Nou vandaag voor het eerst AC2 gespeeld... maar ik kom zelf van de supernintendo af, en ik weet niet echt of dit wel een goede koop was. Ik ben het na een half uur al zat, beetje vage filmpjes over dat blijkbaar zijn opa die kerel was en dat ie in de tijdmachine als hem kan spelen... mjah ok, grafisch prachtig.
Maar goed ik moet nu zijn broer verslaan om op de top van die kerk te komen, maar die gast is er echt binnen 10 seconde en ik kom amper halverwege, als k naar zon muur ren pakt ie vaak mist of loopt er iemand voor mn voeten... Hallo zeg, heb nu al 20 keer opnieuw moeten proberen te klimmen en slechts 3 x pakte die gast de muur goed vast, en halverwege was zn broer al bij de toren,. Heb flink lopen schelden en op de muur lopen stompen. Ik bedoel ik speel dit spel 5 min en moet ik nu al weten hoe ik goed de muur kan vastpakken. Zal wel aan mij liggen. Was een beetje in de veronderstelling dat ik gewoon door de stad heen kon rennen en wat opdrachten moest doen, maar volgens mij is het een grote verzamelactie met stukjes kaart en dingen omntdekken en opdrachten doen (dus eigenlijk waarom iedereen t zo leuk vind)
Maar hoe kunnen ze nou verwachten dat iemand met nul ervaring dit doet. Het wordt echt verschrikkelijk frustrerend als je 20 keer opnieuw moet proberen zo'n rotmuur op te klimmen of via een of andere paal omhoog te gaan. Je kan dat ook niet overslaan of wat dan ook, dus ik zit nu al genoeg te kutten om op die kerk te komen dat ik echt geen zin meer heb.
pffff voel me net een klein kind, Maar het is echt verschrikkelijk frustrerend.
*edit:
Vind veel van deze posts, dus ik ben niet de enige
http://forum.rpg.net/showthread.php?t=485409
[
Voor 13% gewijzigd door
ThePupD op 14-12-2009 01:38
]