@speedmetal
We zijn benieuwd of de AB wel weer werkt indien je de player terugflasht naar de vorige firmware. Zou je dit kunnen testen en je antwoord hier posten? De vorige firmware vind je hier:
http://downloads.eminent-online.com/EM7080_FW_1.0.6.1.zip
Indien de player het dan wel weer doet dan gaan we e.e.a. verder onderzoeken. Doet de player het niet dan moet de player inclusief AB naar ons technisch servicecenter opgestuurd worden ter controle. Dat wordt geregeld via het online supportformulier die je dan even moet invullen, zie
www.eminent-online.com/support
---
@Crakie
Mediatomb is in de nieuwste fw 1.0.0.4 (nieuwe SDK) eruit gehaald. Daarmee is de UPnP server functionaliteit vervallen. Dat de EM7180 als DMR service gezien wordt klopt. Dit wordt ook in de nieuwste firmware ondersteund, je moet het alleen wel even aanzetten in het menu van de mediaplayer. Ga daarvoor naar SysteemDLNA DMR en zet deze optie op “Aan”.
---
@MrGizMo
Het is beter wel de schijf te formatteren. In de fw download staat een leesmij bestand dat dit ook aangeeft. Het is niet per se verplicht maar voorkomt problemen. Daarom is het altijd beter om een format te doen na een fw upgrade.
---
@Ge Someone
Wat gebeurt er als de versterker uit staat? Werkt de AB dan wel correct op de mediaplayer?
Het is mogelijk dat omdat beide apparaten via dezelfde open frequenties werken, het ene apparaat het andere beïnvloedt. Dus dat de versterker de signalen als eerste opvangt waarmee het lijkt alsof de mediaplayer niet wil reageren. Door de versterker uit te zetten is deze theorie eenvoudig te testen. We weten graag de uitslag hiervan.
De AB van de Onkyo kan gemakkelijk het lampje van de IR laten oplichten cq een opdracht proberen te laten geven aan de mediaplayer, daar beide apparaten dezelfde open frequenties gebruiken.
---
@Tenarious
Metafeeds is een app/stream die we proberen werkzaam te houden maar garanties op apps kunnen we nooit geven. Dat komt omdat aan de zijde van de aanbieders vaak e.e.a. wijzigt. We kunnen dat soms oplossen maar soms ook niet. Dan werkt de stream helaas niet meer. Eminent onderhoudt zo goed mogelijk van haar kant de streams/apps maar we kunnen niet voorkomen dat er wijzigingen door derden worden gemaakt aan de “andere kant”.
---
@AvK
Het lijkt erop dat er iets met je schijf aan de hand is. Kun je via de TV nog wel alle bestanden zien die op de hdd staan? Schijfherstel via Windows lost problemen met defecte clusters op de schijf vaak op. Het is aan te bevelen dit te gebruiken als je verder niets met de schijf kunt.
De EM7080 heeft geen spindown functie. De hdd blijft dus idd. op het aantal toeren draaien dat de schijf aangeeft (7200/5400).
---
@Thalandior
De hdd die in je EM7071 zat is in het apparaat geformatteerd in een Linux partitie, genaamd EXT2. Windows kan niet zomaar een Linux partitie uitlezen. Je kunt daarom het beste het programma EXT FSD op je pc installeren. Die werkt als een “tussenlaag” zodat Windows bij je bestanden op je hdd kan komen (via USB). Meer informatie vind je hier:
http://sourceforge.net/projects/ext2fsd/
---
@chim0
Je kunt de schijf wel formatteren via Schijfbeheer maar dan ben je al je bestanden uiteraard kwijt.
---
@Rhodez
De fan dient volledig te stoppen met draaien wanneer via de AB de EM7280 uitgezet wordt.
Gebruik je een verlengdoos waar de stroomadapter op zit van de EM7280 of heb je de adapter rechtstreeks op een muurstopcontact geplaatst? Het is altijd beter om via muurstopcontacten te werken. Tevens dient de bekabeling van de adapter stevig in het apparaat en op de adapter zelf ingeplugd te zijn. Mogelijk blijft er restspanning op de printplaat aanwezig en dat zorgt ervoor dat de fan blijft draaien.
---
@Chrisg
Kun je aangeven wat er precies gebeurt wanneer de player “reset” bij het aansluiten van een USB apparaat? Indien het apparaat volledig herstart dan klopt er iets niet. De EM7280 indexeert wel de bestanden op het USB apparaat wanneer deze ingeplugd wordt. Anders worden deze bestanden niet gezien.
Wat betreft de AB: De signalen zijn open frequenties en kunnen door meerdere apparaten gebruikt worden. Ons advies is om de apparaten niet vlak bij elkaar te zetten daar dit een verkeerde wisselwerking tot gevolg kan hebben.
---
@Hemiparo
Letterlijk bij alle gevallen die wij sinds de introductie van Windows 7 hebben meegemaakt en bemiddeld hebben, is het zo dat het altijd aan de pc of de gebruiker heeft gelegen dat e.e.a. niet werkte. Na contact met onze helpdesk werden de stappen 1 voor 1 nagelopen en bleek in veel gevallen dat er nog iets vergeten was.
En dat bleek altijd een cruciaal iets te zijn.
Advies is om toch alle stappen heel langzaam nog eens te volgen. Kom je er dan nog niet uit, bel dan even met onze helpdesk, nr. 0900 3646368 (45ct p/m). Je kunt uiteraard ook mailen via
www.eminent-online.com/support
---
@Royeboi
Bedankt voor je compliment over de layout en het design van de nieuwe GUI. Eminent heeft haar best gedaan om met haar team er iets moois van te maken en we denken dat dat goed gelukt is.
De manier van ondertitelweergave is hardcoded in de nieuwe GUI (compleet nieuwe SDK) gebouwd. Het is niet zomaar even wat regeltjes in de code aanpassen en de SDK werkt ineens anders. Het gaat hier om de basale werking van een stuk fw dat erg diep gaat. Anders gezegd, zo is de fw opgebouwd en dat stuk wordt normaal niet aangeroerd. We hebben wel een verzoek naar de fw schrijvers laten uitgaan om te kijken of hier iets aan te doen valt maar voor zover bekend is dat niet zo.
De processorkracht van de chip die in de EM7080 zit is lager dan van de EM7180/EM7280/EM7285. De nieuwe GUI fw is aanvankelijk voor deze players gemaakt maar omdat veel EM7080 verkocht zijn en we mensen de nieuwe GUI niet wilden onthouden, hebben we die ook ontwikkeld voor die player. Wel met dien verstande dat de chipset met die nieuwe fw op de toppen van zijn kunnen draait. Het grafische gedeelte is behoorlijk zwaar voor die chipset.
Je kunt wel altijd terug naar de vorige fw natuurlijk, deze staat op onze website.