Hou er dan wel rekening mee dat het een qwerty toetsenbord zal zijn.Verwijderd schreef op vrijdag 26 februari 2010 @ 11:53:
Ik las hierboven ook dat sony niet de zelfbouw laptops in Belgie levert: ook niet als je via internet bestelt? Ik snap dat ze wellicht (distributie) afspraken hebben om het niet actief aan te bieden, maar als ik hem via de NL website bestel, moeten ze 'm toch gewoon in Belgie kunnen leveren, nietwaar?
Ik vrees eerlijk gezegd dat het niet zal gaan, want als je de bestelling doorloopt kan je online het land niet aanpassen. Als het wel gaat zou ik hem in Frankrijk bestellen. Daar is de versie die ik wil (met i5-520 en 5650) 100 volle euro's goedkoper dan in Nederland. Dan heb je wel azerty en zou ik een Nederlandstalige windows bijkopen. Voor iedereen in België met kinderen / studenten kost een Windows 7 Ultimate 65 € (Academic Download) Dus heb je nog 35€ voordeel, azerty en windows Ultimate. Maar ik vrees ervoor.