
Ja, dit is inderdaad de Meizu M8. Geruchten wijzen erop dat de M9 wat betreft design niet veel veranderd zal zijn. Echte M9 foto's zijn er nog niet.
Meizu, een Chinese fabrikant die in Nederland bekend is dankzij zijn MP3 spelers, heeft een tijd terug een Android 2.1 toestel aangekondigd. Het toestel heeft een 3,6 inch touchscreen met een resolutie van 720 bij 480 pixels. Het kloppend hart van dit toestel is een Samsung S5PC110 processor en SGX540-gpu, daarnaast heeft het toestel 512MB ram aanboord. De CPU en GPU zijn dezelfde als die gebruikt worden in Samsungs eigen Galaxy S toestel, één van de krachtigste (zoniet hét krachtigste Android toestel) die vandaag de dag beschikbaar is.
Waar de M9 zich vooral mee onderscheidt is de aanwezigheid van een HDMI-out port én de verwachte lage verkoopprijs!
Even de tot nu toe bekende specificaties in het kort:
Afmetingen: | 59.5 mm x 113 mm x 11mm |
Operating System: | Android 2.1 |
CPU & GPU: | Samsung S5PC110 op 1Ghz Power SGX540-gpu |
RAM / ROM: | 512MB |
Scherm: | 3.6 inch (capacitief) touchscreen met een 720 x 480 960 x 640 resolutie (ook multi-touch) |
Camera: | 5MP |
Verbindingen: | Bluetooth / WiFi/ GPS / HDMI 1.3 |
Opslag: | Micro SD / TF |
Accu: | 1350 mAh |
VERWACHTE verkoopprijs: | 2380CNY ~ 280 euro inclusief oordopjes én 8GB geheugen |
Europese / Nederlandse releasedatum: | Onbekend / onzeker |
Chinese releasedatum: | Verwacht in augustus oktober |
Plaatjes! | ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Meizu M9H en M9X
De CEO van Meizu heeft ook bekend gemaakt dat er een aantal maanden na de release van de M9 een tweetal andere varianten van de M9 uitgebracht zal worden. De twee andere varianten zullen de naam M9H en M9X meekrijgen.
De M9H heeft een 3.5 inch touchscreen met een resolutie van 640 bij 960 pixels, verdere veranderingen tenopzichte van de gewone M9 zijn niet bekend. De M9X zal een stukje groter zijn van de M9 en de M9H, de M9X krijgt namelijk een 4 inch touchscreen met een resolutie van 640 bij 1024 pixels.
Nut van dit topic
Ik heb dit topic geopend om nieuws en ervaringen rondom dit toestel (en zijn varianten) met elkaar te delen. Ik ben zelf erg geïnteresseerd in dit goedkope Android toestel met toch uitstekende specificaties!
[ Voor 7% gewijzigd door Cubic X op 01-09-2010 17:02 ]