psn-id: Jacman
Hij is zeker nu minder geworden, maar inderdaad door de knieen of liggend richten schiet je nog best goed. In de loop uit vrije hand schieten zit er amper meer in, daar zullen die kindjes op het forum wel gebruik van hebben gemaakt. Hij is nog prima bruikbaar, stuk meer richting spervuur en wat minder als semi-sniper gun.Verwijderd schreef op vrijdag 26 februari 2010 @ 12:16:
Ik snap het niet, zo erg is die lmg niet generfed?!?! Als je door de reddot kijkt kan je nog prima op afstand schieten...
Zag wel met de potjes minder LMG's, shotgun lijkt aardig hot te zijn geworden.
[ Voor 7% gewijzigd door SinergyX op 26-02-2010 12:45 ]
Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.
Verwijderd
En inderdaad, het gezeik op het forum is flink uit de hand gelopen. Ik kan niet wachten todat BFBC2 uitkomt, kunnen ze gelijk moven en daar verder zeuren tegen EA/Dice.
in het verlede was het idd 1:1, nu zeker 2:1 wil ik iemand neer krijgen met shotgun. Behalve <10m dan willen ze nog wel eens met 1 shot liggenVerwijderd schreef op vrijdag 26 februari 2010 @ 12:47:
Ja, die shotgun vind ik eigenlijk te erg voor wat ik nu gezien heb. Ik hou gewoon niet zo van die 1 shot 1 kill wapens.
Verwijderd
Maar het is best leuk als er groepjes dicht bij elkaar staan, wat een slachtpartijen, normaal kon dat bijna alleen met een LMG.himlims_ schreef op vrijdag 26 februari 2010 @ 12:53:
[...]
in het verlede was het idd 1:1, nu zeker 2:1 wil ik iemand neer krijgen met shotgun. Behalve <10m dan willen ze nog wel eens met 1 shot liggen
Verwijderd
Verwijderd
Verwijderd
Het is wel een stuk moeilijker nu de F90 niet zo bijzonder meer is!
Verwijderd
Inderdaad, was.pa4jv schreef op vrijdag 26 februari 2010 @ 13:53:
Level 4? Je was toch level 60, of ben ik nou gek?
Niet geschoten is altijd mis he, en met de overdreven lage respec ben je zo weer gewisseld als het je niet bevalt.Verwijderd schreef op vrijdag 26 februari 2010 @ 14:05:
Ik sta op het punt om alles om te gooien en een R-553 ipv een ATAC 2000 te nemen. Verstandig?
Ik heb gister een tijdje met een kale Apex gespeeld, ik vind dat ze de recoil moeten aanpassen. Er is gewoon weinig barrel wandering, en als dat gebeurd is het altijd naar boven, zou beter zijn als die ook naar links en rechts zou gaan. Nu is het een beetje naar beneden drukken als je schiet en klaar is kees.
Verwijderd
Ik ga ook maggen.pa4jv schreef op vrijdag 26 februari 2010 @ 14:41:
Ja inderdaad RaXz, ik zat net even te klooien met die Apex en dat ging wel heel makkelijk. Huppakee, ik ga weer even respeccen.
Verwijderd
Goed, even een paar potjes geprobeerd. Het werkt best wel fijn. Bij dat lvl dat Raven A en B moet pakken bij die tenten schoot ik met weinig moeite mensen uit de toren op zo'n 85 meter afstand. Dat is me met mijn ATAC nog niet gelukt. Wel merk ik veel meer terugslag en op de korte afstand is het een wat minder handig wapen vind ik (zeker ook omdat je maar 25 kogels hebt in een magazijn). Verder is het volgens mij een stuk zwaarder dat de ATAC.Verwijderd schreef op vrijdag 26 februari 2010 @ 14:05:
Ik sta op het punt om alles om te gooien en een R-553 ipv een ATAC 2000 te nemen. Verstandig?
Ik ben er dus nog niet helemaal over uit ondanks dat het best wel een fijn wapen is, maar ik denk dat de ATAc voor mij persoonlijk wat fijner is.
Verwijderd
Goede patch, maakt het spel een stuk tactischer. Ik loop nu erg veel gehurkt, eindelijk komen m'n ArmA skills meer om de hoek kijken.
wel even een vraagje, kheb ook al in dit topic gezocht maar kon niks vinden.
Ik heb dus een papiertje erbij gekregen van de bart smit met daarop een exclusieve code voor een ingame fraction (RAVEN Pack)
maar waar moet ik dat invullen???? ik kan nergens ingame iets van codes vinden, en op de MAG.com site ook niet. volgens mij mis ik iets.....
http://mag.wikia.com/wiki/Sniper_Riflehimlims_ schreef op vrijdag 26 februari 2010 @ 08:53:
[...]
ow die rondjes doen het lekker voor je kill/death ratio. Welke sniper hanteer jij? Ik moet nog 1000 poppetjes met een sniper, dus welke adviseer je (met welke toebehoren?)
Ik heb de volgende punten besteed;
Precisiegeweer: herlaadtijd (1) --> Precisiegeweer: handgreep (2) --> Precisiegeweer: tweepoot --> Precisiegeweer: vaste hand (2) --> Precisiegeweer: AM50 (5) --> Precisiegeweer: instelbaar vizier (2)
De eerste sniper (HM 90) is snel en nauwkeurig, maar erg zwak. 20 kogels per clip en heeft 4 clips.
De tweede sniper (Janas SWS) is vrij langzaam, maar doet iets meer damage. 10 kogels per clip en heeft 6? clips.
De derde sniper (AM 50) is langzaam, maar doet erg veel damage (1 shot = 90-95% kill) 5 kogels per clip en heeft 5 clips.
Ik gebruik de AM50 nu 2 dagen en deze is erg fijn alleen net iets te langzaam.
Maar de bijna gegarandeerde 1 shot 1 kill maakt veel goed.
Zeker in combinatie met de 32x zoom!
Verder kan ik die personal mines aanraden, erg handig tegen messentrekkende enemies.
[ Voor 3% gewijzigd door OPSLAGHOND op 26-02-2010 23:48 ]
"Ik heb een zak expected goals nog nooit een goal zien maken." - snmght
Op domination zie je dat nu die turrets makkelijk uit te schakelen zijn dat die linie vrij simpel voorbij te komen is. Maar ik blijf het laatste stuk met die pannels (a,b,c...|) ellende vinden, toch veel campers en snipers in je team die achterblijven en dan kom je gewoon niet binnen.
Ik ken eigenlijk geen echt goede taktiek om die panels te pakken.
[ Voor 4% gewijzigd door Verwijderd op 26-02-2010 21:22 ]
Verwijderd
Verwijderd
Vooral smoke, gas is pas handig als je de panels al hebt. En daar lekker de ingangen waar de vijand door komt mee blocken.Verwijderd schreef op zaterdag 27 februari 2010 @ 12:19:
Ik denk dat ik inderdaad meer met smoke/gas moet werken, dat zou best een hoop kunnen schelen.
Gisteren een erg moeilijk domination gespeeld tegen Valor, ik was SL en wij hadden een goede PL. Maar de OIC was behoorlijk slecht. Geen van de linies kwam echt bij de panels, en aan onze kant was Valor zo slim om gas te spammen wanneer er een gate open was. Dat is echt een super tactiek, het was onmetelijk irritant.
Ook maar gebruiken op de Raven domination map, daar kunnen wij alle hulp gebruiken.
mag ik nog een Inv voor de clan
Mijn gametag = Knettervaag
zit al 4 nachtjes met pugz te spelen
Verwijderd
Was er wat mis gegaan? Ik kan mij heugen dat ik je al een invite had gestuurd.addicted schreef op zaterdag 27 februari 2010 @ 16:06:
Hallo beste mensen van de raven,
mag ik nog een Inv voor de clan
Mijn gametag = Knettervaag
zit al 4 nachtjes met pugz te spelen
vond CC toch wat leuker samen met je squad.
En mijn domme fout, ik was vergeten mijn gametag te vermelden. Ik heet knettervaag op PSN
speel momenteel nog steeds met de tr1 apex 1000.
misschien de t2 variant vanavond ff skillen
maar dat was niet de [GOT] waar ik eerst in zat. Ben de naam helaas vergeten.
Kan me herinneren dat ik in de clan zat met een speler genaamd Hollandhard en mourba of iets in die richting
ben nu op me werk [Online ISP] vanavond 22.00 weer lekker knallen
trouwens nu ook full 100 % medkit gerespecced. Handig voor je squad.
Verwijderd
De Raven domination map is meer gemaakt in het voordeel van de aanvaller dan de verdediger. Met Raven loop je alleen maar tegen muren op zowat, vandaag wel een keer gewonnen op die map met randoms. Het was een best leuk gevecht, alle letters bleven bijna altijd blauw.
Ik denk dat je dan wel afgaat als aanvaller als je op die map verliest, ik hoop dat de architect inmiddels ontslagen is. AA op een boot waar de aanvaller gemakkelijker inkomt dan de verdediging, ze hoeven geeneens langs de bunkers.
Wat dacht je van de poorten bij E&F? Als het druk is kun je die niet maken, want er is van alle kanten de mogelijkheid om op je te schieten.Verwijderd schreef op zaterdag 27 februari 2010 @ 17:09:
Ik denk dat je dan wel afgaat als aanvaller als je op die map verliest, ik hoop dat de architect inmiddels ontslagen is. AA op een boot waar de aanvaller gemakkelijker inkomt dan de verdediging, ze hoeven geeneens langs de bunkers.
Verwijderd
Wanneer je 3000 punten gescoord hebt kan je je wapens resetten bij Skills.addicted schreef op zaterdag 27 februari 2010 @ 16:42:
ik had mijn acc verwijderd, omdat ik alles in sniper had gegooid, maar geen medcit meer had.
vond CC toch wat leuker samen met je squad.
En mijn domme fout, ik was vergeten mijn gametag te vermelden. Ik heet knettervaag op PSN
speel momenteel nog steeds met de tr1 apex 1000.
misschien de t2 variant vanavond ff skillen
mijn vraag:
wat kan je nou precies met een platoon leader doen ? En wanneer word het geactiveerd binnen de team ? want het komt vaak voor dat alleen de squad leader geactiveerd word en platoon leader weer niet..
[ Voor 57% gewijzigd door Verwijderd op 28-02-2010 00:23 ]
Die Raven dom. map is gewoon de leukste, hij is misschien wat moeilijk voor de verdediger maar er zit meer balans in dan de valor en sver dom. mappen. En dan ben ik nog wel Valor....Verwijderd schreef op zaterdag 27 februari 2010 @ 17:09:
Ik zal je nog eens inviten zo.
De Raven domination map is meer gemaakt in het voordeel van de aanvaller dan de verdediger. Met Raven loop je alleen maar tegen muren op zowat, vandaag wel een keer gewonnen op die map met randoms. Het was een best leuk gevecht, alle letters bleven bijna altijd blauw.
Ik ben weer terug naar de LMG, het blijft gewoon het beste alround wapen. AR is prettig wapen en je killed er misschien net een fractie sneller mee als met de LMG, maar dat compenseert weer door de hoeveelheid bullets die je eruit kan pompen. Die closecombat zijn gewoon te beperkt, teveel situaties waarbij de afstand te groot is.
Net de game gekocht maar helaas nog geen headset
Besteld by Play.com
Kan ik een invite krijgen voor GoT Raven ?
PSN : Iusedto
FUMES et CARNES
Hoop dat ik binnenkort m'n headset krijg, dat communiceert toch wat makkelijker! Vind het echt een topspel so far en leuk om met wat GoT'ers te gamen!
Die bij Valor sabotage verloren we he?Boyangles schreef op zondag 28 februari 2010 @ 17:26:
Net een eerste & tweede potje gedaan met met GoT Raven, toch stukken leuker dan met random mensen! Ook nog eens allebei gewonnen
Hoop dat ik binnenkort m'n headset krijg, dat communiceert toch wat makkelijker! Vind het echt een topspel so far en leuk om met wat GoT'ers te gamen!
Verwijderd
Een platoonleader heeft extra buffs, b.v. een voertuig of turret vanzelf te repareren als de PL daar inzit. Je moet eerst die functie activeren voordat je in de loting komt, iemand van de vier squads binnen een platoon maakt dan kans op de PL functie. PL's moeten het meer hebben van het coordineren van de squads via de mic.Verwijderd schreef op zondag 28 februari 2010 @ 00:10:
[...]
mijn vraag:
wat kan je nou precies met een platoon leader doen ? En wanneer word het geactiveerd binnen de team ? want het komt vaak voor dat alleen de squad leader geactiveerd word en platoon leader weer niet..
Hij is wel leuk ja, gisteren 3x gewonnen tegen SVER. Wat een vernedering voor hunVerwijderd schreef op zondag 28 februari 2010 @ 13:00:
[...]
Die Raven dom. map is gewoon de leukste, hij is misschien wat moeilijk voor de verdediger maar er zit meer balans in dan de valor en sver dom. mappen. En dan ben ik nog wel Valor....
Ik ben weer terug naar de LMG, het blijft gewoon het beste alround wapen. AR is prettig wapen en je killed er misschien net een fractie sneller mee als met de LMG, maar dat compenseert weer door de hoeveelheid bullets die je eruit kan pompen. Die closecombat zijn gewoon te beperkt, teveel situaties waarbij de afstand te groot is.
Ik bak nu helemaal niets meer van die LMG's, geef mij maar een AR. Ik heb ze nu allemaal weer geprobeerd, en gek genoeg speel ik het best met de tier 1 AR, die is niet echt krachtig maar wel erg nauwkeurig. Een mooie vervanger voor de SMG als je het mij vraagt, sind die nu generft zijn.
Heb in totaal drie potjes gedaan en het derde potje verloren, maar had na de eerste twee potjes gepost
Altijd zo jammer dat dit is op basis van 'most kills' of 'most xp', daar stop ik er toch echt te weinig uurtjes voor in..
Wacht nog steedsVerwijderd schreef op zaterdag 27 februari 2010 @ 17:09:
Ik zal je nog eens inviten zo.
De Raven domination map is meer gemaakt in het voordeel van de aanvaller dan de verdediger. Met Raven loop je alleen maar tegen muren op zowat, vandaag wel een keer gewonnen op die map met randoms. Het was een best leuk gevecht, alle letters bleven bijna altijd blauw.
Ik denk dat je dan wel afgaat als aanvaller als je op die map verliest, ik hoop dat de architect inmiddels ontslagen is. AA op een boot waar de aanvaller gemakkelijker inkomt dan de verdediging, ze hoeven geeneens langs de bunkers.
gametag: "knettervaag"
Al dat gas /shotguns etc is funest voor een low level , hehe
Geen idee hoe ik me punten moet verdelen , heb maar wat in medic gedaan zodat ik kan ressen en ben nu bezig in de Assault rifle tree
Ben nu level 8
Valt me wel op dat er bizar weinig in squads gewerkt wordt ?
Lijkt wel een deathmatch in FPS af en toe.
FUMES et CARNES
damn hey, als ik nu 3 dagen vakantie had duur is een maand? .. dan wil ik nog wel een poging wagenVerwijderd schreef op zondag 28 februari 2010 @ 20:47:
Become the ultimate MAG soldierhttp://gamebattles.com/ps...te-Mag-trade-Soldier.html
Altijd zo jammer dat dit is op basis van 'most kills' of 'most xp', daar stop ik er toch echt te weinig uurtjes voor in..
kennen jullie de -^- clan? Ik voorspel dat hun met de troffee aan de haal gaan ...
Wie waren er nu allemaal lvl60 geworden dit weekend?
[ Voor 8% gewijzigd door himlims_ op 01-03-2010 09:34 ]
nog een heel raar potje gehad afgelopen weekend. Ik lag op punt C van de raven sabotage map te snipen. Punt A en B werden nauwelijks afgepakt en ik scoorde mooi wat kills. Komen er op een gegeven moment 2 vijanden naar C. Ik weet ze dankzij mn mijnen en mn KP van me af te houden maar ze komen weer en dit keer pakken ze mij. Ik probeer terug te gaan, maar ook zij hebben mijnen geplaatst en ik maak weinig kans. Dus ik meld dat bij mn squad, krijg ik commentaar, wat de .... doe je bij C??!!?! Ik reageer rustig dat ik dan zowel A als B kan overzien, maar wordt gauw afgebrand en niemand gaat er verder op in. En ja hoor, met nog minder dan 2 minuten op de teller pakken ze A en B en de 2 einzelgangers bij C planten gelijk en level verloren >.<
psn-id: Jacman
Eigenlijk uit frustratie dat bfbc2 nog niet uit is.
Maar man o man, wat een intense strijd zeg.
Koptelefoon op standje 10 wat een actie overal geweervuur granaten, doffe klappen brrr...
Wel al geleveld naar 21 en voornamelijk gespecced naar rapid assualt met de r533 geloof ik.
Heerlijk wapen met scope erop, met een 2de loadout met demper.
Mocht got nog leden zoeken dan verneem ik dat graag, want dat rond rennen zonder sqaud is knap irritant.
heb nu 2 of 3 potjes gedaan waar werd samen gewerkt, wat ook meteen lonend is.
PSN-id: pixelchaos
Tag: pixelchoas
Of hij moet gisteravond laat verstuurd zijn
PSN : iusedto
fractie : Raven
FUMES et CARNES
We hadden als squad echt enorm goed gespeeld
Uiteindelijk ben ik zelf bovenop de loopbrug gaan staan die tussen E & F zit. Hier is ook een supply punt, wat resulteerde in een nade-spammende Dynamix
- spawn van Valor spammen
- ingangen van E en F spammen
- de controlroom van E of F spammen (je kunt van bovenaf precies granaten gooien in de controlroom)
Zoals iemand gisteren al zei: ik had de rol van Raven's mini mortar battery
Ben eigenlijk wel benieuwd hoe de rest beneden te werk is gegaan...
[ Voor 24% gewijzigd door Dynamix op 01-03-2010 11:14 ]
Verwijderd
ik zou ook graag uitgenodigd willen worden. Had me al
aangemeld op de GOT clan site maar nog geen reactie.
PSN: M_arin0s, zit bij raven
Dat is een mooie ratio!himlims_ schreef op maandag 01 maart 2010 @ 13:05:
Zaterdag ook super speel sessie gehad, van de ~20 matches hadden we er slechts 2 verloren. Zelfs DOM meerdere keren succesvol gezien- Ook 3 matches als OIC volledig gespeeld, toch heeft dat wel iets als dan ook allemaal goed gaat. En een victory op je scherm wordt getoond. Maar het hebben en houden van die letters blijft erg lastig, hoe die dmg ratings precies lopen
Voornamelijk blijven pushen richting hun spawm punt lijkt wel redelijk te werken
Gas is echt een must, imo. Hiermee kun je je tegenstanders echt goed op afstand houden!
PSN: Deere6030
ik twijfel ook of deze de meest recente stats zijn; immers is bij 1.3 nodige aangepastTimmor schreef op maandag 01 maart 2010 @ 14:25:
Nu weer een chart met daarop alle weapon stats gezien te hebben kan ik toch niet anders concluderen dat er totaal geen meerwaarde zit in een Tier 2/3 AR of LMG.... Ze kosten alleen maar extra punten die je graag ergens anders aan uit geeft en zijn minimaal beter (soms zelfs slechter) dan de Tier 1 guns imo.
eitjes;
zoek nog filmpje van het schaap/geit in sabotage
[ Voor 18% gewijzigd door himlims_ op 01-03-2010 14:42 ]
iPhone 8 Plus iPad air 2
iPhone 8 Plus iPad air 2
Verwijderd
Trouwens, ik ben denk ik een van de gelukkigen die wel kan inloggen op PSN. Toen ik een tijdje terug keek waren de playercounts nogal laag, gemiddeld een paar honderd per mode.
iPhone 8 Plus iPad air 2
PSN: pixelchaos
Fractie: Raven
PSN : iusedto < was reeds verstuurd
PSN: PegasusNLD < was reeds verstuurd
PSN: Knettervaag < was reeds verstuurd
PSN: iVonTurK
PSN: pixelchaos
PSN: M_arin0s
vanwege de PSN storing kan ik de invites niet (her)zenden. Misschien dar Rax of iemand met slim kan bij springen?
iPhone 8 Plus iPad air 2
van assault rifle naar machine gun gespecced met t2 + reflex sight.. maar toch niet wat ik ervan verwachte.
Nog 800 carriere puntjes dan weer terug naar t2 assault rifle + t2 medkit + motion sensor, en alles van betere eigenschappen,
gr,
Knettervaag
[ Voor 3% gewijzigd door addicted op 01-03-2010 22:31 ]
dat ding is pure-evil, gewoon cheaten dat deviceaddicted schreef op maandag 01 maart 2010 @ 22:30:
nieuw persoonlijk record, 690 puntjes gehaald vandaag , in aqu dacht ik.
van assault rifle naar machine gun gespecced met t2 + reflex sight.. maar toch niet wat ik ervan verwachte.
Nog 800 carriere puntjes dan weer terug naar t2 assault rifle + t2 medkit + motion sensor, en alles van betere eigenschappen,
Excel shit:
Skillpoints
Weapon Loadout
[ Voor 16% gewijzigd door himlims_ op 02-03-2010 09:42 ]
inschrijvingen zijn geopend; http://gamebattles.com/ps3/mag/Verwijderd schreef op zondag 28 februari 2010 @ 20:47:
Become the ultimate MAG soldierhttp://gamebattles.com/ps...te-Mag-trade-Soldier.html
Altijd zo jammer dat dit is op basis van 'most kills' of 'most xp', daar stop ik er toch echt te weinig uurtjes voor in..
Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.
Verwijderd
ik ben een long time lurker, dit is mijn eerste post.
Is er nog ruimte in de Tweakers Clan om te joinen, mijn karakter is SVER.
PSN: theunderdognl
Alvast bedankt, en hopelijk tot ziens in-game!
nieuws: Datum-bug in oude PS3-consoles lost zichzelf op
PSN: Deere6030
nou dan zul ik vanavond eens op jacht gaan, als je gestabbed wordt kijk even na de naam van je attackerVerwijderd schreef op dinsdag 02 maart 2010 @ 14:54:
Hallo Tweakers,
ik ben een long time lurker, dit is mijn eerste post.
Is er nog ruimte in de Tweakers Clan om te joinen, mijn karakter is SVER.
PSN: theunderdognl
Alvast bedankt, en hopelijk tot ziens in-game!
Broodjes Ba Pao : Check !
Vrouw avond weg : Check !
Hopelijk doet mijn PS3 het weer en zijn ook de Raven invites aangekomen
FUMES et CARNES
Het lijkt erop alsof je de juiste dingen wel en niet heb.Iusedto schreef op dinsdag 02 maart 2010 @ 15:57:
Bier gekocht : Check !
Broodjes Ba Pao : Check !
Vrouw avond weg : Check !
Hopelijk doet mijn PS3 het weer en zijn ook de Raven invites aangekomen
Verwijderd
PSN-naam:YoshiKilluh & Joost25476
Zou wel vet zijn
ik stel voor dat we zijn Raven account dan maar verwijderenVerwijderd schreef op dinsdag 02 maart 2010 @ 16:12:
Graag zouden wij ook bij de Valor clan toegevoegd willen worden:
PSN-naam:YoshiKilluh & Joost25476
Zou wel vet zijn
Née heb nog geen invite binnen, geen idee wie de leader is, heb gewoon me psnid op de clan site geposthimlims_ schreef op dinsdag 02 maart 2010 @ 15:30:
[...]
nou dan zul ik vanavond eens op jacht gaan, als je gestabbed wordt kijk even na de naam van je attackerik weet niet wie de sver invites verzorgd, mogelijk dat Jelleh je verder kan helpen ook hij heeft een sver alt
mijn Ids
raven jellehen
valor jellenld
sver vmlinuznl (of nld ipv nl)
Zijn er hier vast een hoop jaloers op jouw avondIusedto schreef op dinsdag 02 maart 2010 @ 15:57:
Bier gekocht : Check !
Broodjes Ba Pao : Check !
Vrouw avond weg : Check !
Hopelijk doet mijn PS3 het weer en zijn ook de Raven invites aangekomen
Verwijderd
PSN: Deere6030
Zal je ( Hollandhards ) wel toevoegen aan mijn Friends list , misschien lukt het dan wel ?
FUMES et CARNES
Denk dat de Raven kant het grootste is qua aantal. Jelleh is founder daarvan.Verwijderd schreef op dinsdag 02 maart 2010 @ 20:21:
Ow shit ja tuurlijk, sorry ik haal ze altijd door elkaar. Is er ook een clan voor Raven hier bij GoT?
Na diverse pogingen eindelijk succesjohan bos schreef op woensdag 03 maart 2010 @ 08:33:
Ging lekker gister met 2 "bijna geheel" GoT squads
Iedereen in de Raven clan kan een invite versturen, zolang dat goed gaat ... Ik heb je gister avond nog een verstuurd. Vanavond nieuwe poging ?Iusedto schreef op woensdag 03 maart 2010 @ 08:48:
Op de een of andere manier komt mijn invite niet aan denk ik.
Zal je ( Hollandhards ) wel toevoegen aan mijn Friends list , misschien lukt het dan wel ?
//edit
Shadow War: FEB 17th - FEB 23rd
Shadow War: FEB 24th - MAR 2nd
[ Voor 14% gewijzigd door himlims_ op 03-03-2010 09:14 ]
Wil nog ff respeccen naar LMG , vind dat als newbie leuker dan AR
( krijg net RE 5 in mijn handen gedrukt door een collega dus nu moet ik kiezen , lol )
[ Voor 27% gewijzigd door Iusedto op 03-03-2010 10:05 ]
FUMES et CARNES
Heeft er iemand nog goeie tips voor goeie sniper spots? Zit er nu namelijk aan te denken om terug te gaan naar mijn AR verdeling of om de machine gun eens te proberen om weer in het heetst van de strijd aanwezig te zijn en makkelijker mensen te kunnen ressen en dan later weer te sniperen want ik vind het wel erg leuk.
edit: ben level 30, heb de 50' cal sniper met variabele scope, improved stealth,improved gunshot detection, ap mines en de KP7
[ Voor 11% gewijzigd door Jacman op 03-03-2010 10:14 ]
psn-id: Jacman
[YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=9TOZM369C3U]
aanvallende sniper
Wel een dummie match zeg, die gast loopt 90% van de tijd vrij rond, no way dat je dat kan bij menig potje wat wij hebben gespeeld. Daarnaast is die recoil na elk schot bagger irritant, 2 schoten direct achter elkaar is vrijwel nooit op dezelfde plek (buiten de tripod).himlims_ schreef op woensdag 03 maart 2010 @ 10:26:
volgens mij heb je dan nu 'de' loadout voor een sniper. Je zou de T1 sniper kunnen overwegen voor de aanval, heb daarvan leuke dingen gezien;
[video]
aanvallende sniper
Variable scope kan er ook niet op, dat ding werkt perfect voor short/longrange.
(raven hier)Jacman schreef op woensdag 03 maart 2010 @ 10:09:
Heeft er iemand nog goeie tips voor goeie sniper spots? Zit er nu namelijk aan te denken om terug te gaan naar mijn AR verdeling of om de machine gun eens te proberen om weer in het heetst van de strijd aanwezig te zijn en makkelijker mensen te kunnen ressen en dan later weer te sniperen want ik vind het wel erg leuk.
Sabotage heeft aantal mooie spots in de basis zelf. Verdedigend moet je aan zuidkant gaan liggen,vlak achter een berg kratten/dozen. Hiermee kan je heel de noord/oost linie vrij goed zien, eer dat ze je doorhebben kan je er al een 3-4 neermaaien.
Aanvallend kan je ook vrij dicht op de basis zitten, bij B via de rechterkant of A op het 'treinstation' vlak naast de watertoren. Of gewoon in de basis in een tent gaan zitten.
Alternatief kan je de KP7 erbij nemen, al krijg je flinke loadout issues met ook nog AP mines en alle gadgets op je snipergun.
[ Voor 41% gewijzigd door SinergyX op 03-03-2010 11:01 ]
Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.
Die KP7 vind ik vrij cheap indien je verder wilt in die tier voor knife
Verwijderd
himlims_ knife jij je teammates wel eens voor de lol, kan me herinneren dat ik 2 dagen geleden ben geknifed door een teammate met een soortgelijke naam, ik acht de kans klein maar toch vroeg ik het me af haha!
Ik zal me registreren bij de Clan site dat maakt het samenspelen in dezelfde games een stuk fijner.
ga ik doenVerwijderd schreef op dinsdag 02 maart 2010 @ 16:12:
Graag zouden wij ook bij de Valor clan toegevoegd willen worden:
PSN-naam:YoshiKilluh & Joost25476
Zou wel vet zijn
Af en toe komt het voor dat je per ongeluk iemand knife; veelal bij ressen van iemand en poppetje wat daar tegenover staatVerwijderd schreef op woensdag 03 maart 2010 @ 11:14:
Snipen is een geweldig leuke en spannende playstyle, ben er helemaal hooked aan en ga ook voor een commando sniper achtige build.
himlims_ knife jij je teammates wel eens voor de lol, kan me herinneren dat ik 2 dagen geleden ben geknifed door een teammate met een soortgelijke naam, ik acht de kans klein maar toch vroeg ik het me af haha!
Ik zal me registreren bij de Clan site dat maakt het samenspelen in dezelfde games een stuk fijner.
of iemand moet mij hebben geknifed/killed bij het planten/defuse van een bom (met opzet) die persoon blijf ik de gehele match TK'en.
Of iemand die bleedout teammates af schiet, die TK is ook
Verwijderd
Moet zeggen dat ik dat ook zou doen dat wat jij doet bij hele irritante Team ruinerende team mates, die zijn er te vaak. Van die mongolen die gaan sprayen voor de lol bij het spawnpunt, of van die mafkezen die af en toe gewoon op je schieten, of je inderdaad afschieten als je aan het doodbloeden bent. Teveel kleine kindjes op de servers nog.
Nu dat de claymore's blijven liggen na dat je dood gaat zitten die zo op 120 meter.
Gisteren een ribbon voor 120m binnen.
En het kan mijn shotgun niet geweest zijn
Verwijderd
Maar ik denk dat ik ditmaal niet die refire skills erbij ga nemen, volgens mij schiet die sowieso al snel zat.
die fout heb ik tot heden nog niet gemaakt, dus ik ben 't niet geweestVerwijderd schreef op woensdag 03 maart 2010 @ 11:48:
Haha ja het gebeurde bij het spawnen meteen, heel vaag. Lol, maar goed dat ik daar in ieder geval van op de hoogte ben
Moet zeggen dat ik dat ook zou doen dat wat jij doet bij hele irritante Team ruinerende team mates, die zijn er te vaak. Van die mongolen die gaan sprayen voor de lol bij het spawnpunt, of van die mafkezen die af en toe gewoon op je schieten, of je inderdaad afschieten als je aan het doodbloeden bent. Teveel kleine kindjes op de servers nog.
Muhahaha 120m kills met C4foobar79 schreef op woensdag 03 maart 2010 @ 12:23:
Ik kwam er gisteren achter dat je de 120 meter + kills ook met claymore's kunt halen:
Nu dat de claymore's blijven liggen na dat je dood gaat zitten die zo op 120 meter.![]()
Gisteren een ribbon voor 120m binnen.
En het kan mijn shotgun niet geweest zijn
met je SG kun je stiekem nog aso ver schieten, sabotage C verdedigen, van bovenaf poppetjes op de grond schieten (en nog headshot scoren ook)
met een KP7 een LMG ownen is nog ergen dan knifeVerwijderd schreef op woensdag 03 maart 2010 @ 12:25:
Ik moet ook maar weer eens gaan denken aan de KP7, het komt veel voor dat ik ga rushen met een pistooltje. Gister nog aardig wat kills mee gehad, een keer bijna een 1 op 1 battle gewonnen met iemand die een LMG had.
Maar ik denk dat ik ditmaal niet die refire skills erbij ga nemen, volgens mij schiet die sowieso al snel zat.
Jij doelt op dat mes wat gisteren in mijn rug hing?himlims_ schreef op woensdag 03 maart 2010 @ 11:41:
[...]
Af en toe komt het voor dat je per ongeluk iemand knife; veelal bij ressen van iemand en poppetje wat daar tegenover staat(daar kan dynamix goed over mee praten
)
of iemand moet mij hebben geknifed/killed bij het planten/defuse van een bom (met opzet) die persoon blijf ik de gehele match TK'en.
Of iemand die bleedout teammates af schiet, die TK is ook
Er zit trouwens wel een vage bug in het spel: ik heb wel eens dat als je drukt om iemand te slicen, maar je net voor de animatie neergeschoten wordt, deze toetsaanslag onthouden wordt... wat betekent dat je dus slicend spawnt

