Zijn er nog mensen die de usability van de interface op de Clara BW ondermaats vinden? Ik gebruik nooit highlights of dictionary lookups, maar trigger regelmatig deze functies terwijl ik gewoon wil bladeren. Het apparaat vereist een heel precieze manier van bedienen vind ik. Ook die actieve zones die het menu of de voortgangsbalk triggeren vind ik vervelend en non-obvious. Suggesties?
Geen last mee. Dit is mijn 3e Kobo (voorheen Libra 2) en de bediening is bij alle drie gelijk en zonder issues. Ik gebruik altijd de swipe optie om te bladeren.kvsn schreef op dinsdag 17 maart 2026 @ 21:57:
Zijn er nog mensen die de usability van de interface op de Clara BW ondermaats vinden? Ik gebruik nooit highlights of dictionary lookups, maar trigger regelmatig deze functies terwijl ik gewoon wil bladeren. Het apparaat vereist een heel precieze manier van bedienen vind ik. Ook die actieve zones die het menu of de voortgangsbalk triggeren vind ik vervelend en non-obvious. Suggesties?
The biggest communication problem is we do not listen to understand. We listen to reply.
Bedoel je dat we nog jaren moeten wachten op nieuwe Kobo readers? Deze link brengt andere geruchten de wereld in (voor zover ik het met mijn niveau Engels kan begrijpen):CLB schreef op dinsdag 17 maart 2026 @ 16:08:
Ik gok dat we nog jaren moeten wachten eerlijk gezegd, die markt gaat niet zo hard helaas.
https://goodereader.com/b...will-kobo-release-in-2026
[ Voor 6% gewijzigd door StopEcocide op 19-03-2026 18:08 ]
Word Aardebeschermer en help mee om ecocide tot een internationale misdaad te maken: Eco Justice 💚🌍💚
Tof! Kan het me niet voorstellen, maar kom maar door svp
Asus ZenBook BX410UA-GV182R: 14,0" 1920x1080 mat IPS/ Intel HD 620 / Intel Core i5-7200U 3,1GHz/ 8192MB 2133MHz RAM
512GB SSD + 2TB HDD/ Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi AC, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, USB C, Cardreader / Windows 10 Pro 64 bit
O, een Elipsa Color, daarvan ben ik benieuwd wat die moet kosten, als het inderdaad zover komt.
Van wat ik zo zie is dat artikel niet gebaseerd op feiten of informatie van Kobo, maar puur wensdromen van de schrijver.StopEcocide schreef op donderdag 19 maart 2026 @ 18:08:
[...]
Bedoel je dat we nog jaren moeten wachten op nieuwe Kobo readers? Deze link brengt andere geruchten de wereld in (voor zover ik het met mijn niveau Engels kan begrijpen):
https://goodereader.com/b...will-kobo-release-in-2026
Oke vreselijk is misschien wat overdreven. Ik stond in de winkel en ik had de Clara BW en Libra Colour voor mij naast elkaar op dezelfde helderheid. Over de Libra Colour zit nou eenmaal een extra filter, maar die zorgt ervoor dat de letters iets vager zijn en dat de achtergrond een grijze gloed heeft en niet echt wit is. Dat deed voor mij echt pijn aan mijn ogen. Anderen zeggen juist dat die grijze gloed fijner is voor hun ogen. Natuurlijk is het extra opvallend doordat ze naast elkaar liggen en waarschijnlijk zou ik er wel gewend aan zijn geraakt als ik de Libra Colour had gekocht.CLB schreef op dinsdag 17 maart 2026 @ 12:48:
[...]
Wat was er vreselijk aan? Misschien ben je gevoelig voor de 'schuine lijnen' van die kleurendisplays.
Veel plezier met je nieuwe ereader!