Oftewel, het was niet helemaal zoals gewenst. Natuurlijk van een afstandje van een halve meter is het zeer netjes. Dan zie je er niets van en het lijkt opeens een TOTAAL andere kast. Het metal-look idee en dat verschil is gigantisch. Ik verwacht dat veel mensen dit jammer gaan vinden..Ik zal later vandaag wel eens wat pics uploaden. Ik denk niet dat de oneffenheden op de foto te zien zijn.
Maar goed, vanochtend de kast terug gebracht naar de coater en ze waren het met me eens. De stofjes onder de coating laag had niet mogen gebeuren en dus gaan ze dat aanpakken (= het belangrijkste). Voor de putjes in sommige lasnaden zouden ze ook nog gaan kijken of ze ons daarmee konden helpen. Er kwam toevallig een of andere expert langs deze week en die zou ze de kast laten beoordelen om te kijken of er oplossingen zijn.
Al met al was het een redelijke des-illusie... Maar geloof ons, het komt goed! Eerder stoppen we niet namelijk!
[ Voor 3% gewijzigd door Mystikal op 08-08-2011 09:30 ]
Basement Bios ---- Exo-S




Basement Bios ---- Exo-S
And I begged Angel of the Lord what are these tortured screams? And the angel said unto me; These are the cries of the carrots, the cries of the carrots! You see, Reverend Maynard, Tomorrow is harvest day and to them it is the holocaust
The only thing you need; a jar of "Elbow Grease" (TM) ! Apply it liberally and it will make any job a breeze.
[ Voor 4% gewijzigd door superwashandje op 08-08-2011 13:46 ]
Life is not the opposite of Death, Death is the opposite of Birth. Life is eternal.
Dat heb ik geprobeerd, maar kreeg het niet echt goed naar boven. Daar is de afwijking denk ik te minimaal voor, zeker omdat het ook nog eens zwart is. Aan de camera lag het in ieder geval niet: Nikon D5000 18-105mm.thijsco19 schreef op maandag 08 augustus 2011 @ 13:42:
misschien kan je een paar detail-shots maken met de macro stand?
Het waren ook eigenlijk maar wat 'quick-shots', dus vandaar dat het wellicht allemaal wat rommelig oogt. Voor de definitieve foto's hebben we nog wel wat wilde plannen, maar dat komst strrraaakkkkkkssss pas.
Deze week zou de kast weer klaar moeten zijn en dan kijken we wel hoe het eruit is gekomen. Mocht de coater het niet opgelost krijgen, hebben we zelf ook nog wel wat ideetjes...
Basement Bios ---- Exo-S
Android developer & dürüm-liefhebber
Misschien met strijklicht?Mystikal schreef op maandag 08 augustus 2011 @ 14:15:
[...]
Dat heb ik geprobeerd, maar kreeg het niet echt goed naar boven. Daar is de afwijking denk ik te minimaal voor, zeker omdat het ook nog eens zwart is. Aan de camera lag het in ieder geval niet: Nikon D5000 18-105mm.
Edit: pas op dat je geen krassen maakt op dat laminaat hè?
[ Voor 8% gewijzigd door MicScott op 08-08-2011 16:47 ]
Bokmaaa schreef op maandag 08 augustus 2011 @ 16:22:
Het "sinaasappel effect" waar je het over had is volgens mij op de PSU cover best goed te zien, op het deel links onder, dat ziet er net niet strak uit. Erg jammer, poedercoating hoort een super strak resultaat te geven.
Nope, ik weet waar het zit, en zie het niet eens op de fotojip_86 schreef op maandag 08 augustus 2011 @ 16:50:
Op de een na laatste foto kan je het wel zien. Het is klein, maar niet bepaald mooi. Hoop dat die een beetje goed terug komt
Is parket en daar staan meer krassen op dan je wilt weten. Boeit ook niet meer. Dat is het enige wat we niet vervangen hebben destijds in het huis met het oog op een kleineMicScott schreef op maandag 08 augustus 2011 @ 16:29:
[...]
Misschien met strijklicht?
Edit: pas op dat je geen krassen maakt op dat laminaat hè?
Yep, zoals je al zei, er komen altijd weer nieuwe tegenslagen. Nou ja tegenslagen.. ik zie het meer als uitdagingenBlue-Tiger schreef op maandag 08 augustus 2011 @ 16:45:
Pech gehad met het coaten dus, duidelijk. Het is jammer, maar dat ze het aan willen pakken vind ik sowieso al heel tof! Daarbij, het gaat zeker de goede kant op, dus no worriesKUTGM
Bedankt in ieder geval voor alle reacties!
Basement Bios ---- Exo-S
Nee, het is poedercoating en je bent goed op de hoogte. Normaal gesproken kun je ook met poedercoaten geen druppel krijgen, maar het leek er toch wel erg veel op... Ze vonden het bij de coater ook erg vreemd. Kan natuurlijk ook een grote druppel met stof/rotzooi geweest zijn wat er onder lag._ferry_ schreef op maandag 08 augustus 2011 @ 18:52:
Was het inderdaad poedercoating, of gespoten? Omdat je spreekt over een druppel, terwijl je van druipers eigenlijk geen last kunt hebben bij poedercoaten. Tenzij ze natuurlijk erg veel op 1 plek aanbrengen en het gaat vloeien in de oven. Stof daarentegen is inderdaad altijd een issue, maar hopelijk kunnen ze het netjes herstellen
Ik hoop inderdaad dat ze het netjes kunnen herstellen, zodat we weer door kunnen gaan. Hopelijk horen we volgende week ook iets over de CCFL's. Ze zijn nog op vakantie daar, maar als we die binnen hebben kunnen we gaan zien wat het effect van het licht binnen in de psu cover icm het zwart.
Basement Bios ---- Exo-S
Het leven is te kort om geduld te hebben!
Soms kan je niet anders dan een risico nemen en je werk "uit handen geven"
Keep it up, weet zeker dat het goed gaat komen!
ModWithMe - Custom SCIFI gaming rigs
Woensdag gaan we verder met het sleeven van de psu en gpu kabels. SqUeD had 100mtr besteld.... dus we kunnen even vooruit
Basement Bios ---- Exo-S
Ik vind het in ieder geval wel al een vette build
Denkt aleer ge doende zijt en doende denkt dan nog! - PSN: Peunbrechts
Ik heb toch maar een globale prijsopgave gevraagd, want als ze 65 euro rekenen per uur en ze zijn er 3 uur mee bezig dan wordt het een dure hobby.Goedemiddag,
Ik heb aan onze natlakker gevraagd hoe en wat met de gaatjes in de las.
Advies : plamuren ( strakzetten)
Schuren
Natlakken RAL 9005 mat
Het schuren en natlakken komt voor mijn rekening daar de poedercoatlaag niet optimaal is/was.
Voor het plamuren graag wel een bijdrage in de kosten.
ER staan enkele uren voor.
Het exacte bedrag weet ik niet, dat weet ik pas na afloop.
Graag uw reactie.
Let op dat dit niet gaat over de bobbeltjes in de lak, dit wordt sowieso goed gedaan.
Google is your friend:
bronNATLAKKEN
Natlakken is het aanbrengen van een of meerdere verflagen. Deze methode kan op bijna alle materialen worden toegepast. Uiteraard komt hier in de praktijk wel wat meer bij kijken. Om te kunnen natlakken moet een product namelijk goed voorbehandeld worden. Welke voorbehandeling een product krijgt, hangt af van het materiaal en van uw wensen. Zo zal bijvoorbeeld een stalen constructie vaak gestraald, geprimered (aanbrengen van grondlaag) moeten worden voordat er een afdeklaag aangebracht kan worden (en moeten er soms meerdere lagen worden aangebracht), terwijl bij sommige soorten kunststof kan worden volstaan met het te ontvetten alvorens over te gaan tot het aanbrengen van een laklaag.
[ Voor 32% gewijzigd door Mystikal op 09-08-2011 16:32 ]
Basement Bios ---- Exo-S
Hoi,
Natuurlijk worden de bubbels onder de lak gelijk meegenomen,
Morgen is mijn natlakker weer aanwezig en dan zal ik hem vragen een schatting voor mij te maken.
Laat ik je dan weten.
Basement Bios ---- Exo-S

Verder gisteren een flink eind opgeschoten met het sleeven van de kabels van de PSU. We moeten er nu alleen nog een stuk of 12 doen van de GPU en wat andere kabels (powerbutton etc..).
Nog geen nieuws van de coater, nog steeds geduld hebben dus...
Basement Bios ---- Exo-S
Nog een aantal foto's van de persoon die hem vervolgens helemaal heeft bijgewerkt! Uiteindelijk is de man er 6 uur mee bezig geweest! De lak is op de foto's nog nat, vandaar dat het erg glanst!
Op foto 4 is ook duidelijk te zien dat we de binnenkant van het mobo-frame hebben opengemaakt (en weer hebben dichtgezet aan de zijkanten) om daar onze kabels in te verwerken. Zo weten we zeker dat ze open blijven. Enig nadeel op dit moment is dat er een mATX bord in komt, wellicht dat we dit nog gaan veranderen. Maar op dit moment raakt het budget een beetje op...








Op naar de volgende fase!
[ Voor 16% gewijzigd door Mystikal op 16-08-2011 14:41 ]
Basement Bios ---- Exo-S
Succes met de volgende stappen iig.
And I begged Angel of the Lord what are these tortured screams? And the angel said unto me; These are the cries of the carrots, the cries of the carrots! You see, Reverend Maynard, Tomorrow is harvest day and to them it is the holocaust
De mate van perfectionisme zal er imho voor zorgen dat dit een fabuleus en memorabel bouwwerk wordt.
Dank je! Voor dit is 'niets' te duur. We stoppen het in ieder geval niet in de hardware! Het is de case die telt bij casemodding!Urza- schreef op dinsdag 16 augustus 2011 @ 13:55:
Ziet er strak uitHopelijk waren die 6 uren niet al te duur.
Succes met de volgende stappen iig.
Dank je!IceSam schreef op dinsdag 16 augustus 2011 @ 18:21:
Ziet er nice uit echt mooi gedaan. Proficiat met het artikel ook!
Dank je. Volgens mij is dit de beste oplossing, zeker door de minimale ruimte tussen de mobo en tray.Pixeltje schreef op dinsdag 16 augustus 2011 @ 20:35:
Woest! Tof idee trouwens om je kabels te verstoppen in de kast zelf.
Ik zal er eens over nadenken...Cashew schreef op dinsdag 16 augustus 2011 @ 21:23:
Gezien de belangstelling: is het een idee om je bouwwerk (zodra het klaar is) nogmaals te op te bouwen en per opbod te verkopen?
De mate van perfectionisme zal er imho voor zorgen dat dit een fabuleus en memorabel bouwwerk wordt.
Yep, hebben ze mooi opgelost bij Eurobis in Oudenbosch!jantje112 schreef op dinsdag 16 augustus 2011 @ 21:29:
Erg netjes dat ze het zo oplossen en dat die spuiter zo achter zijn product staat. Dat mag zeker gezegd worden.
Basement Bios ---- Exo-S
ik had te snel doorgeklikt.
maare hij is nu niet gepoedercoat?
[ Voor 93% gewijzigd door thijsco19 op 17-08-2011 12:25 ]
The only thing you need; a jar of "Elbow Grease" (TM) ! Apply it liberally and it will make any job a breeze.
Maar met al de aandacht die het project krijgt moet het nog niet ZO moeilijk zijn een goede sponser te vinden.
Ziet er goed uit! Veel succes
PS: Wat betekent KUTGW ofzo, dat ik soms bij casemods zie staan?
🤞🏻
Het is een combinatie van poedercoaten en natlakken.thijsco19 schreef op dinsdag 16 augustus 2011 @ 22:26:
......
ik had te snel doorgeklikt.
maare hij is nu niet gepoedercoat?
We hebben ons best gedaan, maar het is niet echt gelukt. Highflow is meer voor de waterkoeling in zijn algemeenheid. Ik heb wat fabrikanten aangeschreven, maar geen succes. Ik had nog even hoop op Asus Benelux, maar die laten helaas niets weten.bn326160 schreef op donderdag 18 augustus 2011 @ 23:23:
Misschien is het mogelijk om sponsoring te vinden? Ik zie bij je post geen reclame staan, en bij veel anderen wel highflow en dergelijke (al is dit eerder voor de koeling).
Maar met al de aandacht die het project krijgt moet het nog niet ZO moeilijk zijn een goede sponser te vinden.
Ziet er goed uit! Veel succes
PS: Wat betekent KUTGW ofzo, dat ik soms bij casemods zie staan?
[ Voor 60% gewijzigd door Mystikal op 18-08-2011 23:47 ]
Basement Bios ---- Exo-S
Heb je hier ook een uitgebreid foto rapportage bij gedaan daar zijn ze vaak nogal gevoelig voor. Plus het is nu de vakantie periode grote kans dat de meeste dingen niet aan komen bij de juiste mensen. Of in ieders geval op de grote grote stapel terecht komen. Ik zou zeggen gewoon blijven proberen of opnieuw proberen.Mystikal schreef op donderdag 18 augustus 2011 @ 23:45:
[...]
Het is een combinatie van poedercoaten en natlakken.
[...]
We hebben ons best gedaan, maar het is niet echt gelukt. Highflow is meer voor de waterkoeling in zijn algemeenheid. Ik heb wat fabrikanten aangeschreven, maar geen succes. Ik had nog even hoop op Asus Benelux, maar die laten helaas niets weten.
Game PC
2 Post or Not 2 Post What's the question ?
"If it ain't broken, you didn't try hard enough"
En dan toch opeens.... Een berichtje van Asus Benelux. Er was wat mis gegaan in de communicatie. Nogmaals mijn ideeën duidelijk gemaakt via de mail en links naar de build-logs. En toen was het zover.[b]Mystikal schreef op donderdag 18 augustus 2011 @ 23:45:
We hebben ons best gedaan, maar het is niet echt gelukt. Highflow is meer voor de waterkoeling in zijn algemeenheid. Ik heb wat fabrikanten aangeschreven, maar geen succes. Ik had nog even hoop op Asus Benelux, maar die laten helaas niets weten.
Asus Benelux gaat ons helpen met de hardware! Een moederbord wordt onze kan op gestuurd! We zijn er natuurlijk hardstikke blij mee! Rogier, bedankt voor je steun namens Asus Benelux.
Verder heeft het wat stil gelegen vanwege de vakantie van SqUeD en aansluitend mijn huwelijk met bijbehorende vakantie. We zijn vorige week weer begonnen met sleeven. Daar zijn we grotendeels mee klaar. Het grote wachten is op de custom CCFL's. Die hebben we nodig om alles in de PSU cover in te gaan bouwen.
Maar het einde komt langzaam in zicht!
Basement Bios ---- Exo-S
-:iRacing profiel:- // LoL EUW = BatsAap //
LED staat toch voor Licht En Duurzaam?
Heb je ook wel mooi werk, hoorl3p schreef op vrijdag 14 oktober 2011 @ 20:25:
Asus is geweldig bezig in het Nederlandse modding wereldje
Bij een grote naam aan de gang en dan lekker mods kijken en koffie doen en mensen hardware geven
Maar gefeliciteerd, je verdient het
Luister naar je onderbewustzijn. Er is een reden dat je niet wilt weten hoe je voedsel wordt geproduceerd.
Het is de P8Z68-V PRO geworden! Helemaal super.

Asus Benelux en Rogier in het bijzonder bedankt hiervoor! We doen binnenkort wel eens een biertje in de Burgemeester!
[ Voor 9% gewijzigd door Mystikal op 25-11-2011 07:42 ]
Basement Bios ---- Exo-S
Verwijderd
Mooie mod en heel veel succes ermee, ik volg hem!
De burgemeester? Hebben jullie die nou ook al[b]
We doen binnenkort wel eens een biertje in de Burgemeester!
Het is inderdaad een mooi bordje! Kan niet wachten totdat ik hem ook daadwerkelijk vast heb!Verwijderd schreef op donderdag 24 november 2011 @ 22:16:
Ja Asus is echt goed bezig. Mooi bordje! zelf heb ik een P67 Sabertooth van Asus. Heerlijk bordje. Ook om te modden. De plastic kap lijkt ervoor gemaakt
Mooie mod en heel veel succes ermee, ik volg hem!
Jaja, De Burgemeester op de Markt (de enige echteIanovski schreef op donderdag 24 november 2011 @ 22:35:
[...]
De burgemeester? Hebben jullie die nou ook alLeuk bordje btw en een prachtige build, succes nog verder.
Bedankt voor het compliment!
[ Voor 39% gewijzigd door Mystikal op 25-11-2011 07:44 ]
Basement Bios ---- Exo-S
Geweldig nieuws van ASUS!
Congratz!
ModWithMe - Custom SCIFI gaming rigs




[

En zo ziet het er dan uit als het mobo is ingebouwd!
Basement Bios ---- Exo-S
Verwijderd
Jammer van de slechte poedercoating joh!
Er lag plastic onder, (niet te zien op de foto overigens).visblegamer schreef op vrijdag 25 november 2011 @ 12:56:
Nooit een mobo of een ander component op een tapijt vloerleggen ivm lading
Basement Bios ---- Exo-S
Het moederbord I/O backpanel past niet in de kast
Zie bijgaande foto's.



Erg ruk natuurlijk. We zijn ons even aan het beraden hoe we dit op moeten gaan lossen. Het lijkt erop dat we terug moeten naar de coater, nadat we een en ander hebben aangepast.
Zo op het eerste gezicht zijn er 3 opties (wellicht nog meer...)
Optie 1

Optie 2

Optie 3

Wat we ook doen, we moeten weer terug naar de lakker en we hopen dat het mogelijk is om slechts een deel te plamuren en lakken... Nu is het niet 100% zichtwerk, maar toch willen we het natuurlijk wel netjes hebben.
Tot zover de update...
Basement Bios ---- Exo-S
Als je met standoff's raisers bedoeld, dan zal dat niet gaan lukken. Het moederbord moet 0.5cm dichter bij de I/O bracket frame (dat wat ik rood gekleurd heb). Het zit hem dus niet alleen in de hoogte, maar het moet in zijn geheel, meer naar achteren (richting i/o bracket) geschoven worden.FiXeL schreef op zaterdag 26 november 2011 @ 11:42:
Aj, das niet zo mooi.... De standoffs voor het moederbord zien er vrij hoog uit... Misschien kan je daar iets afhalen zodat het net wel past? Of red je het daar ook niet mee?
Basement Bios ---- Exo-S
Is het niet mogelijk om wat aan je mobo te modden en de connectors ergens anders aan te maken?
Android developer & dürüm-liefhebber
nou veel succes daarmee xDMavamaarten schreef op zaterdag 26 november 2011 @ 12:35:
da's natuurlijk wel errug jammer
Is het niet mogelijk om wat aan je mobo te modden en de connectors ergens anders aan te maken?
Lossolderen en een flatcable ofzoiets gebruiken, moet in principe lukken.
Natuurlijk is het niet leuk om direct in een nieuw moederbord te gaan hakken, maar in een pas gepoedercoate kast gaan hakken is ook niet leuk. Het is trouwens maar een voorstel hoor
Android developer & dürüm-liefhebber
Put Smarties tubes on cats legs, make them walk like a robot.
Ik moet er eens over nadenken...
Probleem is als ik weer een nieuw mobo neem, ik weer met hetzelfde probleem zit....
Basement Bios ---- Exo-S
Verwijderd
Anders gebruik je toch gewoon een geluids kaart. Over het algemeen zijn die ook nog beter als onboard.Mystikal schreef op zaterdag 26 november 2011 @ 16:41:
Die audio-connectors gebruik ik in principe eigenlijk al niet. Is wellicht ook nog een optie...
Ik moet er eens over nadenken...
Probleem is als ik weer een nieuw mobo neem, ik weer met hetzelfde probleem zit....
[ Voor 31% gewijzigd door [Remmes] op 26-11-2011 23:55 ]
ja, daag.
maak een dikke costum IO plaat die de ruimte opvult. dan hoef je alleen de costum IO plaat te spuiten.
sorry als ik hem verkeerd oppak
Mystikal schreef op zaterdag 26 november 2011 @ 07:39:
...
Te krap afgemeten, met als resultaat dat het moederbord niet boven de spacers te krijgen is.
...
EDIT2:Mystikal schreef op zaterdag 26 november 2011 @ 12:06:
...
Als je met standoff's raisers bedoeld, dan zal dat niet gaan lukken. Het moederbord moet 0.5cm dichter bij de I/O bracket frame (dat wat ik rood gekleurd heb). Het zit hem dus niet alleen in de hoogte, maar het moet in zijn geheel, meer naar achteren (richting i/o bracket) geschoven worden.
...
Misschien een idee om de standoff's opnieuw te plaatsen?
[ Voor 85% gewijzigd door Sandertje03 op 27-11-2011 00:06 ]
| Asus Rampage III Gene | Intel i7 930 | Corsair Dominator GT 6GB PC3-14900 | Asus GTX580 Matrix | Intel 510 SSD 120GB | Cooler Master Silent Pro M850 | Cooler Master CM-690 II Advanced | Corsair H50 | Logitech G15 Red |
Even uitgaande van het feit dat de kast gewoon rechtstaat (in tegenstelling op de foto's). De geluidsunit op het moederbord valt achter de schuine rand van het io frame. Daardoor kan het frame niet verder naar achteren toe.
Maar het moet wel naar achteren toe, aangezien aan de voorkant de fan moet komen van de waterkoeling. Daar hebben we de ruimte ook niet.
Dus ik denk dat we toch gewoon gaan voor het verlengen van het io frame, maar de schuine zijde maken we dan wat schuiner, aangezien het anders in de knoop komt met de grafische kaart.
Basement Bios ---- Exo-S
Is denk ik wel de meest future-proof manier.. je kunt waarschijnlijk makkelijker de poorten van je moederbord slopen, maar als je upgrade in de toekomst zit je weer in de knoop met je kast, en als er iets misgaat kun je het mobo frituren en wegdonderen.Mystikal schreef op zondag 27 november 2011 @ 09:35:
Standoffs opnieuw plaatsen gaat het probleem niet oplossen.
Even uitgaande van het feit dat de kast gewoon rechtstaat (in tegenstelling op de foto's). De geluidsunit op het moederbord valt achter de schuine rand van het io frame. Daardoor kan het frame niet verder naar achteren toe.
Maar het moet wel naar achteren toe, aangezien aan de voorkant de fan moet komen van de waterkoeling. Daar hebben we de ruimte ook niet.
Dus ik denk dat we toch gewoon gaan voor het verlengen van het io frame, maar de schuine zijde maken we dan wat schuiner, aangezien het anders in de knoop komt met de grafische kaart.
Wel balen man!
And I begged Angel of the Lord what are these tortured screams? And the angel said unto me; These are the cries of the carrots, the cries of the carrots! You see, Reverend Maynard, Tomorrow is harvest day and to them it is the holocaust
Ga zo door
Specialist in:
Soldeerstations
Oscilloscoop
Het is niet anders. Volgende week zullen we beginnen met het slijpen...
Basement Bios ---- Exo-S
Maar het wachten is beloond. Ze zijn wonderschoon
Met een dikte van slechts 2.4mm zijn dit een van de dunste CCFL's ter wereld
De foto hieronder geeft een aardige impressie.

Maar first things first. Morgen gaan de slijptol weer in de Exo-S en gaan de we de I/O bracket verlengen. Voorlopig dus nog geen CCFL in de EXO-S. We moeten nog even geduld hebben...
NDF Special Light Products en in het bijzonder Coen en Frank bedankt voor de sponsoring en alle hulp.
Basement Bios ---- Exo-S
ora et labora
Als ik me niet vergis zijn die toch echt wat dikker. Daarnaast begreep ik (disclaimer: ben zeker geen expert!) dat de kwaliteit ook wat anders is.mrc4nl schreef op dinsdag 06 december 2011 @ 11:21:
Dun? Meeste ccfl's zijn zo dun. Alleen zitten de meeste in een buisje van acryl. Wat bescherming bied .
Basement Bios ---- Exo-S
of je moet een PCIE x1 geluidskaart willen.(wat overigens helemaal niet slecht is!)Mavamaarten schreef op zaterdag 26 november 2011 @ 12:35:
da's natuurlijk wel errug jammer
Is het niet mogelijk om wat aan je mobo te modden en de connectors ergens anders aan te maken?
SWEETMystikal schreef op dinsdag 06 december 2011 @ 10:16:
Vanochtend de lampen binnen gekregen waar we al zo lang op wachten...
Maar het wachten is beloond. Ze zijn wonderschoon![]()
Met een dikte van slechts 2.4mm zijn dit een van de dunste CCFL's ter wereld
De foto hieronder geeft een aardige impressie.
[afbeelding]
Maar first things first. Morgen gaan de slijptol weer in de Exo-S en gaan de we de I/O bracket verlengen. Voorlopig dus nog geen CCFL in de EXO-S. We moeten nog even geduld hebben...
NDF Special Light Products en in het bijzonder Coen en Frank bedankt voor de sponsoring en alle hulp.
Kwaliteit zal idd lager zijn. En mischien iets dikker maar dat valt mee.Mystikal schreef op dinsdag 06 december 2011 @ 11:27:
[...]
Als ik me niet vergis zijn die toch echt wat dikker. Daarnaast begreep ik (disclaimer: ben zeker geen expert!) dat de kwaliteit ook wat anders is.
Ben benieuwd hoe je ze gaat toepassen, Wees voorzichtig ze zijn breekbaar, maar dat wist je waarschijnlijk al.
Ik zie het resultaat vanzelf!
ora et labora
mrc4nl schreef op dinsdag 06 december 2011 @ 11:56:
[...]
Kwaliteit zal idd lager zijn. En mischien iets dikker maar dat valt mee.
Ben benieuwd hoe je ze gaat toepassen, Wees voorzichtig ze zijn breekbaar, maar dat wist je waarschijnlijk al.
Ik zie het resultaat vanzelf!
Ze komen eigenlijk bijna allemaal hieronder te zitten. Aan de linker, rechter en bovenzijde worden ze tussen de 2 'lagen' met shields gestoken, simpelweg omdat we door de voeding niet meer ruimte hebben. Daarom was het van essentieel belang dat ze zo dun mogelijk waren. Anders paste het simpelweg niet.
Basement Bios ---- Exo-S
Maar goed, we zijn gegaan voor deze oplossing:

Het kortere pootje hebben we wat om kunnen buigen en vervolgens een extra 1,5cm er tussen gezet. Dit keer maar WEL gemeten met de I/O backplate. Nu moet het passen, anders eet ik mijn schoen op!
Hij wordt volledig opnieuw gespoten (geen poedercoating, aangezien er geplamuurd is en dat werkt niet met poedercoating). Dus het zou weer helemaal strak moeten worden.
Waarschijnlijk heb ik de case begin volgende week alweer terug. Dus dan kunnen we eindelijk beginnen met het assembleren van de CCFL lampen, de led verlichting, en de bulgin switches.
Slowly but steady....
[ Voor 10% gewijzigd door Mystikal op 09-12-2011 13:37 ]
Basement Bios ---- Exo-S
Wat wel een probleem is dat ze 200 euro berekenen voor het herstellen (schuren, plamuren, natlakken) van de Exo-S. Dat gaat hem dus niet worden.... We gaan nu kijken naar andere oplossingen.
Basement Bios ---- Exo-S
Je zou kunnen checken of laten chemisch ontlakken een goedkoper resultaat oplevert, zie bvMystikal schreef op vrijdag 09 december 2011 @ 17:00:
Nee, dat is geen probleem hoor. Pci kan gewoon gebruikt worden. De schuine korte zijde is nu wat minder schuin gezet. Dus geen probleem.
Wat wel een probleem is dat ze 200 euro berekenen voor het herstellen (schuren, plamuren, natlakken) van de Exo-S. Dat gaat hem dus niet worden.... We gaan nu kijken naar andere oplossingen.
http://www.enso-ontlakking.eu/
(geen ervaring met dit bedrijf, wel met chemisch laten verwijderen van lak en poedercoating).
Dus eerst de flex in je case, kaalschuren/vijlen waar je wil lassen, modificaties maken, dan het geheel laten ontlakken, tenslotte plamuren en geheel weer laten spuiten.
SuBBaSS: "SnoeiKoei, de topic-Freek"
We zijn uiteindelijk gegaan voor een matzwarte finish. De kast is nu een stuk stoerder en zo hadden we het in eerste instantie ook voor ogen. Bijkomend voordeel, het bedrijf rekende voor de nieuwe laag 200 euro. Nu hebben we een bus gekocht van 10 euro....
Dezer dagen schuurt SqUed het nog wat lichtjes op en brengt nog een 2e laag aan. We hadden een klein beetje stof-ontwikkeling, maar dat gaat de 2e keer beter lukken.
Geen pics helaas.
Planning is om a.s. maandag de CCFL's te gaan monteren.
Basement Bios ---- Exo-S
Je hebt bij de betere lak handel ook een tweedcomponenten matte blanke lak, kan het ook nog tegen een stootje. Ben nieuwsgierig naar het eind resultaat van je frame/kast, komen daar nog wel foto´s van
Met deze zou ik heel veel leuke dingen kunnen doen. Can't wait to see the result
www.Madebykier.com CiP : TJ11 Carbon - LiLi Tower CCiP : Lightning McMod
Uiteraard komen er nog foto's van. Als het meezit met de lampen (en dat is nog niet veel gebeurd de afgelopen 15 maanden) wellicht dinsdag wat eerste sfeer impressies...UgotHeinzzd schreef op donderdag 19 januari 2012 @ 11:22:
Er zit natuurlijk wel verschil tussen de lak kwaliteit, maar €200,- is niet misselijk zeg!
Je hebt bij de betere lak handel ook een tweedcomponenten matte blanke lak, kan het ook nog tegen een stootje. Ben nieuwsgierig naar het eind resultaat van je frame/kast, komen daar nog wel foto´s van?
Basement Bios ---- Exo-S
Begrijp ik trouwens, uit je keuze voor een biertje in de Burgemeester op de markt, dat je uit etten - leur komt ? ik woon daar zelf ook. Als je mod klaar is kom ik hem graag eens bewonderen.
Afgelopen weken wat actief verder gegaan met de lampen. We hebben ze voor het eerst even geprobeerd in de Exo-S om te kijken wat het effect is.
Praatjes vullen geen gaatjes, dus hierbij wat plaatjes.


8 stuks, we hebben er totaal 14, maar die gaan we niet allemaal gebruiken. Er komen er waarschijnlijk 8 of 10 in.




Uiteindelijk waren we niet heel tevreden met het effect. Dus we hebben nu reflecterende folie gekocht (wat ook bij verkeerswaterstaat wordt gebruikt) om het licht binnen in de PSU cover meer te laten kaatsen en dus dat er hopelijk wat meer licht naar buiten straalt. Sommige plekken waren prima, sommige plekken vonden we het te magertjes qua licht. We gaan nu dus de hele binnenkant beplakken met dit folie.
Dit gaat een stuk beter resultaat leveren.
Morgenavond weer verder. Dan is het folie plakken en kijken wat het resultaat is.
Basement Bios ---- Exo-S
LED staat toch voor Licht En Duurzaam?
Bedankt voor je compliment. Echter de foto geeft niet helemaal een goed beeld. Met name bovenop aan de achterkant is het schijnsel minder. Maar zoals gezegd, neemt het zwart natuurlijk alle licht op, ipv dat het kaatst. Dus dat wordt echt een stuk beter. We willen een effect proberen te bereiken dat het licht er echt uit 'barst'.GNOOM172 schreef op zondag 05 februari 2012 @ 10:06:
Ik vind het toch wel erg mooi worden, vooral het effect bij de psu cover. Is het licht niet egaal genoeg waardoor je met folie moet gaan werken, of is de lichtsterkte onvoldoende? Volgens mij komt er al aardig wat licht doorheen.
Basement Bios ---- Exo-S
We zouden inderdaad meer verlichting kunnen plaatsen echter moet het met de 8 stuks ccfl's ook lukken, het verschil met de ongelakte en gelakte versie is gewoon de reflectie van het licht. Mat zwart is de meest slechte kleur qua licht reflectie!! zwart absorbeert het licht, de mensen die destijds de lampen hebben gesponsord zeiden al tegen ons dat wanneer we de binnenkant mat wit zouden maken je een 200%
Als dit allemaal goed uitpakt hopen we de build binnen nu en 2 weken af te hebben, de to do list word gelukkig korter en korter. Usb bracket kabel sleeven , diveren leds aansluiten en vervolgens inbouwen van de HW!!!!
keep u posted!
No Inspiration to Inspire myself........
We zijn ooit begonnen met ledstrips, maar we bleken (achteraf) niet de goede te hebben gehad. Deze schenen slechts omhoog en niet naar de zijkant. Toen zijn we overgestapt naar CCFL en daar blijven we nu maar bij.
Behalve voor de 'waterkoelingskop' en het Exo-S logo. Daar komen wel leds in.
@Squed
2 weken, je bent positief... Ik verwacht dat we pas echt HELEMAAL klaar zijn eind maart.... Maar we zullen zien!
Basement Bios ---- Exo-S
De foto voor de folie:

De foto's nadat de folie is aangebracht.



Een wereld van verschil (in ieder geval real-life) maar op de foto is het ook wel te zien. Voorheen was bij licht aan het licht magertjes te zien. Nu is in een verlichte ruimte het ook nog steeds prima te zien. Echter het mooiste is natuurlijk als de kast in een gedimde ruimte staat.
Het plastic plakken was een hels karwei waar we met 2 man toch een uurtje of 2,5 mee bezig zijn geweest. Dus de lampen zijn er nog niet in vastgelijmd. Dat doen we donderdag, inclusief het inkorten van alle draden naar de lampen toe.
Basement Bios ---- Exo-S