
Ik ben opzoek naar een gelijkaardige sleeve als deze maar voor een macbook pro 15".
En omdat dit mijn eerste mac is ben ik opzoek naar een betrouwbare webshop waar ik sleeves kan kopen.
Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.
[ Voor 6% gewijzigd door RVE_NL op 11-11-2012 15:55 ]
Heb je een air of een pro?
CISSP! Drop your encryption keys!
[ Voor 13% gewijzigd door jorde op 12-11-2012 01:42 ]
Jow Stijn, ik heb toevallig een week geleden zo'n ColcaSac gekocht op Appelhoes.nl . Was echt een goede keus. Ik zou daar ff kijkenStijnb_ schreef op vrijdag 09 november 2012 @ 20:39:
Ik ben opzoek naar een gelijkaardige sleeve als deze maar voor een macbook pro 15".
En omdat dit mijn eerste mac is ben ik opzoek naar een betrouwbare webshop waar ik sleeves kan kopen.
Beetje laat, maar ik heb een gelijkaardige Colcasac ooit gekocht voor mijn MBP 15" op www.appelhoes.nl. Prima service. Nadien via dezelfde site ook nog een Colcasac hoes voor m'n iPad gekocht.Stijnb_ schreef op vrijdag 09 november 2012 @ 20:39:
[afbeelding]
Ik ben opzoek naar een gelijkaardige sleeve als deze maar voor een macbook pro 15".
En omdat dit mijn eerste mac is ben ik opzoek naar een betrouwbare webshop waar ik sleeves kan kopen.
[ Voor 3% gewijzigd door Darkstar op 20-11-2012 19:03 ]
MacBook Pro | iPhone 6 64GB Space Gray | iPad (2017) | Apple Watch series 0 - Some people just need a high five... in the face... with a chair
Moet zeggen dat ik het ook alleen handig vind in het vliegtuig o.i.d.Gentleman schreef op dinsdag 20 november 2012 @ 18:50:
Laat iemand me vertellen wat het nut is van een opbergvakje voor je telefoon in een tas of hoes?
die wil je toch altijd paraat of binnen handbereik hebben?
Een optimist is een slecht geïnformeerde pessimist...
Ik heb deze voor mijn 15" macbook pro gekocht. Colcasac maakt mooie sleeves echter heb ik de mijne in de VS gekocht en weet ik niet of ze in Nederland beschikbaar zijn.Stijnb_ schreef op vrijdag 09 november 2012 @ 20:39:
[afbeelding]
Ik ben opzoek naar een gelijkaardige sleeve als deze maar voor een macbook pro 15".
En omdat dit mijn eerste mac is ben ik opzoek naar een betrouwbare webshop waar ik sleeves kan kopen.
Jazeker, Appelhoes.nl verkoopt ze voor zowel de normale als de retina 15".kingofnima schreef op woensdag 21 november 2012 @ 19:58:
[...]
Ik heb deze voor mijn 15" macbook pro gekocht. Colcasac maakt mooie sleeves echter heb ik de mijne in de VS gekocht en weet ik niet of ze in Nederland beschikbaar zijn.
Verwijderd
Ik heb toevallig van de week ook zitten kijken naar een mooie tas van Knomo, mooie dingen. Ik heb uiteindelijk de Saxby besteld. Die is zwart met gele binnenkant. Voor de rest lekker ruim en veel opbergvakjes. Stukken beter dan de kleine die ik nu heb, daar past net de MacBook, oplader, muis en 2 vellen papier in.RVE_NL schreef op zondag 11 november 2012 @ 15:55:
Ik ben al een tijdje opzoek naar een handige lederen Messenger Bag voor mijn 15inch Macbook Pro Retina.
Onderstaande tas vind ik wel mooi, vooral omdat er:
- Geen vakjes erop te zien zijn als hij dicht is, mooi egaal (stijlvol)
Kleine minpuntjes :
- de oranje binnenkant
- de riem voor over je schouder is niet van leer (stof)
Heeft iemand hier ervaring mee of een leuk alternatief?
Linkje
[afbeelding]
[afbeelding]
[ Voor 8% gewijzigd door Verwijderd op 22-11-2012 10:34 ]
Verwijderd
dummy1988 schreef op vrijdag 02 november 2012 @ 16:41:
Ik kwam enkele weken terug deze tegen op Etsy, en meteen maar besteld voor mijn MacBook Pro 13"
Zeer tevreden van, en ook iets anders dan al die gewonere laptophoezen
[afbeelding]
http://www.etsy.com/listi...-macbook-sleeve-case-wool
Verwijderd
Maar ook dan luister je muziek en speel je af en toe eens een spelletje.BillSpaarbank schreef op dinsdag 20 november 2012 @ 19:48:
[...]
Moet zeggen dat ik het ook alleen handig vind in het vliegtuig o.i.d.
[ Voor 3% gewijzigd door N1ckk op 05-12-2012 00:29 ]
Verwijderd
Ik, nu al enkele weken (wel zonder handvat, dus enkel case). Neem hem dagelijks mee in mijn rugzak waar die perfect inpast. Zeker een aanrader: heel stevig tov andere hoezen en nog eens waterdicht (ook de rits is waterdicht, vgl. met ritssluiting van skijas.N1ckk schreef op woensdag 05 december 2012 @ 00:29:
Die Thule tassen zien er ook wel degelijk uit, iemand ervaring mee?
[afbeelding]
Heel gaaf. Waar heb je hem vandaan? Heb 5 pagina's teruggelezen of je er iets over verteld hebt, maar kon het niet vinden.Verwijderd schreef op dinsdag 11 december 2012 @ 12:29:
Lang op moeten wachten, maar eindelijk![]()
[afbeelding]
PhD i.o.
Damn, dat is een ontzettend mooie tas! Meteen op het verlanglijstje gezetjorde schreef op maandag 12 november 2012 @ 01:39:
Vrijdag deze besteld op de Apple store, ziet er ontzettend gaaf uit:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Als het goed is krijg ik hem morgen of dinsdag binnen, nog lekker op tijd voor mijn verjaardag (dinsdag). Ik vind het er echt gaaf uitzien.
Ted baker is mij verder onbekend, maar zal vast een bekende zijn voor mensen die er in thuis zijn.
Hier de link naar de store pagina
http://c.vrst.me/KpLh
Kan bijna niet wachten, heeft ook nog mooi plek voor mijn iPhone & iPad.
En natuurlijk, of ik heb er overheen gekeken of hij is net op 'wordt niet meer gemaakt' status gezet! FFFFUUUUUUTB1989 schreef op maandag 17 december 2012 @ 15:16:
[...]
Damn, dat is een ontzettend mooie tas! Meteen op het verlanglijstje gezet![]()
Kun je wellicht binnenkort je ervaringen delen? Ben ontzettend lang op zoek geweest naar een dergelijke tas in de stijl die mij aan staat, en dit kan hem wellicht zijn!
nette hoes, alhoewel ik mij wel afvraag in hoeverre de macbook beschermd is bij de rits aangezien er geen bescherm"kussentjes" tussen de rits en de macbook zit als het ware..itsFuzeh schreef op maandag 17 december 2012 @ 16:00:
Ik ben ook nog opzoek naar een mooie tas/sleeve voor mijn macbook air, heb nu maar zo'n simpel ding gekocht.
Waarschijnlijk ga ik deze sleeve bestellen:
[afbeelding]
Als er nog anderen zijn die net als mij ook deze sleeve willen bestellen. Het bleek dus een Feruto sleeve te zijn. De website is de volgende: http://www.ferutobags.com/osc/catalog/index.php Heb zelf de volgende besteld:Maximus schreef op maandag 17 december 2012 @ 14:45:
Zojuist de aanschaf van een MBA gedaan, een goede kennis van mij heeft een soort van vilten hoes om de MBA heen alleen hij is nu een paar weken weg en wil graag een dergelijke sleeve kopen. Weet een van jullie welk merk dit is? Is vilt met een soort van elastieken band op de voorkant.
Much obliged!
PhD i.o.
Ik heb bovenstaande. Bevalt erg goed. Hij is uiteraard niet zo klein als een vilten hoes maar die deze Thule hoes beschermt tenminste ook echt.kipneck schreef op dinsdag 18 december 2012 @ 12:53:
ik ben op zoek naar zoiets:
[afbeelding]
http://www.thule.com/nl-N...15,-cit-,-MacBook-Sleeve#
zoals je ziet staan bij de beschrijving is dit een "halfharde" sleeve, zijn deze er ook "hard"?
"Time changes everyting." "That's what people say, it's not true. Doing things changes things. Not doing things leaves things exactly as they were." - Dr. Gregory House
"Time changes everyting." "That's what people say, it's not true. Doing things changes things. Not doing things leaves things exactly as they were." - Dr. Gregory House
"Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic."
Met een rugzak kan dat ook wel, ik had steeds meer last van mijn rug doordat ik een zware laptop rugzak mee naar klanten moest sjouwen, plus allerlei andere zooi natuurlijk, externe drives, documenten...Herko_ter_Horst schreef op donderdag 17 januari 2013 @ 00:56:
Een ex-collega heeft z'n rug aardig aan gort geholpen door met een schoudertas elke dag 10 minuten (x2) van station naar werk te lopen, dus ik zou het wel weten...
[ Voor 99% gewijzigd door ProfoundValue op 22-09-2017 13:23 ]
Perfecte pasvorm, blijft goed zitten. Zelfs zo goed, dat het erg lastig is om hem er weer af te halen wanneer nodig. In de eerste dagen helaas wel wat krassen op het oppervlak gekregen, geen idee hoe. Ik kan dus ook niet zeggen hoe snel de case bekrast, maar ik denk dat je voorzichtig moet zijn met losse waren die je op je macbook legt bij verplaatsen oid. Heb de case gelukkig nog niet op valbescherming kunnen testen.ProfoundValue schreef op donderdag 17 januari 2013 @ 23:27:
Ben van plan om volgende week een MacBook Pro met Retina-display 15" te gaan halen en heb dus ook al een beetje zitten zoeken naar verschillende hoezen, tassen e.d.. Echter ben ik wel van plan om eerst een soort van hardcase te gebruik om rondom de rMBP te gebruiken, dan issie in ieder geval in eerste instantie een beetje beschermd en dan kan ik altijd later nog gaan kijken voor een draagtas of sleeve om 'm in op te bergen
Ik moet zeggen dat mijn oog na wat rondgekeken te hebben op het internet eigenlijk wel viel op de volgende shells/cases van Speck, de Speck 15" SmartShell Satin-hoes voor MacBook Pro met Retina-display in de volgende kleuren:
[afbeelding]
[afbeelding]
Beiden rond de prijs van 54-56 euro, moet alleen nog een keuze maken in welke kleur ik zelf graag zou zien op mijn rMBP en.. of ik de case al wel meteen moet gaan aanschaffen, nog vóór ik de rMBP in bezit heb of dat ik dit pas na ontvangst moet doen.. stel dat er Image Retention optreed op mijn rMBP, dan ga ik meteen terug met m'n rMBP en dan ruil ik deze om, maar dan zit ik met een case..
..of ik koop 'm pas als ik mijn rMBP naar aller tevredenheid in bezit heb, maar dan heb ik weer geen case om er meteen omheen te doen zodra ik deze heb gekocht! (Dilemma's, dilemma's!)
"Time changes everyting." "That's what people say, it's not true. Doing things changes things. Not doing things leaves things exactly as they were." - Dr. Gregory House
Hmm.. wacht (hoe pijnlijk 't ook is) toch nog even met 't bestellen van de hoes hiero:Mikey P schreef op vrijdag 18 januari 2013 @ 11:46:
[...]
Perfecte pasvorm, blijft goed zitten. Zelfs zo goed, dat het erg lastig is om hem er weer af te halen wanneer nodig. In de eerste dagen helaas wel wat krassen op het oppervlak gekregen, geen idee hoe. Ik kan dus ook niet zeggen hoe snel de case bekrast, maar ik denk dat je voorzichtig moet zijn met losse waren die je op je macbook legt bij verplaatsen oid. Heb de case gelukkig nog niet op valbescherming kunnen testen.
[ Voor 37% gewijzigd door Relisys op 18-01-2013 16:11 ]
[ Voor 17% gewijzigd door sfinx op 21-01-2013 20:42 ]
Hippos are apparently just rage filled hate tanks
[ Voor 99% gewijzigd door ProfoundValue op 22-09-2017 13:23 ]
Tesla M3LR '21
Zoiets zoek ik ook voor mijn 13"pro (liefst bruin) , wat heb jij aan verzendkosten betaald? Kom deze Chinao namelijk wel tegen op Ebay.com , maar verzenden kost dan meer dan de sleeve (iets van 30€).Relisys schreef op vrijdag 18 januari 2013 @ 16:10:
Afgelopen vrijdag mijn Macbook air 13" in ontvangst mogen nemen en dinsdag werd onderstaande sleeve bezorgd! Ben een tijd aan het zoeken geweest om een sleeve te vinden die ik macbook waardig vond en uiteindelijk via ebay hierop uitgekomen.
Macbook past er netjes in en de sleeve sluit dmv 2 kleine magneten. Een ERG mooie, strakke sleeve!
[afbeelding]
Voor m'n 15" MBP non-retina heb ik daar ook eentje van, maar dan een zwarte en gewoon leer ipv suède.Las Vegas schreef op dinsdag 12 februari 2013 @ 14:39:
Zojuist deze besteld van het merk D. Bramante
[afbeelding]
Weet niet of hij ook in het bruin te krijgen is. Heb hem zelf ook via ebay gekocht: http://www.ebay.nl/itm/Le...2a1e654539#ht_4580wt_1141smoken schreef op donderdag 14 februari 2013 @ 12:43:
[...]
Zoiets zoek ik ook voor mijn 13"pro (liefst bruin) , wat heb jij aan verzendkosten betaald? Kom deze Chinao namelijk wel tegen op Ebay.com , maar verzenden kost dan meer dan de sleeve (iets van 30€).
Verwijderd
Is er ook ruimte voor een ipad in de Acme Slim Cargo? Dit zou ideaal zijnJottemJ schreef op dinsdag 11 augustus 2009 @ 11:59:
Ik kwam de Tucano Stile Work Out tegen: [afbeelding]
En de Acme Slim Cargo: [afbeelding]
Beiden zijn goed betaalbaar (~100 euro), iemand ervaring met een van dezen?
[ Voor 99% gewijzigd door Bezer op 21-02-2013 17:41 ]
Verwijderd
Zijn inderdaad hele mooie hoesjes, heb er zelf ook een tijd een gehad.Las Vegas schreef op dinsdag 12 februari 2013 @ 14:39:
Zojuist deze besteld van het merk D. Bramante
[afbeelding]
[ Voor 9% gewijzigd door GekkePrutser op 11-03-2013 09:58 ]
[ Voor 69% gewijzigd door dotcom87 op 14-03-2013 09:17 ]
Verwijderd
Jup heb ik ook... overigens bevalt het me uitstekend die Speck caseNvM schreef op woensdag 13 maart 2013 @ 11:47:
Ik heb gisteren een Speck case binnengekregen, maar... Hebben mede-Speck eigenaren ook dat je de case die om het scherm zit in het midden in kan drukken, d.w.z. dat de case dus niet strak tegen het Apple-logo aanzit?
Tesla Model 3 Performance - Tesla Model 3 Long Range - 6320Wp Oost-West
Een collega van me heeft deze, hij is er wel tevreden over (op een Air, die wordt wel minder warm dan een Pro). Alleen hij klaagt over het afbreken van de bevestigings clipjes, hij haalt hem er ook wel eens af om hem schoon te maken en dan breekt er vaak eentje af, de onderkant zit nog maar aan 1 clipje vast..DaemonAngel schreef op donderdag 14 maart 2013 @ 14:09:
Zouden mensen met de speck case hun ervaringen eens kunnen delen?
Ik neem mijn mbp niet echt mee, maar verplaats hem wel eens in het huis. Momenteel heb ik al een mini krasje bovenaan mijn scherm (buitenkant), geen idee hoe dit kwam want het was na 1 dag gebruik al.
Bovenstaande quote heb ik gemaakt omdat ik het een erg mooie tas vind, ik hem nergens meer kan vinden. Weet iemand of deze nog ergens te koop is?jorde schreef op maandag 12 november 2012 @ 01:39:
Vrijdag deze besteld op de Apple store, ziet er ontzettend gaaf uit:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Als het goed is krijg ik hem morgen of dinsdag binnen, nog lekker op tijd voor mijn verjaardag (dinsdag). Ik vind het er echt gaaf uitzien.
Ted baker is mij verder onbekend, maar zal vast een bekende zijn voor mensen die er in thuis zijn.
Hier de link naar de store pagina
http://c.vrst.me/KpLh
Kan bijna niet wachten, heeft ook nog mooi plek voor mijn iPhone & iPad.
[ Voor 4% gewijzigd door frankwopereis op 23-03-2013 11:37 ]
PC 2x27", 9850X3D, x870, 5070TI, 64GB | Sonos one overal | Samsung TV's & mobiel | Speciaalbier, wijn & likeur | doet Hardlopen & Fitness | kijkt Voetbal, F1 | Koken & BBQ | Kamperen & vliegvakantie | informatieanalist in ziekenhuis | EHBO'er Rode Kruis
Verwijderd
Be.ez heeft ook een speciale voor de retina 13". Maar toen ik die laatst bestelde was die weer te krap. Erg vervelend al was het misschien een afwijking in mijn exemplaar. Heb hem terug gestuurd en be.ez gemaild of ze het probleem herkenden maar nooit reactie gehad.Dennisweb schreef op vrijdag 22 maart 2013 @ 23:54:
Ik zoek een 13 inch sleeve voor mijn MacBook Retina. Heb nu een 13 inch sleeve van be.ez, maar het lijkt wel een groot uitgevallen pyjama op het Retinaformaat.
Wie weet er nog een leuke? Het liefst een beetje betaalbaar en met schuimrubber. Hoef geen kekke tasjes, hoor
Deze lijkt mij wel wat: http://www.ebay.com/itm/N...ck-Red-Trim-/321008787116.GekkePrutser schreef op zaterdag 23 maart 2013 @ 04:22:
[...]
Be.ez heeft ook een speciale voor de retina 13". Maar toen ik die laatst bestelde was die weer te krap. Erg vervelend al was het misschien een afwijking in mijn exemplaar. Heb hem terug gestuurd en be.ez gemaild of ze het probleem herkenden maar nooit reactie gehad.
Nu heb ik ook een (Hema) sleeve voor 13"ers maar die is ook te groot. Ook de crumpler gimp 13" getest maar ook te ruim. Heb ook nog geen goede voor de 13" retina gevondenbij de icentre hadden ze ook niks liggen speciaal voor het retina model. Als je iets vindt hoor ik het graag! Er moet toch wat te vinden zijn...
[ Voor 18% gewijzigd door keldererik op 24-03-2013 15:25 ]
Verwijderd
[ Voor 15% gewijzigd door JDillinger op 27-03-2013 13:48 ]
Dat is wel apart, want daar heb ik geen last van. Ik gebruik mijn rMBP altijd in mijn Thule wanneer ik op school ben en ik heb mezelf nooit gesneden of pijn gedaan aan de zijkant van de hoes.WWAS schreef op woensdag 27 maart 2013 @ 13:47:
Even ter aanvulling op de Thule hoes. Ik heb de hoes ook en ik zag dat er een plaatje voorbij kwam waarin men op de laptop werkt terwijl hij in de hoes zit (lees: laptop open geklapt en klaar voor gebruik).
Ik heb dit nooit gedaan want daar is de hoes in mijn ogen niet voor gemaakt. De harde rand van de hoes snijdt in je pols als je het keyboard bedient.
Dit even zodat iemand zich er niet op verkijkt. Verder een erg fijne hoes. Heel stevig, goed spatwaterdicht en soepele ritsen.
Betreffende de extra ruimte: er is weinig ruimte over. Een collegeblok oid kan net, maar that's it. Dit is juist ook wel fijn omdat de macbook dus ook niet 'rammelt' in de hoes.
[ Voor 67% gewijzigd door RnB op 27-03-2013 13:52 ]
Die tas heb ik ook, erg goede tas. Vooral het padded laptop gedeelte is erg handig, waardoor de tas ook niet aan je schouders gaat trekken als het redelijk vol beladen is. En het leuke aan Thule is, dat ze 25! jaar garantie geven. Ook op de rugtassen.invoil schreef op maandag 25 maart 2013 @ 10:49:
Heb de Thule macbook rugtas! Super tas je kan er heel veel in meenemen, maar ook heel weinig en dan ziet er niet eens zo kolossaal uit. Goed draag comfort, makkelijk om op reis mee te nemen en ook geweldig voor dagelijks gebruik.
[afbeelding]
Niks dan lof over Thule. Had per email gevraagd of ze een onderdeeltje tegen betaling konden leveren (klikverbinding aan het horizontale bandje), dit was kapot gegaan op de lopende band bij controle voor het vliegtuig. Kon zonder bonnetje de tas gewoon terug sturen en krijg een gehele nieuw, of ruilen bij de winkel waar ik hem gekocht heb.
Verwijderd
Ik zou eerlijk gezegd niet met een rugzak op je motor rijden.Verwijderd schreef op woensdag 27 maart 2013 @ 16:46:
Mmm, die rugzak is ook mooi. Dat kan wel eens een hele goed keuze zijn voor op de motor. Daar ga in nog eens verder naar kijken!
Verwijderd
Ah dan is het wel een lastige zaak :-).Verwijderd schreef op woensdag 27 maart 2013 @ 20:29:
Ik snap je argumenten tegen een rugzak, ben er ook zeker geen voorstander van. Maar omdat ik het meeste rij op motoren uit de jaren '20 zijn koffers en dergelijke geen optie. Zelfs een tailpack kan ik nergens op bevestigen...
Ik zal eens kijken naar je links, dank voor de tips!
Thule Macbook Sleeve TAS-115 zojuist gehaald voor mijn Macbook Retina. Echt een top sleeve!
Ik heb ook de Thule TAS-113 sleeve voor mijn Macbook Pro 13" binnen gekregen. Hij is precies goed!keldererik schreef op zondag 24 maart 2013 @ 15:14:
Thule Macbook Sleeve TAS-113.
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
* knip *
PC 2x27", 9850X3D, x870, 5070TI, 64GB | Sonos one overal | Samsung TV's & mobiel | Speciaalbier, wijn & likeur | doet Hardlopen & Fitness | kijkt Voetbal, F1 | Koken & BBQ | Kamperen & vliegvakantie | informatieanalist in ziekenhuis | EHBO'er Rode Kruis
Klopt, dat was ik. Die be-ez graphite was zo strak dat ik hem er niet zonder geweld in kreeg, zo veel geweld zelfs dat ik het niet aandurfde. Ik heb hem zelfs teruggestuurd om die reden.TictaCNL schreef op dinsdag 21 mei 2013 @ 13:43:
Ik ben opzoek naar een sleeve voor mijn 13" MacBook Pro Retina. Ik wil graag een zo simpel mogelijke sleeve voor een zo laag mogelijke prijs. Het plaatje hier onder laat ongeveer zien wat ik zoek, maar ik las in eerdere berichten dat deze te strak om de MacBook zat. Heeft iemand een beter alternatief?
[afbeelding]
Welke sleeve heb je nu dan?GekkePrutser schreef op dinsdag 21 mei 2013 @ 15:12:
[...]
Klopt, dat was ik. Die be-ez graphite was zo strak dat ik hem er niet zonder geweld in kreeg, zo veel geweld zelfs dat ik het niet aandurfde. Ik heb hem zelfs teruggestuurd om die reden.
Ik neem wel aan dat ze het probleem tzt op gaan lossen, want hij was echt gewoon niet te gebruiken zo. Ik heb altijd be.ez sleeves gehad tot nu toe en die waren altijd prima van vorm, net genoeg speling om gemakkelijk te gebruiken. Dit was de eerste die echt te krap was dus ik denk dat het gewoon een foute eerste batch was. Als je hem ergens kan proberen zou ik dat doen.
Ik heb nu een speck hardcase gekocht en die in een sleeve van de hema gestopt, die sleeve is eigenlijk veel te groot en te soepel dus ik kijk nog uit naar iets beters. Maar het boeit nu iets minder omdat ik nu die speck er op heb, die beschermt ook al. Die speck heb ik trouwens gekocht omdat ik de rand van de laptop aan de voorkant te scherp in mijn polsen vond snijden. Bij mijn vorige MacBook (plastic) had ik die rand gewoon wat ronder geschuurd, zag je niks van en het was heerlijk comfortabel. Maar met deze kan dat natuurlijk niet zonder hem heel lelijk te maken. Vandaar de speck, die was ook nog vrij scherp maar nu niet meer
ICT & Reizen
Iets eerder richting station vertrekken zorgt er voor dat je niet met 10 KG hoeft te rennenPZOOO schreef op dinsdag 21 mei 2013 @ 22:57:
Ik heb nu 4 tassen,
Be-ez verticale macbook tas (voor het nette)
Incase rugtas (heeft net uiterlijk en meer bergruimte)
Hedgren Tomato rugtas (goede sterke tas maar te kleurig)
Booq Mamba rugtas (heeft veel vakjes maar kwaliteit van de hengsels is goedkoop)
Ik gebruik daarom de Incase dagelijks maar zoek wel vervanging. Mijn ideale tas heeft
-aan de zijkant zakjes voor een waterfles
-bovenop een vakje voor mijn sleutels / bril
-voorop een vakje voor telefoons
-binnenin een goede schuimlaag voor een sleeve loos computervak.
-een ruim voorvak
-een geheim vakje achterop, onder de padding bijvoorbeeld
-kan met 10 KG inhoud toch mee gerend worden
-wordt meegeleverd met etuis voor bekabeling
PC 2x27", 9850X3D, x870, 5070TI, 64GB | Sonos one overal | Samsung TV's & mobiel | Speciaalbier, wijn & likeur | doet Hardlopen & Fitness | kijkt Voetbal, F1 | Koken & BBQ | Kamperen & vliegvakantie | informatieanalist in ziekenhuis | EHBO'er Rode Kruis
De grotere versie heeft wel nog een extra vak aan de voorzijde, misschien dat deze wel aan de eisen voldoet? Deze heeft geen verborgen compartiment aan de rugzijde, maar wel iets in die aard aan de onderzijde.frankwopereis schreef op woensdag 22 mei 2013 @ 08:44:
[...]
Iets eerder richting station vertrekken zorgt er voor dat je niet met 10 KG hoeft te rennen
Een vakje voor sleutels/bril (hardcase), zij vak voor waterfles, ruim voorvak (vind ik ruim genoeg) en vakjes voor kabels voldoet mijn Thule Crossover wel aan.
Voorop zit geen vakje voor telefoon, maar de hardcase bovenop heeft wel 2 vakjes. Geheim vakje achterhop heeft de Thule ook niet, en DIK schuim bij het laptop vak valt wel mee. Ik heb er altijd een sleeve om, maar zonder zou het ook wel gaan..
Misschien niet wat je zoekt, maar het komt in de buurt.
[ Voor 4% gewijzigd door Darkstar op 22-05-2013 13:16 ]
MacBook Pro | iPhone 6 64GB Space Gray | iPad (2017) | Apple Watch series 0 - Some people just need a high five... in the face... with a chair
Ik heb uiteindelijk de Be.ez La Robe Graphite MacBook Pro 13 inch Retina Black besteld. Echt een aanrader, de MacBook Retina pas er echt precies in en de sleeve is gemaakt van een soort traag schuim waardoor de MacBook erg goed beschermd is. Ook zijn de ritsen gewoon goed. Aanrader voor de Retina MacBook gebruikers.GekkePrutser schreef op dinsdag 21 mei 2013 @ 22:25:
[...]
Even voor de duidelijkheid: Die be.ez graphite sleeve pastte dus al niet voor ik de speck hardshell er op had. Dus gewoon de laptop er naturel in ging al niet.
Ah mooi, dan is hij dus aangepast! Ik had hem vanaf dag 1 dat hij beschikbaar was (er was ook maar 1 winkel in Engeland die hem had, in Nederland nog niet te krijgen). Die die ik had paste echt niet maar ik dacht wel dat ze het model aan zouden passen. Ik kon hem gewoon kosteloos retourneren, ik was van plan er weer een te halen als hij aangepast was.TictaCNL schreef op zaterdag 25 mei 2013 @ 00:39:
[...]
Ik heb uiteindelijk de Be.ez La Robe Graphite MacBook Pro 13 inch Retina Black besteld. Echt een aanrader, de MacBook Retina pas er echt precies in en de sleeve is gemaakt van een soort traag schuim waardoor de MacBook erg goed beschermd is. Ook zijn de ritsen gewoon goed. Aanrader voor de Retina MacBook gebruikers.
[ Voor 24% gewijzigd door GekkePrutser op 25-05-2013 16:14 ]
[ Voor 9% gewijzigd door Mektheb op 25-05-2013 16:16 ]
Valt inderdaad hartstikke mee. Je kan de ritsen naar buiten duwen als je de MacBook in de sleeve duwt. Nogmaals. Het is echt een aanrader die sleeve.Mektheb schreef op zaterdag 25 mei 2013 @ 16:11:
Ik ben bang dat als ik zo'n sleeve koop ik met de rits de laptop beschadig, of is dat niet zo ?.
EDIT : Thanks!
[ Voor 13% gewijzigd door HaterFrame op 29-05-2013 06:47 ]
I am the great Cornholio!
Ziet er goed uit! Ik zie een iPad zitten, maar dit is geen apart vakje of wel?MetaFrame schreef op woensdag 29 mei 2013 @ 06:41:
Ik heb vandaag de Brenthaven Collins Messenger Bag besteld via e-bay, was hier in nederland niet te verkrijgen.
Deze tas gaat mn huidige normale tas vervangen, die had geen laptopvak.
[afbeelding]
[afbeelding]
Ben erg benieuwd, de reviews zijn over het algemeen allemaal zeer positief.
PC 2x27", 9850X3D, x870, 5070TI, 64GB | Sonos one overal | Samsung TV's & mobiel | Speciaalbier, wijn & likeur | doet Hardlopen & Fitness | kijkt Voetbal, F1 | Koken & BBQ | Kamperen & vliegvakantie | informatieanalist in ziekenhuis | EHBO'er Rode Kruis
Mooi TasjeMetaFrame schreef op woensdag 29 mei 2013 @ 06:41:
Ik heb vandaag de Brenthaven Collins Messenger Bag besteld via e-bay, was hier in nederland niet te verkrijgen.
Deze tas gaat mn huidige normale tas vervangen, die had geen laptopvak.
[afbeelding]
[afbeelding]
Ben erg benieuwd, de reviews zijn over het algemeen allemaal zeer positief.
Hello fellow humans
Volgens de website van de fabrikant wel, daar zit ook weer een "padded pocked"frankwopereis schreef op woensdag 29 mei 2013 @ 09:23:
[...]
Ziet er goed uit! Ik zie een iPad zitten, maar dit is geen apart vakje of wel?
Voor dezelfde prijs ongeveer de grotere versie die niet in de apple store te verkrijgen is. Die link die jij post is namelijk de "slim briefcase", ik heb de "messenger bag"joint_me schreef op woensdag 29 mei 2013 @ 09:29:
[...]
Mooi Tasje
Gewoon te verkrijgen in de Apple Store of heb je een betere prijs kunnen regelen?
http://store.apple.com/nl...ief-case-voor-macbook-pro
I am the great Cornholio!
Dit topic is gesloten.
Apple iPhone 16e LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq