Journalism is printing what someone else does not want printed; everything else is public relations.
Daar is een umlaut weggevallen.De ETH, een technische universiteit in Zurich
(Puntje)En de rekken zijn even talrijk als groot. There are fields, Neo, endless fields...
[ Voor 36% gewijzigd door G33rt op 12-11-2010 17:03 ]

Journalism is printing what someone else does not want printed; everything else is public relations.
Zin loopt niet helemaal lekker vind ik. Wat er aan aangepast zou kunnen worden om de zin beter te laten lopen zie ik niet.De spreker in gesprekken met veel achtergrondgeluid duidelijker en helderder dan bijvoorbeeld de Desire HD of een concurrent als de BlackBerry Torch.
Logica brengt je van A naar B, verbeelding brengt je overal - Albert Einstein
Journalism is printing what someone else does not want printed; everything else is public relations.
OSX is de interne naam van iOS, de naam van het desktop OS is Mac OS X.
Je hebt gelijk. Wat idioot eigenlijk want zo ziet het er niet uit naar mijn meningRataplan schreef op vrijdag 12 november 2010 @ 14:24:
[...]
Ik heb voor zulke gevallen een woordenboek
Het zijn er eigenlijk een stuk of twintig maar dat terzijde.
http://www.onzetaal.nl/advies/upgraden.php
waarvan de snelste een kloksnelheid van 841MHz heeft.
Een kleinigheidje op de vrijdagavond (sry). De juiste kloksnelheid is 842. (Zie PW)De gpu's hebben een kloksnelheid van respectievelijk 810 en 842MHz
* Herman voelt zich een beetje een mieren...

Tweakers.net Moddereter Forum | Vragen over moderatie op de FrontPage? Het kleine-mismoderatietopic
"maar jailbroken" => "maar gejailbreakte" ?
Het woordje 'de' mist in de zin.al heeft de Xbox-fabrikant een straatlengte achterstand op de Japanners.
Tweede alinea: ´killer app´ moet zijn 'killer app'
Ik heb toch echt maar 1 'r' op m'n toetsenbord/telefoon zittenAlleen een fysiek qwerrty-toetsenbord, geen touchscreen nodig
[ Voor 72% gewijzigd door Wiethoofd op 13-11-2010 14:22 ]
Reflexrichel?Zo wordt na de eerste races in Refelxrichel
zonder dat zij zich aan iets schuldigs hebben gemaakt, worden hun vingerafdrukken opgeslagen, waarbij die mogelijk ook voor opsporing kunnen worden gebruikt.
En in reviews: Achter de schermen bij Intel (p7) mist ook nog een woordje:Eerder had de PvdA al kritiek op de centrale opslag van vingerafdrukken, hoewel deze partij samen met +de+ VVD eerder juist groot voorstander van de database was.
Edit: nieuws: 'Amerikaanse overheid wil online-privacywaakhond'Vanuit het airconditioned magazijn - de deuren mogen in verband met de beveiliging niet open, dus om het 's zomers leefbaar te houden dient de loods gekoeld te worden - worden wekelijks vele miljoenen chips naar bestemmingen in het EMEA-gebied gestuurd.
+eHet is nog onduidelijk of dat standpunt juist is - Europes privacy-organisaties denken er anders over - maar zeker is wel dat Europese gebruikers hierdoor niet kunnen profiteren van de strengere EU-privacyregels.
nieuws: Gelderse politie ontwikkelt game om zaken op te lossen
Zo te zien overgenomen van De Stentor; Politie.nl zet zoals ik zou verwachten wel gewoon een streepje in Oost-Gelderland.Het politiekorps Noord- en Oost Gelderland gaat een internetspel uitbrengen waarin spelers op basis van echte situaties misdaden moeten oplossen.
nieuws: Onderzoek in Benelux: mensen willen liefst telefoon met toetsenbord
'het ideale toestel' of 'ideaal (toestel)'Van de ondervraagden ziet 52 procent van de mensen een toestel met een combinatie van touchscreen en toetsenbord als ideale toestel.
sluit -> sluiten; en bij de BlackBerry's zou ik geen of twee komma's plaatsen (ervoor en erna).De resultaten van het onderzoek sluit in elk geval niet aan op de marktsituatie: smartphones met touchscreen beheersen momenteel de verkooplijsten, maar ook toestellen met alleen een toetsenbord, zoals BlackBerry's worden goed verkocht.
poll: Wat is voor jou de ideale telefoon?
zowel ... als ...Nederlanders en Belgen prefereren een mobieltje met zowel touchscreen en toetsenbord, zou blijken uit kleinschalig onderzoek.
[ Voor 61% gewijzigd door Raynman op 13-11-2010 15:56 ]
Verwijderd
Je bent de mijne vergeten: Verwijderd in "Spel- en tikfoutjes - en dus *geen* ande..."arnoudwokke schreef op zaterdag 13 november 2010 @ 16:13:
thx, alles aangepast, dank voor alle meldingen
Choueri -> Choueiri
(zie ook Wikipedia: Edgar Choueiri)
arnoudwokke schreef op zaterdag 13 november 2010 @ 16:13:
thx, alles aangepast, dank voor alle meldingen

Tweakers.net Moddereter Forum | Vragen over moderatie op de FrontPage? Het kleine-mismoderatietopic
De techniek werkt doordat de hoogleraar van de Princeton University [...]
'opzoeken' -> 'opzoekt' (congruentie)Dit fenomeen, ook wel dependency hell genoemd, kan grotendeels worden omzeild door een pakketbeheerder te gebruiken zoals apt of rpm, die automatisch de vereiste applicaties opzoeken.
Zullen we er "Instituut" van maken?Zweedse Instituur
Virussen? Scan ze hier!
Terwijl er in "Review toevoegen / bewerken" staat Bij reguliere reviews in deze productcategorie verwachten we een tekst van minimaal 75 woorden.
Aap!
Abort Retry Fail?
Dat moet "zichtbaar zijn" zijnDe software distilleert uit de data een beeld waarop alleen puntjes zichtbaar zien
willen -> wil lijkt mij mooier, helemaal gezien hetWie Rambo willen spelen
erna.Wie iets voorzichtiger te werk kan gaan
Duizend keer of duizenden keren?De impact van de millimeter wave-scanners zou duizenden keer minder zijn dan die van een mobiele telefoon
Dit moet Nu is er de ...Nus is er de BlackBerry Torch.
Laatste alinea
reviews: BlackBerry Torch: licht in de duisternis?
Moet "Het downloaden en installeren..." zijnHet dDownloaden en installeren van applicaties gaat eenvoudig.
reviews: BlackBerry Torch: licht in de duisternis? (App World)
[ Voor 40% gewijzigd door SMGGM op 15-11-2010 09:35 ]
> Harde schijf fabrikantHarde schijffabrikant Hitachi
'Hardeschijffabrikant' van gemaakt, zodat nu wel de schijf en niet de fabrikant hard is.Sphere- schreef op maandag 15 november 2010 @ 11:01:
nieuws: Hitachi onthult 3TB-hdd's op zijn site
[...]
> Harde schijf fabrikant
overschreidt
overschrijdt
schreien vs. schrijden
[ Voor 7% gewijzigd door Vaudtje op 15-11-2010 12:33 ]
In deeze zin staan drie fauten
We"Wie zien dat nieuwe technologie kijkers extra mogelijkheden biedt om tv-shows en films te bekijken wanneer het hun uitkomt", concludeert CTAM-directeur Char Beales.
De angst dat kabel-tv door onlinemedia wordt weggedrukt lijkt ongegrond. 84% van de Amerikaanse consumenten die regelmatig tv-shows en films vanaf het internet downloaden of streamen, is minstens evenveel naar traditionele tv blijven kijken.
"is" in de laatste zin klopt niet
Verwijderd
In artikel: nieuws: Govcert waarschuwt voor impact cybercrime moet de zin worden: "In het rapport wordt cybercrime het 'vijfde domein' voor de krijgsmacht genoemd"
In artikel: nieuws: Jolicloud kondigt Jolibook-netbook aan moet de zin worden: "Jolicloud heeft het de Jolibook-netbook officieel aangekondigd. Ook zijn de eerste officiële foto's van het de netbook gepubliceerd". Verder staat er nog twee keer 'het' notebook.
[ Voor 52% gewijzigd door Verwijderd op 15-11-2010 15:55 . Reden: Typo ]
"Ook zouden [...] klaar zijn om op de onlinedienst van Amazon te worden uitgerold.", of iets dergelijks. Het lijkt me in ieder geval dat daar iets mist?Ook zouden [...] klaar om op de onlinedienst van Amazon te worden uitgerold.
BlackBerry RIM heeft met zijn touchscreentoestellen tot nu toe weinig succes gekend.
De Torch draait opp op de Marvell PXA940
Albion moet Bowerstone zijn.Onder de stad Albion heeft zich een nieuwe stad gevormd.
Albion is het land waarin Fable zich afspeeld.
- daaruitDaarout bleek dat dit toestel was voorzien van een draaibare lcd, [...]
KloptLOTG schreef op dinsdag 16 november 2010 @ 09:48:
In Microsoft kondigt eerste uitbreiding voor Fable III aan
[...]
Albion moet Bowerstone zijn.
Albion is het land waarin Fable zich afspeeld.

De review geef ik even door.
Het lijkt er op dat de campagne twee maanden duurt in plaats van twee jaar.Wikimedia wil voor Wikipedia en zijn andere sites tweemaal zo veel geld inzamelen als vorig jaar. Volgens de stichting is 16 miljoen dollar nodig om de internetencyclopedie en de andere wiki's draaiende te houden.
Wikimedia wil in twee jaar tijd 16 miljoen dollar inzamelen. Dat is ... 8< knip 8< ... vrijgevige bezoekers. In januari 2011 eindigt de nieuwe campagne.
Mother, will they like this song?
18w = Low powerDe mobiele processors, voor het platform met codenaam Huron River, krijgen tdp's van 18 en 25W voor respectievelijk de low power- en ultra-low power-cpu's
25w = Ultra low power
que? Horen die niet andersom?
Voor het eind van het jaar moeten er 17 titels beschikbaar zijn die gebruikmaken van de het nieuwe accessoire.
Dat lijkt niet alleen zo, het is zelfs zo.[...]
Het lijkt er op dat de campagne twee maanden duurt in plaats van twee jaar.

Deze checken we nog even. Rest is gefikst.TheLunatic schreef op dinsdag 16 november 2010 @ 12:18:
[...]
Het lijkt er op dat de campagne twee maanden duurt in plaats van twee jaar.
[Edit:]
Deze checken we nog even.Sorbo schreef op dinsdag 16 november 2010 @ 12:44:
[...]
18w = Low power
25w = Ultra low power
que? Horen die niet andersom?
[ Voor 31% gewijzigd door Delpozo op 16-11-2010 14:22 ]
-> agressiefDe 100%-crops hieronder laten zien hoe aggresief het filter bij iso 3200 zijn werk doet.
Bij Torch versus andere blackberry's
Moet zijnDe Torch valt is iets duurder dan de Bold 9780.
De Torch valt iets duurder uit
of
De Torch is iets duurder
[ Voor 25% gewijzigd door Poltergeist op 16-11-2010 16:54 ]
(Ik geef toe dat het op het randje spelfout is, maar het leek me niet nodig hier een apart topic voor te openen. Later in het bericht wordt namelijk wel de Nederlandse term gebruikt.)Google-ceo Eric Schmidt heeft verklaard dat Chrome OS pas over 'enkele maanden' gereed is, waarmee geruchten dat een release voor de deur staat uit de wereld zijn geholpen. Het OS zou voor apparaten met fysieke keyboards toetsenborden worden gemaakt.
We gaan soms iets te ver in ons streven naar afwisseling. Dit en andere zijn gefikst.G33rt schreef op dinsdag 16 november 2010 @ 16:38:
[...]
(Ik geef toe dat het op het randje spelfout is, maar het leek me niet nodig hier een apart topic voor te openen. Later in het bericht wordt namelijk wel de Nederlandse term gebruikt.)
Wat voor module is het nou?Nikon heeft in Japan patent aangevraagd op een camerasysteem met een verwisselbare lensmodule. Het systeem biedt bescherming tegen het binnendringen van vuil en stof tijdens het verwisselen van de module.
Om een nauwkeurige positionering van de sensormodule ...
https://oneerlijkewoz.nl
Op papier is hij aan het tekenen, maar in de praktijk...
"in"Om dit te onderzoeken viel de Europese kartelwaakhond In 2008 Duitse kantoren van MediaMarkt binnen.
gecommuciceerd => gecommuniceerdOp dat touchscreen kunnen ook andere domotica-handelingen worden uitgevoerd en kan via tekst- of videoberichten met andere gezinsleden worden gecommuciceerd.
Achter de schermen bij Intel: Photonics
realisen => realiserenHoge datasnelheden via elektrische verbindingen zijn lastig te realisen en gebruiken bovendien veel energie, wat weer voor een hoge warmteproductie zorgt.
Achter de schermen bij Intel: Single chip cloud computing
universiteteiten => universiteitenHet schrijven van software en het verdelen van werk over veel meer cores is nog ettelijke malen moeilijker, reden voor Intel om de sccc-chip vooral aan onderzoeksinstituten en universiteteiten te leveren.
[ Voor 57% gewijzigd door Silhouet op 16-11-2010 21:08 ]
tradtionele => traditioneleHoewel het platform voor uitgevers een uitkomst is, vrezen tradtionele winkels dat zij door de opkomst van de digitale verkoop minder mensen over de vloer zullen krijgen.
zonder teveel verplichtingen -> zonder te veel verplichtingen
Cunning linguist.
De rom voor opslag van het OS en applicaties heeft een grootte van 512MB. Daarvan is bij een schone installatie ongeveer 264MB van vrij.
-> slidesVerder spreekt Microsoft in de sliders
Leuk, die sliders
en xcopy en vhd zijn woorden die de spellchecker hoort te kennen
'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind' (Terry Pratchett, Eric)
[ Voor 98% gewijzigd door b19a op 17-11-2010 13:32 ]
Hoort idd niet hier thuis. Bovendien vind ik het met dat afleiden ook wel meevallenF_J_K schreef op woensdag 17 november 2010 @ 12:26:
Ik weet niet of dit onder spelfoutjes valt () maar de screenshot van nieuws: Windows 8 krijgt mogelijk desktop-as-a-service bevat onderstreepte woorden. Lijkt me afleiden van de boodschap, dus misschien kan er een screenshot zonder actieve spellchecker worden gemaakt.
en xcopy en vhd zijn woorden die de spellchecker hoort te kennen![]()
Gespeeldde nieuwe missies worden dan ook als Sith gespeel en er zullen diverse gevechten zijn waarbij de speler de strijd aan gaat met de Ewoks.
Verwijderd
... omdat wijzigingen onbedoelde gevolgen kan kunnen hebben.Met dit systeem wordt liefst zo min mogelijk geëxperimenteerd omdat wijzigingen onbedoelde gevolgen kan hebben.
Wijzigingen = meervoud.
opstartenHet modem zal zichzelf automatisch 's nachts opnieuw opstart, waarna de klanten over de nieuwe snelheden kunnen beschikken.
XLComfortNet X/Goldshake
"Het modem" en "opstart" zijn niet echt juist in deze context me dunkt.
Verwijderd
die = dateen datalimiet die 30GB hoger ligt.
Het modem zal zichzelf automatisch 's nachts opnieuw opstarten, waarna de klanten over de nieuwe snelheden kunnen beschikken.
PV: 49 kWp | ZB: 8kWp | WPs: 3x Pana 7J + Pana 5J + Nibe Savent + Vaillant aroSTOR + Samsung DVM S (L/L) | ESS: 90kWh/24kW + 30kWh/12kW
De limiet, de datalimiet, de datalimiet die...
Rest is gefikst.
Toen Electronic Arts de game aankondigde en begon over Autlog, waren we niet onverdeeld positief.
Versie -> VersiesVolgens de uitgever hadden beide versie inmiddels 'een andere schema.'
Andere -> Ander
Ook staan de . en ' verkeerd om.
Nu met juiste link, sorry heren!
[ Voor 30% gewijzigd door CH4OS op 18-11-2010 12:53 ]
geracetNatuurlijk kan er via Autolog ook online worden geraced, met maximaal acht personen.
als -> danSamsung zou voor volgend jaar van plan zijn om twee keer zo veel Windows Phone 7-toestellen als Android-toestellen te produceren,
Vergelijking waarbij de een groter is dan de ander, dan.
Vergelijking waarbij er een overeenkomst is, als.
Maar ik begin nu wel te twijfelen of dat ook in deze zin zo hoort
☻/
/▌
/ \ Analyseert | Modelleert | Valideert | Solliciteert | Generaliseert | Procrastineert | Epibreert |
Apps van derde partijen zullen in bepaalde gevallen volgens Skoberg ook de multitouch-toevoeging ondersteuning, al houdt hij een slag om de arm wat de correcte werking hiervan betreft.
Nee, 'zo veel' is een overeenkomst, ook als er 'twee keer' voor staat.Motrax schreef op donderdag 18 november 2010 @ 13:24:
nieuws: 'Samsung gaat dubbel zo veel WP7- als Android-toestellen maken'
[...]
als -> dan
Vergelijking waarbij de een groter is dan de ander, dan.
Vergelijking waarbij er een overeenkomst is, als.
Maar ik begin nu wel te twijfelen of dat ook in deze zin zo hoort
Verder is alles weer in orde gebracht.
Bij versienummer staat momenteel:
Details
Versienummer 5.0.5.0
Dit moet denk ik 8.0.5.0 zijn
moet natuurlijk dat zijn. Het feit dat het een programma helpt helemaal niks tegen die chaosSick Beard is een programma wat kan helpen bij orde scheppen in de chaos van tv-series
[ Voor 24% gewijzigd door tinzarian op 18-11-2010 20:13 ]
sceptischeOp het internet leidden de beschuldigingen tot skeptische reacties.
Verwijderd
Visie moet visus zijn. Visie is de meer metaforische variant, zoals een politicus met visie (zeldzaam). Wanneer het kijken betreft spreekt met over visus.
een manier tre hebben gevonden -> een manier te hebben gevonden
Cunning linguist.
De beste man is docent van mij, en heet Paapst, niet Paaps
Zie ook http://www.rug.nl/staff/m.h.paapst/index
I see red pixels.
anders -> anderIn de praktijk blijkt echter dat er nog wel het een en anders schort aan de daadwerkelijke uitvoering van het beleidsplan.
En heel strikt: een -> één
[ Voor 4% gewijzigd door mcDavid op 19-11-2010 11:06 ]
De spelling van een of één maakt niet veel uit; het is meer een voorkeur.mcDavid schreef op vrijdag 19 november 2010 @ 11:06:
nieuws: 'Opensource krijgt geen eerlijke kans bij overheid'
En heel strikt: een -> één
[ Voor 56% gewijzigd door CH4OS op 19-11-2010 13:07 ]
De beeldverhouding 800x480 is 5:3 niet 5:2
Website heet Joystiq, niet Joystick
In de tabel staat meermaals "JMicon" i.p.v. "JMicron".
... en oranje! :P
'één' wordt gebruikt als verwarring met het onbepaalde lidwoord mogelijk is. Dat is hier niet het geval.CptChaos schreef op vrijdag 19 november 2010 @ 12:41:
[...]
De spelling van een of één maakt niet veel uit; het is meer een voorkeur.
De andere verbeteringen zijn doorgevoerd.
[ Voor 6% gewijzigd door Delpozo op 19-11-2010 14:04 ]
Er ontbreekt een punt tussen brengen en Verledenhun gelijknamige archiveringsprogramma uit te brengen Verleden jaar is ervoor
meuk: 7-Zip 9.20
[ Voor 86% gewijzigd door Vaudtje op 19-11-2010 14:38 ]
In deeze zin staan drie fauten
Zou moeten zijn 'worden'.Prijzen maakte Super Talent nog niet bekend, maar het bedrijf gaf wel aan dat de drives tussen de instap- en zakelijke modellen gepositioneerd wordt.
"Atheism is an attitude, a frame of mind that looks at the world objectively, fearlessly, always trying to understand all things as a part of nature" - Carl Sagan
Dit topic is gesloten.
Lees eerst de topicstart!
Wat we niet in dit topic willen zien:
- inhoudelijke fouten,
- suggesties voor een andere stijl of een alternatieve manier van schrijven,
- fouten in teksten die niet van de redactie komen (alle statische teksten, bijvoorbeeld op het inlogscherm, indexpagina van de Pricewatch, etc.), en
- meldingen waar discussie over mogelijk is.