Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrDummy
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 25-07 12:00

MrDummy

Nog steeds gek op anime...

Topicstarter
Afbeeldingslocatie: http://mrdummy.net/zooi/got/novo8/novo8-bar-disclaimer.png
De custom roms kunnen nodige risico's met zich meebrengen, je wordt daarom eerst geadviseerd eerst informatie / leesmij door te nemen. Wacht ook even totdat het voldoende getest is. Garantie aanspraak is moeilijk of je wilt dat niet doen omdat naar China terugsturen zeker niet goedkoop is.
Fabrieks ROMs zijn wel getest en ze komen onder kopje Firmware te staan.

Afbeeldingslocatie: http://mrdummy.net/zooi/got/novo8/novo8-bar-inhoud.png
  1. Inhoud
  2. Introductie
  3. Specificaties
  4. Foto's
  5. Youtube
  6. Accessoires
  7. FAQ
  8. Tips
  9. Firmware
  10. Links
  11. Changelog
Afbeeldingslocatie: http://mrdummy.net/zooi/got/novo8/novo8-bar-intro.png
Afbeeldingslocatie: http://mrdummy.net/zooi/got/novo8/novo8-intro.jpg
Ainol Novo8 Advanced, een 8 inch tablet met 1280x768 scherm is ontdekt rond 16 mei toen deze bekend wordt gemaakt via de newssites. Pas in juni wordt de tablet te koop aangeboden op aantal Chinese tablet webshops.

Het is verkrijgbaar in twee kleuren: wit en zwart. Zie de foto boven als voorbeeld.
Omdat zwarte kleur mooier is dan witte, zal het daarom ook regelmatig uitverkocht zijn dan de witte op veel shops en kun je dan alleen witte bestellen voor een bepaalde tijd, meestal minimaal een week of langer.

Novo8 heeft als kloppend hart ARM Cortex-A9 AML8726-M cpu, op 800 MHz snelheid. De GPU is welbekende Mali-400, welke ook voorkomt in Samsung Galaxy S2. Het is niet krachtigste maar het is goede gpu. Steunt OpenGL ES 2.0. Verder heeft het WiFi chip zodat je op 802.1 b/g/n kan doen. Alleen je moet wel het doen zonder Bluetooth en GPS. Toch worden er modificaties verwacht, want het heeft normale USB aansluiting. Het kan wel met USB toetsenbord en muis werken, je kan zelfs USB hub aansluiten en dan kun je externe HD of USB stick erin doen. Alleen USB poort kan niet veel stroom leveren voor externe HD.
Als klein extraatje krijg je een IR remote erbij.

Wat ook nog meer bijzonder maakt aan Novo8 is de knoppenrij aan de rechterkant. Meeste tablets doen aan de zijkanten maar hier is gewoon aan de voorkant. Dit maakt de VGA camera bovenaan en een trackball onderaan mogelijk.

Ze worden verkocht voor een prijs van ongeveer 180 tot 220 dollar. Let wel: shops die aanbieden voor lage prijs van rond 180 dollar hebben vaak geen free shipping tot Nederland. Iets hogere prijzen van rond 220 dollar doen dat vaak wel. Let dus op de shipping als je zo goedkoop mogelijk wil hebben. Als je allemaal optelt merk je dat het weinig verschil maakt vanwege de totaal prijs. Het kost je ongeveer 150 Euro voor 1 exemplaar. Dit is zonder douane aanslag.

We kennen allemaal de douane risico bij kopen van een tablet uit de buitenland. Diverse verzendingen zijn mogelijk:
  1. DHL: Vrijwel altijd douane, maar geen inklaringskosten
  2. Hong Kong Registered Air Mail: Laag douanekans, maar als het gepakt is: BTW+ inklaring via TNT.
  3. China Post: Heel laag kans.
Hong Kong Air Mail komt veel voor op de shops. Meer info zie Links.

Afbeeldingslocatie: http://mrdummy.net/zooi/got/novo8/novo8-bar-specs.png
ProcessorARM Cortex-A9 AML8726-M, Mali-400 ,Support OpenGL ES 2.0
3GVia externe 3G usb stick
RAM512MB DDR II
Memory8GB , Support Micro SD Card to 32GB
Screen 8" capacitieve touchscreen, 5 punten detectie, 1280x768 resolutie
WirelessOn-board wireless 802.11b/g/n module
Camera0.3MP (VGA) front camera voor b.v. online chat (nog geen standaard software)
OSAndroid 2.2 OS, met Flash 10.1. Versie 2.3 wordt later verwacht.
AudioStereo speakers en microfoon. Eén 3.5mm (stereo) headset jack
Playback:1080P TS , AVI , MKV , VOB , WMV , ASF , PMP , RM , RMVB , MOV , FLV , H.263 , H.264 , MPEG4 , VP8 , RV , AVS
Afmeting & gewicht214 x 129 x 15.5mm, 520 gram
AccuVerwachte 3~4 uur playback. 1800 mAh, 7,2 volt. Niet USB oplaadbaar.
Aansluitingen3.5mm headphone, miniUSB, DC, Full USB OTG, TV-Out, HDMI Out
G-SensorJa, aanwezig
Pakket bevat:USB kabel, koptelefoon, handleiding, garantiekaart, IR afstandbediening, 9 V oplader


Afbeeldingslocatie: http://mrdummy.net/zooi/got/novo8/novo8-bar-fotos.png
Afbeeldingslocatie: http://www.merimobiles.com/v/vspfiles/photos/MERI0647-2.jpg
Afbeeldingslocatie: http://www.merimobiles.com/v/vspfiles/photos/MERI0647-3.jpg
Afbeeldingslocatie: http://www.merimobiles.com/v/vspfiles/photos/MERI0647-5.jpg
Afbeeldingslocatie: http://www.merimobiles.com/v/vspfiles/photos/MERI0647-4.jpg
Vergelijking tussen 3 tablets (Kiddyl foto). Volgorde: 7" tablet met 800x480 - Novo8 - Dreambook W7 met 1024x600. Vooral de klok en de Google bar laat het verschil zien.
Afbeeldingslocatie: http://mrdummy.net/zooi/got/novo8/247573.jpg

Afbeeldingslocatie: http://mrdummy.net/zooi/got/novo8/novo8-bar-youtube.png

[YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=VCYkPCBEiL0]
Hier positieve review met custom rom:
[YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=2K9Dmuf2rmE]

Afbeeldingslocatie: http://mrdummy.net/zooi/got/novo8/novo8-bar-accessoires.png

Afbeeldingslocatie: http://mrdummy.net/zooi/got/novo8/novo8-bar-faq.png

Afbeeldingslocatie: http://mrdummy.net/zooi/got/novo8/novo8-bar-tips.png

Afbeeldingslocatie: http://mrdummy.net/zooi/got/novo8/novo8-bar-firmware.png
Waarschijnlijk hebben aantal nog met firmware 20110603. De latere producties hebben soms al nieuwere firmware.
  • Firmware 20110719 - via Ainol site (sloom) / 20110719 - Eigen mirror (snel) / Tools downloadlink Ainol site of mirror
  • Custom Firmware (van deze thread) - Eigen mirror download. Deze custom firmware is gebruikt bij Youtube review hierboven.
  • Firmware 20110627 - via Ainol site (sloom) / 20110627 - Eigen mirror (snel)
Instructies upgrade. Kiezen gaat met volumeknoppen en bevestigen met Back toets. Dus niet met trackball of via touchscreen.
  1. Pak de firmware bestand uit en zet 3 bestanden op MicroSD kaart.
  2. Doe het in de slot. Hou de volume knop ingedrukt en steek de stekker van de lader erin. Deze zal opstarten in de safe mode.
  3. Maak keuze via volume knoppen "wipe data/factory reset". Druk op Back knop voor uitvoeren. Kies Yes via volumeknoppen en nog es op Back knop.
  4. Kies daarna optie "wipe cache partition", en bevestig die met Back.
  5. Herhaal dat ook met optie "wipe media partition".
  6. Nu ga je naar optie "Apply SDcard: update.zip" en voer die uit met Back.
  7. Nadat gedaan is, kun je naar optie "reboot system now" en die uitvoeren.
En dan is de tablet hierna klaar voor het gebruik en kun je opnieuw programma's installeren. Het kan in Chinese taal beginnen. Je moet dan even taal aanpassen na wat zoeken in Android opties naar Nederlands of Engels.

Er is speciale recovery mode, maar ik heb nog geen juiste gegevens gevonden.

Afbeeldingslocatie: http://mrdummy.net/zooi/got/novo8/novo8-bar-links.png
Webshop links:
Merimobiles - $210 / Free Shipping
Samenkopen - 140 Euro / 7 Euro Shipping
jtshop - $220 / Free Shipping
house of dap - $187 / $22 Shipping
hotmid - $180 / circa $22 Shipping
mp4nation - $215 / Free Shipping
Samengevat kost Novo8 je dus op rond 150 Euro. Je ziet dat het niet veel verschil maakt tussen shipping en free shipping.

Reviews:
Novo8 Battery Test

Forums met Novo8 threads:
mp4 nation
chinadigitalcomm.com (speciale subforum voor Ainol)

Howto:
Install android market on novo8 tablet

Afbeeldingslocatie: http://mrdummy.net/zooi/got/novo8/novo8-bar-changelog.png
  • 23 juni v1: Nieuwe firmware link, ook mirrored.
  • 18 juni v1: Youtube review link, custom rom mirror, forum link, foto 3 tablets.
  • 13 juni v2: Verder aanvullen gegevens na goedkeuring moderator (van andere dubbele topic)
  • 13 juni v1: Ruwe versie en start topic. Zal proberen elke dag startpost aanvullen. Het begin is in elk geval zodat Novo8 eigen topic van start kan gaan. Dit is nodig omdat er al meer vragen en eerste ervaringen binnenkomen in de andere topic. Bezitters van Novo8 mogen hun ervaringen nog een keer posten of moderator moet ze overzetten naar hier, maar dat lijkt me aardig werk.

[ Voor 40% gewijzigd door MrDummy op 23-07-2011 22:32 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cooler_King
  • Registratie: Mei 2008
  • Laatst online: 27-08 18:30

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Remcor2000
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 21-09 20:22
Ik heb ze nog niet kunnen vinden, maar bestaat er al custom firmware voor de Novo8?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • edm
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 13-10-2024

edm

Ik denk niet dat er al custom firware is. Ik zag op xda developers wel al wat vraagjes rondom de novo8, dus dat zal wel een kwestie van tijd zijn.

@Janesh: jij had toch al je firmware geflashed. Is de market dan out of the box aanwezig? En werkt gmail + contact sync dan ook normaal?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jb21
  • Registratie: Juli 2011
  • Laatst online: 15-04-2024
In het Ainol forum van chinadigitalcomm http://www.chinadigitalcomm.com/ainol-mid-f105/ zijn verschillende custom roms te downloaden voor de novo8.

Dit forum en deze custom roms worden volgens mij door jtshoponline onderhouden.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • arjandijk162
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 12-09 11:51
ik heb bij samenkopen besteld en kreeg automatisch een zwarte, ben benieuwd naar de werking. Hoe is de inkijkhoek van het scherm?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • janesh
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 14-09 02:23

janesh

20xSF170S+8xTS-160C2

Nee in de nieuwste firmware zit niet de android market. Is er vrij eenvoudig op te zetten via onderstaande site, en je hebt dan natuurlijk ook gmail enz.

http://www.chinadigitalcomm.com/ainol-mid-f105/

BMW i3 2020, BMW 740e 2018, BMW IX 2022, pajero 3.2 DI-D 2006 LWB en 2008 SWB,


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • edm
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 13-10-2024

edm

Thanx Janesh.

Ok MrDummy deze link lijkt me een voor de startpost

market installer

[ Voor 3% gewijzigd door edm op 14-07-2011 13:07 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vagabonding
  • Registratie: Juni 2004
  • Niet online
Iemand is al bezig om een review te schrijven. Vooralsnog heeft hij een placeholder met wat pics online staan.
http://tabletrepublic.com...d-review-andropos-16.html

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Camiel
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 18-09 17:09
Is er iemand die weet of deze tablet "bij toeval" ook een analoge (SD) video uit heeft. Om deze bijvoorbeeld op een oude TV aan te sluiten?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • echthard
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 20-09 00:05
Is er bij iemand al een binnen gekomen die bij HOD had besteld? En wanneer was die besteld?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrDummy
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 25-07 12:00

MrDummy

Nog steeds gek op anime...

Topicstarter
dhhdante schreef op vrijdag 15 juli 2011 @ 23:51:
Is er bij iemand al een binnen gekomen die bij HOD had besteld? En wanneer was die besteld?
Als je via track een dag hebt wanneer die gaat vertrekken vanuit HK naar NL, dan moet je een week wachten. Ik heb via andere shop een case met keyboard besteld, die vertrekt volgens track op 7 juli en het komt aan op 14 juli op mijn deurpost. Dus dat komt overeen met 1 week. Maar ik weet ook dat als douane je pakket pakt en BTW over wil heffen, dan mag je wel paar dagen extra bij tellen. Ze doen zelden direct op dezelfde dag weer omdat de verwerking niet automatisch gaat.

Bij mij heb ik laatste melding voor HOD/Novo8 volgens track op 14 juli waarbij mijn tablet vertrekt naar NL. Dat betekent dat het volgende week rond 21 juli kan aankomen.
Camiel schreef op vrijdag 15 juli 2011 @ 10:20:
Is er iemand die weet of deze tablet "bij toeval" ook een analoge (SD) video uit heeft. Om deze bijvoorbeeld op een oude TV aan te sluiten?
Er gaan wat verhalen rond de aansluiting. Ik heb uit Chinese forums nog niet zinvolle details kunnen halen. De HDMI aansluiting werkt wel goed. Maar ik denk dat het een speciale koptelefoonplug is met meerdere ringen erin. Dat heb ik ook wel gezien bij kleine Sandisk mediaplayer en bij Akai dvd speler. Ik heb video kabels voor in huis, dus ik kan kijken of het klopt.

Uit forums gaan er geruchten rond dat Novo8 mogelijk al over BT beschikt. De chip "USI 850111 BM-01 476" voor WiFi deel is namelijk combi chip voor WiFi+BT. Waarom dat niet aangezet is is de vraag. Omdat Novo8 nog hagelnieuw is zijn er weinig details, dus we wachten op custom roms die dat wel mogelijk maakt. En ook of dat wel gaat gebeuren. :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • janesh
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 14-09 02:23

janesh

20xSF170S+8xTS-160C2

Met hongkongpost was mijn tmd plus op 15 juni vertrokken en de 18e bezorgd door tnt.
Mijn Ramos W10 vertrok de 17e en werd 8 juli bezorgd door tante pos met een rekening van 19.50 euro erbij.

Dus als je tablet 5 tot 7 dagen na vertrek met hongpost nog niet is gearriveerd, dan reken er maar op.

BMW i3 2020, BMW 740e 2018, BMW IX 2022, pajero 3.2 DI-D 2006 LWB en 2008 SWB,


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • arjandijk162
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 12-09 11:51
MrDummy schreef op zaterdag 16 juli 2011 @ 10:04:
Uit forums gaan er geruchten rond dat Novo8 mogelijk al over BT beschikt. De chip "USI 850111 BM-01 476" voor WiFi deel is namelijk combi chip voor WiFi+BT. Waarom dat niet aangezet is is de vraag. Omdat Novo8 nog hagelnieuw is zijn er weinig details, dus we wachten op custom roms die dat wel mogelijk maakt. En ook of dat wel gaat gebeuren. :)
Hmmm, daar had ik nog niet naar gekeken, kon me niet voorstellen dat moderne tablets zonder zouden worden uitgerust, dat is dus ook kut met een BT-GPS ontvanger....

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SH4D3H
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 27-02 23:46
MrDummy schreef op zaterdag 16 juli 2011 @ 10:04:
Uit forums gaan er geruchten rond dat Novo8 mogelijk al over BT beschikt. De chip "USI 850111 BM-01 476" voor WiFi deel is namelijk combi chip voor WiFi+BT. Waarom dat niet aangezet is is de vraag. Omdat Novo8 nog hagelnieuw is zijn er weinig details, dus we wachten op custom roms die dat wel mogelijk maakt. En ook of dat wel gaat gebeuren. :)
Dat zou eigenlijk wel handig zijn. Waarom een onderdeel dat meerwaarde zou bieden niet is aangezet geeft echter wel te denken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cooler_King
  • Registratie: Mei 2008
  • Laatst online: 27-08 18:30
Had vandaag alvast een pouch ontvangen van eBay maar de afmetingen wijken toch af van wat op de site stond: hij is 14,5 x 22 en lijkt me niet dat dat gaat passen bij de Novo (misschien kan janesh even de liniaal ertegen houden)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • janesh
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 14-09 02:23

janesh

20xSF170S+8xTS-160C2

De afmetingen zijn exact hetzelfde, zoals hierboven staat, 21.4 bij 12.9 cm en de dikte zal ook wel kloppen, 1.5 cm.

BMW i3 2020, BMW 740e 2018, BMW IX 2022, pajero 3.2 DI-D 2006 LWB en 2008 SWB,


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cooler_King
  • Registratie: Mei 2008
  • Laatst online: 27-08 18:30
Hier nog een uiterst positieve video review: YouTube: ‪Ainol NOVO 8 Review with a nice Custom Rom‬‏ - YouTube

Ben benieuwd wanneer we hem dan ontvangen. Als het meezit misschien morgen al.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • zendertje
  • Registratie: Augustus 2010
  • Laatst online: 02-03 23:49
Welke customrom heeft hij gebruikt in dit youtube filmpje.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • edm
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 13-10-2024

edm

Daar linkt hij naar onder het filmpje...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cooler_King
  • Registratie: Mei 2008
  • Laatst online: 27-08 18:30
De zwarte versie is momenteel overal uitverkocht maar schijnt eind deze maand weer gemaakt te worden.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vagabonding
  • Registratie: Juni 2004
  • Niet online
Klopt. Ik kreeg te horen dat de zwarte versie over twee weken binnenkomt. Zo lang ga ik niet wachten, dus heb ik maar gekozen voor een witte versie. :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrDummy
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 25-07 12:00

MrDummy

Nog steeds gek op anime...

Topicstarter
Ik repost even de Kiddyl review die ook hier erbij moet horen. Die is nu verstopt in andere topic.
==============
Hier dan nog foto's van de Novo8 die ik had beloofd, maar nu met 2 dagen vertraging gepost worden:

Ten eerste nog een keer het vergelijk in resoluties met in de voorgrond een 7" met een 800*480 scherm, in het midden de Novo8 met een 1280*768 scherm en in de achtergrond de Dreambook W7 met een 1024*600 scherm:
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/IGlmxNxP2lLyxr8gQANj1jpU/full.jpg

Hier vergeleken met de Dreambook W7. De 7" tablet met een 800*480 scherm laat ik nu weg, omdat het niet meer te vergelijken is.
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/Z0nJskVmm4Yo3JMGXDBcFvc4/full.jpg

Nog een keer de Dreambook W7 met de Novo8:
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/HwB3mtejApn2bJyehynzk4l7/full.jpg

Ik heb geen witte versie, maar op de doos staat de witte versie afgebeeld, dus hierbij een vergelijk:
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/U9IvvDQjoSCoKTAuYthtmgH2/full.jpg

Details link onder:
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/k9l6DFhzAuSe3W2zSba7fXHn/full.jpg

Details links boven:
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/NTOi4cB98E3dU7Uz93sCep9j/full.jpg

De achterkant met de stand en klepje voor de micro-SD slot:
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/nnBViwTzNdJv7m9lKz2Pbm41/full.jpg

Met wat hulp van Mr. Android hier het klepje met de aansluitingen:
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/qXOSgI4mnB4PsLSq25rl7Lhz/full.jpg

Micro-SD slot
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/2SXGqUkKk0uiEFWA1VKiaiZb/full.jpg

Als laatste de stand:
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/TdFQ9RhaJTTcNWUmzoGNrBeO/full.jpg

Nu voor 3 dagen mee gespeelt en tot nu toe bevalt het heel goed. Heb wel een alternatieve market geinstalleerd vanwege het ontbreken van Google Market, maar die komt in een volgende firmware of kan je zelf installeren. Browsen gaat heel goed, maar zoals eerder vermeld zit er een soort waas overheen vanwege het touchscreen. Van heel dichtbij is het enigszins vervelend, maar op normale afstand geen hinder van.

De knoppenrij werkt heel prettig. Enige nadeel is misschien toch wel de accu die niet veel meer dan 4 uur in zich heeft. Films worden beter afgespeeld dan op de Freescale en Samsung processoren en ook beter dan mijn Qualcomm in mijn HTC Desire Z. 720 mkv met ondertiteling is absoluut geen probleem en het beeld is heel scherp door de 1:1 pixel mapping voor 720 film materiaal. De Telechips doet het op dit vlak ook goed trouwens.

Ook heb ik het volgende overzicht gevonden met MoboPlayer als mediaplayer. De gevonden waarden is waarop het afspelen soepel gaat:
mkvMPEG41280x720
mkvH.2641280x768
aviXviD1920x1080
aviDIVX1280x720
aviH.2641280x720
aviMPEG41280x768
mp4MPEG41280x768
mp4MPEG41920x720
movH.264600*480
rmvbRV401280x720
flvFlash Video480x320


Dit tabel kan helaas niet als absoluut genomen worden, want er worden geen bitrates vermeld.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • edm
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 13-10-2024

edm

Mijne is binnen!!

(ook de ips tablet)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Camiel
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 18-09 17:09
MrDummy schreef op zaterdag 16 juli 2011 @ 10:04:

[...]

Er gaan wat verhalen rond de aansluiting. Ik heb uit Chinese forums nog niet zinvolle details kunnen halen. De HDMI aansluiting werkt wel goed. Maar ik denk dat het een speciale koptelefoonplug is met meerdere ringen erin. Dat heb ik ook wel gezien bij kleine Sandisk mediaplayer en bij Akai dvd speler. Ik heb video kabels voor in huis, dus ik kan kijken of het klopt.

Uit forums gaan er geruchten rond dat Novo8 mogelijk al over BT beschikt. De chip "USI 850111 BM-01 476" voor WiFi deel is namelijk combi chip voor WiFi+BT. Waarom dat niet aangezet is is de vraag. Omdat Novo8 nog hagelnieuw is zijn er weinig details, dus we wachten op custom roms die dat wel mogelijk maakt. En ook of dat wel gaat gebeuren. :)
Ik ben heel benieuwd of die composiet aansluiting werkt. Het zou inderdaad met een mini-jack met 3 zwarte ringen moeten zijn. Ook archos leverde deze stekkers mee met hun video spelers. Zou een zeer handige bijkomstigheid zijn.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • edm
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 13-10-2024

edm

@Janesh, ik heb net de market geinstalleerd ik kan daarna mijn gmail syncen, echter ontbreekt de optie om mijn agenda en contacten te syncen. Werkt dit bij jou wel goed?

aanvulling:
met de hand de sync providers installeren, is niet handig iig. Dan klapt hij vol continue nou dan maar even een firmware installeren...

[ Voor 31% gewijzigd door edm op 18-07-2011 21:40 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • janesh
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 14-09 02:23

janesh

20xSF170S+8xTS-160C2

Bij mij hetzelfde, was me nog niet opgevallen omdat ik het niet nodig heb.
Ook bij mijn ramos w10 met dezelfde chipset en de market op dezelfde manier geinstaleerd, geen sync contacten en agenda.

BMW i3 2020, BMW 740e 2018, BMW IX 2022, pajero 3.2 DI-D 2006 LWB en 2008 SWB,


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • edm
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 13-10-2024

edm

Mijn novo8 draait inmiddels de niet stock firmware. Ik heb ook nog een dappere poging gewaagd om met de hand de calender sync voor elkaar te krijgen, maar nog geen suc6. Morgen maar verder... :(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • janesh
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 14-09 02:23

janesh

20xSF170S+8xTS-160C2

Hier nog een nieuw artikel over de AML 8726-M, die in de nova8 zit voor wie het interesseert.

http://micdigi.com/2011/07/competition-around-the-amlogic/

BMW i3 2020, BMW 740e 2018, BMW IX 2022, pajero 3.2 DI-D 2006 LWB en 2008 SWB,


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cooler_King
  • Registratie: Mei 2008
  • Laatst online: 27-08 18:30
Heb de Novo8 nog niet binnen van HOD (iemand anders wel al?), maar toch ook alvast even een zwarte Novo5 op ebay besteld voor omgerekend 67 euro incl verzend :) Ben benieuwd of met 5 inch ook goed te werken valt.

[ Voor 13% gewijzigd door Cooler_King op 19-07-2011 19:43 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • zendertje
  • Registratie: Augustus 2010
  • Laatst online: 02-03 23:49
Iemand de novo8 al binnen besteld via china post?(samenkopen)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • edm
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 13-10-2024

edm

zendertje schreef op dinsdag 19 juli 2011 @ 21:13:
Iemand de novo8 al binnen besteld via china post?(samenkopen)
Ik had ge-dhl'd wel via samenkopen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SH4D3H
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 27-02 23:46
Tsja, inklaren via PostNL duurt altijd een eeuwigheid. Mijne ligt nu daar, zal die van jou ook wel ergens liggen zendertje :+ Dhl regelt dat veel sneller.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • edm
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 13-10-2024

edm

Yes, ik heb in ieder geval contact sync aan de praat na wat adb shell hackwerk.

Calendar klapt er nog uit... :(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrDummy
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 25-07 12:00

MrDummy

Nog steeds gek op anime...

Topicstarter
Ik wacht nog steeds en hoop eind deze week in huis te hebben. We zullen zien hoe het gaat!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cooler_King
  • Registratie: Mei 2008
  • Laatst online: 27-08 18:30

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SH4D3H
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 27-02 23:46
Nou, mijne is er eindelijk! Heb nog een rekening van 22,57 moeten voldoen aan de postbode, maar dan heb je ook wat :+

Hij hangt aan de oplader. Ik zal straks even aan de slag gaan voor wat meer info :)

Edit: Ik zie dat ie iig de nieuwe firmware al heeft.

Edit2: Niet veel tijd gehad vanavond, wel ff de market erop gezet. Vreselijke frustraties om alle files bijelkaar te krijgen via allerlei fileservers. Heb zelf dus maar even één pakketje gemaakt waarmee de market geïnstalleerd kan worden. Wellicht dat TS die ook wil hosten O-)

[ Voor 50% gewijzigd door SH4D3H op 20-07-2011 22:22 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vinnyke
  • Registratie: Juni 2011
  • Laatst online: 30-04-2024
Thanks voor het pakketje, maar viruswaarschuwing Exploit: Unix/Lotoor

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • janesh
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 14-09 02:23

janesh

20xSF170S+8xTS-160C2

Ik heb de dpi op 180 gezet in de rootexplorer/system/build.prop, bevalt mij beter, alles is nu niet meer zo heel klein.

BMW i3 2020, BMW 740e 2018, BMW IX 2022, pajero 3.2 DI-D 2006 LWB en 2008 SWB,


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SH4D3H
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 27-02 23:46
Vinnyke schreef op donderdag 21 juli 2011 @ 09:44:
Thanks voor het pakketje, maar viruswaarschuwing Exploit: Unix/Lotoor
Ja, negeren. Dat is de exploit voor de root toegang ;) Vinden virusscanners niet leuk.

Twee plaatjes met de crappy cam van m'n Desire Z:
AinolTnet
Standaard browser, geen zoom.

AinolCars2
Cars2 1080p trailer, mobo player.

[ Voor 47% gewijzigd door SH4D3H op 21-07-2011 12:19 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rye
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 25-04 15:57

Rye

Heb de Novo8 gisteren maar even besteld als mijn eerste tablet. Al wel ervaring met m'n Optimus 2x, dus zo'n groot verschil zal het niet wezen.
Hopelijk ontvang ik de zwarte, maar ik zou er niet wakker van liggen als ik toch een witte ontvang. Heb hem besteld via SamenKopen.net en heb bij de bestelling aangegeven dat mijn voorkeur bij een zwarte ligt.

Maar wat is er nog weinig informatie te vinden over deze tablet. Deze tablet is volgens mij een van de betere tablets die momenteel te krijgen is en toch zo weinig informatie.
Is er toevallig al wat meer bekend over een eventuele batterij upgrade? Want 3 uurtjes internetten is natuurlijk niet erg lang op 1 lading.

www.ping-win.nl


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SH4D3H
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 27-02 23:46
Rye schreef op donderdag 21 juli 2011 @ 16:14:
Maar wat is er nog weinig informatie te vinden over deze tablet. Deze tablet is volgens mij een van de betere tablets die momenteel te krijgen is en toch zo weinig informatie.
Welke info zoek je dan precies?

Ik heb nog wat zitten prutsen met wat gedownloade x264 hdtv series, maar die geven geen geluid. Officiële trailers werken iig wel, ook 1080p gaat prima. Ik moet zeggen dat ik HTC Sense ook wel een beetje mis :+

Edit: Weinig info over die Memsic sensoren in deze tablet, zelfs op de site van de fabrikant.

[ Voor 8% gewijzigd door SH4D3H op 21-07-2011 18:03 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rye
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 25-04 15:57

Rye

SH4D3H schreef op donderdag 21 juli 2011 @ 17:46:
[...]

Welke info zoek je dan precies?

Ik heb nog wat zitten prutsen met wat gedownloade x264 hdtv series, maar die geven geen geluid. Officiële trailers werken iig wel, ook 1080p gaat prima. Ik moet zeggen dat ik HTC Sense ook wel een beetje mis :+

Edit: Weinig info over die Memsic sensoren in deze tablet, zelfs op de site van de fabrikant.
Wat uitgebreide informatie over bouwkwaliteit, snelheid, geluidskwaliteit, hoe het scherm is, accuduur, wifi ontvangst. Eigenlijk wat meestel in een uitgebreide review wel wordt aangehaald.

www.ping-win.nl


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • zendertje
  • Registratie: Augustus 2010
  • Laatst online: 02-03 23:49
Hoe kan je deze tablet resetten. Die van mij is vastgelopen

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SH4D3H
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 27-02 23:46
zendertje schreef op donderdag 21 juli 2011 @ 19:40:
Hoe kan je deze tablet resetten. Die van mij is vastgelopen
Resetknopje rechtsonder aan de zijkant.
Rye schreef op donderdag 21 juli 2011 @ 18:51:
Wat uitgebreide informatie over bouwkwaliteit, snelheid, geluidskwaliteit, hoe het scherm is, accuduur, wifi ontvangst. Eigenlijk wat meestel in een uitgebreide review wel wordt aangehaald.
De bouwkwaliteit viel me heel erg mee. Het tablet voelt degelijk aan en oogt ook niet als een goedkoop stuk speelgoed. Het gewicht is ook prima verdeeld. Het scherm is heel mooi. Echt. En de kijkhoeken zijn ook niet slecht. Over het geluid en de wifi ben ik tot nu toe iets minder tevreden, maar je kunt niet teveel verwachten van zo'n mini speaker. Het is wel vergelijkbaar met de speaker van menig high-end smartphone. Wifi ontvangst is prima zolang er geen dikke betonnen muren tussen zitten, maar aangezien mijn Desire Z wel nog een bruikbare verbinding kan opzetten en de Novo8 daar grote moeite mee heeft, ben ik er toch niet zo enthousiast over.

Ik ga er nog een beetje mee spelen. Ik ben ook bereid om op verzoek eea te testen :)

[ Voor 70% gewijzigd door SH4D3H op 21-07-2011 19:52 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrDummy
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 25-07 12:00

MrDummy

Nog steeds gek op anime...

Topicstarter
Wifi kun je verbeteren door andere antenne erin te doen. Het is eigenlijk printplaatje met kabel ertussen.

De accu ga ik zeker vervangen, heb al juiste versie gevonden. Moet alleen eerst kijken of het wel in kan.
Het gaat om 2500 mAh accu wat voor 1,5 uur winst moet zorgen (uitgaande van 4 uur gebruik)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • zendertje
  • Registratie: Augustus 2010
  • Laatst online: 02-03 23:49
Wie krijgt de mobiele website van uitzending gemist aan.
Bij mij zegt ie dat i-phone nog niet voor streaming klaar is.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cooler_King
  • Registratie: Mei 2008
  • Laatst online: 27-08 18:30
@MrDummy, heb jij ook nog altijd nix vernomen van je HOD pakketje? Vind het erg lang duren.. Hopelijk betekent dit niet dat er morgen of overmorgen een douane brief komt |:(

[ Voor 24% gewijzigd door Cooler_King op 22-07-2011 01:05 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • kiddyl
  • Registratie: April 2000
  • Niet online
SH4D3H schreef op donderdag 21 juli 2011 @ 11:35:
[...]

Ja, negeren. Dat is de exploit voor de root toegang ;) Vinden virusscanners niet leuk.

Twee plaatjes met de crappy cam van m'n Desire Z:
[afbeelding]
Standaard browser, geen zoom.

[afbeelding]
Cars2 1080p trailer, mobo player.
Dit weekend kan ik een vergelijkings foto maken tussen de witte versie en de zwarte. Standaard doe ik altijd zwart, maar gisteren heeft iemand om een witte versie gevraagd. Ik denk dat wit ook wel mooi is eigenlijk.
SH4D3H schreef op donderdag 21 juli 2011 @ 19:42:
[...]
De bouwkwaliteit viel me heel erg mee. Het tablet voelt degelijk aan en oogt ook niet als een goedkoop stuk speelgoed. Het gewicht is ook prima verdeeld. Het scherm is heel mooi. Echt. En de kijkhoeken zijn ook niet slecht. Over het geluid en de wifi ben ik tot nu toe iets minder tevreden, maar je kunt niet teveel verwachten van zo'n mini speaker. Het is wel vergelijkbaar met de speaker van menig high-end smartphone. Wifi ontvangst is prima zolang er geen dikke betonnen muren tussen zitten, maar aangezien mijn Desire Z wel nog een bruikbare verbinding kan opzetten en de Novo8 daar grote moeite mee heeft, ben ik er toch niet zo enthousiast over.

Ik ga er nog een beetje mee spelen. Ik ben ook bereid om op verzoek eea te testen :)
Het bereik hier in ons huis is ongeveer hetzelfde als mijn Desire Z al moet ik toegeven dat de muren hier niet zo dik zijn.

[ Voor 39% gewijzigd door kiddyl op 22-07-2011 04:48 ]

PV: 27kWp | WP: Adlar Aurora II 6kw


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • edm
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 13-10-2024

edm

Over het wifi deel kan ik ook melden dat ik geen problemen heb. Terwijl mijn huis nogal veel beton en fijnmazig betonijzer bevat (heb meerdere babyfoons gehad voordat we er een hadden die het stabiel deed).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • forzav
  • Registratie: September 2009
  • Niet online
MrDummy schreef op donderdag 21 juli 2011 @ 21:05:
..De accu ga ik zeker vervangen, heb al juiste versie gevonden. Moet alleen eerst kijken of het wel in kan.
Het gaat om 2500 mAh accu wat voor 1,5 uur winst moet zorgen (uitgaande van 4 uur gebruik)
Hier zit ik nog op te wachten totdat ik hem aanschaf dus als hier meer info over is..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • AcoLyte!
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 19-09 13:33

AcoLyte!

*evil grin*

Cooler_King schreef op vrijdag 22 juli 2011 @ 01:04:
@MrDummy, heb jij ook nog altijd nix vernomen van je HOD pakketje? Vind het erg lang duren.. Hopelijk betekent dit niet dat er morgen of overmorgen een douane brief komt |:(
Mijn bij HOD bestelde Novo8 is ook nog niet binnen. De 13e uit Hong-Kong vertrokken. Vrees dat geduld een uitermate schone zaak is. Zucht.

don't mistake lack of talent for genius.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrDummy
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 25-07 12:00

MrDummy

Nog steeds gek op anime...

Topicstarter
Ja, de laatste melding uit HK is al dik week geleden. De andere pakket met case+keyboard heeft 1 week nodig sinds laatste HK melding voordat het hier komt. Dus het is vrijwel zeker heel erg binnenkort, kan vandaag al, of binnen paar dagen... Nog even wachten dus.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vagabonding
  • Registratie: Juni 2004
  • Niet online
Ook besteld bij HoD en verstuurd op zondag 17 juli. Ik kon gisteren tracken en zag dat het al in Nederland was, maar vandaag staat er dat het nog in Hong Kong is. Ik snap er niets meer van. 8)7

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrDummy
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 25-07 12:00

MrDummy

Nog steeds gek op anime...

Topicstarter
forzav schreef op vrijdag 22 juli 2011 @ 09:16:
[...]

Hier zit ik nog op te wachten totdat ik hem aanschaf dus als hier meer info over is..
Ik moet wel eerst Novo8 in huis hebben. Dan kan ik intern beter inspecteren en exacte ruimte nameten. Dan weet ik of het mogelijk is. :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ScorpionNL
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 14:08
Er is een nieuwe firmware uit (0719) Ik heb het apparaat zelf nog niet binnen, dus geen idee of hij werkt :P

Dit schijnt de changelog te zijn:

Novo-8 firmware update:
Version: V0629.20-C_CH @ 20110719,
Improve the following issues:
1. APK software compatibility;
2. Improved system stability, the system more fluid
3. Increase the 3G dongle support, specific support, please see the list

Niet de moeite waard om te vermelden ^__^


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • edm
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 13-10-2024

edm

Hey ik ben niet zo'n android hacker. Maar ik zit net even door de laatste update heen te gluren. Het lijkt er op dat je vrij makelijk de missende google apk's kan toevoegen. Je zou dan wat minder stappen hoeven te doen als je een firmware installeert. Wat ik me afvroeg of iemand hier daar al concreet ervaring mee heeft? Zit er nog een checksum op zo'n zip? Dus als ik spullen toevoeg en dan opnieuw zip moet ik dan nog wat extra's doen voor ik kan flashen?
Kan iemand hier iets over roepen? Iemand ervaring?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • arjandijk162
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 12-09 11:51
Vandaag een briefje in de bus dat ik mn Novo8 de volgende werkdag bij het postkantoor kan ophalen. Toch maar kijken of dat ook morgen kan... Bijna binnen dus.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • echthard
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 20-09 00:05
Waar en wanneer heb je die besteld?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Geen12
  • Registratie: Juli 2011
  • Laatst online: 21-09 20:55
...

[ Voor 98% gewijzigd door Geen12 op 23-07-2011 23:56 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cooler_King
  • Registratie: Mei 2008
  • Laatst online: 27-08 18:30
Op mp4nation gaan geruchten van een door Ainol zelf aangepaste versie met een 4000mah battery die het 3,5-4 uur volhoudt op wifi.. de vraag is of onze batch ook al de nieuwe versie is (wachten op de post duurt weer schandalig lang hier.. misschien dat ik de Novo5 die ik afgelopen week besteld heb nog eerder heb omdat de Novo8 2 weken oponthoud heeft hier in NL)..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SH4D3H
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 27-02 23:46
edm schreef op vrijdag 22 juli 2011 @ 20:42:
Kan iemand hier iets over roepen? Iemand ervaring?
Dat kun je doen met een 'kitchen': een zooi linux tools die zorgen dat de update ook daadwerkelijk uitgevoerd kan worden. Er zit idd een soort checksum op :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrDummy
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 25-07 12:00

MrDummy

Nog steeds gek op anime...

Topicstarter
Ik heb nog niet binnen. Dan maar volgende week, mss maandag al.

4000 mAh accu kan niet in dezelfde afmetingen. Dat is erg dik. Dat zal hooguit 2x 2000 mAh accu zijn in plaats van 2x1800 mAh. Er zit twee lipo accu's van elk 3,7 Volt en 1800 mAh. Sommigen zeggen meteen 3600 mAh als optelsom maar door 7,2 Volt spanning kan dat niet meer.

Mijn idee is op 2500 mAh accu. Oftewel 5000 mAh als je beide optelt voor sukkels. De toename van accu dikte is 3 mm. Dat is mogelijk, maar ook tegelijk heel krap. Ik moet eerst meten of het mogelijk is. De lipo wordt wel een 2C variant, dus geen sterke accu, maar dat is genoeg voor tablet. Zoveel stroom loopt er niet.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • kiddyl
  • Registratie: April 2000
  • Niet online
Hier heb ik alle Novo8 tablet net van een firmware update voorzien en ik kan in ieder geval melden dat de nieuwe firmware standaard Google market heeft. Voor de rest nog even kijken wat er merkbaar nieuw is.

PV: 27kWp | WP: Adlar Aurora II 6kw


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Kiddyl,
ik heb de firmware van 27062011 er op gezet.
Market los daarna geinstalleerd.
Het werkt nu goed, nog problemen met:
calendar ( synchroniseert niet met m'n google account)
maps lattitude ( aanmelden werkt niet )

Is dat bij jou al wel goed?

BVD.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • kiddyl
  • Registratie: April 2000
  • Niet online
Helaas kan ik beiden niet testen omdat het geblokkeerd is in China. Google mail doet het wel.

PV: 27kWp | WP: Adlar Aurora II 6kw


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Klopt. gmail app doet het bij mij ook.
Google docs app wilde eerst niet syncen, maar dat ging hij plotseling doen.
Jammer van de calendar, ik wacht de volgende update wel af.
Voor dit geld is dit een prima apparaatje.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • arjandijk162
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 12-09 11:51
dhhdante schreef op zaterdag 23 juli 2011 @ 01:26:
Waar en wanneer heb je die besteld?
Bij kiddyl (samenkopen). 2 weken tussen bestelling en levering. Moest wel 20 euro bijbetalen.

Eerste indruk, degelijk apparaat, ik heb de zwarte, die is erg gevoelig voor vette vingers. Na het opstarten van android valt op dat alles voor android een beetje uit verhouding klein is. De unlockknoppem, de okknoppen, maar ook bij filmpjes is het sliderbalkje klein en zit dicht tegen de rand aan, lastig te bedienen dus. De knoppen zijn handig, maar reageren meestal niet in een keer. Het scherm heeft een hele beperkte leeshoek, dus als je de tablet op je schoot legt op te typen is het scherm bijna niet meer te lezen. Het kostte een beetje moeite om de nieuwe firmware te installeren, maar dat is nu gelukt, dus de market eens proberen...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • janesh
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 14-09 02:23

janesh

20xSF170S+8xTS-160C2

Dpi op 180, had ik al eerder gepost, dan wordt alles qua grootte een stuk beter. Wel eerst even rooten en rootexplorer installeren.

BMW i3 2020, BMW 740e 2018, BMW IX 2022, pajero 3.2 DI-D 2006 LWB en 2008 SWB,


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • edm
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 13-10-2024

edm

Verwijderd schreef op zondag 24 juli 2011 @ 14:06:
Kiddyl,
ik heb de firmware van 27062011 er op gezet.
Market los daarna geinstalleerd.
Het werkt nu goed, nog problemen met:
calendar ( synchroniseert niet met m'n google account)
maps lattitude ( aanmelden werkt niet )

Is dat bij jou al wel goed?

BVD.
Calendar is de synchronisatie provider niet van geinstalleerd evenals de contacts. Handmatig installeren levert
wel een werkende contact sync op. De calendar synchronisatie heb ik nog niet van aan de praat de debugger geeft aan dat de base class van de provider niet aanwezig is, ik wil daar nog even verder in duiken. Echter tijd gebrek speelt met een beetje parten.

Wat is het algemene gevoel van de eigenaren hier over de battery life? Die valt mij toch echt wel tegen. Hoe leggen jullie je tablet weg, volledig uit of alleen wifi uit?
SH4D3H schreef op zaterdag 23 juli 2011 @ 21:43:
[...]

Dat kun je doen met een 'kitchen': een zooi linux tools die zorgen dat de update ook daadwerkelijk uitgevoerd kan worden. Er zit idd een soort checksum op :)
Ik ben nog even aan het snuffelen geweest op de Cyanogen forum, heb daar wel iets van een walkthrough gevonden. Mijn onervarenheid houdt me nog een beetje tegen. Ik weet nog niet goed genoeg hoe alle nitty gritty details van het Android system in elkaar zitten.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • echthard
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 20-09 00:05
Hij is hier ook eindelijk binnen. Bij HOD besteld (01-07) en via HK post verstuurd (14-07). Ik kreeg nog een rekening van 17,80 er bij, want de TNT heeft even voor mij de belasting geïnd. :S

5,- btw en 12,50 inklaringskosten. Betekent dit dat de TNT hier graag op aast omdat het makkelijk verdienen is voor ze?

Maar goed, die 5,- btw komt doordat HOD een rekening er op had geplakt dat het een digitaal fotolijstje is van 40 dollar _/-\o_

Er zit nog geen Market op, dus ik moet straks even bekijken welke versie er op staat en dan de nieuwste ergens vandaan toveren. Mijn bevindingen komen later.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • AcoLyte!
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 19-09 13:33

AcoLyte!

*evil grin*

Ook ik heb zojuist m'n Novo8 in ontvangst mogen nemen (op 7 juli besteld bij HOD). Het is mijn eerste tablet en hij valt niet tegen. Voelt zéér degelijk aan en gelijk voorzien van de firmware van 19 juli. Wat mij opvalt is dat de Market inderdaad is voorgeinstalleerd echter wordt er aangegeven dat bepaalde applicaties niet compatible zijn met de Novo8, zoals bijvoorbeeld de Dolphin HD browser. Zal mij hier nog verder in verdiepen, dacht even kort door de bocht te zijn en zag dat de minimale eis Android 2.2 was. To be continued.. ben overigens zéér benieuwd naar het inbouwen van een andere batterij, die is namelijk zwak te noemen.

don't mistake lack of talent for genius.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cooler_King
  • Registratie: Mei 2008
  • Laatst online: 27-08 18:30
@AcoLyte, aan de besteldatum te zien heb jij dus nix hoeven te betalen aan de douane?

Ik hoop dat de mijne ook vandaag verschijnt (zelfde besteldatum en shipping datum als dhhdante)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • AcoLyte!
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 19-09 13:33

AcoLyte!

*evil grin*

Cooler_King schreef op maandag 25 juli 2011 @ 13:46:
@AcoLyte, aan de besteldatum te zien heb jij dus nix hoeven te betalen aan de douane?

Ik hoop dat de mijne ook vandaag verschijnt (zelfde besteldatum en shipping datum als dhhdante)
TNT klopte nog even vrolijk € 18,50 uit mijn zak. 'Digital photo frame'. Och, veredelde versie wellicht ;)

don't mistake lack of talent for genius.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • echthard
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 20-09 00:05
Het updaten met die zip ging uiteindelijk wel, maar hij gaf eerst 20x aan: "there is no such file/directory"

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Nanax
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 21-09 04:07

Nanax

Ik ben sjaak niet

Heeft iemand ergens een versie met BT gespot?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Geen12
  • Registratie: Juli 2011
  • Laatst online: 21-09 20:55
Nanax schreef op maandag 25 juli 2011 @ 19:42:
Heeft iemand ergens een versie met BT gespot?
De Haipad M8 heeft dezelfde resolutie als de Nova8, maar met BT en Cortex A8.

Review: http://www.chinatenq.com/...-tablet-haipad-m8-review/

Review: http://micdigi.com/2011/07/the-tests-of-haipad-m8/

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrDummy
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 25-07 12:00

MrDummy

Nog steeds gek op anime...

Topicstarter
Hij is vandaag binnen. Wel met 17,82 Euro invoer, en het schijnt dat ondanks $40 op groene papier toch niet bij iedereen precies 17,82 Euro is. Vreemd. De inklaringkosten kost opnieuw geld; 12,50 bovenop.
dhhdante schreef op maandag 25 juli 2011 @ 17:15:
Het updaten met die zip ging uiteindelijk wel, maar hij gaf eerst 20x aan: "there is no such file/directory"
Ik heb 'm ook updated, maar wel op vreemde manier. Hij gaat niet in update mode zoals het hoort, want hij kan niet goed mounten. En als het wel lukt, pakt ie gelijk update.zip en begint al te updaten. Dus stappen voor formatteren en clearen is zo overgeslagen. Ga morgen kijken wanneer wel lukt.
Geen12 schreef op maandag 25 juli 2011 @ 23:12:
[...]
De Haipad M8 heeft dezelfde resolutie als de Nova8, maar met BT en Cortex A8.
Ja, maar A9 is iets sneller dan A8. Waar A8 2x snel gaat, is A9 2,5x sneller dan oudere versies. A9 is dus nieuwer.
En op technische papier lijkt ie over BT te beschikken, maar is niet aangezet. Er zit al driver ingeladen voor BT headset, wat wel raar is. Inpluggen van BT USB werkt nog niet.

De videoplayers zijn onderzocht. Uiteindelijk is mVideoPlayer de beste advies. MX Videoplayer is goed, maar kan niet jumpen in H/W mode. Wel is het enige met gekleurde subs. mVideoplayer kent als enige trackball optie zodat je meer kan bedienen met Novo8. En het is duidelijk dat scherpe schermresolutie ook scherpe videobeelden oplevert. Beiden doen goed met subs in de MKV en slaan niets over. En als het niet goed in sync is, dan kun je instellen. Bij mij is ongeveer -1 sec geworden.
De hoge resolutie is ook voordeel voor manga lezen. De tekstballonen zijn leesbaar en dus is uitvergroten bijna niet nodig en kan je gewoon bladeren. En bij landscape pagina's draai je gewoon Novo8 kwart om en het is goed. Manga lezen doe ik ook al op mijn tabletpc, dus het kan prima. Maar die heeft geen g-sensor en Novo8 wel, zodat kantelen makkelijk is.

De laatste firmware update heeft bruikbare Market van Google. Ik kan nu voldoende rondkomen.
De software heeft wel meer tweaking nodig. Firefox is zelfs even vastgelopen. Maar ik ben toch tevreden met wat Novo8 kan. Binnenkort nog even batterij proberen vergroten. En hopen dat firmware steeds beter wordt, anders kijk ik ook naar custom firmwares.

En als laatste: het opladen is nog vreemd. Het opladen blijft steken op rond 80%. Ik denk dat het nog ingetraind moet worden, even afwachten dus.

Update:
De batterijindicator verandert toch opeens naar 100 (Gebruik Batterij Indicator). Maar nu heb ik andere probleem. De headphone aansluiting is nu kennelijk beschadigd na inpluggen waardoor ik geen geluid meer hoor uit speakers, noch uit de koptelefoon. Ik zal dus deze probleem moeten fixen door Novo8 open te maken. Ervoor is geluid te horen, dus het werkt wel. Vervelend, dat moet gerepareerd worden.
Kijk dus uit als je koptelefoon niet lekker in wil pluggen, druk ook niet te hard in.
Ik kijk even welk stuk verbogen is in de aansluiting.

[ Voor 9% gewijzigd door MrDummy op 26-07-2011 08:14 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cooler_King
  • Registratie: Mei 2008
  • Laatst online: 27-08 18:30
Had em ook gisteren moeten hebben en 17,82 betalen, maar die randdebiel van een postbode heeft hem op het verkeerde adres (met totaal andere postcode) bezorgd en briefje achtergelaten. Vakantiewerkers |:( Dadelijk maar afhalen dus van het postkantoor.

[ Voor 23% gewijzigd door Cooler_King op 26-07-2011 11:25 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • forzav
  • Registratie: September 2009
  • Niet online
Er schijnt nu een andere versie in omloop te zijn met een grotere batterij, aldus:
http://www.mp4nation.net/....php?f=4&t=22463&start=75

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cooler_King
  • Registratie: Mei 2008
  • Laatst online: 27-08 18:30
Heb nu ook die custom rom erop gezet uit de eerste post.. de DPI kan ik alleen met root access veranderen? heeft iemand hier nog instructies voor wellicht? (ben een android noob)

edit: het lukt me ook niet om de gewone Angry Birds te vinden via market.. als ik via pc doet zegt ie: "Deze app is niet compatibel met uw Ainol Ainol Novo8 Advanced.".. maar even apk zoeken anders |:(

[ Voor 36% gewijzigd door Cooler_King op 26-07-2011 15:21 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • echthard
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 20-09 00:05
Mij is het wel gelukt met een oude versie van Angry Birds. (Ik had die gebruikt omdat die geen reclames heeft)
Dus met apk zou het moeten lukken.

Ik heb ook Swype er op gezet, alleen gaat het toetsenbord dan helemaal links zitten en heb ik rechts een leeg gedeelte over.

Heb ook mn eigen app er op gezet. Om je eigen app voor het eerst op een tablet te zien is best wel cool :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • janesh
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 14-09 02:23

janesh

20xSF170S+8xTS-160C2

Had ik niet gedacht Cooler_King, maar rooten met Z4 volgens mij in de market, heb je die nog niet pluk hem van internet, evenals root explorer, die je nodig hebt om in de map system te komen. Hierna buildprop aanklikken en ro.sf.lcd_density opzoeken, waarna de de dpi kunt wijzigen in de editor die verschijnt als je er op klikt.
Ik vind voor mij, 62 jaar, de novo8 behoorlijk verbeterd door de standaard waarde van 160 in android te wijzigen naar 180.
Ook is er een app in de android market, lcd density genaamd om dit te doen, maar dan heb je wel eerst root nodig om de dpi te wijzigen

BMW i3 2020, BMW 740e 2018, BMW IX 2022, pajero 3.2 DI-D 2006 LWB en 2008 SWB,


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cooler_King
  • Registratie: Mei 2008
  • Laatst online: 27-08 18:30
Ok.. ik zal hem eens proberen aan te passen.. maar verder merk ik dus dat mijn vingers echt te groot zijn voor een dpi van 160 (wat dus standaard is neem ik aan.. 1280 pixels / 8 inch = 160).. Sommige icoontjes zijn echt superklein en is bijna niet te doen (of nagels moeten misschien geknipt zijn :P)

De gewone angry birds doet het nu via apk en werkt helemaal vloeiend (wel al paar keer waarschuwingen gehad dat hij niet meer reageerde en op 'wait' moest drukken).. Heb ook GT Racing Motor Academy HD geprobeerd en die draait ook vrij soepel, al is racen met g-sensor niet mijn ding.

Verder heb ik dezelfde bevindingen als de andere tweakers. De afwerking en build kwaliteit zijn zeker goed. De vingers laten wel sporen na op het zwart.

Klopt het trouwens dat mVideoPlayer de beste videospeler is? had net een dvdrip met .sub/.idx geprobeerd en die ondertiteling liep niet helemaal synchroon (op pc en mediaplayer wel).. en het doorspoelen is ook moeilijk met mijn vingers. Het capacatief scherm is ook zeker even wennen. Ben benieuwd hoe de Novo5 zal bevallen met zijn resistieve scherm, hogere dpi en nog compactere form factor.. 164 gram tegenover de 520 van de novo8 (die is een paar dagen geleden Hong Kong verlaten dus hopelijk heb ik hem eind deze week of anders volgende week).

ps. de 7 inch pouch die ik van eBay had paste niet omdat de Novo te lang was.. mensen die dus een sleeve willen halen moeten kijken voor minimaal 14,5 x 22,5-23 cm.

[ Voor 20% gewijzigd door Cooler_King op 26-07-2011 18:27 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrDummy
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 25-07 12:00

MrDummy

Nog steeds gek op anime...

Topicstarter
Cooler_King schreef op dinsdag 26 juli 2011 @ 17:04:
Klopt het trouwens dat mVideoPlayer de beste videospeler is? had net een dvdrip met .sub/.idx geprobeerd en die ondertiteling liep niet helemaal synchroon (op pc en mediaplayer wel)..
Ik heb diverse gratis spelers bekeken zoals Rockplayer en MoboPlayer. Deze 2 werken op hardware maar hebben geen sub ondersteuning in MKV. Je mag ze wel gebruiken omdat beide ook populaire spelers zijn. Er is wel melding dat MoboPlayer later sub in MKV kan weergeven. Maar wanneer is die er?

mVideoPlayer, eigen VideoSpeler van Android en MX VideoPlayer hebben ook hardware en tonen wel subs als je MKV bestand opstart.
MX VideoPlayer is uniek vanwege zijn beste ASS support, enige met gekleurde fonts. Maar mVideoPlayer is ook weer uniek omdat trackball op Novo8 ook ermee bediend worden en instelbaar is.
mVideoPlayer is verder erg uitgebreid instelbaar en toch niet zo groot: 2,75 MB.

Je moet echter meestal sub even resyncen via opties, bij mij moet -1000 ms worden, dus ongeveer 1 sec eerder. Dan klopt het al beter.

Veel andere spelers werken niet hardware of te beperkt. Die vallen dan ook eraf.

[ Voor 3% gewijzigd door MrDummy op 26-07-2011 18:38 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • AirtjE
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 22-08 15:44
Heb na zoeken en lezen besloten vandaag ook eentje te bestellen bij HOD. Hopelijk op tijd binnen voor m'n vakantie half augustus... :)

Iemand trouwens al gecheckt hoe en wat met gebruik in de auto? Las dat het niet via USB chargable is, maar is het een default/gangbare DC stekker? Of moet ik gaan werken met een 220 omvormer?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrDummy
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 25-07 12:00

MrDummy

Nog steeds gek op anime...

Topicstarter
AirtjE schreef op dinsdag 26 juli 2011 @ 18:47:
Heb na zoeken en lezen besloten vandaag ook eentje te bestellen bij HOD. Hopelijk op tijd binnen voor m'n vakantie half augustus... :)

Iemand trouwens al gecheckt hoe en wat met gebruik in de auto? Las dat het niet via USB chargable is, maar is het een default/gangbare DC stekker? Of moet ik gaan werken met een 220 omvormer?
Vergeet niet EU stekker erbij te bestellen in opties. En als je ook makkelijk wil typen, kun je daar ook case+keyboard erbij doen. De mofi case is ook nieuwe keuze. De adapter werkt verder prima op 220V.

Auto werkt op 12V, dus er zullen ook DC/DC adapters bestaan van 12V naar 9V. De stekker is hele kleine variant.

Let wel: HOD bestellen gaat als volgt: je krijgt na paar dagen shipping melding en track code. Maar als track code niet werkt, dan is ie nog niet uit hong kong. Pas zodra track werkt (over ongeveer 1 week) kun je zien wanneer die uit HK gaat. Zodra die uit HK gaat, DHL of Airmail, duurt het een week voordat het aankomt. Airmail wordt met lagere waarde genoteerd, en dus minder bijbetalen. Met DHL komt ie iets sneller aan, maar je moet altijd bijbetalen. Dus je kunt uitgaan van 2 weken wachten op je pakket.
Hoeveel moeten mensen bijbetalen bij DHL verzending? Is dat van HOD of andere winkel?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cooler_King
  • Registratie: Mei 2008
  • Laatst online: 27-08 18:30
DHL heeft een paar euro meer heffing, maar de verzendkosten zijn natuurlijk wel hoger. HOD doet altijd 40 dollar dus denk dat je er zeker van mag zijn dat er nog 18 euro aan de postbode betaald moet worden als je met air mail doet verzenden.

Het valt me toch op dat ik met de custom rom een hoop apps miss in de store. Ook bv. eBuddy of Live Messenger zijn niet te vinden (en de gewone Angry Birds dus ook niet.. alleen de Lite beta). Kan ik hier iets aan doen behalve apk's downloaden?

[ Voor 102% gewijzigd door Cooler_King op 26-07-2011 19:59 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrDummy
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 25-07 12:00

MrDummy

Nog steeds gek op anime...

Topicstarter
De nieuwe Ainol firmware heeft Google Market erop. Hiermee kan ik wel Angry Birds installeren. Je hebt alleen Google account nodig, denk ik.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • AirtjE
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 22-08 15:44
Hmm.. ik had Airmail gedaan, hoef hem niet per direct,... even afwachten hoe dat gaat.
Hopelijk duurt het dan niet al te lang (hoop dat < 3 weken gaat lukken).
Vergeet niet EU stekker erbij te bestellen in opties
EU stekker? Had niet gezien dat daar opties bij stonden. Heb thuis nog wel genoeg CHN/HK naar EU converters liggen die ik vorige keer bij DealExtreme besteld heb, moet vast ook mee gaan hoop ik :)

Auto 12V naar 9V (800 mA) heb ik al gevonden voor 8,95. Alleen de vraag is of het vermogen voldoende is. Anders moet ik er een halen die meer levert. Iemand idee hoeveel de normale lader voedt?

Daarnaast moet ik ergens even een goede houder vinden voor in de auto om achter een stoel/hoofdsteun te monteren. Bij een lange rit is dat wel fijn om naast muziek een filmpje op te zetten of tv serie. Case/keyboard hoef ik er nog niet direct bij, eerst op vakantie en kijken hoe het bevalt... hmm alhoewel misschien straks toch maar eens even kijken :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • AcoLyte!
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 19-09 13:33

AcoLyte!

*evil grin*

Bij onze vrinden van HOD krijg je er keurig een crappy EU stekker bij. Niet bepaald topspul, maar het werkt.
Heeft iemand al een mooi passende sleeve/pouch gevonden? Ben nog steeds op zoek.

[ Voor 27% gewijzigd door AcoLyte! op 26-07-2011 20:34 ]

don't mistake lack of talent for genius.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • echthard
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 20-09 00:05
MrDummy schreef op dinsdag 26 juli 2011 @ 20:04:
De nieuwe Ainol firmware heeft Google Market erop. Hiermee kan ik wel Angry Birds installeren. Je hebt alleen Google account nodig, denk ik.
Deze kun je updaten met de nieuwe Market

Hier vandaan gehaald: nieuws: Google vernieuwt interface Android Market

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cooler_King
  • Registratie: Mei 2008
  • Laatst online: 27-08 18:30
Dan zal ik de nieuwste Ainol firmware eens installeren.. heeft deze ook AC3 support?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Hebben jullie de link waar de nieuwste van ainol staat?
Ik ben wel ergens geweest, maar was niet leesbaar.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cooler_King
  • Registratie: Mei 2008
  • Laatst online: 27-08 18:30
Staat in de eerste post ;) gewoon die subfolder uitpakken in sd kaart root en booten met volume + knop ingehouden.. Zit er nu op, en hij bevalt een stuk beter dan die custom fw. Merk wel dat ie wat minder soepel loopt, maar het besturen gaat een stuk beter (lag misschien ook aan touchscreen calibratie of zo :P)

edit: Kzie wel angry birds (de gewone) en ebuddy wederom niet staan in market.. vraag me toch af of het dan aan mn account ligt of zo.

[ Voor 40% gewijzigd door Cooler_King op 26-07-2011 21:57 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • arjandijk162
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 12-09 11:51
kun je zonder schroevendraaier bij de batterij komen? Kan niet echt zien hoe hij open gaat. Het DPI setting nu op 200, werkt lekkerst voor mij.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrDummy
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 25-07 12:00

MrDummy

Nog steeds gek op anime...

Topicstarter
Dat was even zweten. Mijn Novo8 was even gebricked door foute update proces. Maar na lezen van recovery instructies is het gelukt. Wel zijn er opvallende zaken ontdekt tijdens de upgrade proces.

Bij kopieren van bestanden in directory (5 files incl update.zip) zal je mogelijk geen menu opleveren omdat tijdens mounten misgaat. Je kan niet de 3 stappen doen om wat te wissen. Hij zal meteen beginnen met update.zip installatie. Dus er klopt iets niet. Hoe kunnen we wel wissen?

Maar als je update.zip uitpakt zie je daarin 3 keer *.img bestanden. Kopieer die nu buiten de zip bestand (uitpakken dus) en zet het op de SD kaart. Je moet dus als het ware lijst hebben:
- update.zip
- logo.img
- boot.img
- logo.img
Totaal 4 bestanden. Je moet wel update.zip op kaart zetten ondanks dat de img bestanden nog in zip zitten.
Andere bestanden moeten weg als die erop zitten.

Wat er eigenlijk op staat is nodig voor de recovery als Novo8 is gebricked door een fout:
- aml_autoscript
- factory_update_param.aml
- u-boot512M-UartB.bin
- uImage
- uImage_recovery
- update.zip
Deze bestanden doe je dus niet erop voor de normale update proces, behalve update.zip.

Zet Novo8 uit. Eerst stekker eruit, powerknop ingedrukt houden, dan krijg je bevestiging. Hou daarna Volume + ingedrukt en druk dan op de powerknop. Eerst zal trackball branden, maar je moet nog even ingedrukt houden totdat logo verschijnt. Laat de knoppen los en je kan volgens instructies in 1e post volgen: dus eerst 3 functies om te wissen en dan update.zip van sdcard toepassen. Daarna rebooten als menu weer verschijnt.

Zou je andere bestanden nemen zonder img bestanden (2e lijst boven) dan gaat het anders. Er is geen logo, beeld wordt dan geheel wit voor een poosje, hier kun je knoppen loslaten. Je krijgt wat mount errors en meteen gaat het update.zip installeren.

Ik was in de war omdat er niet duidelijk uitgelegd is. Daardoor ben ik even gebricked.
Gebeurt dat wel, dan moet je novo8 tools bestand downloaden.
Zoek nu een kleine 1 GB sdkaart op om ermee te schrijven. Er zit een image bestand in. Download programma Win32DiskImager (dus versie 0.2r32) en laat het een image bestand schrijven naar de sdkaart. Na schrijven kun je die in Novo8 doen. Mocht de volume + en powerknop niet werken, dan even resetknop indrukken en doe het nog eens. Hou ook ingedrukt en het zal opstarten.
Zoals verwacht zal het meteen update.zip installeren.
Na herstart moet het weer normaal werken.
arjandijk162 schreef op dinsdag 26 juli 2011 @ 21:54:
kun je zonder schroevendraaier bij de batterij komen? Kan niet echt zien hoe hij open gaat. Het DPI setting nu op 200, werkt lekkerst voor mij.
Nee, het zit erin, en kan alleen open met 4 schroeven eruit en loswrikken. Niet makkelijk dus. Het is eigenlijk vaste accu.

[ Voor 7% gewijzigd door MrDummy op 27-07-2011 00:17 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrDummy
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 25-07 12:00

MrDummy

Nog steeds gek op anime...

Topicstarter
Na lezen van diverse forums kom ik wel bijna op conclusie: AC3 support is er bijna niet in veel spelers. AAC audio is wel ondersteund. Het zal dus omgezet moeten worden.
Dat komt omdat vooral H/W mode gebruik maakt van apparaat playback ondersteuning. Kan apparaat dat niet, dan werkt het niet. En soms werkt S/W wel, maar daar is geen kracht voor en video zal vaak slecht lopen.
Betaalde videospelers zullen vaak niet AC3 afspelen.

Gelukkig is MKV niet moeilijk omdat het al losse bestanden in container is. Je haalt dus AC3 eruit, omzetten naar AAC, terugzetten, klaar. Gebruik hiervoor MKVtoolnix / MKVExtractGUI en LameXP. De klus kan al klaar zijn binnen 5 minuten.

En nog steeds is MX Videoplayer de beste speler als het gaat om subtitle support. In mVideoplayer kapt de subs soms weg bij sommige subtitle effecten, wat zonde is.

[ Voor 11% gewijzigd door MrDummy op 27-07-2011 08:46 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • AcoLyte!
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 19-09 13:33

AcoLyte!

*evil grin*

MrDummy schreef op woensdag 27 juli 2011 @ 08:31:
Na lezen van diverse forums kom ik wel bijna op conclusie: AC3 support is er bijna niet in veel spelers. AAC audio is wel ondersteund. Het zal dus omgezet moeten worden.
Dat komt omdat vooral H/W mode gebruik maakt van apparaat playback ondersteuning. Kan apparaat dat niet, dan werkt het niet. En soms werkt S/W wel, maar daar is geen kracht voor en video zal vaak slecht lopen.
Betaalde videospelers zullen vaak niet AC3 afspelen.

Gelukkig is MKV niet moeilijk omdat het al losse bestanden in container is. Je haalt dus AC3 eruit, omzetten naar AAC, terugzetten, klaar. Gebruik hiervoor MKVtoolnix / MKVExtractGUI en LameXP. De klus kan al klaar zijn binnen 5 minuten.

En nog steeds is MX Videoplayer de beste speler als het gaat om subtitle support. In mVideoplayer kapt de subs soms weg bij sommige subtitle effecten, wat zonde is.
Hier staat overigens een beschrijving om AC3 support toe te voegen. Ik zal dit vanavond eens proberen en hier terugkoppeling geven. Ben benieuwd. Bovenstaande methode werkt overigens prima.

don't mistake lack of talent for genius.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • janesh
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 14-09 02:23

janesh

20xSF170S+8xTS-160C2

Nu echt een grotere batterij, ik ben niet onder de indruk van genoemde getallen, iets meer dan 3.5 uur op wifi haal ik nu ook wel met mijn novo8.

http://www.chinadigitalco...4348b52d2611a135efc7bdd66

BMW i3 2020, BMW 740e 2018, BMW IX 2022, pajero 3.2 DI-D 2006 LWB en 2008 SWB,

Pagina: 1 2 3 4 Laatste