Saturn The Wall neemt ook "bestellingen" aan 
Anyway ik krijg de mijne van Dixons op zaterdag
Anyway ik krijg de mijne van Dixons op zaterdag
Ja was het maar donderdag, ik heb er zin inRivanov schreef op woensdag 23 maart 2011 @ 20:31:
Excuus, bedoel vrijdag in de rij. Dacht even dat het al donderdag was..
Gaap, ja klopt want in Amerika stonden ook al geen rijen. En ik word ook een beetje moe van die gasten die zeuren dat er geen verbeteringen zijn.Palomar schreef op woensdag 23 maart 2011 @ 19:56:
[...]
Vraag me echt af of er uberhaupt wel rijen staan. Ik bedoel, meeste fanboys hebben de eerste iPad al gekocht iets meer dan een half jaar geleden. De nieuwe biedt niet echt veel meer, dus vraag me af waarom je er nu alweer een zou kopen.
Ga zelf als ie uit is eerst eens even rustig bij de Mediamarkt met het ding spelen en kijken of ie voordelen biedt (qua snelheid, beeldkwaliteit e.d.). Mocht dat echt 'wow' zijn dan verkoop ik mn huidige iPad misschien en koop een iPad2 als ie over een paar weken volop overal in voorraad is. Al acht ik die kans klein dat ik hem ga kopen.
Roep ik dat dan?!Verwijderd schreef op woensdag 23 maart 2011 @ 20:34:
Goeiendag, ik kan nergens kijken of ik zie Rivanov roepen dat hij hem al heeft.
‘25 Tesla MY Juniper LR RWD - Stealth Grey - 20" Helix || Simrig: TREQ One / Simucube 2 Pro - BavarianSimTec Alpha / VRS DFP pedals / 3 x 32” LG UltraGear 1440p 165Hz || Ryzen 7 9800x3D / RTX 5090FE / 64GB DDR5 6000Mhz CL30 / 34” MSI 341CQP QD-OLED
Op een verkapte manier.. nofi
Rivanov schreef op woensdag 23 maart 2011 @ 20:02:
Fanboys willen altijd de nieuwste hebben. Dus die staan morgen in de rij. De échte fanboys hebben 'm al geïmporteerd..
[ Voor 26% gewijzigd door Lunaticc op 23-03-2011 20:43 ]
Amerika is toch veel anders als dit land, vorig jaar stonden er in de USA ook verschrikkelijk lange rijen en in NL hadden de meeste winkels een schamel rijtje bij de deur staan.NotSoSteady schreef op woensdag 23 maart 2011 @ 20:35:
[...]
Gaap, ja klopt want in Amerika stonden ook al geen rijen. En ik word ook een beetje moe van die gasten die zeuren dat er geen verbeteringen zijn.
* Dual Core CPU
* 512MB RAM
* Grafische chip vele malen sneller
* Dual-camera met Facetime
* Gyroscope
Dat we hier nog niet alles van hebben gezien komt meer omdat de software op dit moment de bottleneck is, maar kom niet aanzetten dat er amper verbetering zijn. Want vertel jij mij eens wat jij nog meer op je tablet wil gaan doen?
[ Voor 4% gewijzigd door Jackson6 op 23-03-2011 20:49 ]
Tjielp... een vogel.
Neu, losse euro's zullen ze niet zo leuk vinden, maar 50 moet wel lukkenJackson6 schreef op woensdag 23 maart 2011 @ 20:44:
[...]
Amerika is toch veel anders als dit land, vorig jaar stonden er in de USA ook verschrikkelijk lange rijen en in NL hadden de meeste winkels een schamel rijtje bij de deur staan.
Ps. zal MM moeilijk gaan doen als ik met allemaal 50 biljetten betaal nee toch?
Tjielp... een vogel.
Lol welke winkel?Bas schreef op woensdag 23 maart 2011 @ 20:50:
Ik heb nog even bij de winkel nagevraagd hoe het zit. Letterlijk werd gezegd: je hebt toch een afhaalbewijs? Nou dan krijg je een Ipad. Wij doen aan klantenbinding
Dus met een goed gevoel ben ik weer op mijn motor naar huis gereden
Verwijderd
Jup, ook ik haal 'm in Leeuwarden.Verwijderd schreef op woensdag 23 maart 2011 @ 16:30:
Same story here, heb gereserveerd bij MaxMe in Leeuwarden. Had eerder al een post geplaatst over mijn 'reservering' daar, echter blijkt dat het inderdaad een soort geinteresseerdenlijst is. Verder kan ik bevestigen dat ook ik een mail zou ontvangen wanneer de iPads binnen zijn. Toen ik de verkoper vroeg waarom ik dan eigenlijk gereserveerd had kon hij geen duidelijk antwoord geven. Vroeg bij de deur staan dus. MaxMe, MyCom of MediaMarkt. Meer mensen die Leeuwarden aandoen aanstaande vrijdag?
Dat snap ik, maar je kan er wel vanuit gaan dat de voorraad hier in NL ook nihil is.Jackson6 schreef op woensdag 23 maart 2011 @ 20:44:
[...]
Amerika is toch veel anders als dit land, vorig jaar stonden er in de USA ook verschrikkelijk lange rijen en in NL hadden de meeste winkels een schamel rijtje bij de deur staan.
Ps. zal MM moeilijk gaan doen als ik met allemaal 50 biljetten betaal nee toch?
Ja maar ik denk dat het mainstream publiek op radio/tv gehoord heeft dat hij gaat uitkomen, en niks over de beperkte voorraad weten, de diehards hebben straks dus allemaal een ipad.NotSoSteady schreef op woensdag 23 maart 2011 @ 21:22:
[...]
Dat snap ik, maar je kan er wel vanuit gaan dat de voorraad hier in NL ook nihil is.
Dat is het nou juistNotSoSteady schreef op woensdag 23 maart 2011 @ 20:35:
[...]
Want vertel jij mij eens wat jij nog meer op je tablet wil gaan doen?
‘25 Tesla MY Juniper LR RWD - Stealth Grey - 20" Helix || Simrig: TREQ One / Simucube 2 Pro - BavarianSimTec Alpha / VRS DFP pedals / 3 x 32” LG UltraGear 1440p 165Hz || Ryzen 7 9800x3D / RTX 5090FE / 64GB DDR5 6000Mhz CL30 / 34” MSI 341CQP QD-OLED
Echt Riv? In welk opzichtRivanov schreef op woensdag 23 maart 2011 @ 21:37:
Het scherm van de iPad 2 is wel een stuk verbeterd t.o.v. het scherm van de iPad 1.
Tja, de winkels kloppen zelf de hype nog erger op dan Apple zelf doet. Ik was net bij MM Rijswijk waar men vertelde dat ze 200 man verwachten 's ochtends voor 80 iPads.Jackson6 schreef op woensdag 23 maart 2011 @ 19:44:
Ik heb me laten vertellen door iemand dat hij denkt dat er al in de ochtend bij elke winkel 20 mensen zullen staan en smiddags om 4 uur al 50.. wat een bullshit
These are my principles. If you don't like them, I have others.
Ik denk eerlijk gezegd dat er zaterdag pas veel mensen de iPad 2 gaan kopen!Dr. Strangelove schreef op woensdag 23 maart 2011 @ 21:45:
[...]
Tja, de winkels kloppen zelf de hype nog erger op dan Apple zelf doet. Ik was net bij MM Rijswijk waar men vertelde dat ze 200 man verwachten 's ochtends voor 80 iPads.
Ik zie het wel, ik ga rond 1600 richting de Bogaard om te kijken wat de situatie is, en anders komt het volgende week in de UK wel bij een Apple Store. Scheelt nog een paar tientjes ook.
Vind 'm meer helder dan het scherm van de iPad 1. Lijkt allemaal wat scherper.
‘25 Tesla MY Juniper LR RWD - Stealth Grey - 20" Helix || Simrig: TREQ One / Simucube 2 Pro - BavarianSimTec Alpha / VRS DFP pedals / 3 x 32” LG UltraGear 1440p 165Hz || Ryzen 7 9800x3D / RTX 5090FE / 64GB DDR5 6000Mhz CL30 / 34” MSI 341CQP QD-OLED
Waarom in godsnaam 200 man s'ochtends.. Dus 200 man 9 uur sochtends tot 5 uur smiddags wachten yeah right..Dr. Strangelove schreef op woensdag 23 maart 2011 @ 21:45:
[...]
Tja, de winkels kloppen zelf de hype nog erger op dan Apple zelf doet. Ik was net bij MM Rijswijk waar men vertelde dat ze 200 man verwachten 's ochtends voor 80 iPads.
Ik zie het wel, ik ga rond 1600 richting de Bogaard om te kijken wat de situatie is, en anders komt het volgende week in de UK wel bij een Apple Store. Scheelt nog een paar tientjes ook.
Online proberen anders?timwijn schreef op woensdag 23 maart 2011 @ 22:00:
Ik zit erg in dubio, heb eigenlijk geen zin om daar in de drukte te moeten gaan staan dringen, dus wat dat betreft denk ik, jammer dan, dan maar bijv. 2 weekjes wachten. (mja kan ook langer duren dan dat)
Aan de andere kant, wil ik hem natuurlijk wel weer graag hebben, dus als ik er dan 1 kan krijgen zou ook wel weer heel chill zijn. (mja je kan ook in de rij staan en er toch geen krijgen, dus er bijv. dik een uur voor niks staan..)
Haters everywhere but I don’t really care
Het scherm heeft inderdaad niet de resolutie die je zou mogen verwachten, niks beters dan de iPad 1. Op het punt van browsen zijn wel grote verschillen, vooral de grote sites met veel scripting zijn soms bijna 2 keer zo snel als op de iPad 1, en het schaakbord zie je amper tot nooit.Palomar schreef op woensdag 23 maart 2011 @ 21:30:
[...]
Dat is het nou juistIk gebruik hem vnl. om te internetten en dat kan met de huidige iPad ook al prima. Soms moet ie wel even laden (je krijgt dan zo'n dambordpatroontje) en als dát nou stukken sneller gaat met de iPad2 dan is dat een mogelijke afweging om hem wel te kopen. Maar dat moet ik eerst zien. En moet dan ook echt aanzienlijk sneller zijn, anders heb ik er geen honderden euro's voor over. Dualcore zegt wat dat betreft helemaal niks.
Verder zou het scherm ook nog wel iets scherper mogen (zoals modere smartphones als iPhone4 of GalaxyS), maar dat heeft de iPad2 volgens mij niet.
Het idee dat ze hadden was dat er 200 man rond openingstijd zou staan die dan allemaal verteld zouden worden dat ze moesten terugkomen om 1700 voor 80 iPads.Jackson6 schreef op woensdag 23 maart 2011 @ 22:09:
[...]
Waarom in godsnaam 200 man s'ochtends.. Dus 200 man 9 uur sochtends tot 5 uur smiddags wachten yeah right..
These are my principles. If you don't like them, I have others.
Lol 80 iPads, heel erg schaars.. Ik ben lekker de eerste als ik 15.00 klaar staDr. Strangelove schreef op woensdag 23 maart 2011 @ 22:24:
[...]
Het idee dat ze hadden was dat er 200 man rond openingstijd zou staan die dan allemaal verteld zouden worden dat ze moesten terugkomen om 1700 voor 80 iPads.
Vervolgens werd me verteld dat ik beter een Android tablet kon kopen
These are my principles. If you don't like them, I have others.
Verwijderd
Wat doe je met je iPad 1?Verwijderd schreef op woensdag 23 maart 2011 @ 22:32:
Wat doen jullie trouwens met je iPad 1? Ik denk er namelijk over om een 1 te kopen aangezien ik hem hoofdzakelijk voor browsen, mailen en portfolio zal gebruiken.
Even gezocht op Youtube en hij blijkt bij browsen idd wel een stuk sneller te zijn dan de iPad 1NotSoSteady schreef op woensdag 23 maart 2011 @ 22:12:
[...]
Het scherm heeft inderdaad niet de resolutie die je zou mogen verwachten, niks beters dan de iPad 1. Op het punt van browsen zijn wel grote verschillen, vooral de grote sites met veel scripting zijn soms bijna 2 keer zo snel als op de iPad 1, en het schaakbord zie je amper tot nooit.
Ja en het wordt alleen nog maar beter, als straks all apps gebruik gaan maken van de hardware.Palomar schreef op woensdag 23 maart 2011 @ 23:10:
[...]
Even gezocht op Youtube en hij blijkt bij browsen idd wel een stuk sneller te zijn dan de iPad 1Zie een vergelijking:
YouTube: iPad vs iPad 2 comparison: RAM performance in Mobile Safari
hmz.... misschien toch over een tijdje een iPad2 halen..
Verwijderd
Het verlicht nu niet alleen je iPad maar ook je volledige kamer![message=,noline]Jackson6 schreef op woensdag 23 maart 2011 @ 21:40[/message]:
[...]
Echt Riv? In welk opzicht?
https://www.facebook.com/hbbsebas2023
PSN: NjayNL | Star Citizen Referal code | Oculus Quest
Edit: grapje, zie hem al!Njay schreef op donderdag 24 maart 2011 @ 08:40:
Hij is nu bij de wehkamp te bestellen
wel levertijd : 1 week
[ Voor 21% gewijzigd door timwijn op 24-03-2011 08:56 ]
[ Voor 25% gewijzigd door Njay op 24-03-2011 08:56 ]
PSN: NjayNL | Star Citizen Referal code | Oculus Quest
Haha studeren, dus niet veelNjay schreef op donderdag 24 maart 2011 @ 08:55:
http://www.wehkamp.nl/Zoe...+Page&cmid=WEH&Ntt=ipad+2
Edit: NIks te doen ofzeu ?![]()
![]()
[ Voor 16% gewijzigd door timwijn op 24-03-2011 08:58 ]
[ Voor 32% gewijzigd door crazylegs op 24-03-2011 09:01 ]
https://www.facebook.com/hbbsebas2023
PSN: NjayNL | Star Citizen Referal code | Oculus Quest
Verwijderd
Spuitelfcrazylegs schreef op donderdag 24 maart 2011 @ 08:59:
hij is bij de wehkamp wel duurder dan normaal...
*edit: nevermind.. was al gezien..
Ik ga morgen ook ff shoppen denk iktimwijn schreef op donderdag 24 maart 2011 @ 09:04:
Haha goed aan het werken Njay![]()
Waar ga jij em halen!? Ga je bij de wehkamp bestellen met de levertijd van een week of ga je toch poging in de winkel doen?
PSN: NjayNL | Star Citizen Referal code | Oculus Quest
Ondanks je goede wehkampervaringen ga je toch morgen in de winkel proberen te halen begrijp ik hieruit?Njay schreef op donderdag 24 maart 2011 @ 09:22:
[...]
Ik ga morgen ook ff shoppen denk ik![]()
ik vindt het achtelijk om 2.00 wakker te worden voor een online order, en eigenlijk he heb ik bij de wehkamp goede ervaringen.
Als ik kijk hoe snel ze weer ipad 1 units binnen krijgen continue komt et wel goed
Ja tuurlijk !! als ik daar al eerder eentje kan krijgen why nottimwijn schreef op donderdag 24 maart 2011 @ 09:23:
[...]
Ondanks je goede wehkampervaringen ga je toch morgen in de winkel proberen te halen begrijp ik hieruit?
[ Voor 7% gewijzigd door Njay op 24-03-2011 09:42 ]
PSN: NjayNL | Star Citizen Referal code | Oculus Quest
Wat is de levertermijn van mijn bestelling?jamiev90 schreef op donderdag 24 maart 2011 @ 09:31:
Is ook bij Castle Electronics te bestellen!
http://www.castle.nl/wink.../apple-ipad-2-16gb---wifi
Levertijd is niet echt duidelijk vermeld daar.
Bij de iPad zelf staatTimmiewimie schreef op donderdag 24 maart 2011 @ 09:49:
[...]
Dus het kan liggen tussen de 1 en de 5 of tussen de 5 en de 10 werkdagen, leveren deze trouwens aan huis?
Verwijderd
Slaan er snel nog een slaatje uit, voordat Apple de online bestellingen toelaat.timwijn schreef op donderdag 24 maart 2011 @ 10:05:
Wel vreemd vind ik het dat hij daar nu overal toch voor 499 en niet voor de adviesprijs van 479 te koop staat.
Het scheelt bijna niks, dat weet ik ook wel, maar vind het toch een beetje gek.
iksander schreef op donderdag 24 maart 2011 @ 11:04:
Werd niet gebeld door C-inside waar ik een iPad reservering had staan.
Ze zeiden dat mijn reservering bleef staan,maar dat voor de eerste levering voorrang
werd verleend aan mensen die langs kwamen in de winkel.
Dus dat word in de rij staan om er morgen eentje te scoren...
Als ze dit niet deden raakte ze de licentie kwijt als apple reseller.
Verwijderd
Nogal vaag dus, dit gaat 'em niet worden. Gaan er nog mensen in de rij staan ergens in Utrecht centrum en zo ja, hoe laat?jamiev90 schreef op donderdag 24 maart 2011 @ 11:19:
Net toch even aan Castle gevraagd hoe het zit met de levertijden, het volgende terug gekregen.
Beste meneer visser,
De ipads zullen morgen bij ons aankomen maar het aantal dat bij ons aankomt is niet genoeg om het aan iedereen uit te leveren,
Er is zo veel vraag voor de ipad 2 dat het onverstelbaar snel wordt uitverkocht,
Wij hopen dat wij al onze klanten binnen 2 tot 6 weken uit te kunnen leveren.
Met vriendelijike groet,
16GB is wel weinig hoor. Ben blij dat ik een 32GB heb. En dan doe ik nog niet eens extreme dingen erop. Gewoon een paar films, apps, foto's/video's gesynct met m'n iPhone en je 16GB is al bijna vol.Jackson6 schreef op donderdag 24 maart 2011 @ 12:31:
16gb wifi zal wel heet meest op voorraad zijn. Hoop wel dat ze ook witte hebben
Tjielp... een vogel.
Verwijderd
Dit is gewoon heel erg persoonlijk. Ik heb nauwelijks foto's en laat staan video's op mijn iPhone staan. Ook ik zou aan 16GB genoeg hebben.Palomar schreef op donderdag 24 maart 2011 @ 12:48:
[...]
16GB is wel weinig hoor. Ben blij dat ik een 32GB heb. En dan doe ik nog niet eens extreme dingen erop. Gewoon een paar films, apps, foto's/video's gesynct met m'n iPhone en je 16GB is al bijna vol.
PSN: NjayNL | Star Citizen Referal code | Oculus Quest
Ik heb ook op 9-3 besteld bij dixons, die ga ik dan maar even bellen als backup als ik er bij de MM geen één mee krijg.iksander schreef op donderdag 24 maart 2011 @ 12:37:
Gebeld met dixons en daar ook een bestelling staan trouwens.
Die deden gewoon aan reserveringen,en wat hij begreep was dat reserveringen
niet voor de tijd betaald mochten worden.
Hij keek het na en ik stond op de lijst en vanaf 5 uur kan ik hem komen
ophalen.
Hij zei dat ik 100% verzekerd ben van een iPad morgen
Verwijderd
Ik heb maandag 21 maart 2 iPads (16GB wifi wit en 64GB wifi zwart) gereserveerd in een winkel. (waren 60 reserveringen voor mij. Nu sta ik helemaal vooraan in de reserveringslijst, omdat het een bekende van me isVerwijderd schreef op donderdag 24 maart 2011 @ 13:35:
Ik had een pre-order staan bij Dixons en heb net ff gebeld. Tenzij je volledig betaald hebt destijds komen die pre-orders volledig te vervallen. Bovendien wist de beste man bij Dixon's Arnhem mij te vertellen dat ze maar een summiere voorraad binnen krijgen, helemaal geen 32gb3g's bvb.
Voor alle tweakers. Ik ben een VROUW!
Heb jij die al betaald?pinokkia schreef op donderdag 24 maart 2011 @ 13:42:
[...]
Ik heb maandag 21 maart 2 iPads (16GB wifi wit en 64GB wifi zwart) gereserveerd in een winkel. (waren 60 reserveringen voor mij. Nu sta ik helemaal vooraan in de reserveringslijst, omdat het een bekende van me is. Dus ik heb voor 100% 2 iPads
op vrijdag ) Ik heb net gebeld naar de winkel. En ja hoor. De iPads zijn binnen
. Alleen ik mag de iPads morgen pas om 17.00 uur ophalen
Ik wilde juist betalen. Maar dat hoefde niet, omdat ik daar al jaren "vaste klant" ben en ik altijd mijn afspraak na kom. Kan trouwens aan nog meer iPads komenJackson6 schreef op donderdag 24 maart 2011 @ 13:46:
[...]
Heb jij die al betaald?
ik heb namelijk alleen besteld. Maar niks betaald. Heb geen zin om te bellen nu
Voor alle tweakers. Ik ben een VROUW!
Welke dixons?pinokkia schreef op donderdag 24 maart 2011 @ 13:48:
[...]
Ik wilde juist betalen. Maar dat hoefde niet, omdat ik daar al jaren "vaste klant" ben en ik altijd mijn afspraak na kom. Kan trouwens aan nog meer iPads komen.
Dixons in Arnhem gewoon.
Voor alle tweakers. Ik ben een VROUW!
Verwijderd
Lekkere coulante actie van dat bedrijf zeg om zomaar mensen naar voren te schuiven. En jij verteld dat hier schaamteloos?pinokkia schreef op donderdag 24 maart 2011 @ 13:42:
[...]
Ik heb maandag 21 maart 2 iPads (16GB wifi wit en 64GB wifi zwart) gereserveerd in een winkel. (waren 60 reserveringen voor mij. Nu sta ik helemaal vooraan in de reserveringslijst, omdat het een bekende van me is. Dus ik heb voor 100% 2 iPads
op vrijdag ) Ik heb net gebeld naar de winkel. En ja hoor. De iPads zijn binnen
. Alleen ik mag de iPads morgen pas om 17.00 uur ophalen
[ Voor 81% gewijzigd door Hoedje op 24-03-2011 16:28 ]
Voor alle tweakers. Ik ben een VROUW!
[ Voor 71% gewijzigd door Hoedje op 24-03-2011 16:29 ]
Voor alle tweakers. Ik ben een VROUW!
PSN: NjayNL | Star Citizen Referal code | Oculus Quest
[ Voor 74% gewijzigd door Hoedje op 24-03-2011 16:29 ]
[ Voor 122% gewijzigd door Hoedje op 24-03-2011 16:29 ]
Voor alle tweakers. Ik ben een VROUW!
[ Voor 76% gewijzigd door Hoedje op 24-03-2011 16:29 ]
[ Voor 88% gewijzigd door Hoedje op 24-03-2011 16:30 ]
[ Voor 81% gewijzigd door Hoedje op 24-03-2011 16:30 ]
[ Voor 78% gewijzigd door Hoedje op 24-03-2011 16:29 ]
Voor alle tweakers. Ik ben een VROUW!
‘25 Tesla MY Juniper LR RWD - Stealth Grey - 20" Helix || Simrig: TREQ One / Simucube 2 Pro - BavarianSimTec Alpha / VRS DFP pedals / 3 x 32” LG UltraGear 1440p 165Hz || Ryzen 7 9800x3D / RTX 5090FE / 64GB DDR5 6000Mhz CL30 / 34” MSI 341CQP QD-OLED
[ Voor 110% gewijzigd door Hoedje op 24-03-2011 16:30 ]
[ Voor 106% gewijzigd door Hoedje op 24-03-2011 16:29 ]
Voor alle tweakers. Ik ben een VROUW!
[ Voor 38% gewijzigd door B.A.L. op 24-03-2011 14:38 ]
B.A.L. schreef op donderdag 24 maart 2011 @ 14:37:
BTW, de iPad 2 is vanaf nu te selecteren in de apple NL online store
EDIT: enkel de prijzen zijn bekend, je kunt ze nog niet selecteren/bestellen oid
Nee, heb hem echt 1000x gevraagd of hij echt voor mij bestemd was, hij zij tegen mij dat hij wilde weten of ik hem nog echt op kwam halen omdat hij hem anders aan de rij wachtenden zal geven die geen reservering hebben. En ik had ook de mogelijkheid om hem op zaterdag op te halen.timwijn schreef op donderdag 24 maart 2011 @ 14:56:
@jackson, had je een aanbetaling gedaan?
Verwijderd
Ook online gereserveerd en niet vooruitbetaald? Ik heb helaas nog geen belletje gehad.Jackson6 schreef op donderdag 24 maart 2011 @ 14:52:
Net gebeld door Dixons Den haag,
kan hem morgen ophalen vanaf 5 uur, hij staat op mijn naam geregistreerd. Dus ik ben zeker
Apple iPhone 16e LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq