Stoor me ook erg aan de lag, het is niet alleen op Tweakers, maar op vrij veel sites.
Ik heb ook aardig wat Joomla websites in beheer, hier zit die irritante lag ook in de admin.
Vind de stock browser verder wel erg prettig werken, vooral de quick controls.
Het youtube verhaal is inderdaad iets wat ik als irritant ervaar, mijn android 2.2 tetefoon komt met de melding of ik een filpje wil openen in de youtube-app, snap niet dat dit in 3.1 niet standaard ook zit.,
Valt me sowieso wel erg tegen, dat toch best veel héél erg traag werkt in de browser, zoals deyoutube filmpjes en javascript.
Op een netbookje van 250 euro gaat dit allemaal wat soepeler. Door de (binnenkort beschikbare) dock, zou dit een netbook killer moeten zijn, maar dat zit er voorlopig nog niet in, vooral niet met een 2x zo hoog prijskaartje..
Hopen dat ze snel met wat fixes komen, zodat alles lekker soepel loopt.
Accuduur valt me ook wel tegen, gistermorgen 100%, klein uurtje ermee bezig geweest, daarna heeft ie een aantal uur niks liggen doen, daarna nog uurtje of 3 flink ermee bezig geweest, *floeps* terug naar 37%.
Scherm staat op 30% helderheid ongeveer, wifi staat wel continu aan..
Weer een apparaat wat iedere nacht aan de "juice" hangt..
Na al mijn negatief gezanik, ben ik aan de andere kant toch wel erg blij met de TF.
Ik heb er plezier in om ermee bezig te zijn, mijn notebook wordt een stuk minder gebruikt hierdoor, maar door de toch wel aardig wat bugs, de lag bij tekstinvoer op bepaalde sites en het feit dat youtube filmpjes in de browser echt niet te volgen zijn, is het niet een en al feest.
Daarnaast als ik het scherm vastpak aan halverwege aan de linkerkant (4 vingers achter aan de achterkant, de duim aan de voorkant) kraakt er toch een en ander. Links naast het scherm zit de behuizing niet 100% vast. En dan de 2 irritante stofjes achter de glasplaat... aaarg..
Ik hoop niet dat ik een al te negatieve indruk achterlaat over de Transformer, ik heb meestal een haat-liefde relatie met gadgets, eerst erg positief, daarna na een paar dagen negatief (in die fase zit ik nu), zodra ik me meer verdiept heb in probleempjes oplossen/omzeilen of de irritatiefactor wordt weggenomen door een update is alles prima en is het over het algemeen liefde
Edit: Wat me nog is opgevallen, als ik via de stock Splashtop/MyNet een Remote desktop naar een van mijn Windows bakken maak, werkt het intypen van tekst in bijvoorbeeld de adresbalk van Firefox niet echt of gigantisch traag.
[
Voor 4% gewijzigd door
lord_fornax op 03-06-2011 16:25
]