heuveltje schreef op donderdag 29 december 2011 @ 23:09:
[...]
En welke wet zou dat zijn ?
dit is juridisch gezien nogal een vaag iets gok. amerikaans bedrijf, Nl gebruikers, digitale downloads, en russische keys, en is steam een dienst, of een verkoper.
Heel wat puntjes voor advocaten om lekker over te steggelen a E125 per uur

De wet weet ik niet (mocht zoiets bestaan), echter weet ik wel dat een agreement geen enkele waarde heeft als het in tegenstrijd is met de wet.
Advocaten zijn inderdaad duur maar met een totaalbedrag van 1852,37€ op mijn Steam account is dat zeker het overwegen waard

Daarnaast kan je eventueel ook met meerdere mensen tegelijk iets beginnen in zo'n geval.
Caelorum schreef op donderdag 29 december 2011 @ 23:21:
Zowiezo ga je met hun een overeenkomst aan onder Amerikaans recht en in de VS is overeenkomst overeenkomst, ongeacht wat de wet verder voorschrijft (met wat uitzonderingen).
In Nederland en groot deel van Europa heb je dan nog al dat consumentenrecht etc dat roet in het eten kan gooien, maar die is hier niet van toepassing.
Mja, in principe heb jij niks met de wetten van de VS te maken, aangezien die sowieso niet geldig zijn hier. Daarnaast heeft Valve overduidelijk verkoop gericht op Nederlanders (iDEAL, vertalingen, etc).
anandus schreef op donderdag 29 december 2011 @ 23:21:
[...]
Volgens mij ben je het woordje 'niet' vergeten

Als ze niet zouden bannen en alles maar op hun beloop laten vol met de valsspelers dan lijkt me dat inderdaad funest voor hun reputatie.
Wie zou er nog mee willen doen aan acties als je weet dat allerlei cheaters met fake accounts de prijzen voor je neus wegkapen?
Hoezo? Je weet toch waar je aan begint, zeker met zo'n actie. De accounts van mensen met een hoop games maar gaan traden voor coal moeten dan ook verboden worden? Als Valve het niet zou willen dan hadden ze gewoon coal trading uit moeten zetten, dat had al een hele hoop gescheeld OF laat de actie alleen gelden voor mensen die minstens 20€ aan games op hun account hebben OF een account hadden voordat de actie begon.