Ik begin langzaam gek te worden..
Het lijkt wel of JB'en steeds makkelijker wordt maar tetheren steeds moeilijker.
Ik heb overigens een 16 GB 3g van T-mobile. (inmiddels legaal geunlocked)
Een tijd geleden had ik het tetheren werkend. (zelfs op een non-JB-phone) met 2.x was het een kwestie van een profiel downloaden, installeren een tetheren werkte. Toen met 3.1.2 tetheren opnieuw snel werkend gekregen. Hier was naast het gedownloadde profiel ook nog de tetheringpatch 3g via cydia voor nodig. Dit ging allemaal zonder problemen m.b.v. de blackra1n-JB.
Kortgeleden moest de telefoon een zware reset. (hij reageerde echt nergens meer op) Terug bij de factory-defaults en een nieuwe JB toegepast. Spirit deze keer. Ook werkte ik nu met 3.1.3. Opnieuw profiel downloaden, opnieuw tethering patch en de tether-optie stond weer netjes tussen de netwerk-instellingen. En daarmee dacht ik tot vorige week dat het goed was. Ik had sinds lange tijd het tetheren weer eens nodig dus ik sluit mijn iphone aan, zet tehteren aan en spontaan verdwijnt de hele optie tetheren uit mijn telefoon.
Vanaf dat moment heb ik van alles geprobeerd. Gezien alle positieve berichten over tetheren op 3.1.3 wil ik voorlopig bij 3.1.3. blijven. Ook ben ik er van overtuigd dat tetheren gewoon kosteloos aan de praat te krijgen is ipv via MYWI of PDAnet. De how-to die op p20 van dit topic staat natuurlijk ook geprobeerd maar niets lijkt soelaas te bieden. Inmiddels blijft de tethering-optie wel netjes in mijn telefoon staan, maar het tetheren gebeurt domweg niet. (zowel op windows laptop als macbook)
Ik denk dat het misschien ligt aan de spirit JB. Zou dat kunnen?
Zou het kunnen dat het niet goed gaat omdat ik zowel Rock als Cydia door elkaar gebruik?
helaas heb ik nu 3.1.3 FW, ik denk dat het met 3.1.2. wel zou lukken. Ik heb echter alleen voor het tetheren mijn telefoon gejailbreaked en vervolgens niet gekeken naar backupmogelijkheden en/of hoe dat precies werkt. Nu ik e.e.a. echt aan het bestuderen ben ontdek ik steeds meer dat ik er niet zo heel veel kaas van gegeten heb. Stom