A.C. Ryan Playon! HD2 Topic

Inhoudsopgaven
Introductie
Specificaties
Firmware updates
Product | Official | Beta |
AC Ryan Playon! HD2 | PV73800_v9.5.5.r7317 | PV73800_v9.5.5.r7716 |
AC Ryan Playon! HD Mini 2 | PV73800_v9.5.5.r7317 | PV73800_v9.5.5.r7716 |
Houd er rekening mee dat je kan kiezen voor de [Official] release of voor een [Beta] release. Uiteraard is de official release het meest stabiel, maar het kan geen kwaad om soms even de reacties door te lezen voor eventuele problemen
Update Procedure
Er zijn 2 manieren om de A.C. Ryan te updaten:
1. Via het menu
2. Via "Safe Flash"
Ik raad iedereen dan ook aan om altijd Safe Flash te gebruiken.
- Download de nieuwe firmware en pak het .zip bestand uit op een geformatteerde FAT32 USB-stick.
- Doe de stick in de A.C. Ryan.
- Zet het apparaat uit als deze aanstaat en wacht heel eventjes.
- Houd nu de powerknop net zo lang ingedrukt tot dat het apparaat in de "Safe Mode Upgrade" schiet.
- Je kan nu de powerknop los laten en wachten tot dat de balk helemaal groen is.
- Als het apparaat klaar is zal het herstarten, na het opnieuw opstarten kan je de USB-Stick er uit halen.
How To Guides
- A.C. Ryan Playon! HD2 User manual
- A.C. Ryan Playon! HD Mini 2 User manual
- First time DiskSetup + FTP Access
- Share Folders on Windows XP. Vista & 7
- Share Folders on Windows 7
FAQ
Als je een probleem hebt met je apparaat, dan is de kans groot dat je de oplossing snel krijgt via het A.C. Ryan Forum. Hier onder vind je een paar snelle oplossingen die vrij bekent zijn:
V: De Ryan heeft last van (willekeurige) reboots.
A: Heb je een hardeschijf in de Ryan of een verwisselbare hardeschijf aan de Ryan hangen? Zo ja, verwijder dan de .Theater map uit de root van je hardeschijf.
V: De Ryan is sloom.
A: Tja, het is ook geen snelle jongen, wat verwacht je van een 500MHz chip? Maar goed zorg er in ieder geval voor dat je Scan Storage uit staat. Deze kan je vinden in Setup > System > Scan Storage, als de optie aan stond, voer dan ook een Clear History uit.
V: Bestanden op de Ryan zijn corrupt geraakt.
A: Er zijn meerdere oorzaken die dit kunnen veroorzaken:
- De Realtek chip in de Ryan is niet al te best met het omgaan van bestanden organisatie. Dit zorgt er voor dat bestanden die via het netwerk worden over gekopieerd corrupt raken. Eens in de zoveel tijd kan het geen kwaad om een check disk en defragmentatie op de schijf uit te voeren.
- Je hardeschijf in/aan de Ryan is aan het overlijden, voer voor de zekerheid een hardeschijf check uit (chkdsk).
A: Via wireless gaat het sowieso trager (2MB/s - 3 MB/s) en via kabel gaat het iets sneller (6MB/s - 7 MB/s).
Hier kan je helaas weinig aan veranderen, behalve over te gaan op kabel als je op wireless zit.
Topic Info
Changelog:
- Topic voorzien van nieuwe informatie en hoofdstukjes i.p.v een specs dump.
[ Voor 207% gewijzigd door JerX op 31-03-2012 22:11 . Reden: Nieuwe beta's toegevoegd ]