Ben je student? Want bij hi kan je bij het studenten abonnement je abonnement voor een bepaalde tijd pauzeren, minimaal 2 maanden maximaal een jaar als ik het goed heb. Althans dat was toen ik mijn abonnement afsloot bijna 2 jaar geleden.mbttr schreef op zaterdag 03 maart 2012 @ 16:07:
Klopt het dat je bij KPN de headset er niet bij krijgt? Daardoor twijfel ik wel tussen KPN en T-Mobile. Bij KPN kost het ding 35/maand voor 1 jaar, bij T-Mobile 30/maand voor 2 jaar, en je krijgt de headset erbij. Punt is wel dat ik binnen een jaar een half jaar weg ben en dus 6x30=180 euro zou wegsmijten.
Yup maar abonnementen zijn niet extreem denderend hoor, beste is een Lumia 800 voor iets van 30 per maand, maar met de KPN trick krijg je die 1-jarig voor 28 eurodrav91 schreef op zaterdag 03 maart 2012 @ 17:06:
[...]
Ben je student? Want bij hi kan je bij het studenten abonnement je abonnement voor een bepaalde tijd pauzeren, minimaal 2 maanden maximaal een jaar als ik het goed heb. Althans dat was toen ik mijn abonnement afsloot bijna 2 jaar geleden.
Iemand een idee wanneer de Xperia U leverbaar zal zijn?
Midden / eind aprilCroccifixio83 schreef op zaterdag 03 maart 2012 @ 19:00:
Iemand een idee wanneer de Xperia U leverbaar zal zijn?
Half mei volgens facebook van SonyCroccifixio83 schreef op zaterdag 03 maart 2012 @ 19:00:
Iemand een idee wanneer de Xperia U leverbaar zal zijn?
Ter land, ter zee en in de kroeg
Vorige week abo verlengd zoals vermeld en was de levertijd bij t-mobile 8 werkdagen, nu staat hij op 3 werkdagen. Dat klopt precies tenopzichte van vorige week zaterdag..
Omdat er zoveel onduidelijkheid was belde ik ook maar even. Maar de vrouw ik aan de telefoon kreeg zei dat hij nog steeds 8 werkdagen was in haar systeem.
Vervolgens keek ik op het forum van t-mobile (link had ik in andere topic gepost, maar die is verwijderd en heb geen zin meer om het op te zoeken), en daar stond dat hij 5 maart gewoon leverbaar is, dus die 3 werkdagen kloppen waarschijnlijk
Echter is het raar dat alle systemen van T-mobile andere data aangeven.
Omdat er zoveel onduidelijkheid was belde ik ook maar even. Maar de vrouw ik aan de telefoon kreeg zei dat hij nog steeds 8 werkdagen was in haar systeem.
Vervolgens keek ik op het forum van t-mobile (link had ik in andere topic gepost, maar die is verwijderd en heb geen zin meer om het op te zoeken), en daar stond dat hij 5 maart gewoon leverbaar is, dus die 3 werkdagen kloppen waarschijnlijk
Echter is het raar dat alle systemen van T-mobile andere data aangeven.
[ Voor 12% gewijzigd door LaduciA666 op 03-03-2012 19:17 ]
Denk dat iedereen zit te trappelen
Kunnen weinig anders doen dan wachten.....
Over de xperia u nog eens, bij clove (uk) staat dat ie vanaf 23 april leverbaar is: http://blog.clove.co.uk/2...-at-clove-due-april-23rd/
Over de xperia u nog eens, bij clove (uk) staat dat ie vanaf 23 april leverbaar is: http://blog.clove.co.uk/2...-at-clove-due-april-23rd/
Was er nog iemand die dit kon bevestigen? Dat de 4de maand dus al aan teruggeschakelde prijs kan? Heb heel veel zin om op de OK knop te duwen bij KPN, maar wil dit nog wel effe weten, zodat ik niet plots 150e kwijt benmbttr schreef op zaterdag 03 maart 2012 @ 16:32:
En het is 100% zeker dat ik de 4de maand al kan teruggeschakeld zijn, right? Dat ik niet 1 maand 150 euro moet dokken..Zou me wel erg goed uitkomen, moet zowat de beste 1-jaarsdeal zijn die er is, right? Is de Xperia S dan nog te unlocken daarna?
Verwijderd
Lees het topic even door. Daar staan er meerdere.mbttr schreef op zaterdag 03 maart 2012 @ 22:14:
[...]
Was er nog iemand die dit kon bevestigen? Dat de 4de maand dus al aan teruggeschakelde prijs kan? Heb heel veel zin om op de OK knop te duwen bij KPN, maar wil dit nog wel effe weten, zodat ik niet plots 150e kwijt ben
Wat ik tot nu toe heb gelezen is dat ze de P en U tegelijk uit willen brengen, en dat het in het midden van Q2 gebeurd. Aangezien de update naar ICS voor het eind van Q2 moet komen lijkt het me waarschijnlijk dat het eerder iets vroeger dan later van het midden is. Als het nog maar een paar weken duurt, breng hem dan gelijk met ICS uit, zou ik denken. Maar 23 April is wel erg vroeg in Q2, maar zou best kunnen.riotrick schreef op zaterdag 03 maart 2012 @ 19:22:
Denk dat iedereen zit te trappelenKunnen weinig anders doen dan wachten.....
Over de xperia u nog eens, bij clove (uk) staat dat ie vanaf 23 april leverbaar is: http://blog.clove.co.uk/2...-at-clove-due-april-23rd/
Sorry, heb het inderdaad 1 keer zien staan dat het geen probleem is ivm die 4de maand, maar het gebeurt wel vaker dat verschillende mensen verschillende dingen te horen krijgen van verschillende werknemers, vandaar wou ik nog ff bevestigingVerwijderd schreef op zaterdag 03 maart 2012 @ 22:19:
[...]
Lees het topic even door. Daar staan er meerdere.
KPN zegt trouwens half maart (nog voor de bestelling), is daar al meer duidelijkheid?
Mijn iPhone 3gs is zo goed als overleden... Nu wil ik graag de Xperia S. Echter zit ik nog tot 25 Juni aan mijn abo bij Telfort vast. Wat is handig? Nieuw abo afsluiten bij t-mobile met uitgestelde activatie (3 maand geloof ik)? Is het dan nog mogelijk om nummerbehoud achteraf toe te passen?
GoT voor Behoud der Nederlandschen Taal [GvBdNT]
Vanaf 25 april kan je nummerbehoud aanvragen, is niet mogelijk achteraf. Dus nog even geduldYuri schreef op zaterdag 03 maart 2012 @ 23:28:
Mijn iPhone 3gs is zo goed als overleden... Nu wil ik graag de Xperia S. Echter zit ik nog tot 25 Juni aan mijn abo bij Telfort vast. Wat is handig? Nieuw abo afsluiten bij t-mobile met uitgestelde activatie (3 maand geloof ik)? Is het dan nog mogelijk om nummerbehoud achteraf toe te passen?
Hmm lees nu op de site van tmobile dat het blijkbaar wel kan... Ik snap het niet meer..alwaysleft schreef op zaterdag 03 maart 2012 @ 23:44:
[...]
Vanaf 25 april kan je nummerbehoud aanvragen, is niet mogelijk achteraf. Dus nog even geduld
bron: http://www.t-mobile.nl/se...n-van-een-andere-provider- Mocht je een abonnement hebben afgenomen en niet meteen T-Mobile Nummerbehoud hebben aangevraagd, dan kun je alsnog nummerbehoud aanvragen.
GoT voor Behoud der Nederlandschen Taal [GvBdNT]
Da's dan nieuw inderdaad. Eigenlijk logisch, ze geven je oude nummer niet meteen de volgende dag uit ofzo.
Wat? Unlocken? KPN levert zijn toestellen toch zonder simlock?mbttr schreef op zaterdag 03 maart 2012 @ 16:32:
En het is 100% zeker dat ik de 4de maand al kan teruggeschakeld zijn, right? Dat ik niet 1 maand 150 euro moet dokken..Zou me wel erg goed uitkomen, moet zowat de beste 1-jaarsdeal zijn die er is, right? Is de Xperia S dan nog te unlocken daarna?
Top!splackavellie85 schreef op zondag 04 maart 2012 @ 10:16:
[...]
Wat? Unlocken? KPN levert zijn toestellen toch zonder simlock?
Ik zit ongeveer in hetzelfde schuitje. Mijn abonnement loopt 26 juni af. Ben dus wel benieuwd of ik nu al de xperia s zou kunnen bestellen en dan nummerbehoud later aan te vragen. Ik kom er op de site niet uit of ik 3 of 4 maanden voor einde van mijn contract kan overstappen van Vodafone naar T-Mobile. Ik wil niet een maand met dubbele kosten zitten. Heb T-Mobile gisteren een tweet gestuurd met deze vraag. Zal daar morgen wel bericht van krijgen denk ik.Yuri schreef op zaterdag 03 maart 2012 @ 23:50:
[...]
Hmm lees nu op de site van tmobile dat het blijkbaar wel kan... Ik snap het niet meer..
[...]
bron: http://www.t-mobile.nl/se...n-van-een-andere-provider
[ Voor 7% gewijzigd door maukoo op 04-03-2012 10:51 ]
Nu heb je mij ook laten twijfelen. Bij de iPhone 4S staat er namelijk in de specificaties dat het een simlockvrij toestel betreft. Bij de Xperia S staat het er niet bij. Iemand die er meer van weet? Want ik ga hem ook met een Belgische sim gebruiken, dus als er een simlock op zit, ben ik de lul.
[ Voor 17% gewijzigd door splackavellie85 op 04-03-2012 10:23 ]
FWIW, Ik vroeg in een KPN filiaal of het mogelijk is om over te stappen van een gewoon Web abonnement naar een WebXL plan na 3 maanden. De medewerkster bevestigd ineens dat het wel mag, maar niet in ieder geval andersom. Daar was ze eens mee met andere verhalen in dit gesprek.
Kijk goed uit dat je dit goed regelt, ik wilde dit twee jaar geleden ook doen. Vodafone naar tmobile.. Drie maanden van te voren met nummerbehoud.. Enkele malen verteld tegen me dat dit kon, maand later moest ik het vodafonw abonnnemet afkopen, omdat die van tmoble al begonnen was..maukoo schreef op zondag 04 maart 2012 @ 10:19:
[...]
Ik zit ongeveer in hetzelfde schuitje. Mijn abonnement loopt 26 juni af. Ben dus wel benieuwd of ik nu al de xperia s zou kunnen bestellen en dan nummerbehoud later aan te vragen. Ik kom er op de site niet uit of ik 3 of 4 maanden voor einde van mijn contract kan overstappen van Vodafone naar T-Mobile. Ik wil niet een maand met dubbele kosten zitten. Heb T-Mobile gisteren een tweet gestuurd met deze vraag. Zal daar morgen wel bericht van krijgen denk ik.
Ik hoop dat het bij mij niet zo gaat. Misschien dat diegene hierboven al wat meer weet. Hij scheelt 1 dag met mijn abonnement (hij 25 juni ik 26 juni). Anders probeer ik het van de week gewoon en laat ik de bevindingen hier weten.LaduciA666 schreef op zondag 04 maart 2012 @ 11:28:
[...]
Kijk goed uit dat je dit goed regelt, ik wilde dit twee jaar geleden ook doen. Vodafone naar tmobile.. Drie maanden van te voren met nummerbehoud.. Enkele malen verteld tegen me dat dit kon, maand later moest ik het vodafonw abonnnemet afkopen, omdat die van tmoble al begonnen was..
Wil eigenlijk vandaag mijn abbo verlengen met een Xperia S maar nu blijk dat T-mobile hun my-t-mobile site al vanaf 0:00 uur (misschien eerder al) in onderhoud heeft. Verlengingen kunnen dus momenteel niet gezien de opmerking: "Contractvernieuwing is op dit moment niet mogelijk. We adviseren je om het op een later tijdstip nog eens te proberen."
En aangezien morgen de nieuwe contracten ingaan en de Xperia S actie met headset t/m vandaag geldt ben ik bang dat ik pech heb. Overigens lijkt het een bewuste "je mag vlak voor de nieuwe contracten niet meer verlengen, aldus T-mobile" actie. Bah..
En aangezien morgen de nieuwe contracten ingaan en de Xperia S actie met headset t/m vandaag geldt ben ik bang dat ik pech heb. Overigens lijkt het een bewuste "je mag vlak voor de nieuwe contracten niet meer verlengen, aldus T-mobile" actie. Bah..
Weet niet waar je woont, maar hier is de T-mobile winkel gewoon open ivm koopzondag! Misschien een idee?
Thanks Emiel, dat is een goed idee. Woon in de buurt van Nijmegen waar momenteel de winkels (centrum) geopend zijn.
Ik zit toevallig ook in Nijmegen
Die in het centrum is vandaag tot 17.00uur open als het goed is.
Ben vanmiddag nog in de T-Mobile winkel geweest in Nijmegen maar ook zij hebben problemen en kunnen niet verlengen. Best lullig voor diegene die dat nog wensten te doen voordat de nieuwe abbo's ingaan. Nu kan het waarschijnlijk niet meer. En de actie met Xperia S loop ik hierdoor waarschijnlijk ook mis.
Inloggen op de site is nog steeds down. Straks nog maar eens kijken.
Update: nog gesproken met T-mobile via Chatfunctie maar ze verwachten niet dat het inloggen vandaag nog gaat lukken. Slechte zaak en mogelijk raken ze mij als vaste klant ook kwijt. En zo te lezen ben ik lang niet de enige.
Inloggen op de site is nog steeds down. Straks nog maar eens kijken.
Update: nog gesproken met T-mobile via Chatfunctie maar ze verwachten niet dat het inloggen vandaag nog gaat lukken. Slechte zaak en mogelijk raken ze mij als vaste klant ook kwijt. En zo te lezen ben ik lang niet de enige.
[ Voor 23% gewijzigd door XIX19 op 04-03-2012 20:53 ]
Kun je het antwoord ff posten hier in dit topic? Ben erg benieuwd!
maukoo schreef op zondag 04 maart 2012 @ 10:19:
[...]
Ik zit ongeveer in hetzelfde schuitje. Mijn abonnement loopt 26 juni af. Ben dus wel benieuwd of ik nu al de xperia s zou kunnen bestellen en dan nummerbehoud later aan te vragen. Ik kom er op de site niet uit of ik 3 of 4 maanden voor einde van mijn contract kan overstappen van Vodafone naar T-Mobile. Ik wil niet een maand met dubbele kosten zitten. Heb T-Mobile gisteren een tweet gestuurd met deze vraag. Zal daar morgen wel bericht van krijgen denk ik.
GoT voor Behoud der Nederlandschen Taal [GvBdNT]
reken er maar niet op , had gevraagd of ik 20 dagen voordat ik eigenlijk pas kan verlengen dat nu vast kon doen , antwoord was dat ik dan 70 euro moest betalen , voor 20 dagen , denk het ook wel , t-mobile is mij als klant kwijt , altijd t-mobile gehad , vanaf de BEN tijd mee over gestapt en nou je een keer iets vraagt kan het niet , snap die bedrijven niet , als je klant bent krijg je niks van ze maar nieuwe klanten willen ze wel al te graag
kingfriko
Dat is overal zo. Sluit maar eens een nieuwe hypotheek af, of probeer je oude te verlengen, scheelt je ook 0,5% hypotheekrente. Nieuwe klanten zijn blijkbaar lucratiever dan bestaanden....kingfriko schreef op zondag 04 maart 2012 @ 18:21:
reken er maar niet op , had gevraagd of ik 20 dagen voordat ik eigenlijk pas kan verlengen dat nu vast kon doen , antwoord was dat ik dan 70 euro moest betalen , voor 20 dagen , denk het ook wel , t-mobile is mij als klant kwijt , altijd t-mobile gehad , vanaf de BEN tijd mee over gestapt en nou je een keer iets vraagt kan het niet , snap die bedrijven niet , als je klant bent krijg je niks van ze maar nieuwe klanten willen ze wel al te graag
GoT voor Behoud der Nederlandschen Taal [GvBdNT]
Zal ik doen! Ik denk dat ze morgen pas reageren ivm het weekend.Yuri schreef op zondag 04 maart 2012 @ 18:14:
Kun je het antwoord ff posten hier in dit topic? Ben erg benieuwd!
[...]
Medewerkers in de winkels lijken vaak aan te geven dat het kan, dus hopelijk kan hetfloepie05 schreef op zondag 04 maart 2012 @ 10:31:
FWIW, Ik vroeg in een KPN filiaal of het mogelijk is om over te stappen van een gewoon Web abonnement naar een WebXL plan na 3 maanden. De medewerkster bevestigd ineens dat het wel mag, maar niet in ieder geval andersom. Daar was ze eens mee met andere verhalen in dit gesprek.
KPN stuurt een microsim mee, ook met verlengen.Cyleo schreef op zondag 04 maart 2012 @ 21:44:
[...]
Medewerkers in de winkels lijken vaak aan te geven dat het kan, dus hopelijk kan hetIk hoop echt dat KPN ook begint met verzenden deze week. Jammer genoeg heb ik geen microsim, dus dat wordt even knippen
- iRacing profiel | Ryzen 7700x | 4070 | 32GB DDR5 | -
Goed, mijn abbo loopt op 9mei af en ik kon bij t-mobile kiezen voor nummerbehoud dus heb ik dat maar aangevraagd.
Gewoon via de t-mobile webshop besteld, krijg je er volgens hun ook nog een headsetje bij.
Volgens de klantenservice was de levertijd ongeveer 8 werkdagen, dus zie hem wel verschijnen ergens volgende week.
Blijkbaar gaat er een micro sim in en heb ik net bij vodafone even een microsim aangevraagd.
Ik gaat er even vanuit dat ik de komende 2 maanden nog via vodafone blijf bellen voor mijn nummer over gaat.
Gewoon via de t-mobile webshop besteld, krijg je er volgens hun ook nog een headsetje bij.
Volgens de klantenservice was de levertijd ongeveer 8 werkdagen, dus zie hem wel verschijnen ergens volgende week.
Blijkbaar gaat er een micro sim in en heb ik net bij vodafone even een microsim aangevraagd.
Ik gaat er even vanuit dat ik de komende 2 maanden nog via vodafone blijf bellen voor mijn nummer over gaat.
[ Voor 12% gewijzigd door Routed op 05-03-2012 09:23 ]
Zojuist een mail ontvangen van Coolblue:
Balen dat ik reeds betaald heb voor m'n toestelGeachte heer Bouwman,
Helaas heeft Sony de Xperia S vertraagd.
Wij verwachten het toestel op 15 Maart binnen te krijgen.
Wij hopen het toestel de 15de nog uit te kunnen leveren.
Echter is dit een verwachte leverdatum en kan deze nog iets vertraagd worden.
Ik hoop u hierbij voldoende geinformeerd te hebben.
"Find what you love and let it kill you"
Ik heb antwoord gekregen van T-Mobile:Yuri schreef op zondag 04 maart 2012 @ 18:14:
Kun je het antwoord ff posten hier in dit topic? Ben erg benieuwd!
[...]
Een abonnement kan je op ieder moment afsluiten en maximaal 4 maanden later laten ingaan. Nummerbehoud kan je vanaf 2 maanden voor het einde van je contract aanvragen.
Positief nieuws voor mij en waarschijnlijk meerdere hier!
ja precies! mijne is pas in september afgelopen, kan dus pas in juni verlengen. en aangezien mijn motorola milestone nu voor de 3e keer ter reparatie moet is het echt tijd voor nieuwe phone!
făbŞŤĄŘ - Mijn PC
Ik kan nog niks, mijne loopt pas in November af.
Dus ik moet zekers tot september wachten
Johann Sebastian Bach
The Phone House zou hem moeten hebben volgens hun reclame een paar weken geleden
Ik heb zo'n mail (nog) niet ontvangen. Ik heb de 28e besteld, en jij? Als ik het zo lees gaat het om een algemene vertraging, niet een vertraging omdat ze niet genoeg toestellen krijgen ofzo.M-Opensource schreef op maandag 05 maart 2012 @ 09:28:
Zojuist een mail ontvangen van Coolblue:
[...]
Balen dat ik reeds betaald heb voor m'n toestel
Ehhh ja, "zou moeten hebben"alwaysleft schreef op maandag 05 maart 2012 @ 10:51:
The Phone House zou hem moeten hebben volgens hun reclame een paar weken geleden
T-mobile website: xperia S icm. 1 jaar smart start is of incorrect of je wordt flink afgezet 
New abonnement Smart start 1 jaar
de fout geldt zowel voor 1 jarig als 2 jarige abonnement.
Blijkbaar nog steeds met wireless headset
New abonnement Smart start 1 jaar
Smart start | prijs toestel |
70 | 399,95 |
120 | 439,95 |
180 | 339,95 |
240 | 319,95 |
de fout geldt zowel voor 1 jarig als 2 jarige abonnement.

Blijkbaar nog steeds met wireless headset
[ Voor 4% gewijzigd door Wai_AM op 05-03-2012 11:13 ]
Bij KPN is hij ondertussen nog goedkoper geworden.
Bij een 1 jarig contract met duurste abbo betaal je voor de tel nog maar 50 euro, maar dan komt er wel aansluitkosten overheen.
Dus ben je alsnog 80 kwijt. Misschien wel even intressant voor de mensen die besteld hebben voor 80 euro. Scheelt uiteindelijk je aansluitkosten
.
Bij een 1 jarig contract met duurste abbo betaal je voor de tel nog maar 50 euro, maar dan komt er wel aansluitkosten overheen.
Dus ben je alsnog 80 kwijt. Misschien wel even intressant voor de mensen die besteld hebben voor 80 euro. Scheelt uiteindelijk je aansluitkosten
- iRacing profiel | Ryzen 7700x | 4070 | 32GB DDR5 | -
Xentor, dit heb ik gisteren gedaan.. Kan ik dan annuleren en opnieuw bestellen?
[ Voor 76% gewijzigd door mbttr op 05-03-2012 11:37 ]
Als je op internet besteld hebt heb je altijd recht op 7 dagen bedenk tijd.mbttr schreef op maandag 05 maart 2012 @ 11:35:
Xentor, dit heb ik gisteren gedaan.. Kan ik dan annuleren en opnieuw bestellen?
GoT voor Behoud der Nederlandschen Taal [GvBdNT]
Ik merk zojuist dat de Xperia S helemaal niet meer op de T-mobile site staat. Ben benieuwt.
Waarschijnlijk is hij gewoon uitverkocht met de gratis bluetooth oordopjes.
Waarschijnlijk is hij gewoon uitverkocht met de gratis bluetooth oordopjes.
Denk dat ze die pagina aan het fixen zijn.prekz schreef op maandag 05 maart 2012 @ 11:46:
Ik merk zojuist dat de Xperia S helemaal niet meer op de T-mobile site staat. Ben benieuwt.
Waarschijnlijk is hij gewoon uitverkocht met de gratis bluetooth oordopjes.
Net kpn gebeld,nieuwe voorraad komt donderdag de 8e weer binnen.......21 febr. besteld
Denk het ook. Wou hem net ook bestellen. Jammer dat ik de headset net misloop. Maarja dan had ik maar eerder moeten bestellen.prekz schreef op maandag 05 maart 2012 @ 11:46:
Ik merk zojuist dat de Xperia S helemaal niet meer op de T-mobile site staat. Ben benieuwt.
Waarschijnlijk is hij gewoon uitverkocht met de gratis bluetooth oordopjes.
ben ff sheetje maken met alle abo's om gemiddelde maandprijs en totaalprijzen per website te maken. iemand nog goedkope sites? heb studentmobiel en tmobile al
făbŞŤĄŘ - Mijn PC
Belsimpel.nl en gsmwijzer.nl (zelfde als studentmobiel volgens mij) post ff als je hem gemaakt hebt! Ben ook benieuwd. EN hou er rekening mee dat de abonnement vanaf vandaag zijn gewijzigd bij T-Mobilefabstar81 schreef op maandag 05 maart 2012 @ 12:04:
ben ff sheetje maken met alle abo's om gemiddelde maandprijs en totaalprijzen per website te maken. iemand nog goedkope sites? heb studentmobiel en tmobile al
GoT voor Behoud der Nederlandschen Taal [GvBdNT]
Coolblue is ook wel goed met prijzen: Smartphoneshop.nl en/of pdashop.nl
net een mailtje gekregen van gsmwijzer.be
Vanaf 10 maart verwachten wij de eerste leveringen binnen.
nou!
pf dan wacht ik nog wel even!!
Vanaf 10 maart verwachten wij de eerste leveringen binnen.
nou!
pf dan wacht ik nog wel even!!
Wat is daar mis mee dan? Heb daar al meerdere telefoons vandaan gehaald. Nooit problemen mee gehad.Verwijderd schreef op maandag 05 maart 2012 @ 12:11:
GSMweb volgens mij ook altijd wel... maar doe daar AUB geen zaken mee.
Bedank voor het posten. Ik heb besteld bij studentmobiel.nl, dat is dezelfde winkel. Had ze al gemaild net, maar nog geen reactie terug gehad.Nachtaapje schreef op maandag 05 maart 2012 @ 12:16:
net een mailtje gekregen van gsmwijzer.be
Vanaf 10 maart verwachten wij de eerste leveringen binnen.
Zal wel een weekje later worden dus
[ Voor 42% gewijzigd door riotrick op 05-03-2012 12:19 ]
Ik zie dat belsimpel.nl nog een speciale actie heeft. Ik kijk naar het iSmart 300 abo. Bij belsimpel hebben ze nog 1e 3maand 50% korting. Scheelt toch weer 120 euro 90 euro totaal. Of zal dat een fout zijn, aangezien alle andere sites geen kortingen meer geven....
[ Voor 2% gewijzigd door Yuri op 05-03-2012 12:27 . Reden: korting ]
GoT voor Behoud der Nederlandschen Taal [GvBdNT]
wat een irritante site is dat belsimpel zeg. staat nergens duidelijk omschreven hoe lang hun actietarieven gelden.
făbŞŤĄŘ - Mijn PC
Typhone heeft de beste prijzen bij nieuwe klanten icm Vodaphone abonnementen.fabstar81 schreef op maandag 05 maart 2012 @ 12:04:
ben ff sheetje maken met alle abo's om gemiddelde maandprijs en totaalprijzen per website te maken. iemand nog goedkope sites? heb studentmobiel en tmobile al
ff op de (i) klikken voor abovorm.
GoT voor Behoud der Nederlandschen Taal [GvBdNT]
en voor verlengen is pdashop/smartfoneshop het beste.floepie05 schreef op maandag 05 maart 2012 @ 12:43:
[...]
Typhone heeft de beste prijzen bij nieuwe klanten icm Vodaphone abonnementen.
Verwijderd
Hoor helaas allemaal slechte berichten m.b.t. levertijd van de Xperia S.
Zal binnenkort wel een SMS krijgen van T-Mobile dat de levering nogmaals uitgesteld gaat worden.
Hoop het niet........
Zal binnenkort wel een SMS krijgen van T-Mobile dat de levering nogmaals uitgesteld gaat worden.
Hoop het niet........
Lekkere figuren bij KPN. Ik heb vrijdag de Xperia S besteld, en toen moest ik met het duurste abonnement 79,95 bijbetalen. Nu is de toestelprijs met hetzelfde abonnement opeens 49,95.
Zit toch te overwegen m'n bestelling te annuleren en hem opnieuw te bestellen.
Zit toch te overwegen m'n bestelling te annuleren en hem opnieuw te bestellen.
Gewoon even bellen, zal het wel goed komen. En als ze er moeilijk over doen annuleer je de order aan de telefoon en maak je hem direct weer aan. Komt toch op het zelfde neersplackavellie85 schreef op maandag 05 maart 2012 @ 12:56:
Lekkere figuren bij KPN. Ik heb vrijdag de Xperia S besteld, en toen moest ik met het duurste abonnement 79,95 bijbetalen. Nu is de toestelprijs met hetzelfde abonnement opeens 49,95.
Zit toch te overwegen m'n bestelling te annuleren en hem opnieuw te bestellen.
- iRacing profiel | Ryzen 7700x | 4070 | 32GB DDR5 | -
lol, gaat best wel lekker bij T-mobile Webcare:
Arjan @arjandoppenberg@tmobile_webcare Waarom is de Sony Xperia S van de website afgehaald?
T-Mobile Webcare T-Mobile Webcare @tmobile_webcare@arjandoppenberg Wij voeren nu de Xperia Ray als opvolger van de S in ons assortiment ^HK


staat ook niet duidelijk bij dat hoe lang de actietarieven gelden bij een 1 jaar abofabstar81 schreef op maandag 05 maart 2012 @ 12:41:
wat een irritante site is dat belsimpel zeg. staat nergens duidelijk omschreven hoe lang hun actietarieven gelden.
făbŞŤĄŘ - Mijn PC
Ik merk ook dat het los toestel kost maar 389 euro. Dat maakt KPN het verkoper met de laagste prijzen denk ik. Vreemd dat bij verlengen zijn de prijzen niet gedaald worden.splackavellie85 schreef op maandag 05 maart 2012 @ 12:56:
Lekkere figuren bij KPN. Ik heb vrijdag de Xperia S besteld, en toen moest ik met het duurste abonnement 79,95 bijbetalen. Nu is de toestelprijs met hetzelfde abonnement opeens 49,95.
Zit toch te overwegen m'n bestelling te annuleren en hem opnieuw te bestellen.
Same here, heb gewoon gebeld, komt in orde!splackavellie85 schreef op maandag 05 maart 2012 @ 12:56:
Lekkere figuren bij KPN. Ik heb vrijdag de Xperia S besteld, en toen moest ik met het duurste abonnement 79,95 bijbetalen. Nu is de toestelprijs met hetzelfde abonnement opeens 49,95.
Zit toch te overwegen m'n bestelling te annuleren en hem opnieuw te bestellen.
GSMWijzer.be heeft me nog niets laten weten van een uitstelling, dus ik hoop dat hij deze week nog gaat aankomen...
iemand een goeie site om die sheet neer te plempen? iets zonder registratie graag
făbŞŤĄŘ - Mijn PC
Verwijderd
Google docs als je google account hebt. Dan openstellen voor iedereen.fabstar81 schreef op maandag 05 maart 2012 @ 13:42:
iemand een goeie site om die sheet neer te plempen? iets zonder registratie graag
Verwijderd
Hehehe ja T-Mobile is goed bezig, iedereen zegt weer wat anders daar. Als ze nou is op 1 lijn zitten.Wai_AM schreef op maandag 05 maart 2012 @ 13:08:
lol, gaat best wel lekker bij T-mobile Webcare:
[...]
![]()
Ze hebben de Xperia S wel weer op hun site staan, nog steeds 3 werkdagen levertijd......
Zouden ze dat ook weer een week zo laten staan, 3 dagen levertijd??
[ Voor 22% gewijzigd door Verwijderd op 05-03-2012 13:51 ]
Zal er ook eens achteraan bellen, is toch weer 30 euro. Overigens hoop ik dat die snel wordt verzonden
Ook ff gebeld met kpn i.v.m. prijsverlaging,scheelt mij toch wel ff 50 euries!!
(verlengt met 2 jaar,350 bel-sms-web)
(verlengt met 2 jaar,350 bel-sms-web)
Is er uberhaupt al iemand in NL of B met een uitgeleverder xperia s?
Of komen ze allemaal pas 'ergens half maart'?
Of komen ze allemaal pas 'ergens half maart'?
To change something insignificant to significant - adding love and compassion - Tweaker
Verwijderd
zo te lezen wacht iedereen nog ik krijg een mailtje van t mobiledat hij pas tussen 12 en 14 maart geleverd kan worden terwijl op de site binne 3 werkdagen geleverdJayPe schreef op maandag 05 maart 2012 @ 14:26:
Is er uberhaupt al iemand in NL of B met een uitgeleverder xperia s?
Of komen ze allemaal pas 'ergens half maart'?
gisteren dan eindelijk besteld bij studenmobiel.nl met T-mobile smart plus 230 abonnement.
Nu nog afwachten wanneer die wordt geleverd
Nu nog afwachten wanneer die wordt geleverd
volgens pdashop 16 maart en ik zie dat ook andere (studentmobiel, gsmeasy) de levertijd ook richting eind volgende week zetten of 5-7 werkdagen.
Zojuist weer even contact gehad met T-Mobile.
Werd mij verteld dat de levertijd nog steeds 3 werkdagen is en dan ik dinsdag of woensdag een mail kon verwachten wanneer de levering plaats vond.
Had ook meteen even aangekaart dat er een micro-sim in moet, ze vertelde mij dat ik die op de site kon bestellen of in de winkel kon halen, maar "speciaal" voor mij zouden ze deze gratis opsturen.
PS. Wel apart want op twitter zei T-Mobile Webcare dat deze automatisch erbij geleverd werd, achja heb ik straks 2 micro-sim's
Werd mij verteld dat de levertijd nog steeds 3 werkdagen is en dan ik dinsdag of woensdag een mail kon verwachten wanneer de levering plaats vond.
Had ook meteen even aangekaart dat er een micro-sim in moet, ze vertelde mij dat ik die op de site kon bestellen of in de winkel kon halen, maar "speciaal" voor mij zouden ze deze gratis opsturen.
PS. Wel apart want op twitter zei T-Mobile Webcare dat deze automatisch erbij geleverd werd, achja heb ik straks 2 micro-sim's
Welk nummer heb je gebeld? Want mij vertelden ze dat ik peck had.
Verwijderd
raare gasten bij t-mobile ik heb ook contact opgenomen tegen mij zijden ze helaas we hebben hem niet op vooraad je moet afwachten.Razzah schreef op maandag 05 maart 2012 @ 14:38:
Zojuist weer even contact gehad met T-Mobile.
Werd mij verteld dat de levertijd nog steeds 3 werkdagen is en dan ik dinsdag of woensdag een mail kon verwachten wanneer de levering plaats vond.
Had ook meteen even aangekaart dat er een micro-sim in moet, ze vertelde mij dat ik die op de site kon bestellen of in de winkel kon halen, maar "speciaal" voor mij zouden ze deze gratis opsturen.
PS. Wel apart want op twitter zei T-Mobile Webcare dat deze automatisch erbij geleverd werd, achja heb ik straks 2 micro-sim's
en die micro sim krijg je er tog gewoon bij?
Heb nu een aantal keer contact gehad en mij is verschillende keren redelijk hetzelfde verteld.Verwijderd schreef op maandag 05 maart 2012 @ 14:45:
[...]
raare gasten bij t-mobile ik heb ook contact opgenomen tegen mij zijden ze helaas we hebben hem niet op vooraad je moet afwachten.
en die micro sim krijg je er tog gewoon bij?
Bij bestelling zeiden ze levering tussen 5 en 8 maart, want hij is ruim of voorraad.
Vandaag werd me weer verteld 3 werkdagen.
En een maat van me heeft hem ook bij T-Mobile besteld, en hij heeft al een mail gekregen wat betreft de levering.
Daar stond ook in tussen 5 en 8 maart
En wat betreft die micro-sim, T-Mobile Webcare vertelde mij dat die je er automatisch bij kreeg, en mevrouw bij de klantenservice zei weer van niet, en die sturen ze nu dus los op naar me (bevestiging voor simkaart zojuist binnen gekregen)
[ Voor 15% gewijzigd door Razzah op 05-03-2012 14:54 ]
De officiële 'general availability' in Nederland is vanaf 12 april. Volgens de retail manager in België toch. Het zou kunnen dat er deze week al toestellen opduiken bij retailers die erg snel toestellen van de groothandels aankrijgen, maar anders zal het volgende week pas zijn...
Dat is wel heel laatAmbroosV schreef op maandag 05 maart 2012 @ 15:05:
De officiële 'general availability' in Nederland is vanaf 12 april. Volgens de retail manager in België toch. Het zou kunnen dat er deze week al toestellen opduiken bij retailers die erg snel toestellen van de groothandels aankrijgen, maar anders zal het volgende week pas zijn...
Yes, maart inderdaad, sorry :-P les en oefeningen combineren met Tweakers is niet altijd gemakkelijk!
Schrok? Ik spoog m'n thee zowat over het scherm...

"Find what you love and let it kill you"
https://docs.google.com/s...RHUzd4REVLaV9fTnVXdXM2WncVerwijderd schreef op maandag 05 maart 2012 @ 13:45:
[...]
Google docs als je google account hebt. Dan openstellen voor iedereen.
die exotische truuks met KPN hoogste abo lage prijs phone heb ik niet toegevoegd. verder beperkt tot abo's rond de 35 euro. en beperkt tot vodafone, tmobile, kpn.
verlenging of nieuw ook buiten beschouwing gelaten omdat meestal de aansluitkosten worden verwerkt in de telefoonprijs zodat dat eind van de streep bijna niets uitmaakt.
als er nog wijzigingen/toevoegingen moeten komen, let me know.
[ Voor 42% gewijzigd door fabstar81 op 05-03-2012 16:11 . Reden: uitleg ]
făbŞŤĄŘ - Mijn PC
Vodafone weet nog helemaal niks van wanneer hij geleverd gaat worden en Phone House zegt later deze week.
PSN: MoodChange | Steam: Chaos_Zero89
Verwijderd
Afgesloten bij T-mobile. Net gv&*#F)d een bericht gekregen. Vertraging. Verwachte levering 30 mrt!!!
Gsmeasy voor mijn Vodafone-verlenging met dit toestel.THEALPHA schreef op maandag 05 maart 2012 @ 12:44:
[...]
en voor verlengen is pdashop/smartfoneshop het beste.
Ik weet niet waar T-Mobile mee bezig is maar nu moet je 119,95 bijbetalen bij een 2 jarig Smart Plus abonnement van 230min/sms/mms a 34,95 en onbeperkt internet a 4,95. Ik heb ditzelfde abonnement een paar uur geleden afgesloten zonder bijbetalen.
wat ben ik blij dat ik gisteren dan nog mijn smart plus 230 abonnement heb afgesloten
Verwijderd
whaaaaaat?... dat moet een fout zijn....maukoo schreef op maandag 05 maart 2012 @ 16:33:
Ik weet niet waar T-Mobile mee bezig is maar nu moet je 119,95 bijbetalen bij een 2 jarig Smart Plus abonnement van 230min/sms/mms a 34,95 en onbeperkt internet a 4,95. Ik heb ditzelfde abonnement een paar uur geleden afgesloten zonder bijbetalen.
Ja inderdaad en ik vanmiddag. Maar ik denk dat ze het express doen omdat ze de vraag niet aankunnen en ze misschien eerste de eerste zending de deur uit willen hebben.dirk- schreef op maandag 05 maart 2012 @ 16:42:
wat ben ik blij dat ik gisteren dan nog mijn smart plus 230 abonnement heb afgesloten