Het Grote World Of Warcraft Topic - Deel 251 Vorige deel Overzicht Volgende deel Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1 ... 3 ... 11 Laatste
Acties:
  • 35.025 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Helza
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 11-09 16:01
Verwijderd schreef op woensdag 02 november 2011 @ 11:17:
[...]

trouwens net 3 fimpjes op fatboss zitten kijken over die nieuwe bosses... ik krijg wel sterk de indruk dat het weer terug gaat naar het oude en dat het veel minder exotisch is als FL.. geen web klimmen/vogel vliegen of boss racing :P.. heeft iemand hier al ervaring met de nieuwe bosses?
Ik heb nu een aantal dagen op de ptr vertoefd en het bevalt me wel. Ik heb op live niks te doen behalve af en toe een raid.. op de PTR kan je door de LFR en de vele pug raids gewoon lekker spelen, hoewel sommige dingen af en toe nog gebugged zijn.

Ik heb nog niet alle bazen gedaan, tot nu toe 5 van de 8. De LFR bazen hebben niet echt spectaculaire mechanics maar sommige zoals Hagara en Ultraxion zijn wel leuk. De lightnight phase met hagara waarbij je met een paar spelers de bliksem naar totems moet brengen is wel geinig en het in en out phasen bij Ultraxion is ook wel leuk. Hoewel na een paar keer weinig uitdagend.

Spine of death wing is dan wel weer even iets anders, maar voor ranged DPS nogal saai,, maar dat telt wel voor meer gevechten :) De mechanics zijn hierbij wel leuk bedacht met die het opblazen van die schields om de tentrils te kunnen aanvallen, en de barrelrolls, hoewel dat laatste nu echt niet goed naar voren komt. Ze ziet een melding, maar tenzij je echt giga uitgezoemd ben merk je er verder niks van.

Warhorn vind ik iets te veel een "trash" achtige fight. P1 bestaat uit adds killen en in circles gaan staan met groepjes. En dat adds killen is gewoon veel van hetzelfde.

Wat me wel opvalt is dat nagenoeg alle gevechten totaal onvergevelijk zijn. Mis je 1 event, of voer het niet goed uit en je bent dood. Er is geen enkele ruimte voor fouten.

Yor'Sahj met de gekleurde adds, als niet ALLE dps op tijd switched en de add komt er door (wat door de health van die adds best snel gebeurd) is het een raid wipe, de damage is gewoon niet healable

Ultraxion, phase je niet/te laat/te vroeg.. dood, maar dan is het in ieder geval geen auto wipe.. Maar die phase swifts met de debuff combinatie maken het soms wel ff moeilijk :)

Hagara, ice walls, niet op tijd wegrennen = dood :) (behalve full health op LFR setting dan overleef je het net)

Spine of Deathwing, barrelroll, niet in de grabbing thinggies staan = dood..

Warhorn, pfftt,, patches/meteors niet goed nemen en binnen notime is het vliegende schip kapot.. en dat gaat echt snel... voor die 20% dmg adds heb je heel kort om te killen. Is een moeilijke voor de LFR, geen idee of dat goed gaat werken, veel gecombineerde elementen..

Morchuk, zeer simpel gevecht (soort shannox qua difficulty) maar loop niet weg voor de black ooze, en je bent dood.. maar tenminste geen raid wipe :P tijdens de LFR per ongeluk op normal gedaan omdat de dmg/health debuff verdwenen was :)


Tuning van de gevechten voelen nu wel redelijk goed aan, dus ik denk niet dat het nog heel lang gaat duren voordat het op live komt..


LFR zelf: ik ben er blij mee, is nu af en toe nog buggie, en ja, na elke wipe vertrekken er wel weer 3-4 mensen, maar die zijn ook echt binnen notime vervangen. Er zijn altijd wel "slechte" mensen, maar op LFR niveau zijn behalve Yor'sharj geen raid wide wipes, Queue times zijn geweldig, 1 a 2 minuten als dps vind ik zeer acceptabel. Af en toe wat gezeik met ninja pullers etc en de daarbij behorende vertrek van mensen, maar over het algemeen denk ik dat ik hier veel tijd in ga doorbrengen naast de normale raids.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dembar
  • Registratie: December 2010
  • Laatst online: 06-12-2024
weet iemand of de treasure drankje ook werkt voor pristine hide?

Battletag Vakasha#2284


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • HawVer
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 13-09 16:51
Dembar schreef op woensdag 02 november 2011 @ 13:00:
weet iemand of de treasure drankje ook werkt voor pristine hide?
Met de potion of treasure finding heb je een kans dat een tiny treasure chest dropt. Als je op de link klikt zie je een overzicht met wat er in kan zitten. Meer voordeel zit er niet aan vast.

http://hawvie.deviantart.com/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Helza
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 11-09 16:01
Dembar schreef op woensdag 02 november 2011 @ 13:00:
weet iemand of de treasure drankje ook werkt voor pristine hide?
je kunt ook altijd 10x heavy savage leather inwisselen voor een pristine hide (welke je weer kunt maken als LW van 50x savage leathers, welke je weer kunt maken van 250 savage leather scraps), zo komen de meesten mensen aan hun pristine's.. die drop kans daarvan is namelijk veel te laag.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Helza schreef op woensdag 02 november 2011 @ 12:29:
[...]

Wat me wel opvalt is dat nagenoeg alle gevechten totaal onvergevelijk zijn. Mis je 1 event, of voer het niet goed uit en je bent dood. Er is geen enkele ruimte voor fouten.
Ok thxs voor de update.

bovenstaande zin vind ik dan wel wat opmerkelijk. zelf zou ik denken dat het juist allemaal wat minder kritisch op aankomt omdat het gedaan moet kunnen worden met pugs. Wel had ik zelf bij die fimpjes het gevoel dat het wel hele zichtbare/logische zaken zijn.

ben zelf ook wel benieuwd naar dit systeem. denk dat het straks goed mogelijk is om gewoon even aan te loggen.. boss killen en dan weer wat anders te gaan doen... toch wel een hele andere manier van raiding tov vroeggah.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Savageone
  • Registratie: Februari 2009
  • Laatst online: 04-04 23:17
HC rag kill video van onze (wazig en mijn) guild

[YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=6z9T9Eqp99c]

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hulkie
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 07:48
Hallo allemaal!

Een paar daagjes naar t buitenland en meteen een hele rits aan posts om bij te lezen…
Vanavond ga ik weer eens aan de WOW. Als het goed is een raid, eens kijken of er genoeg mensen zijn voor wat HC tries.

@ Vocalise: Ik zie dat je weer bij wat oude maten speelt… Jammer voor ons, leuk voor jou! Mocht het niks worden, let me know. Tot dan: heel veel plezier, keep us posted!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NMe
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 09-09 13:58

NMe

Quia Ego Sic Dico.

Gisteren waren we redelijk vroeg klaar met onze FL-raid, dus maar even terug gegaan naar T11 om wat heroic achievements te halen die we gemist hadden. Door lange periodes van slechte signups hadden we alleen Halfus op heroic neer voordat Firelands uitkwam (goeie progress op Chimaeron though :P). Gisteravond dus Magmaw even op heroic gedaan en daarna Atramedes en Chimaeron. Maloriak nog geprobeerd maar het was wat te laat op de avond om daar on the fly de tactics voor te leren. :P

'E's fighting in there!' he stuttered, grabbing the captain's arm.
'All by himself?' said the captain.
'No, with everyone!' shouted Nobby, hopping from one foot to the other.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Helza
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 11-09 16:01
Verwijderd schreef op woensdag 02 november 2011 @ 13:28:
[...]


Ok thxs voor de update.

bovenstaande zin vind ik dan wel wat opmerkelijk. zelf zou ik denken dat het juist allemaal wat minder kritisch op aankomt omdat het gedaan moet kunnen worden met pugs. Wel had ik zelf bij die fimpjes het gevoel dat het wel hele zichtbare/logische zaken zijn.

ben zelf ook wel benieuwd naar dit systeem. denk dat het straks goed mogelijk is om gewoon even aan te loggen.. boss killen en dan weer wat anders te gaan doen... toch wel een hele andere manier van raiding tov vroeggah.
tja, het is en blijft een raid, fouten behoren ook afgestraft te worden. Mogelijk dat ze voor LFR de boel nog wat verder tunen om het iets beter overleefbaar te maken. Met Hagara ging ik de laatste keer niet in 1x door toen ik de icewall pakte (teveel mensen dood, we moesten wipen). Dus mogelijk dat ze hier nu al mee bezig zijn.

Maar zoals je al zegt is eigenlijk alles te vermijden. eerste baas, de black ooze, je word naar binnen getrokken.. daarna heb je weer voldoende tijd om dekking te zoeken. Dus zolang je de mechanics kent zou dit geen probleem moeten zijn.

Alleen dus de baas met de 4 ooz combinaties waarbij je er 1 moet killen is nu nog erg overtuned voor een LFR raid. Als 2 dps'en niet switchen haal je de dps requirements gewoon niet. We hadden met 10 mensen in de top 10 dps over 20k+ voldoende over de gehele linie, maarja blijft krap

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zeror
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 17-09 22:04
Helza schreef op woensdag 02 november 2011 @ 10:48:
[...]


Dat is waar, genoeg mensen die goud genoeg hebben en wijgeren "echt" geld te betalen. Maar je moet wel sterke concurrentie verwachten :)
Ik verwacht wel dat veel mensen hoog zullen inzetten zo in het begin. Dus ik denk ergens dat ik wel een kans heb.
Vanaf morgenochtend vroeg kan ik hem erop zetten. Dan zullen er wellicht nog niet zo heel veel zijn misschien.

[ Voor 13% gewijzigd door Zeror op 02-11-2011 14:15 ]

Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zerora#21213 :: Twitch: ZERORAh


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Terence(x)
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 11-09 13:00
Savageone schreef op woensdag 02 november 2011 @ 13:33:
HC rag kill video van onze (wazig en mijn) guild

[video]
Die constante POV change is echt super irritant :/

Je zou wel iets langer van elke pov kunnen laten zien, de helft van de keer heb ik net beetje zicht op de ui waar ik naar zit te kijken, dan swapped ie alweer, wel gave intro btw :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dembar
  • Registratie: December 2010
  • Laatst online: 06-12-2024
Helza schreef op woensdag 02 november 2011 @ 13:27:
[...]


je kunt ook altijd 10x heavy savage leather inwisselen voor een pristine hide (welke je weer kunt maken als LW van 50x savage leathers, welke je weer kunt maken van 250 savage leather scraps), zo komen de meesten mensen aan hun pristine's.. die drop kans daarvan is namelijk veel te laag.
dat weet ik maar ik ben nog bezig om alle recepten te verkrijgen, dacht eigenlijk dat dat drankje de kans op alle loot verhoogde maar dat werkt dus anders.

ach kan in ieder geval de dragon scales verkopen en daar extra leather voor kopen.

Battletag Vakasha#2284


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zeror
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 17-09 22:04
Hmmm, ik zou weleens de een van de eerste kunnen zijn die de guardian cub op het AH zet. Momenteel staan er nog geen enkele op namelijk. :D

Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zerora#21213 :: Twitch: ZERORAh


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Verhandelen van WoW accounts is niet toegestaan dus ook op Tweakers niet.

[ Voor 70% gewijzigd door psychoclown op 02-11-2011 23:34 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bartjeh
  • Registratie: September 2010
  • Laatst online: 17-09 09:27
Gister maar weer Rag HC. Gelijk al eerste try in P4, goed begin! Regelmatig P4 gezien. Domme whipejes, ik liep bijv tegen een meteor aan. Maar er zit goede progressie in, dus ik ben er nog steeds van overtuigd dat ie deze week down gaat! Ook nu iedere keer ruim voor de 2e meteor p4 in pushen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mik!
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 26-02-2024
Wat een verademing, gister eindelijk weer de hele raidcore compleet *O* Na enkele matige raids dus nu eindelijk weer hc content kunnen doen. En, niet geheel onbelangrijk, de laatste 2 achievements voor de mount. We hadden alleen nog de tornados op Alys en de achievement van Domo over, dus het was snel gedaan. Alys was wel leuk. We hadden besloten deze op normal te doen en dan zoveel mogelijk mensen de lucht in te sturen. De eerste ronde onze mage, moonkin en spriest omhoog gestuurd, gevolgd door de hunter en mijzelf. Op ongeveer 50 seconden tot p2 hero gepopped en maar zergen. Pak 'm beet 5 seconden in p2 hadden we haar down voor iemand geraakt werd dus dat was binnen. Leuke recordkill mee gepakt ^^.

Overige bosses op hc gedaan, behalve Raggy. En we hadden eindelijk eens mazzel. Van de vier tokens die dropte waren er 3 voor rogue/druid/mage/dk. Zelf gepassed op de legs en de gloves had ik al, maar gelukkig (jeeej!) de shoulder token kunnen pakken. Ging tussen mij en onze resto druid omdat we beiden nog 359 shoulders hebben, terwijl het voor de rest een kleinere upgrade of sidegrade was. Itemlvl nu op 385 dus dat is wel lekker ;)

En nu weer een week 'vervelen'. Ik begin inmiddels toch wel redelijk uit te kijken naar 4.3. Niet in het minste geval om de raidfinder te testen op mijn warrior tank en/of shaman healer. Mocht ik mij vervelen tussendoor zou ik nog zoiets kunnen doen. Van mij mag 4.3 wel live... ^^

|| Quiran Death Knight @ Defias Brotherhood ||


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Teunis
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 12-09 21:26
Weer paar LFD gedaan met de rogue,
Grimbatol was de eerste, de eerste baas met paarse add is altijd een issue.
eerste mage die blijkbaar niet wist wat cc was, na 3 tries ging hij/zij ++ tank + healer weg.
volgende potentiele ccér was een hunter. maar geen ice trap gezien., deze + tank + healer verlieten ook de dungeon. toen eindelijk een mage die wel wist waar de cc knop bevond.
Voor de rest een vrij goede run gehad met deze groep.

HoO tja was om dat we 3 cc haden. maar de mage had geen spellsteal en shaman geen purge. ala leker veel damage van grote rode mob.

LCoT, prima run. maar over algemeen is de qualiteit van de speler in normal hc echt om te huilen.
Geen interrupts, Geen dispels, Geen cc, je mag blij zijn als ze de skull als eerste nuken.

Eindelijk dmv van spirit wrist over de 346 grens dus meteen maar even een ZA gedaan.
was zeker niet een van de beste runs, maar met 1 tank switch, ging toch aardig goed.
de andere tank had niet eens gekeken of de healer in de buurt was tja dan ga je dood :S
voor eerst dat iemand zie weg gaan en dan 2 sec later weer zie rejoinen omdan meteen maar weer weg te gaan.

Please nerf Rock, Paper is fine. Sincerely yours, Scissor.
GW2:Teunis.6427


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • porn*
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 09:42
Wij gisteren ook weer FL hc gedaan, de prepatch slack begint al een beetje te dagen, maar hadden toch een volle groep op een 2e tank na, waarvoor we een invaller konden regelen die geen slechte gear had! Shannox oneshot hoewel de andere tank een paar keer out of range liep - 1x dood maar nog kunnen redden :)
Rhyo was normaal oneshot maar hier faalden de dps een beetje met bijsturen, 2e keer flawless kill. Flink wat faal op Alysz, die achie gaan we nooit halen ben ik bang -.-
Beth was toch ook een wipeje of 4 door simpelweg slacken en stomme fouten maar na een pittige speech van de RL werd men iets gefocuster. Domo wederom een faal doordat na het gatheren 2 mensen ineens wegliepen en weer dichterbij waardoor we een extra mini scorpion phase kregen - en orbs -.- Toch nog gered gelukkig. Raggy daarna op normal gezien we semi besloten hebben het niet meer op hc te proberen zonder voltallige mains raidgroep.

@Teunis "voor eerst dat iemand zie weg gaan en dan 2 sec later weer zie rejoinen omdan meteen maar weer weg te gaan" wtf? Weggegaan na de dungeon cd en hij kwam daarna in dezelfde groep weer? Ik zie er wel humor in :D

[ Voor 28% gewijzigd door porn* op 03-11-2011 08:56 ]

Bnet pindle#2913


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TiMMieJ
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 17-09 11:54

TiMMieJ

PSN: Orixez

Wij zijn gisteren in FL naar 4/6 heroic gegaan. Na vorige week een goede raid op Domo te hebben gehad hebben we gisteren Beth'Tilac neer gelegd. Deze was na 3 tries het haasje! Ging helemaal super dus. En ik mocht eindelijk mijn 353 headpiece van ZA vervangen voor de nu 391 headpiece van Beth! Echt een super upgrade waardoor ik flink kon schuiven in de reforge's en gems. Heb nu de haste cap van 2005 en veel meer mastery waardoor ik daar nu ook flink hoger kom. Inmiddels ook bijna exalted met de avengers of Hyjal!

Verder Baleroc geprobeerd maar deze wilde toch niet zomaar neer. We doen 2 healers maar we hadden geen BL/TW gisteren waardoor we niet de 100 stacks konden bouwen op de start. Ik kan nu uiteindelijk 90 stack krijgen maar dan word het net te lastig later in het gevecht. Uiteindelijk toen de soakers het doorkregen kwamen we op 30%. Dus die gaat hopelijk snel neer.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Teunis
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 12-09 21:26
porn* schreef op donderdag 03 november 2011 @ 08:54:
@Teunis "voor eerst dat iemand zie weg gaan en dan 2 sec later weer zie rejoinen omdan meteen maar weer weg te gaan" wtf? Weggegaan na de dungeon cd en hij kwam daarna in dezelfde groep weer? Ik zie er wel humor in :D
Ja inderdaad, zijn Cooldown was blijkbaar net verlopen, verlaat de groep, wij que-en en hij rejoined weer.
voor eerst dat zo iets zie, moest zelf wel grinken.
(oke was niet beste groep iedereen deed net 10k dps :D)

Please nerf Rock, Paper is fine. Sincerely yours, Scissor.
GW2:Teunis.6427


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Aapje!
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 30-05 21:15
TiMMieJ schreef op donderdag 03 november 2011 @ 09:14:
Wij zijn gisteren in FL naar 4/6 heroic gegaan. Na vorige week een goede raid op Domo te hebben gehad hebben we gisteren Beth'Tilac neer gelegd. Deze was na 3 tries het haasje! Ging helemaal super dus. En ik mocht eindelijk mijn 353 headpiece van ZA vervangen voor de nu 391 headpiece van Beth! Echt een super upgrade waardoor ik flink kon schuiven in de reforge's en gems. Heb nu de haste cap van 2005 en veel meer mastery waardoor ik daar nu ook flink hoger kom. Inmiddels ook bijna exalted met de avengers of Hyjal!

Verder Baleroc geprobeerd maar deze wilde toch niet zomaar neer. We doen 2 healers maar we hadden geen BL/TW gisteren waardoor we niet de 100 stacks konden bouwen op de start. Ik kan nu uiteindelijk 90 stack krijgen maar dan word het net te lastig later in het gevecht. Uiteindelijk toen de soakers het doorkregen kwamen we op 30%. Dus die gaat hopelijk snel neer.
Wij raiden ook 10 man, en om het gemakkelijker te maken doen wij het volgende:

2x tank
2x healer
6x dps

Druid tank tanked gewoon baleroc. Onze paladin tank soaked de 1e crystal in zijn eentje. Zodra 1e crystal spawned TW/BL en spam healen.. hoe hoger zijn stacks worden, des te sneller jouw stacks op gaan. Naar de 1e crystal zit ik daarmee op 110-120 stacks. Vanaf dat moment switchen we als healers om en blijven we dat aanhouden.
Alle crystals naar de 1e is gewoon 2 personen.. switch zodra ze 13 stacks hebben.

De 2e tank doet daarna gewoon dpsen in tankspec/gear en we hebben hem snel genoeg down!
Teunis schreef op donderdag 03 november 2011 @ 08:29:
Weer paar LFD gedaan met de rogue,
Grimbatol was de eerste, de eerste baas met paarse add is altijd een issue.
eerste mage die blijkbaar niet wist wat cc was, na 3 tries ging hij/zij ++ tank + healer weg.
volgende potentiele ccér was een hunter. maar geen ice trap gezien., deze + tank + healer verlieten ook de dungeon. toen eindelijk een mage die wel wist waar de cc knop bevond.
Voor de rest een vrij goede run gehad met deze groep.
Gewoon zelf als dps die add op je pakken, ver weg van de boss en killen. Dan enraged de boss niet en dus no problem.

[ Voor 17% gewijzigd door Aapje! op 03-11-2011 09:35 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • porn*
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 09:42
@Teunis dus toch haha lol :P

@Spuitelf 2 tanks en dan 1tje full dps daarna? Da's wel zo zonde... ga dan 1 tank en laat een paar dps cds gebruiken!

Bnet pindle#2913


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hulkie
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 07:48
Goede morgen!

Ik hoopte gister nog op genoeg signs voor een redelijke groep. Uiteindelijk hadden we met 1 alt tank, 1 oud gediende die net weer is begonnen, ik op mn undergeared-mainswitch-mage een voltallig team van mensen die weten wat ze doen. Beth was een eitje, toen naar Baleroc, maar de poort was nog niet open… Alyz dan maar – 1shot. Rhyo, soepele kill…

Toen Shannox HC voor het eerst. Het was een beetje zoeken naar de juiste posities, maar het werd al snel duidelijk dat we een kill zouden pakken! Een aantal keer tanks die meer dan 100 yard uit elkaar liepen, nog veel vaker een rageface die niet getrapped kon worden. Af en toe wat slack van mij (te lage crits op facerage targets). MAAR! Het ging steeds beter. De 10de try hadden we opeens onze eerste HC kill te pakken! 391 spirit staff – 391 offhand (die hiervoor nog nooit gedropped was) en een mooie 391 tier pants voor mijn bro.

Om de raid af te sluiten nog even baleroc en domo normal gepakt. Zondag Raggy en dan volgende week verder met onze 2de HC poging! Erg leuk om weer wat progress te pakken!

@ leave - rejoin - leave: lekker voor m. Heb dat zelf nog nooit meegemaakt :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Aapje!
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 30-05 21:15
porn* schreef op donderdag 03 november 2011 @ 09:35:
@Teunis dus toch haha lol :P

@Spuitelf 2 tanks en dan 1tje full dps daarna? Da's wel zo zonde... ga dan 1 tank en laat een paar dps cds gebruiken!
We hebben geen optimale setup om dat te kunnen doen. Dus voor de gemakzucht doen we een 2e tank. Beide tanks gezamelijk doen ongeveer 32k dps dus no problem!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bartjeh
  • Registratie: September 2010
  • Laatst online: 17-09 09:27
Spuitelf schreef op donderdag 03 november 2011 @ 09:37:
[...]


We hebben geen optimale setup om dat te kunnen doen. Dus voor de gemakzucht doen we een 2e tank. Beide tanks gezamelijk doen ongeveer 32k dps dus no problem!
Zoals ik al meermaals in dit topic heb aangehaald en blijkbaar beschikken jullie over één: Feral Druid dps! Heeft dezelfde cd's alleen kan flink dps doen (helaas dat ie bearform zit tijdens bloodlust, dat wel).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Aapje!
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 30-05 21:15
Bartjeh schreef op donderdag 03 november 2011 @ 09:39:
[...]


Zoals ik al meermaals in dit topic heb aangehaald en blijkbaar beschikken jullie over één: Feral Druid dps! Heeft dezelfde cd's alleen kan flink dps doen (helaas dat ie bearform zit tijdens bloodlust, dat wel).
Helaas is onze druid feral bear / boomkin... nogmaals... voor ons werkt het gewoon. 174960 dps doet onze raid gemiddeld gezamelijk. Duurt 5 mins dan ongeveer.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • porn*
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 09:42
Mja maar dan valt het ook wel mee... van alle "tanks" is een feral beer de beste dps in zijn tank spec en gear :)

Bnet pindle#2913


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Aapje!
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 30-05 21:15
porn* schreef op donderdag 03 november 2011 @ 09:46:
Mja maar dan valt het ook wel mee... van alle "tanks" is een feral beer de beste dps in zijn tank spec en gear :)
Yes.. op baleroc zat hij op 19.5k haha ach opzich is 6/7 farm op HC. En dat voor een aardige casual guild :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Blistimo
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 28-05-2021

Blistimo

Pestcontrol

Onze feral blijft gewoon kitty tijdens het soaken... Barkskin + Survival Instincts op 16 stacks, want die houden het dan vol tot het eind. Pain Suppression op 20 erbij, dat dan weer wel.

D3 char(s)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • porn*
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 09:42
Blistimo schreef op donderdag 03 november 2011 @ 10:19:
Onze feral blijft gewoon kitty tijdens het soaken... Barkskin + Survival Instincts op 16 stacks, want die houden het dan vol tot het eind. Pain Suppression op 20 erbij, dat dan weer wel.
Zonder dat overleeft ie het denk ik ook niet hoor, PS is 40% minder dmg dus gewoon een shieldwall ;)

Bnet pindle#2913


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • 3xNix
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 13-07 19:28

3xNix

golfr in hart en nieren

Hoeveel kan een DK soaken qua stacks?

Meestal zat ik op normal tussen 15 en 20, willen nu HC gaan doen... iemand een tip op hoeveel stacks ik dan iets zou moeten poppen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • porn*
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 09:42
Tot max 16-18 ofzo ligt aan je healers :P
IBF op 8/9 en voor de laatste 2 stacks AMS gebruiken.

Bnet pindle#2913


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

hulkie schreef op donderdag 03 november 2011 @ 09:37:
Goede morgen!

Toen Shannox HC voor het eerst. Het was een beetje zoeken naar de juiste posities, maar het werd al snel duidelijk dat we een kill zouden pakken! Een aantal keer tanks die meer dan 100 yard uit elkaar liepen, nog veel vaker een rageface die niet getrapped kon worden. Af en toe wat slack van mij (te lage crits op facerage targets). MAAR! Het ging steeds beter. De 10de try hadden we opeens onze eerste HC kill te pakken! 391 spirit staff – 391 offhand (die hiervoor nog nooit gedropped was) en een mooie 391 tier pants voor mijn bro.
grzz met je kill.. als je de volgende keer het jezelf heel makkelijk wilt maken, dan moet je ff terugscrollen naar mijn post waarin mijn patroon voor shannox hc heb gepost. dit was vorige week de 2de keer direkt een 1 shot en kan echt voor iedereen prima werken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zeror
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 17-09 22:04
Vanmorgen vroeg mijn 2e Guardian Cub op de AH gezet voor 70k zonder buyout price. Eens zien of dat wat oplevert....

Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zerora#21213 :: Twitch: ZERORAh


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Derr_Hans
  • Registratie: December 2001
  • Niet online
Rakkerzero schreef op donderdag 03 november 2011 @ 11:24:
Vanmorgen vroeg mijn 2e Guardian Cub op de AH gezet voor 70k zonder buyout price. Eens zien of dat wat oplevert....
Op mianpage van MM0 staat al een plaatje met iemand die 4x die cub op de AH zet voor 6999 buyout.
Mensen zien dat en grote kans dat je geen 70k er voor krijg ;)

Wellicht van iemand die geen MMO leest, succes er mee :P

WoW: Doutz @ Defias brotherhood


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Helza
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 11-09 16:01
Derr_Hans schreef op donderdag 03 november 2011 @ 11:32:
[...]


Op mianpage van MM0 staat al een plaatje met iemand die 4x die cub op de AH zet voor 6999 buyout.
Mensen zien dat en grote kans dat je geen 70k er voor krijg ;)

Wellicht van iemand die geen MMO leest, succes er mee :P
net nog even gekeken bij op Skullcrusher, maar geen guardian cubs te bekennen :)
Ik ben benieuwd wat ze bij ons gaan doen..

[ Voor 4% gewijzigd door Helza op 03-11-2011 11:37 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zeror
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 17-09 22:04
Derr_Hans schreef op donderdag 03 november 2011 @ 11:32:
[...]


Op mianpage van MM0 staat al een plaatje met iemand die 4x die cub op de AH zet voor 6999 buyout.
Mensen zien dat en grote kans dat je geen 70k er voor krijg ;)

Wellicht van iemand die geen MMO leest, succes er mee :P
Bij ons stonden er al een aantal Guardian Cubs allemaal variërend van 60k tot 70k. Dus ik denk dat ik nog wel kans maak. Maar als er in de loop van de dag mensen die cubs voor lager gaan neerzetten dan wordt misschien wat lastig. Maar ik probeer gewoon. Wie weet lukt het wel.

Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zerora#21213 :: Twitch: ZERORAh


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • porn*
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 09:42
Mja da's wel het probleem, vrijwel al die "heel rijke" mensen (200k+ ofzo) weten ook echtwel wat er speelt en zullen dat niet zo snel neerleggen. Verwacht wel dat je er misschien 1 voor 10 a 15k kan verkopen, als je met 20/25 wegkomt zou ik het al bewonderenswaardig vinden :)
Net als in het echte leven, juist de rijkste mensen zijn vaak de grootste gierigaards :P

En nog even een kleine rant omdat oma Beth gisteren WEER haar stomme wapen niet dropt. Pwned by RNG again... :'( Verder mocht ik niet klagen, hc bracers en tier gloves gewonnen en eindelijk exalted met m'n pally! *O*

[ Voor 22% gewijzigd door porn* op 03-11-2011 14:52 ]

Bnet pindle#2913


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Bij ons heeft een ventje nu al een aantal keer een ticket aangemaakt omdat hij het helemaal gehad heeft met de drops :P. Meestal kreeg hij wel een behoorlijk antwoord, maar gisteren op zijn laatste ticket werd het beantwoord met.. its just luck :P.... haha

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ShadowBumble
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 17-09 22:30

ShadowBumble

Professioneel Prutser

porn* schreef op donderdag 03 november 2011 @ 14:51:
Mja da's wel het probleem, vrijwel al die "heel rijke" mensen (200k+ ofzo) weten ook echtwel wat er speelt en zullen dat niet zo snel neerleggen. Verwacht wel dat je er misschien 1 voor 10 a 15k kan verkopen, als je met 20/25 wegkomt zou ik het al bewonderenswaardig vinden :)
Net als in het echte leven, juist de rijkste mensen zijn vaak de grootste gierigaards :P

En nog even een kleine rant omdat oma Beth gisteren WEER haar stomme wapen niet dropt. Pwned by RNG again... :'( Verder mocht ik niet klagen, hc bracers en tier gloves gewonnen en eindelijk exalted met m'n pally! *O*
Ach het is niet zo heel moeilijk hoor om zo rijk te worden, kijk mij toen ik wegging heb ik ruim 800k verspreid onder mijn vrienden die ik al jaar en dag kon, inmiddels na een week vollop de AH te domineren zit ik inmiddels alweer op 60k.

De mensen die voornamelijk zou rijk worden of althans die nagenoeg onmogelijke dingen kunnen betalen zitten in een hoek waarin ze totaal niet geven meer om onzinnige dingen zoals dit zecorneren gewoon hele marktsegmenten op het AH.

1 van de dingen die ik regelmatig doe, is gewoon in de gaten houden wat hard loopt of veel nodig is en dan alles van de AH corneren kortom koop alles op, daarna dump je all die items weer tegen de prijs die jij hiervoor wou. en als ze je undercutten gewoon die eruit kopen.

Daarom worden ze zo rijk ingame it takes money to make money. Bevoorbeeld maelstorm crystals aan het begin van de expansion, of herbs of ore's je koopt gewoon hele markt segmenten uit om het daarna te domineren. ( Overigens heb ik al van meerdere blue's te horen gekregen dat dit gewoon toegestaan is ).

Het is alles investeren en het verdubbelen soms wel verdrievoudigen of alles kwijt en weer van scratch af aan beginnen en aangezien dit allemaal virtueel is loop je natuurlijk nooit risico want zelfs als je alles kwijt raakt, dan doe je toch gewoon een dagje mats verzamelen en daillies en je hebt weer een leuk begin kapitaaltje.

Het is gewoon uitbuiten van je luie mederspelers, misschien dat dit ervaren word als uitbuiting maar ja dat gebeurd in de real life marktwerking ook.

"Allow me to shatter your delusions of grandeur."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bartjeh
  • Registratie: September 2010
  • Laatst online: 17-09 09:27
ShadowBumble schreef op donderdag 03 november 2011 @ 15:10:
[...]


Ach het is niet zo heel moeilijk hoor om zo rijk te worden, kijk mij toen ik wegging heb ik ruim 800k verspreid onder mijn vrienden die ik al jaar en dag kon, inmiddels na een week vollop de AH te domineren zit ik inmiddels alweer op 60k.

De mensen die voornamelijk zou rijk worden of althans die nagenoeg onmogelijke dingen kunnen betalen zitten in een hoek waarin ze totaal niet geven meer om onzinnige dingen zoals dit zecorneren gewoon hele marktsegmenten op het AH.

1 van de dingen die ik regelmatig doe, is gewoon in de gaten houden wat hard loopt of veel nodig is en dan alles van de AH corneren kortom koop alles op, daarna dump je all die items weer tegen de prijs die jij hiervoor wou. en als ze je undercutten gewoon die eruit kopen.

Daarom worden ze zo rijk ingame it takes money to make money. Bevoorbeeld maelstorm crystals aan het begin van de expansion, of herbs of ore's je koopt gewoon hele markt segmenten uit om het daarna te domineren. ( Overigens heb ik al van meerdere blue's te horen gekregen dat dit gewoon toegestaan is ).

Het is alles investeren en het verdubbelen soms wel verdrievoudigen of alles kwijt en weer van scratch af aan beginnen en aangezien dit allemaal virtueel is loop je natuurlijk nooit risico want zelfs als je alles kwijt raakt, dan doe je toch gewoon een dagje mats verzamelen en daillies en je hebt weer een leuk begin kapitaaltje.

Het is gewoon uitbuiten van je luie mederspelers, misschien dat dit ervaren word als uitbuiting maar ja dat gebeurd in de real life marktwerking ook.
Voor het domineren van markten helaas geen tijd. Echter kom ik stormwind niet uit om gold binnen te harken.

Ores kopen -> prospecten -> gems maken
Herbs kopen ->millen -> glyphs maken

Toch al snel 2-10k op een dag voor +/- een uurtje werk


Disclaimer: Het grootste deel van de tijd gaat zitten in het leeghalen van mailbox en posten van glyphs. Jewelcrafting kost veeeeeeel minder tijd

[ Voor 3% gewijzigd door Bartjeh op 03-11-2011 15:16 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

ShadowBumble schreef op donderdag 03 november 2011 @ 15:10:
[...]

1 van de dingen die ik regelmatig doe, is gewoon in de gaten houden wat hard loopt of veel nodig is en dan alles van de AH corneren kortom koop alles op, daarna dump je all die items weer tegen de prijs die jij hiervoor wou. en als ze je undercutten gewoon die eruit kopen.
precies.. gewoon vraag/aanbod en prijs beinvloeden. zelf doe dit met een select aantal producten en dat werkt top :P.. marges van soms wel 700% maar idd zoals je zegt het kan ook fout lopen en dan zit je voor een lange tijd met behoorlijk waardeloze producten opgescheept.
Bartjeh schreef op donderdag 03 november 2011 @ 15:15:
[...]

Het grootste deel van de tijd gaat zitten in het leeghalen van mailbox en posten van glyphs. Jewelcrafting kost veeeeeeel minder tijd
haha.. dit had ik ook werd er gek van.. mijn oplossing --> Postal installeren werkt top "open all" en klaar ben je

[ Voor 21% gewijzigd door Verwijderd op 03-11-2011 15:28 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • porn*
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 09:42
@Bumble & Bartjeh: klopt maar dat kost tijd, en time is money friend! Het is niet moeilijk maar persoonlijk, pfft, heb 0,0 zin om daar nog iets van tijd in te steken zolang ik voldoende gold heb (heb zo'n 70k). Een guildie die het bijna speelde om de AH-sport is 6 maanden terug weer begonnen na alles te hebben weggeven, die kreeg zo'n 20-30k van een paar andere guildies en was vorige maand weer gestopt. Totaal weggeven: 3x200k waarvan ik weet, 1x 400 in de gbank, en misschien nog meer maar daar heb ik niets van gehoord Oo Als je maar bereid bent het een beetje in de gaten te houden ;)
Verwijderd schreef op donderdag 03 november 2011 @ 15:07:
[...]


Bij ons heeft een ventje nu al een aantal keer een ticket aangemaakt omdat hij het helemaal gehad heeft met de drops :P. Meestal kreeg hij wel een behoorlijk antwoord, maar gisteren op zijn laatste ticket werd het beantwoord met.. its just luck :P.... haha
Lol nou zover zou ik nog net niet willen gaan alsof een GM een epic in je bags gooit :+ Zou zo'n sarcastische opmerking wel op prijs kunnen stellen :)

[ Voor 31% gewijzigd door porn* op 03-11-2011 15:29 ]

Bnet pindle#2913


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bartjeh
  • Registratie: September 2010
  • Laatst online: 17-09 09:27
Ja tis mij meest ook teveel werk hoor, ik doe het tegenwoordig vrijwel niet meer. Als ik al inlog is het om te raiden en in het weekend als ik WoW al start is het om altjes te spelen. Voorlopig heb ik nog wel genoeg gold om tot MoP op te teren.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • porn*
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 09:42
Bartjeh schreef op donderdag 03 november 2011 @ 15:29:
Ja tis mij meest ook teveel werk hoor, ik doe het tegenwoordig vrijwel niet meer. Als ik al inlog is het om te raiden en in het weekend als ik WoW al start is het om altjes te spelen. Voorlopig heb ik nog wel genoeg gold om tot MoP op te teren.
Ja precies dat :)

Bnet pindle#2913


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mektheb
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 17-09 22:20
Lekkere manier om gold te maken is low level recepie's te verkopen, je vliegt naar vendor X in zone Y en daarna naar SW op AH een item van 1S voor 300G en mensen kopen het ook nog >.<

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Lonestander
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 30-04 14:22
Nadat ik gehacked was, ben ik al mijn geld kwijt geraakt. ( had een telefoon wissel en was vergeten om mijn authenticator te instaleren op mijn nieuwe telefoon, omdat ik toch geen wow speelde meer. Had tevens mijn authenticator van mijn oude telefoon los gekoppeld voor de verkoop. )

Ik was mia voor een half jaar, waardoor ik de hack pas laat opgemerkt had. Hierdoor waren alle gegevens van mijn character niet meer beschikbaar. Dus ik was 25k kwijt.

Ik zit nu naar 2 maandjes weer op een vast bedrag van 16k. Ik heb het vooral terug verdient door dailys, en een alt te levelen door quests dugeons en zooi verkopen die ik op mijn alt verkregen had.

PSN: Lonestander, Steam: Lonestander / Lone


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bartjeh
  • Registratie: September 2010
  • Laatst online: 17-09 09:27
Ik neem aan dat je die dailies anders toch wel had gedaan? Want dailies doen om gold te verdienen is echt waardeloos. Je kan zelfs met gathering nog meer verdienen en daar verdien je al zowat niks mee vergeleken met de tijd die je erin investeert

Tho, vanuit mijn perspectief: Hoe meer farmers des te beter; dan kan ik m'n mats tegen bodemprijzen inkopen! :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Grompie
  • Registratie: Maart 2010
  • Laatst online: 15-04-2024
Iemand die een paar tips heeft om gold te maken met jewelcrafting en alchemy?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Lonestander
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 30-04 14:22
Ja was zowieso van plan om alle molten front dailys te doen op 1 character.

Maar heb ook aardig wat geld verdiend door gewoon te wachten in Zul'aman totdat alle party members weg zijn en dan alle chests open te maken die ze vergeten.
+ de satchel als tank is ook leuk meegenomen

PSN: Lonestander, Steam: Lonestander / Lone


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ik ga na jaren niet gespeeld te hebben weer beginnen ( Burning crusade was de laatste en ik was maar level 50 )

Alleen ik vrees alle nieuwe aanpassingen sindsdien een beetje. Ik ben dus bang dat ik door de bomen het bos niet meer zie, wat is er verandert, hoe werkt het nu etc.

Is er een site of forum waar de "nieuwe" beginselen worden uitgelegt?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • porn*
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 09:42
Ik wacht ook nooit op die ZA rommel die mogen ze van mij houden, shards genoeg en voor de verkoop is het me die 5 minuten niet waard :P

Bnet pindle#2913


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • kowapanga
  • Registratie: September 2007
  • Laatst online: 07-09 01:58
Week lang firelands trash solo op me ele shammy , hellooooo gold cap :P

Maar daarvoor verdiende ik het met bloempjes kopen en glyphs maken, vrij weinig werk, veel profit

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mektheb
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 17-09 22:20
kowapanga schreef op donderdag 03 november 2011 @ 16:09:
Week lang firelands trash solo op me ele shammy , hellooooo gold cap :P

Maar daarvoor verdiende ik het met bloempjes kopen en glyphs maken, vrij weinig werk, veel profit
Haha :D, geniaal

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • porn*
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 09:42
Mja was ook te smerig voor woorden dan alleen ele shammies dat echt effectief konden doen :P

Ik geloof nog steeds heilig dat ze het expres zo lang niet generfed hebben zodat iedereen een shammy rollde, om het tekort op te vullen ;)

Bnet pindle#2913


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Thysiej
  • Registratie: September 2007
  • Laatst online: 13-09 19:44
porn* schreef op donderdag 03 november 2011 @ 16:13:
Mja was ook te smerig voor woorden dan alleen ele shammies dat echt effectief konden doen :P

Ik geloof nog steeds heilig dat ze het expres zo lang niet generfed hebben zodat iedereen een shammy rollde, om het tekort op te vullen ;)
Waren er zo weinig shamans dan? Weinig last van in mijn guild, van de 10 man raiders zijn er 2 à 3 shaman

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mektheb
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 17-09 22:20
porn* schreef op donderdag 03 november 2011 @ 16:13:
Mja was ook te smerig voor woorden dan alleen ele shammies dat echt effectief konden doen :P

Ik geloof nog steeds heilig dat ze het expres zo lang niet generfed hebben zodat iedereen een shammy rollde, om het tekort op te vullen ;)
Hahaha !, naja wie weet.

Moet zeggen een maatje van me inderdaad bakken per week gemaakt heeft toen.
Zo rijk ben ik nooit ik kom niet boven de normale aantal K's uit en zeker geen tonnen.
Maar heb ook geen zin geen Quests / Daily's te doen of ook maar 30min rond te vliegen om te gatheren.

Wotlk / Cata heeft me lui gemaakt :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Verwijderd schreef op donderdag 03 november 2011 @ 16:04:
Ik ga na jaren niet gespeeld te hebben weer beginnen ( Burning crusade was de laatste en ik was maar level 50 )

Alleen ik vrees alle nieuwe aanpassingen sindsdien een beetje. Ik ben dus bang dat ik door de bomen het bos niet meer zie, wat is er verandert, hoe werkt het nu etc.

Is er een site of forum waar de "nieuwe" beginselen worden uitgelegt?
Er is teveel veranderd om op te noemen, als ik alles zou gaan opnoemen ben ik minimaal 10 pagina's verder. Ga gewoon spelen, spelenderwijs leer je vanzelf alle nieuwe dingen weer kennen, de leercurve is tegenwoordig veel minder stijl dan het vroeger was.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ik ga het zeker weer proberen, morgen laatste tentamen dus daarna heb ik weer de tijd.

Ga eerst gewoon spelen en levelen, de verdere uitbreidingen komen in een later stadia wel.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hulkie
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 07:48
Het is inderdaad alleen maar makkelijker geworden. Gewoon spelen en gaan met die banaan. Iets dat wel handig is om te weten: 'de groupfinder'. Je hoeft niet meer in /trade voor een groep te gaan zoeken en vervolgens met zijn allen richting die instance te vliegen. Gebruik het tooltje, selecteer je role (dps/tank/healer) en je komt in de queue. Als er een volledige groep is gevormd word je naar de instance gesummoned. Ben je klaar dan ben je direct weer op de plek waar je aan het questen was! Easy mode dus!

Gister weinig gedaan, fire prism gemaakt en even simcraft gedownload... Ligt het aan mij of is dat een ontzettend nutteloze tool? Ik kan er echt helemaal niks mee. Hoopte op reforge suggesties en BiS lists en opties om te kijken of item swaps upgrades zijn of niet. (Kan ook zijn dat ik t verkeerd heb gebruikt, heel overzichtelijk is het niet.)

EDIT: Belangrijke extra info. Volcano deck gekocht voor mn mage ;) slechts 6600 gold, moet toch wat met mijn centen!

[ Voor 6% gewijzigd door hulkie op 04-11-2011 09:25 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • deTwisj
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 11-09 10:01
Gisteren erachter gekomen dat ik Woensdag een idioot was en vergat om na de Baleroc kill te siphonen. *zucht*. Daarna met 2 redelijk nieuwe (lees: slechte) dps rhyolith hc gaan doen. We zitten nog altijd vast aan het 3 healers concept, om een of andere reden is het met minder dan 3 healers niet te healen (zeggen ze). Doen we een vrij perfecte rhyolith waar we alsnog wipen wegens te lage dps (3 superheated stacks voordat we in p2 kwamen). Kijk ik op healer tab in recount hebben we gewoon een 30k hps totaal gedaan, hoe in hemelsnaam is dat niet mogelijk om te 2 healen? Hadden we die extra dps gehad dan was het daar een 100% een kill mee geweest.

Uiteindelijk na een aantal wipes (bijna allemaal wegens superheated overigens) toch nog net een kill kunnen maken. Iets waar we eerlijk gezegd geen problemen mee zouden mogen hebben. Daarna naar alysrazor gegaan met het idee om hier wat progress te maken op heroic. Omdat we maar 1 tank hadden moest een van onze healers naar OS tank. Toen dat dit feit in het licht kwam begon een van de andere healers toch ineens moeilijk te doen? Nee, het was onmogelijk want we hadden niet de goede setup, bla bla bla. We hadden niet genoeg interrupts (1 ele shaman, 1 rogue, 2 mages). We hadden niet de goede tanks (1 MS tank, 1 OS met iig 391 wapen en iig ervaring). We hadden slechte dps, gezegd dat alle dps op de grond blijven om in ieder geval de mechanics te leren. Krijg ik terug te horen dat als iemand niet achter een rots kan staan dat hij niets te zoeken heeft in een heroic raid.. W T F ? Dit krijg ik te horen van een healer die bang is dat ze daadwerklijk meer dan 15k hps moet kunnen doen?

Zo'n beetje alle motivatie die ik die avond nog had was in een klap weg. Ik vraag me soms echt af waarom ik nog in die guild zit met raiden. Het enigste wat mij nog daar houd is een aantal vrienden die ik daar heb en het vertrouwen en effort die men daar in mij heeft gestoken (ben officer).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bartjeh
  • Registratie: September 2010
  • Laatst online: 17-09 09:27
Je moet je niet zo kapotstaren op die 30k hps, dat is average hè! Het is best mogelijk dat de spike dmg te hoog is om met 2 man op te healen. (Dit ligt voornamelijk aan hoe goed de boss gestuurd wordt) Het kan met 2 healers, maar wij doen meestal ook gewoon 3 healen.

Alysrazor 2 healen is prima. OS tank is prima (zo doe ik het ook, alhoewel ik tegenwoordig niet echt meer mainspec heal genoemd kan worden aangezien ik vrijwel alles tank) het is allemaal skill. Gear weegt echt niet zo zwaar als sommige mensen denken.

Interupts: Ele shaman kan solo, rogue met interupt glyph kan solo (Let op dat zijn interupt niet door iemand anders wordt gedaan! Dat kost hem 4 extra sec op z'n cd naar 14!). 1 Mage als fire de lucht in en gewoon blijven proberen.

Wat betreft hiden achter de meteor, waar gaat dit op fout?
Tips:
- Zet de audio countdown aan (telt van 5 naar 0 voor de ability)
- Zodra de countdown begint selecteer de boss, en kijk op je minimap je ziet waar je target is, maakt het hiden makkelijker.
- Iemand die, in jouw ogen, bewust de raid demotiveert replacen. Jij bent officer (probably ook raidleader?). Gedemotiveerde spelers helpt niks.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Helza
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 11-09 16:01
deTwisj schreef op vrijdag 04 november 2011 @ 10:45:
Gisteren erachter gekomen dat ik Woensdag een idioot was en vergat om na de Baleroc kill te siphonen. *zucht*. Daarna met 2 redelijk nieuwe (lees: slechte) dps rhyolith hc gaan doen. We zitten nog altijd vast aan het 3 healers concept, om een of andere reden is het met minder dan 3 healers niet te healen (zeggen ze). Doen we een vrij perfecte rhyolith waar we alsnog wipen wegens te lage dps (3 superheated stacks voordat we in p2 kwamen). Kijk ik op healer tab in recount hebben we gewoon een 30k hps totaal gedaan, hoe in hemelsnaam is dat niet mogelijk om te 2 healen? Hadden we die extra dps gehad dan was het daar een 100% een kill mee geweest.

Uiteindelijk na een aantal wipes (bijna allemaal wegens superheated overigens) toch nog net een kill kunnen maken. Iets waar we eerlijk gezegd geen problemen mee zouden mogen hebben. Daarna naar alysrazor gegaan met het idee om hier wat progress te maken op heroic. Omdat we maar 1 tank hadden moest een van onze healers naar OS tank. Toen dat dit feit in het licht kwam begon een van de andere healers toch ineens moeilijk te doen? Nee, het was onmogelijk want we hadden niet de goede setup, bla bla bla. We hadden niet genoeg interrupts (1 ele shaman, 1 rogue, 2 mages). We hadden niet de goede tanks (1 MS tank, 1 OS met iig 391 wapen en iig ervaring). We hadden slechte dps, gezegd dat alle dps op de grond blijven om in ieder geval de mechanics te leren. Krijg ik terug te horen dat als iemand niet achter een rots kan staan dat hij niets te zoeken heeft in een heroic raid.. W T F ? Dit krijg ik te horen van een healer die bang is dat ze daadwerklijk meer dan 15k hps moet kunnen doen?

Zo'n beetje alle motivatie die ik die avond nog had was in een klap weg. Ik vraag me soms echt af waarom ik nog in die guild zit met raiden. Het enigste wat mij nog daar houd is een aantal vrienden die ik daar heb en het vertrouwen en effort die men daar in mij heeft gestoken (ben officer).
Switchen jullie wel op tijd naar een full nuke op de legs om de P2 te forceren? Je moet zorgen dat je voor de superheated al in P2 zit. Als ik het me goed herinner switchen bij ons alle DPS naar de legs (ongeacht de armor stacks) na de 3de spark.. daarna full nuke en negeren we alle adds die spawnen.. Hierdoor krijgt hij pas superheated stacks als we in p2 zitten. Hoewel het voor de healers (idd 2) wel zwaar is in net voor die transitie. Ze moeten zorgen dat iedereen nagenoeg full health is bij de overgang, en met alle chaos door de adds & de erupties (die ook niet meer gepakt worden dan) zijn er nog wel eens mensen die wat lava meepakken.

[ Voor 5% gewijzigd door Helza op 04-11-2011 11:06 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Darkangle
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 22-09-2023
Na een klein weekje plat (door mijn rug, yay) gisteren rustig wat geraid op main en daarna gelijk op de alt. Mainraid was redelijk uneventvol, maar de altraid was zeer leuk :).

Goede sfeer, een paar oude bekenden uitgenodigd om de raid vol te krijgen en iedereen lekker relaxed met elkaar aan het geinen.

Om de avond af te maken, eindelijk mijn tank zwaard en schild gedropped. Altje is nu klaar voor Raid team #2 voor 4.3 :D.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • deTwisj
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 11-09 10:01
Bartjeh schreef op vrijdag 04 november 2011 @ 10:57:
Interupts: Ele shaman kan solo, rogue met interupt glyph kan solo (Let op dat zijn interupt niet door iemand anders wordt gedaan! Dat kost hem 4 extra sec op z'n cd naar 14!). 1 Mage als fire de lucht in en gewoon blijven proberen.

Wat betreft hiden achter de meteor, waar gaat dit op fout?
Tips:
- Zet de audio countdown aan (telt van 5 naar 0 voor de ability)
- Zodra de countdown begint selecteer de boss, en kijk op je minimap je ziet waar je target is, maakt het hiden makkelijker.
- Iemand die, in jouw ogen, bewust de raid demotiveert replacen. Jij bent officer (probably ook raidleader?). Gedemotiveerde spelers helpt niks.
Het probleem was dus dat er mensen tussen zaten die het niet wilden proberen ondanks dat we zo'n beetje de best mogelijke setup (voor onze groep) in een aantal weken online hadden voor alysrazor hc. We hebben dus de moeilijkheden van het gevecht nog niet kunnen ondervinden omdat het mijns inziens niet waard is om mensen te forceren iets te doen wat ze niet willen. Dat replacen van de desbetreffende raider zag ik ook al niet zitten, zij is namelijk erg goede vriendjes geworden met hem, onze guildleader.

Er werd serieus gezegd dat 2 korte cd interrupts (rogue, shaman) en 2 lange cd interrupts (2 mages) niet genoeg was voor alysrazor hc. Dat het niet mogelijk is om te 2 healen als we een OS tank hebben. En dat er niet genoeg dps was (ondanks dat ik aangaf alle dps op de grond te houden om iig te oefenen op mechanics). Ik sta zelf ook niet goed genoeg in de schoenen om iemand op een normale manier "op hun plek" te zetten. Ik ben niet een geboren raidleader zeg maar...
Helza schreef op vrijdag 04 november 2011 @ 11:04:
[...]
Switchen jullie wel op tijd naar een full nuke op de legs om de P2 te forceren? Je moet zorgen dat je voor de superheated al in P2 zit. Als ik het me goed herinner switchen bij ons alle DPS naar de legs (ongeacht de armor stacks) na de 3de spark.. daarna full nuke en negeren we alle adds die spawnen.. Hierdoor krijgt hij pas superheated stacks als we in p2 zitten. Hoewel het voor de healers (idd 2) wel zwaar is in net voor die transitie. Ze moeten zorgen dat iedereen nagenoeg full health is bij de overgang, en met alle chaos door de adds & de erupties (die ook niet meer gepakt worden dan) zijn er nog wel eens mensen die wat lava meepakken.
Het was wat passen en meten, in de verschillende wipes die avond heb ik vaak gezien dat de armor stacks nog erg hoog lagen (50+ na ~3.5m). Ik heb een van de nieuwe dps (een mage) aan de oren moeten trekken om aan te geven dat dps op de legs voor hem de belangrijkste taak was. Uiteindelijk zijn we er voor gegaan om TW te gebruiken zodra de 4de spark spawned (spark ignoren), dan zouden fragments net dood moeten zijn en dan doen we alle dps vol op de legs. Het was krap aan maar we kregen hem net in p2 voordat hij de eerste superheated stack kreeg.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Hey mensen,

Gisteren even een za gedaan op mijn pala en daarna mijn nieuwe dps broek van afgelopen woensdag aangetrokken en even wat testen op de boss dummy.

http://eu.battle.net/wow/...ilvermoon/Thorqq/advanced

Het is wel echt extreem wat een burst je met dit character hebt. normale dps (op boss dumy) ligt rond de 15-17K, maar met de procs van trinket/wings/zealot (en met geluk landslide) schiet dit naar 27-29K echt bizzar. Echt nuttig vind ik deze mega schommelingen niet.. sturen van Rhyo met dit systeem werk best slecht en die kat fase bij domo werkt ook ver van optimaal :P

Heb wel gezien dat in 4.3 straks je judgement ook 1 hp geeft. dit zal voor een wat meer vlakke curve zorgen.. want nu is het net of 220 km of 80 km gaan :P... voor pvp lijkt mij dit wel leuk, maar heb het nog niet geprobeerd.. iemand hier ervaring mee?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • porn*
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 09:42
deTwisj schreef op vrijdag 04 november 2011 @ 11:33:
[...]


Het probleem was dus dat er mensen tussen zaten die het niet wilden proberen ondanks dat we zo'n beetje de best mogelijke setup (voor onze groep) in een aantal weken online hadden voor alysrazor hc. We hebben dus de moeilijkheden van het gevecht nog niet kunnen ondervinden omdat het mijns inziens niet waard is om mensen te forceren iets te doen wat ze niet willen. Dat replacen van de desbetreffende raider zag ik ook al niet zitten, zij is namelijk erg goede vriendjes geworden met hem, onze guildleader.
Lijkt erop dat ze gewoon geen zin hebben om hc te proberen en liever killen op normal, vote dan anders? Meeste stemmen gelden en als ze nog zeuren kun je ze iig met goede reden kicken.
Er werd serieus gezegd dat 2 korte cd interrupts (rogue, shaman) en 2 lange cd interrupts (2 mages) niet genoeg was voor alysrazor hc. Dat het niet mogelijk is om te 2 healen als we een OS tank hebben.
Da's onzin een interrupt van max 20-30 sec cd is voldoende gezien de adds maar 1x een Pyroblast cast doen. Als ze het 2x kunnen doen is je dps echt ruk (maar dat kan ik bijna niet geloven ik nuke hem alleen neer soms voordat hij uberhaubt Pyro cast).
Qua tank; eigenlijk maakt gear geen drol uit op hc. Meer hoe relaxed de tank (lees: dus geen firedmg pakt en recht loopt) naar de worm loopt en of ie z'n bird op tijd neerkrijgt. Voor dat laatste valt heel wat te regelen ;)
Als een tank het hier een beetje snapt krijgt ie echt nauwelijks dmg behalve die ene dot die hem tot 50% tickt; die moeten de healers uiteraard wel ff in hun Grid of whatever toevoegen anders ben je voor Jan L. lekker aan het spammen :P
En dat er niet genoeg dps was (ondanks dat ik aangaf alle dps op de grond te houden om iig te oefenen op mechanics). Ik sta zelf ook niet goed genoeg in de schoenen om iemand op een normale manier "op hun plek" te zetten. Ik ben niet een geboren raidleader zeg maar...
Dan nog, als je de raid lead hebben ze toch maar te luisteren? Praatjes >>>> that way! Doe het lekker zelf zeg je dan, trust me dan zijn ze wel stil :P (geweldige afbeelding van de werkelijkheid)
Het was wat passen en meten, in de verschillende wipes die avond heb ik vaak gezien dat de armor stacks nog erg hoog lagen (50+ na ~3.5m). Ik heb een van de nieuwe dps (een mage) aan de oren moeten trekken om aan te geven dat dps op de legs voor hem de belangrijkste taak was. Uiteindelijk zijn we er voor gegaan om TW te gebruiken zodra de 4de spark spawned (spark ignoren), dan zouden fragments net dood moeten zijn en dan doen we alle dps vol op de legs. Het was krap aan maar we kregen hem net in p2 voordat hij de eerste superheated stack kreeg.
Als je een extra healer meeneemt vind ik het niet gek dat het zo krap aan is, probeer alle kleine dps gains eruit te persen (2 healers, kleine adds op feet tanken, etc) en druk mensen op het hart geen onnodige dmg te pakken. Het is dus ook nodig dat het sturen goed gaat. Het probleem met 3 healen is dat raiders lui worden en eraan gewend raken, dat ze af en toe crap mogen pakken die onnodig is. Dat moeten ze ff afleren ;)
Verwijderd schreef op vrijdag 04 november 2011 @ 11:49:
Hey mensen,

Gisteren even een za gedaan op mijn pala en daarna mijn nieuwe dps broek van afgelopen woensdag aangetrokken en even wat testen op de boss dummy.

http://eu.battle.net/wow/...ilvermoon/Thorqq/advanced

Het is wel echt extreem wat een burst je met dit character hebt. normale dps (op boss dumy) ligt rond de 15-17K, maar met de procs van trinket/wings/zealot (en met geluk landslide) schiet dit naar 27-29K echt bizzar. Echt nuttig vind ik deze mega schommelingen niet.. sturen van Rhyo met dit systeem werk best slecht en die kat fase bij domo werkt ook ver van optimaal :P

Heb wel gezien dat in 4.3 straks je judgement ook 1 hp geeft. dit zal voor een wat meer vlakke curve zorgen.. want nu is het net of 220 km of 80 km gaan :P... voor pvp lijkt mij dit wel leuk, maar heb het nog niet geprobeerd.. iemand hier ervaring mee?
Tja het verschil zal niet zo groot zijn maar idd je cds en procs zijn een groot deel van je dps da's helaas hoe een pally werkt :) PvPen doe ik er nooit mee eigenlijk. Btw: je hebt nog 1% hit teveel en je hebt nog crit op je trinket ipv naar mastery te forgen :P

[ Voor 19% gewijzigd door porn* op 04-11-2011 12:36 ]

Bnet pindle#2913


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • razzor
  • Registratie: September 2011
  • Laatst online: 08-09 12:54
Bartjeh schreef op vrijdag 04 november 2011 @ 10:57:
Interupts: Ele shaman kan solo, rogue met interupt glyph kan solo (Let op dat zijn interupt niet door iemand anders wordt gedaan! Dat kost hem 4 extra sec op z'n cd naar 14!). 1 Mage als fire de lucht in en gewoon blijven proberen.
Waarschijnlijk doel je op 25m, hoewel je met de recente nerfs de adds ook kunt stunnen (kidney shot). In mijn geval (ik speel 10m) zit er meestal ook een lock op de add die z'n pet kan laten stunnen. Die glyph heb ik gelukkig nooit meer nodig gehad op dit gevecht.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bartjeh
  • Registratie: September 2010
  • Laatst online: 17-09 09:27
Hoezo doel ik op 25m? Ik doel echt op 10m hoor :) Fieroblast wordt om de 9(?) sec gecast, dus een shaman of rogue kan prima 1 add voor z'n rekening nemen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Awaken1
  • Registratie: September 2008
  • Laatst online: 28-04 11:18

Awaken1

All hail the mighty hypnotoad!

Kunnen jullie mij vertellen hoe ik in godsnaam gold kan maken?
Ik heb wel eens wat gold gemaakt aan gems en glyphs, maar nooit veel en zeker niet snel.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • porn*
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 09:42
Bartjeh schreef op vrijdag 04 november 2011 @ 12:45:
Hoezo doel ik op 25m? Ik doel echt op 10m hoor :) Fieroblast wordt om de 9(?) sec gecast, dus een shaman of rogue kan prima 1 add voor z'n rekening nemen.
Op 10m doen ze eerst 2-3x? brush fire. Tegen de tijd dat dat klaar is is de mob al dood als het goed is, maar als je dps wat zwakker is kan het zijn dat ie een Pryo cast. Alleen die hoef je maar te interrupten en dat kan zelfs een mage of hunter afaik met 30+ sec cd.

Bnet pindle#2913


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bartjeh
  • Registratie: September 2010
  • Laatst online: 17-09 09:27
porn* schreef op vrijdag 04 november 2011 @ 12:52:
[...]


Op 10m doen ze eerst 2-3x? brush fire. Tegen de tijd dat dat klaar is is de mob al dood als het goed is, maar als je dps wat zwakker is kan het zijn dat ie een Pryo cast. Alleen die hoef je maar te interrupten en dat kan zelfs een mage of hunter afaik met 30+ sec cd.
Mja sinds nerf is het te makkelijk. Prenerf had je sowieso wel 2 fiero's per mob.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • porn*
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 09:42
Ja maar we hebben het over de huidige situatie, en dan is 1 interrupter per kant genoeg :P

Bnet pindle#2913


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Q: Could I put the Guardian Cub up on the auction house to try to make some gold if I wanted to?
While our goal is to offer players alternative ways to add a Pet Store pet to their collection, we’re ok with it if some players choose to use the Guardian Cub as a safe and secure way to try to acquire a little extra in-game gold without turning to third-party gold-selling services.

Ze vinden het "ok" als sommige spelers dat gaan doen..? Wat is dat voor stiekem antwoord? Het word wel of niet toe gestaan. Dit klinkt in mijn oren gewoon als; We willen gold sellen maar niet via een directe manier om gezeik te voorkomen. (zie ook D3, de strijd tegen goldsellers is hopeloos vandaar euro/dollar AH)

[ Voor 5% gewijzigd door Verwijderd op 04-11-2011 13:24 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • uashy
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 31-05 17:44
Verwijderd schreef op vrijdag 04 november 2011 @ 13:23:
Q: Could I put the Guardian Cub up on the auction house to try to make some gold if I wanted to?
While our goal is to offer players alternative ways to add a Pet Store pet to their collection, we’re ok with it if some players choose to use the Guardian Cub as a safe and secure way to try to acquire a little extra in-game gold without turning to third-party gold-selling services.

Ze vinden het "ok" als sommige spelers dat gaan doen..? Wat is dat voor stiekem antwoord? Het word wel of niet toe gestaan. Dit klinkt in mijn oren gewoon als; We willen gold sellen maar niet via een directe manier om gezeik te voorkomen. (zie ook D3, de strijd tegen goldsellers is hopeloos vandaar euro AH)
Ze vinden gold selling prima, zolang je je echte geld maar bij Blizzard besteed ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

nvm is eigenlijk zinloos onderwerp, blizz doet toch wat ze willen doen. :)

[ Voor 99% gewijzigd door Verwijderd op 04-11-2011 13:29 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hulkie
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 07:48
Anyway, nogmaals een herhaling van mijn verkapte vraag… wat is nou de methode om makkelijk te zien welke items een upgrade zijn en welke niet? En is dit te combineren met iets dat ook meteen tips geeft voor reforgen?

Daarnaast ben ik toch van plan om iets als MageManaBar te installeren, wat is nou een relaxte addon? Wat moet ik als ‘serieuze’ arcane mage echt hebben?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Helza
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 11-09 16:01
hulkie schreef op vrijdag 04 november 2011 @ 13:35:
Anyway, nogmaals een herhaling van mijn verkapte vraag… wat is nou de methode om makkelijk te zien welke items een upgrade zijn en welke niet? En is dit te combineren met iets dat ook meteen tips geeft voor reforgen?

Daarnaast ben ik toch van plan om iets als MageManaBar te installeren, wat is nou een relaxte addon? Wat moet ik als ‘serieuze’ arcane mage echt hebben?
Ik gebruik zelf www.askmrrobot.com vaak om te kijken welke items eens een upgrade voor me zijn. Dit werkt echter helaas niet ingame.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NotoriousBAS
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 09-09 00:44
Dit gebruik ik (gekopieerd van ons forum dus in t Engels):

•Carbonite, great map, quest tracking, warehouse for all your characters, PvP stuff, automatic max camera distance, imports gather data,
•Mage nuggets: Sheep watch, spellsteal monitor, proc alerts, stat monitor, automated messages (you got FM, thank you for dark intent) and portals on 1 button
•Quartz: great casting bar which shows your input lag
•Decursive: decurse, target and cc your teammates
•Arcane: Mage Manabar
•Fire: Combustionhelper
Plus obvious things like DBM Omen and Recount

En inderdaad askmrrobot.com voor gemming, reforging en zoeken naar upgrades.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

hulkie schreef op vrijdag 04 november 2011 @ 13:35:
Anyway, nogmaals een herhaling van mijn verkapte vraag… wat is nou de methode om makkelijk te zien welke items een upgrade zijn en welke niet?
Ben bijna altijd tank, dus dan is het allemaal zeer logisch wat beter is en wat niet, maar voor OS (dps) check ik wel eens maxdps.com en moet je eens kijken hoe goed (in het algemeen) die items van die sinestra zijn :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • porn*
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 09:42
hulkie schreef op vrijdag 04 november 2011 @ 13:35:
Anyway, nogmaals een herhaling van mijn verkapte vraag… wat is nou de methode om makkelijk te zien welke items een upgrade zijn en welke niet? En is dit te combineren met iets dat ook meteen tips geeft voor reforgen?

Daarnaast ben ik toch van plan om iets als MageManaBar te installeren, wat is nou een relaxte addon? Wat moet ik als ‘serieuze’ arcane mage echt hebben?
De enige echte goede manier is kijken in een thread van je class/spec op bijv. EJ en die statweights aan te houden, of nog beter maar meer werk, ze zelf uit te rekenen m.b.v. SimCraft bijv. Dan tel je al die punten op en doe je hetzelfde voor een evt. upgrade; als de punten hoger zijn is het idd een upgrade :)

Bnet pindle#2913


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hulkie
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 07:48
porn* schreef op vrijdag 04 november 2011 @ 14:49:
[...]


De enige echte goede manier is kijken in een thread van je class/spec op bijv. EJ en die statweights aan te houden, of nog beter maar meer werk, ze zelf uit te rekenen m.b.v. SimCraft bijv. Dan tel je al die punten op en doe je hetzelfde voor een evt. upgrade; als de punten hoger zijn is het idd een upgrade :)
Mja dat had ik inderdaad ook verwacht... Maxdps.com lijkt in ieder geval vrij waardeloos te zijn. Als je alleen al naar trinkets kijkt zit de trinket van Raggy er niet bij, en wordt DMC:V veel te laag ingeschat. Ook is de nummer 1 trinket er eentje die wordt getriggered door periodic damage. Lijkt me vrij kansloos voor arcane ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • porn*
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 09:42
Mja Maxdps is voor de ene class/spec waardeloos, voor de andere nog bruikbaar, ligt er maar net aan in hoeverre het geupdate is/je class veranderd is. Trinkets is ook lastig bepalen ivm procs en het feit dat on-use door sommigen niet goed gebruikt wordt, dat bepaalt een groot deel van de waarde. Misschien dat die proc trinket zo goed is door de statische int? Geen idee hoe het voor Arcane zit speel sowieso geen mage :P

Bnet pindle#2913


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Terence(x)
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 11-09 13:00
hulkie schreef op vrijdag 04 november 2011 @ 13:35:
Anyway, nogmaals een herhaling van mijn verkapte vraag… wat is nou de methode om makkelijk te zien welke items een upgrade zijn en welke niet? En is dit te combineren met iets dat ook meteen tips geeft voor reforgen?

Daarnaast ben ik toch van plan om iets als MageManaBar te installeren, wat is nou een relaxte addon? Wat moet ik als ‘serieuze’ arcane mage echt hebben?
Ratingbuster is een mooie addon die geeft in percentages de increases weer.

Reforging heb ik geen idee van, maar het is altijd 40% van 1 van de stat geloof ik :P, dus gewoon ff door 10 delen en dan x 4 en je weet hoeveel je nieuwe stat is :p

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • temp00
  • Registratie: Januari 2007
  • Niet online

temp00

Als het kan ben ik lam

Ik vind het altijd wel prettig als ik een dungeon via de LFD tool (en straks ook via de raid finder) betreed en ik gelijk zie wie er van dezelfde realm als ik is. Nu check ik dat soms door in het begin even snel over alle portraits te hoveren met m'n muis, maar het zou het prettig zijn als er een addon is die bij binnenkomst van een dungeon gelijk een message aan mijzelf weergeeft in de trant van: "Blablabla is from your Realm". Ik weet overigens dat je het uiteraard ook kan zien als er bijv. gechat wordt.

Ik kan nergens zo'n addon vinden en ik weet dat er iemand in dit topic zit die zelf addons schrijft. Is dit interessant genoeg om te coden? Ik zou zo'n addon persoonlijk wel willen gebruiken.

♠ REPLY CODE ALPHA ♠ 9800X3D, 32GB @ 6000, 980 Pro 2TB, RTX 5070Ti, MPG271QRX OLED @ 360HZ ♠ Overwatch


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • junglebeast
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 16-09 15:30

junglebeast

hier staat iets

temp00 schreef op vrijdag 04 november 2011 @ 17:43:
Ik vind het altijd wel prettig als ik een dungeon via de LFD tool (en straks ook via de raid finder) betreed en ik gelijk zie wie er van dezelfde realm als ik is. Nu check ik dat soms door in het begin even snel over alle portraits te hoveren met m'n muis, maar het zou het prettig zijn als er een addon is die bij binnenkomst van een dungeon gelijk een message aan mijzelf weergeeft in de trant van: "Blablabla is from your Realm". Ik weet overigens dat je het uiteraard ook kan zien als er bijv. gechat wordt.

Ik kan nergens zo'n addon vinden en ik weet dat er iemand in dit topic zit die zelf addons schrijft. Is dit interessant genoeg om te coden? Ik zou zo'n addon persoonlijk wel willen gebruiken.
Ik gebruikt vroeger de addon SexyGroup die bij binnenkomst van de dungeon een klein window liet zien met de scores en ook realms van de spelers.

Ik denk wel dat er zo iets mogelijk is weer te maken.

B.NET: Junglebeast#2495 | Stormscale Horde


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Modbreak:Dit is verdorie nu al de derde keer dat we je vertellen dat je je WoW-account niet mag verkopen en al helemaal niet via GoT. Veel plezier met je vakantie.

[ Voor 71% gewijzigd door NMe op 06-11-2011 11:30 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ketho
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 08-09 01:28
temp00 schreef op vrijdag 04 november 2011 @ 17:43:
Ik vind het altijd wel prettig als ik een dungeon via de LFD tool (en straks ook via de raid finder) betreed en ik gelijk zie wie er van dezelfde realm als ik is. Nu check ik dat soms door in het begin even snel over alle portraits te hoveren met m'n muis, maar het zou het prettig zijn als er een addon is die bij binnenkomst van een dungeon gelijk een message aan mijzelf weergeeft in de trant van: "Blablabla is from your Realm". Ik weet overigens dat je het uiteraard ook kan zien als er bijv. gechat wordt.

Ik kan nergens zo'n addon vinden en ik weet dat er iemand in dit topic zit die zelf addons schrijft. Is dit interessant genoeg om te coden? Ik zou zo'n addon persoonlijk wel willen gebruiken.
junglebeast schreef op vrijdag 04 november 2011 @ 18:33:
Ik gebruikt vroeger de addon SexyGroup die bij binnenkomst van de dungeon een klein window liet zien met de scores en ook realms van de spelers.

Ik denk wel dat er zo iets mogelijk is weer te maken.
Ja, ElitistGroup (voorheen SexyGroup) was daar heel nuttig voor, maar die wordt niet meer geupdated :-(

Ik kan misschien wel proberen een addon ervoor te schrijven, maar ben nog een noob

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • junglebeast
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 16-09 15:30

junglebeast

hier staat iets

Dan ben je hier aan het verkeerde adres. En het mag dus niet. Doei!

[ Voor 32% gewijzigd door NMe op 05-11-2011 15:51 ]

B.NET: Junglebeast#2495 | Stormscale Horde


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

En, wat doen de guardian cubs nu op jullie realms? Op Stormrage doen ze nu ongeveer 11k.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

toevallig mensen van doomhammer alliance hier?
wil beginnen met raiden(tot nu toe alleen bh gedaan) maar er nergens een fatsoenlijke pug te vinden.
iemand tips om te beginnen met het echte raidwerk?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zeror
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 17-09 22:04
Verwijderd schreef op zaterdag 05 november 2011 @ 21:16:
En, wat doen de guardian cubs nu op jullie realms? Op Stormrage doen ze nu ongeveer 11k.
Op onze realm, Al'Akir, ook.

Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zerora#21213 :: Twitch: ZERORAh


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Terence(x)
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 11-09 13:00
Op silvermoon EU ongeveer 6k gold nu

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • razzor
  • Registratie: September 2011
  • Laatst online: 08-09 12:54
Op Nagrand alliance gaan ze voor 8K op het moment.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Op Mazrigos Horde nu 5700g

[ Voor 18% gewijzigd door Verwijderd op 06-11-2011 10:40 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NMe
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 09-09 13:58

NMe

Quia Ego Sic Dico.

Ze doen bij ons net iets meer dan 10k op het moment. Ik wacht nog wel even, die prijzen gaan nog wel omlaag tot het punt waarop mensen er geen 10 euro meer voor over hebben, en daarna zullen ze wel weer iets omhoog gaan. Ik ga proberen het laagste punt op te zoeken om er een te kopen. :+

'E's fighting in there!' he stuttered, grabbing the captain's arm.
'All by himself?' said the captain.
'No, with everyone!' shouted Nobby, hopping from one foot to the other.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zeror
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 17-09 22:04
Heb er gisteren nog twee bij gekocht voor de verkoop in de AH. Zo kom ik ook eens een keer aan gold. Normaal heb ik altijd gold te weinig. 8)

[ Voor 4% gewijzigd door Zeror op 06-11-2011 12:27 ]

Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zerora#21213 :: Twitch: ZERORAh


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NMe
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 09-09 13:58

NMe

Quia Ego Sic Dico.

Ik schommel al maanden rond de 150k zonder echt iets te doen. Heb laatst nog die dure Hodir mammoth gekocht, de Dalaran ring en die epic papegaai. Chopper en vendor mammoth had ik al, epic flying heb ik op alle 9 level 85's en het enige wat ik hoef te doen om ongeveer evenveel gold over te houden is elke zoveel tijd even wat VP bracers verkopen. :P

Overigens moet ik er wel bij zeggen dat ik om zo hoog te komen wel de economie bij het uitkomen van de expansion misbruikt heb door herbs te verkopen voor schandalig hoge prijzen en dat ik bij elke nieuwe patch mijn alts gebruik om de BoE VP items te farmen en verkopen. Toen de bracers net uit waren heb ik in 3-4 weken tijd een klein 80k verdiend aan het runnen van dungeons op mijn alts en hun bracers verkopen terwijl ik op mijn main mijn VP gebruikte voor upgrades.

'E's fighting in there!' he stuttered, grabbing the captain's arm.
'All by himself?' said the captain.
'No, with everyone!' shouted Nobby, hopping from one foot to the other.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ik ben voor het eerst in Cata een nieuwe char aan het lvlen. De quests zijn wel een stuk leuker en beter geworden maar ik merk dat je als alliance eigenlijk alleen nog maar op Eastern Kingdoms lvlt en de horde bijna alleen op Kalimdor. Hierdoor is world pvp gewoon dood want ik ben nu in de eerste 60 lvls nog geen enkele horde tegengekomen. Erg jammer.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jmxd
  • Registratie: September 2005
  • Niet online
Jij doet tenminste nog quests, 90% van de mensen die een nieuw character levelen staan gewoon in Stormwind of Orgrimmar en queuen zichzelf voor dungeons. Dat is waarschijnlijk ook de reden dat je weinig Hordes tegen komt. Er zijn namelijk genoeg gebieden in Kalimdor waar je als Alliance kan levelen, het is maar waar je zelf voor kiest.
Pagina: 1 ... 3 ... 11 Laatste

Dit topic is gesloten.