Dit heb ik al tijden, de eerste keer een multiplayer game opstarten duurt erg lang maar daarna is het probleem weg. Erg suf.QuoRocks schreef op donderdag 10 november 2011 @ 21:09:
[...]
Is mij ook opgevallen sinds ik het spel weer eens wou spelen. Het duurt de eerste keer heel lang om een game te vinden. Het rare is dat ik gisteren niet hoefde te wachten, nadat ik het spel een tijdje idle op het hoofdmenu had staan.
Gisteren m'n computer opnieuw geinstalleerd. Even via steam een backup gemaakt van MW2 (11 GB), nieuwe windows 7 er op gezet, steam geinstalleerd, de backup gerestored, ging allemaal prima. Echter, wil ik hem net opstarten, gaat ie verdorie toch nog weer 11 GB downloaden, wat is dat nu weer voor een gepruts