Iemand ervaringen mee dat hun backlit keyboard ermee uitscheid? Mijn vriendin verteld mij dat sinds een week de lichtjes van het keyboard niet meer aangaan. Zelf wat dingen geprobeerd maar niet gelukt. Geinstrueerd door
dell helpdesk om volgende 3 dingen te doen met telefonische begeleiding: power drain gedaan, keyboard ge-reseated, en nieuwste firmware erop. Ohja en met dvd diagnose, werd verteld daar op de afdeling dat er een test voor was.. Samen met de helpdesk deze test niet kunnen vinden maarja we hebben alles geprobeerd.
Krijg nu een nieuw backlit keyboard opgestuurd. En voorwaar... hehe wij hebben iers/uk layout vanwege het feit dat tijdens bestelling us qwerty backlit niet mogelijk was... Nu was iers/uk niet mogelijk en krijg dus us qwerty opgestuurd. inderdaad super simpel om keyboard te vervangen. kwestie van 5 schroefjes. eerste schroefje onder de battery cover genaamd K. en dan voorzichting het plastic cover er afhalen. Dus als die binnen komt kan ik hem er zelf inzetten. Hij heeft nog wel even nagevraagd of de gebruiker dit zelf mocht doen zodat de garantie niet zou vervallen.
Verder is mijn vriendin nog steeds super blij met de laptop. Ik heb hem zelf ook nog even gebruikt om starcraft 2 mee te spelen. Loopt rete strak. EN!!! blijkbaar goede koeling want voor de updates en zonder aanpassingen in de config, heb ik haar laptop (graka) niet opgeblazen. Horror verhalen na release dat laptops en oude computers "explodeerden" vanwege het feit dat er geen frame cap op de menus zaten