rajboen schreef op woensdag 18 januari 2012 @ 12:36:
[...]
Zou het echt tegelijk beschikbaar zijn? Ik ben niet zo'n expert, maar vergt dat niet ontzettend veel van een server?
@Amiet01
Belle ziet er goed uit! Was voor mij de voornaamste reden (na de camera uiteraard) om de N8 vorig jaar september aan te schaffen. De extra homescreens en iconen met tekst eronder spreken me erg aan. Heb er helaas de tijd niet voor gehad en zin om me te wagen aan het flashen, maar wat was voor jou het grootste verschil t.o.v. Anna? Ik hoop met name dat de snelheid in zijn algemeenheid is verbeterd (ook in de browser) en het wat stabieler is.
Op de 1e plaats komt toch het uiterlijk van Symbian Belle wat ook komt door de verschillende grootte van de widgets en dat je de icoontjes kan plaatsen hoe jij wil. En er zijn nu veel meer widgets beschikbaar zoals weather widget, facebook en twitter van nokia zelf, chat en ga zo maar verder.
De snelheid van de telefoon is verbeterd (meer ruimte op C waardoor er meer RAM beschikbaar is en dus sneller). De browser is ook stukken sneller. Met symbian Anna had ik soms last van spontane reboots als ik mijn telefoon een paar dagen achter elkaar aan liet. Nu heb ik daar totaal geen last van. Ik kan mijn telefoon maanden aanlaten.
Wat ik wel wat minder vind is dat door de hoeveelheden widgets er meer data wordt verbruikt en dus mijn batterij sneller opgaat (ligt er ook aan wat voor widgets je gebruikt). De widgets die data gebruiken bij mij zijn dus email push, facebook push van Nokia, weather widget en de RSS Reader waar ik mooi alles kan meelezen van dit forum

. Maar mn whatsapp verbruikt het meeste (whatsapp ook best veel moet ik zeggen)