Ik had 'm op preorder staan en na een avondje spelen (xbox) kon ik maar niet wennen, alles leek zoveel sneller te gaan als in Black Ops, hier kwam ik vaak wel bovenin de scores en had wel veel moeite in MW3 dus legde hem ff neer voor een dagje (SKYRIM! Whoo

)
Gisteravond weer opgepakt en ik kon eindelijk wennen. Kill Comfirmed is gewoon een heerlijke gamemodus dat geweldig kan zijn of zeer frustrerend (tripple kills maken niets uit als er nog een 4e persoon achter staat etc

).
Ook een potje survival gedaan: Heerlijk! Hiermee zal ik me uren gaan vermaken.
Een paar dingen mis ik wel uit Black Ops:
Customizable Emblem - Hier kon ik me uren mee vermaken, jammer.
Red Dot Colour - De reticle veranderen vind ik eigenlijk helemaal niets, want met een klein stipje zie je toch het meest.
Contracts - Ik weet dat er daily challenges zijn, maar dit is gewoon niet hetzelfde. Een gemiste kans imo. Het voegt zeker iets toe.
Ik snap dat dit dingen zijn van Treyarch maar hadden ze het niet op hun eigen manier kunnen implementeren?
Kortom: Dit was het geld wel waard, alleen een beetje jammer van elite aangezien ik in de beta het gewoon kon gebruiken, maarja je kunt niet alles gelijk hebben hebben en ze hebben alles verlengd dus netjes opgelost voor nu.