Het adres het ik zojuist aangemaakt om niet in mijn normale adres de spam te krijgen.Uniciteit schreef op zondag 04 september 2011 @ 14:10:
[...]
En de rede dat je niet gewoon direct hier kan plaatsen bij welke winkel je jouw TV hebt gekocht en bij welke webwinkel het volgens jou goedkoper is, is...?
Dit klinkt gewoon als goedkope reclame voor één specifieke webwinkel... er is zelfs een speciaal e-mail adres voor.
Verder heb ik helemaal niets te maken met deze speciale webwinkel, geef alleen dan via een mail aan waar ze deze voor een lage prijs evt. kunnen bestellen. Maar heb dit zelf niet gedaan omdat ik met hun offerte een bijna het zelfde bod kreeg bij een plaatstelijke winkel. Dus jouw verdacht komt een beetje vreemd over. Indien Samsung aangeeft dat men geen reclame mag maken voor verkoop prijzen kan ik me ook niet indenken dat de moderators van dit forum niet gelijk de post zullen aanpassen naar direct goedkope prijzen.