Bij gebruik van PMS kan je in de map 'transcode' diverse bestanden vinden met een vlag ervoor (en tekst erachter). Zoek hierin de film (duur: meestal 1 uur 30 + ) met een EN of NL audio en de gewenste (NL) subC00P schreef op zondag 27 juni 2010 @ 01:35:
Wat is de correcte manier om een DVD af te spelen welke in het Video_TS formaat op mijn HD staat ?
Ik kan niet scrollen in het menu (hij beziet het menu als een film op zijn eigen)
En bijgevolg kan ik ook geen ondertitels selecteren.
Heb je de meest recente firmware op je PS3? Ja? Dan is dit al niet meer mogelijk. Je zal een PS3 nodig hebben met oude firmware en er dan rekening mee houden dat je niet meer op PSN aan kan melden (en daardoor niet online kan spelen). Ook een aantal spellen speelt niet af op de oude firmware.Bijkomstige vraag :
Is Linux op PS3 een beetje volwassen geworden ?
Jaartje geleden heb ik me er eens in verdiept en toen bleek dat de grafische kaart nouwelijks werd gebruikt en enkele cores uitgeschakeld waren.
Ik zou graag een Linux erop zetten welke helemaal gericht is op filmen afspelen, waardus alle codecs aanwezig zijn, en de menu's gewoon werken van een DVD.
Bestaat zoiets ondertussen ?
EvaluationCopy schreef: [...] Audi-rijders zijn de nieuwe BMW-rijders. Petjes met een pak en dan zonder petje, maar in hart en nieren gewoon nog petjes. :+