haha, WOW. Je neemt me de woorden uit de mond. Vooral met die mensen die niet eens goed overweg kunnen met word en excel! Heb namelijk ook kameraden en veel iOS apparaten om me heen. Zo typisch hoe jij dat verteld. En dan nog mij overtuigen ook... Als ze niet eens weten hoe je een automatische inhoudsopgave in word kan maken!Jo... schreef op maandag 18 april 2011 @ 16:38:
Android is zoals jij het noemt niet echt dummieproof, ik ken vele mensen die het niet meteen zouden doorhebben, en het al direct zouden wegleggen omdat ze het te ingewikkeld vinden. Maar ik bijvoorbeeld heb helemaal geen probleem met Android, en vind het veel prettiger werken dan iOS.. (Soort mensen waar ik heb over heb kunnen nog niet eens overweg met Word en Excel enzo)
Opzich wel mooi dat iOS bestaat voor zulke mensen die lui zijn om iets te leren en gauw tevreden zijn. Alleen voel ik me bij zo'n iOS apparaat vaak dom gehouden ofzo. Die mensen weten ook wel het woord retina te vinden maar wat het inhoud??
[ Voor 3% gewijzigd door Anoniem: 145867 op 18-04-2011 21:17 ]