ehtweak schreef op dinsdag 30 april 2024 @ 13:58:
Is dat echt zo?
Want reken je dan ook mee dat nu een FRITZ!Box hebt (die van mij werd recentelijk nog 'gratis' omgeruild naar een 7590AX)?
Ik heb hier nog steeds een Spotify abo (da's inclusief dus). En de data SIM.
Scheelt het dan uiteindelijk nog steeds zoveel/zoweinig?
Nee, klopt, daar zit nu ook het verschil waarom ik twijfel om weer te verlengen of afscheid te gaan nemen van XS. Maar al die extra's die XS mij nu dus nog bied, zit dus uiteindelijk wel in je maandabonnement verwerkt.
Tot nu toe elke jaar 20 euro/maand korting gehad bij een verlenging, dus dan was de keuze makkelijk.
Odido biedt nu bijv. 1000Mb voor 370 euro aan ( 1e jaar ). Zou nu met mijn 200 Mb abo 621 euro gaan betalen (12x58euro - 6x12,50 korting)
Ik heb geen spotify( die aanbieding was er al niet meer toen ik mijn abo nam bij xs), dus daar hoef ik geen rekening mee te houden,dat scheelt inderdaad wel.
Maar een fritzbox zou ik dan zelf aan moeten schaffen of genoegen nemen met provider modem. Maar een fritz 7590 op marktplaats heb je rond de 100 euro, en dat is eenmalig. En KPN korting op mobiel scheelt ook 7,50 per maand, maar daar kan ik ook mee overstappen. En datasim is leuk extra, maar zijn ook andere oplossingen voor, maar kost dan inderdaad ook min. 5 euro/maand.
Dus best kans dat ik toch nog weer gewoon een jaartje verleng, is wel het makkelijkste. Hoef ik niets te veranderen.