1. Doe je weer

!!!
#
ln -sf /usr/sbin/kernel-load /usr/share/kernel-power-settings/default
(hiermee link je "default" aan de eerste: "kernel-load" oftwel als "kenel-load" wordt aangeroepen dan leest 'ie de "default" file).
2. Nee,
rm -f /etc/default/kernel-power
-settings ? is een config file voor de kernel.
Maar nogmaals, waarom niet gewoon de power-kernel nemen en enkel CPUfreqUI gebruiken ?
Dat lv verhaal gaat maar ten dele op. In een van de kernels bleek de 125MHz meer sap te trekken dan de stock 250MHz !
Ik houd het dan ook op 250MHz en 900MHz max, daar je de max toch slechts een paar procent van de tijd gebruikt wanneer je het echt nodig hebt. Is al 6 weken stabiel.
Verder wil ik absoluut geen kernel die standaard 750 of 850 of 900MHz draait !! Want stel je voor dat er iets mis gaat, dan boot je weer met die hoge overclockte waardes die waarschijnlijk het probleem veroorzaakte.
Veilig is als je dan gewoon in 250MHz / 600MHz start en zelf even met twee of 3 klikken weer je instellingen via CPUfreqUI doet.
Anders blijft er niets anders over dan een flash uit te voeren.
Hoe vaak re-boot ik nou ? eens in de 6 weken ?? Nou, nou en dan 3 klikken, pfffft red ik wel
[
Voor 26% gewijzigd door
Cinq-Marquis op 30-05-2010 15:41
]