Komt er bij jou koolzuurhoudend water uit de kraan dan?Verwijderd schreef op woensdag 28 september 2011 @ 22:46:
Het verschil tussen gewoo kraanwater en Spa rood proef je ook niet.
"Logica brengt je van A naar B, verbeelding brengt je overal." - Albert Einstein
Verwijderd
Bij mij niet, maar bij de kroegbazen wel.Exirion schreef op woensdag 28 september 2011 @ 22:49:
[...]
Komt er bij jou koolzuurhoudend water uit de kraan dan?
[ Voor 7% gewijzigd door brama op 29-09-2011 00:12 ]
I mentioned it once, but I think I got away with it.
Ik vroeg me af of er iemand was die enige ervaring had met de omstreden NORDOST -Vidar behandeling.
Ik ken de weerlegging over de techniek die je overal moeiteloos kunt vinden.Maar is er ook iemand die er ervaring mee heeft?
Copyright and left by SED...
Verwijderd
De prijzen hoeven niet de pan uit te reizen, aangezien ik ook niet echt een heel bruut setje heb voor de echte audiofiel ;p en dikke kabels (denk ik) niet echt een vereiste is.
Ik zat te kijken naar de Van Den Hul Snowline als speakerkabel en de Van Den Hul The Sub (3m) als subwooferkabel, iemand ervaring met deze kabels, en/of tips?
Ik heb verzilverd koper met teflon gebruikt (getwist en met banaanstekkers afgemonteerd)
In een woord Geweldig!
Niet dat ik weetVerwijderd schreef op dinsdag 21 februari 2012 @ 20:11:
Toch niet die militaire spec cable zoals bijvoorbeeld de M27500 16W ?
Heb de kabels via marktplaats gehaald.
Veeel goedkoper als de MIT kabels en ze klinken echt veel beter
Verwijderd
Duurde even tot het doordrong...Verwijderd schreef op dinsdag 21 februari 2012 @ 20:11:
Toch niet die militaire spec cable zoals bijvoorbeeld de M27500 16W ?
Er staat "Mil-spec kabel" bij, lijkt me een afkorting voor Militiare spec
Verwijderd
Eerlijk gezegd heb ik het verschil niet kunnen horen, maar het is wel een prettig idee dat er een beveiliging tussen zit :-)
Dan drink je een dure borrelTechneut schreef op maandag 05 maart 2012 @ 10:30:
Ooit kocht ik een snoertje dat ik bij de kassa afrekende met muntgeld. En geloof me of niet, als ik nu lekker zit te luisteren met een flinke borrel erbij, hoor ik altijd het sprankelende heldere geluid van vallende muntjes. Inderdaad, het zit in de beleving!
Uit interesse: wat is er geworden van je luistertest? En zo die nog niet georganiseerd is, ik ben wel benieuwd of een FrankP hierboven die zo laaiend enthousiast is over teflon/verzilverde kabels daar ook aan mee wil werken? Als de verschillen ZO duidelijk zijn als beschreven moet een DB testje een fluitje van een cent zijn toch? De fysica mag best in het elfjestopic blijven maar wat statistiek moet mogen toch.Verwijderd schreef op woensdag 28 maart 2012 @ 19:44:
Jeetje, ik dacht het wel op sterven na dood zou zijn....kennelijk wordt er toch nog wel's wat gepost. Ik kan ook Vandamme kabel aanbevelen. Schappelijke prijs, etc. etc. Gebruik deze nu als LS kabel.
[ Voor 7% gewijzigd door Zpottr op 30-03-2012 15:40 ]
Zoef
[ Voor 89% gewijzigd door FeaR op 01-10-2012 07:52 ]
[ Voor 99% gewijzigd door Verwijderd op 19-03-2013 14:21 ]
Voordat je post lees dan de topicstart goed door. Dit topic is namelijk anders dan Zilveren HIFI-kabels gesmeed door elfen bij maanlicht. Dat laatste topic gaat over de wetenschappelijke benadering van kabels, dit topic gaat over de opinie/de beleving. Als je dure kabels maar weggegooid geld vind mag je hier dus je ei kwijt.