Verwijderd schreef op dinsdag 05 januari 2010 @ 17:58:
[...]
Dat moet wel willen,ik heb ook een ud5 en kon gewoon een partitie aanmaken.Waar ik benieuwt naar ben,hoe jouw
ssd werkt op je moederbord,ik vind het nog steeds niet geweldig,in mijn 1810tz subbook blijft het gewoon veel sneller werken!,voroal het booten is traag............Als ie eenmaal in windws is,gaat het wel snel.
Ah, je antwoordde op het moment dat ik er al achter was: ik zocht naar 'formatteren' en 'partitioneren', maar ik zie nu dat ik een nieuw 'eenvoudig volume' moet maken. (EDIT: Ja, ik heb dat in ieder geval voor elkaar!

) Waarom heet dat niet meer partitioneren...? Of vergis ik me ergens in? Maar goed, nu nog de clustergrootte...? Verbaasd me dat ik dat niet in dit topic kan vinden. maar ik zal wel weer eens niet goed kijken.
EDIT:
Grrrr, zit nu al een tijdje diverse
SSD topics (en Google) door te spitten, maar kan nergens iets vinden over de clustergrootte die ik moet kiezen. :sss En ondertussen zit m'n
SSD maar te wachten op z'n eerste test.

Dat lijkt me nogal basis info die makkelijk te vinden moet zijn, toch...?
EDIT 2:
Zoeken op cluster size had meer resultaat...

Ik moet 'm dus gewoon op standaard laten en dat wirdt de size 4K. Schijnbaar. Windows 7 aligned vanzelf, begreep ik, dus daar gaan we...!
Verwijderd schreef op dinsdag 05 januari 2010 @ 17:58:
[...]
Waar ik benieuwt naar ben,hoe jouw
ssd werkt op je moederbord,ik vind het nog steeds niet geweldig,in mijn 1810tz subbook blijft het gewoon veel sneller werken!,voroal het booten is traag............Als ie eenmaal in windws is,gaat het wel snel.
Bij deze mijn eerste testresultaat. Lijkt wel aardig. Write is mss wat laag...? Het gaat hier dus om een Postvillu 80 Gb met de laatste firmware op Windows 7.
Nou, en dan ga ik zo eens kijken hoe FSX het doet met die
SSD. Ik ben de FSX map nu aan het kopieren (gaat vlot zat) en dan ik door middel van het wijzigen van de stationsletters van de
SSD en de schijf waar FSX nu op staat makkelijk wisselen om het verschil te testen.

Hoef ik niet in het registry te duiken om alle verwijzingen naar de oude schijf te veranderen en dat soort gedoe...
EDIT 3:
Meuh, m'n slimme plan werkt niet echt... FSX start giga-traag op en loopt zelfs vast...

Misschien toch maar alles opnieuw installeren... alhoewel deze ervaring me niet hoopvol maakt.
[
Voor 63% gewijzigd door
Verwijderd op 05-01-2010 18:50
]