1: Dat zou kunnen kloppen, hoewel je voor custom roms veel beter terecht kan op XDA Developers. Een alpha-beta-esque build van Jelly Bean is in de maak. Enkele belangrijke dingen werken nog niet, maar er wordt goed progress gemaakt.
2: Dat is correct, maar waarom wil je bewust een app freezen?
3: Dat is incorrect, er zijn - weeral - op XDA Developers enkele (sticky) topics waarin zeer duidelijk wordt beschreven hoe je dit doet, vooral van interesse zijn de root toolkits die het stukken makkelijker maken. Het is een kwestie van 3 hoofdstappen uitvoeren met wat substappen, welke de toolkits duidelijk versnellen.
Voor de mensen die twijfelen over de kleur: Ik heb de grijze gekozen, ondanks dat ik de zwarte in eerste instantie mooier vond. Na een klein poosje ben ik de grijze veel meer gaan waarderen, deze is veel mooier dan je afleidt uit de afbeeldingen en userfotos. Het materiaal is bovendien vrijwel kras-proof: ik heb met een 3.5 to 6.5 audio jack plug het beats audio logo van de achterkant gekrast nadat ik merkte dat "beats" wat versleet. Dit woord kon ik wel al gewoon met mn nagel eraf halen, het logo en audio niet. Het kostte wat moeite, maar het is gelukt, en er is geen enkel spoor van een krasje te bekennen. Ik kreeg zelfs de durf om vrij hard te krassen om de duurzaamheid te testen: excellent. geen kras. niet zichtbaar, niet voelbaar, nada noppes. Het enige wat soms wat tegenvalt is de grip: de zwarte is dan je betere vriend, hoewel je gewoon even gewend moet raken aan hoe je hem vasthoudt. Het is in feite een kwestie van kleur afwegen tegen ofwel perfecte kwaliteit, ofwel goede grip. Als je twijfelt, ben je duidelijk niet voldoende verkocht van de zwarte, en mijn mening is om dan de grijze te nemen. Dan heb je geheid geen coatingprobleem.