Elp schreef op zaterdag 11 december 2010 @ 20:52:
Hebben jullie 'Star Battle' al geprobeerd? Echt heel erg leuke custom game. (is featured, dus staat bovenaan de lijst)
Je krijgt 1 massive ship (geen respawn) en dan is het een kwestie van een 6v6 uitvechten. Er zijn heel veel upgrades waarmee je je schip kan specialiseren. Het wordt
hier allemaal uitgelegd. Aanrader! (Hint voor beginners: Speed upgrades!)
Ik speel die best vaak, is leuk. Alleen als tegenstanders echt goed samenwerken aan het begin kan het best snel over zijn, al zijn toch meeste keren dat iemand dood gaat aan het begin doordat hij zit te slapen en niet op tijd terug trekt.
Sneller zijn is heel nuttig, maar ik doe toch maar 1 speed upgrade aan het begin, normaal begin ik met ability + speed upgrade + energy + laser battery upgrade. Life regeneration voor leviahan, point defense voor BC, en voor andere twee hun offensieve special ability (speel altijd random).
Ook een nuttig iets: Als je nog redelijk wat HP over hebt en je teamgenoot is in de problemen, ga tussen hem en tegenstanders in vliegen. Als je area damage dingen hebt zijn ze dan ook erg nuttig.
Probleem is dat 2v2 nexus wars al lastig is om te krijgen zonder iemand die dropped, 6v6 is onmogelijk zonder iemand die meteen weg gaat, al maakt het ook wat minder uit.
Zag vandaag een nieuwe in de top 10 staan, void battle ofzo iets, 3v3 met hele grote schepen die je op andere manier customized. Moet nog wel wat aangepast worden, maar wel veelbelovend imo.