Hallo mensen!
Ik ben opzoek naar een laptop voor de studie.
Ik heb op dit moment de Asus N56, Lenovo Y580 en Alienware M14x op het oog.
Ik heb wel eens eerder voor de grap een Alienware Desktop/laptop samengesteld (ook een paar jaar geleden) en het viel me op hoe erg de prijzen van die dingen fluctueren.
Er zijn zowat elke week nieuwe coupons op internet te vinden en vaak heb je ook iets van 100 euro "korting".
Nu had ik dit weekend een M14X samengesteld en er was tijdelijk iets van 120 euro korting.
Verder vond ik nog een coupon waardoor je nog eens 5% extra korting kon krijgen op Alienware producten.
De coupon was geldig tot (of t/m) 3 september (vandaag) waardoor ik met mijn samenstelling op een prijs van 1150 euro uitkwam.
Toen ik vandaag weer op de Alienware pagina keek viel me op dat de start-prijs 1150 euro was terwijl dit gisteren nog iets van 1050 was.
Ook was er geen "120 euro korting" meer waardoor ik rond de 1350 euro uitkwam terwijl dezelfde setup gisteren nog 1150 euro kostte.
Bij het afrekenen vulde ik de coupon in die tot vandaag zou moeten werken en tot mijn verbazing stond er dat de coupon op 13 september vervalt.
Ik vind het best wel raar dat er zo met de prijzen van die Alienware producten wordt omgegooid.
Als ik toch besluit om voor de M14x te gaan, zou het dan nut hebben om Dell/Alienware op te bellen (zoals in de OP staat?) om tot de prijs te komen zoals ik m gister heb samengesteld (of voor nog minder

)?