalas maar enkele mensen wilden toch ook wel aan heroics beginnen nu het allemaal generfed is.
Morchok doen we al een tijd op HC, maar die is ook gewoon te gemakkelijk. Ultraxion ooit 1 keer gekilled maar verder niet meer naar gekeken op HC eigenlijk. Nu was het eindelijk tijd om eens naar de andere bosses te kijken.
Vrijdagavond begonnen met de raid, cauldrons ready en feasts ruim op voorraad voor de veel verwachte wipes de komende avonden. Morchok was zo gedaan en toen was het tijd voor Yor'Sahj. Na 2 uurtjes wipen en steeds erg dichtbij de kill te zitten, unlucky met ooze combo's op het einde is het uiteindelijk toch gelukt met de eerste kill.
En oh wat was ik blij dat de Experimental Specimen Slicer dropte voor mijn deathknight.

Toen maar gestopt met de raid voor die avond zodat we zondag fris op Zonozz konden beginnen.
Zondag was het dus zover, hopen dat we onze volgende nieuwe kill konden krijgen! Begonnen met de bal direct Zonozz te laten raken na 1 bounce zodat we direct in de black phase kwamen zodat we die konden oefenen. Het heeft even geduurd maar na meerdere wipes hadden we het eindelijk fatsoenlijk onder controle dat als we de black phase uitkwamen alleen de claw nog staande was, heel af en toe nog een eye die bijna dood was.
Nadat we dit allemaal onder controle hadden maar gericht op het aantal bounces voordat we de bal Zonozz lieten raken. Uiteindelijk met zo'n 7 bounces steeds, kwamen we steeds dichterbij de kill. Maar voordat we hem dood hadden was het alweer einde raid tijd. Helaas geen kill toen op de avond, we wisten dat we er dicht bij zaten.
Gisteren iedereen vol goede moed eraan begonnen om hem te killen. Eerste try was een wipe, paar stomme fuckups met het bouncen. Op de tweede try ging alles zo soepel en perfect dat we er een tweede nieuwe kill konden bijschrijven deze lockout. Helaas verloren op de tier gloves, die ging naar onze rogue samen met de belt die dropte.
Toen was het tijd voor Hagara, iedereen toch nog maar even de tactics nalezen en video's gekeken zodat we hier ook aan konden beginnen. De rest van de avond dus geprobeerd om de 2 phases onder controle te krijgen, wat steeds beter ging. Wat verschillende tactics uitgeprobeerd om te kijken wat voor ons het beste ging en uiteindelijk een beste try van 64% op de avond dacht ik.
Vanavond nog enkele tries proberen, mocht het te lang duren en er niet super veel progress inzitten voor de avond word het Hagara op normal killen denk ik, Ultraxion op HC, en de rest weer op normal zodat we toch nog een full clear hebben deze lockout.