https://niels.nu
Als jij die 10.000 kill mob met de naam X een Y aantal keren een belangrijke spelervaring vindt..Kapoen schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 09:16:
[...]
Ik zou aanraden om questhelper zeker niet te gebruiken bij het levellen van een eerste character.
Level op je dooie gemak, lees alles door en zoek alles zelf uit. Zo haal je het maximale uit het spel (naar mijn mening).
Pas als je toe bent aan een tweede char zou ik voor questhelper kiezen omdat je dan toch al alles gezien hebt. Een eerste char hoeft niet per se 'efficiënt' of snel gelevelled te worden.
Er zijn wel wat leuke chains, maar 95% van de quests is gewoon kill X en loot X zonder een verhaal eromheen. Dat vind ik persoonlijk geen must-have-done ervaring van WoW.
[ Voor 4% gewijzigd door Paprika op 25-11-2008 12:53 ]
Op zich heb je een punt, maar met QuestHelper lees je uberhaupt de quests nieteens meer. En da's zonde, veel van die verhaaltjes zijn erg goed geschreven.Paprika schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 12:51:
Als jij die 10.000 kill mob met de naam X een Y aantal keren een belangrijke spelervaring vindt..![]()
Er zijn wel wat leuke chains, maar 95% van de quests is gewoon kill X en loot X zonder een verhaal eromheen. Dat vind ik persoonlijk geen levens ervaring van WoW.
https://niels.nu
Sja ik lees de quests wel goed ,maar ben blij ze me kunnen vertellen waar wat zitHydra schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 12:54:
[...]
Op zich heb je een punt, maar met QuestHelper lees je uberhaupt de quests nieteens meer. En da's zonde, veel van die verhaaltjes zijn erg goed geschreven.
Krijg absoluut niet die indruk, ze hebben ook niets van die aard naar buiten gebracht.Tevens vind ik de uitstraling gaan van voor de gamers naar wij zijn toch beter als jullie en we kijken op jullie neer geen goede change.
Daarnaast: competatief end-game raiden is dood, de content is niet afgestemd op casual of "hardcore" spelers maar op de slechte spelers, als ulduar net zo wordt getuned als naxx ed dan vermoed ik dat veel van die guilds (en ook veel casual raiding guilds) er mee op houden, we hebben nu al mensen die klagen dat het allemaal zo makkelijk is geworden
"For my friends, anything; for my enemies, the law."
Altoholic is een geniale addon wat dat betreft, mouseover een item en je ziet gelijk welke alt dat waar heeft ((guild)bank, bags of in de mail)Exitium schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 12:51:
[...]
Viel op zich nog wel mee, had van herben lvlen een bag of drie aan herbs. Denk dat ik iets van 600-800g uitgegeven heb, en kwam er later nog achter dat ik nog vijf stacks Outlands herbs had op een andere char.
"When you find yourself in the company of a halfling and an ill-tempered Dragon, remember, you do not have to outrun the Dragon...you just have to outrun the halfling."
Allemaal een beetje overdreven, zou het zelfde zijn als ze TBC hebben uitgebracht met alleen KARA en GruulblouweKip schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 13:03:
[...]
Krijg absoluut niet die indruk, ze hebben ook niets van die aard naar buiten gebracht.
Daarnaast: competatief end-game raiden is dood, de content is niet afgestemd op casual of "hardcore" spelers maar op de slechte spelers, als ulduar net zo wordt getuned als naxx ed dan vermoed ik dat veel van die guilds (en ook veel casual raiding guilds) er mee op houden, we hebben nu al mensen die klagen dat het allemaal zo makkelijk is geworden
de rest van de content is er nog niet en ze zullen het heus wel moeilijker maken, maar Sunwell level nee...Blacktemple level ja en ook dat was makkelijk...
Gaat mij nog altijd om het Gamen samen met mijn Guildies, en MIJN char naar MIJN wens krijgen...
Verder het hele endgame is leuk bin there done that
het gaat mij om het samen spelen, het uiterlijk van de gameplay en de bosses en de lore en de chars uiterlijk en gearwize en mensen helpen, toen we elke week in sunwell zaten was ik more bored then ever
En hoe sneller we end game PVE doen des te sneller ik me weer op me gladiator title kan storte
[ Voor 7% gewijzigd door Mektheb op 25-11-2008 13:12 ]
Arkinventory doet dit ook. Bag addon.bras schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 13:09:
[...]
Altoholic is een geniale addon wat dat betreft, mouseover een item en je ziet gelijk welke alt dat waar heeft ((guild)bank, bags of in de mail)
Verwijderd
Ik weet nog toen Sunwell net uitgebracht werd. Black Temple was te makkelijk, en ineens stonden die guilds bij Twins. "ONMOGELIJK!!!" en "NERF!!!" etcetera. Twee dagen later, of minder, was de eerste kill.
Die guilds raiden dan bijna 24 uur op een dag, vind je het dan gek dat ze de content clearen binnen de eerste week? Dat doen ze zichzelf aan en heeft niks te maken met moeilijkheidsgraad. Een normaal mens kan dingen leren tot ze niet meer moeilijk zijn. Dat heeft alleen tijd nodig, en dat besteden die guilds eraan.
Ze willen worlds-first, en besteden daar al hun tijd in voor een korte periode. Prima, ieder z'n meug, maar het is heel normaal dat je ook iets heel moeilijks gewoon haalt, simpelweg omdat je er tijd in steekt. Maar hou dan je muil over het niet-zo-moeilijk-zijn van gevechten.
Zoals je merkt, kan ik me er flink over irriteren.
Enjoy the game. If you don't like it, leave it. Simpel as that.
Verwijderd
Toen TBC uitkwam kreeg ik niemand mee naar een instance want ze wilde allemaal qen zodat ze snel 70 waren (terwijl ze zogenaamd instance leuk vonden). Dat was ook een reden dat TBC achteraf me zwaar tegen viel. Nu zie ik gelukkig meer en meer dat mensen genieten en ook wel in zijn voor een instance.
Jullie ervaring/mening?
maar wat ik wel begrepen heb van voor dat Sk en Nil samen gingen was het zo dat Nil puur op power de eerste kills maken; en Sk maakte de kills op basis van wat er precies gebeurde enz.
maar goed als ik idd 24/7 de tijd had om te spelen en mijn hele guild ook constant online was dan denk ik dat we nu ook zo ver waren. helaas moet ik nog eens werken en dat kut sociaal leven wordt ik ook gek van.
This is the Way.
En skill krijg je door veel te spelenNoTimeRemains schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 13:31:
die gasten hebben echt wel skill.
maar wat ik wel begrepen heb van voor dat Sk en Nil samen gingen was het zo dat Nil puur op power de eerste kills maken; en Sk maakte de kills op basis van wat er precies gebeurde enz.
maar goed als ik idd 24/7 de tijd had om te spelen en mijn hele guild ook constant online was dan denk ik dat we nu ook zo ver waren. helaas moet ik nog eens werken en dat kut sociaal leven wordt ik ook gek van.
Specs - Q9550 Cooled with CM V8 @ 3.6 Ghz, Kingston HyperX 8gb, MSI GTX660 Ti Power Edition, Samsung 128GB SSD 830 series.
Sartharion - November 23rd 2008
Archavon the Stone Watcher - November 23rd 2008
Anub'Rekhan - November 23rd 2008
Grand Widow Faerlina - November 23rd 2008
Maexxna - November 23rd 2008
Noth the Plaguebringer - November 23rd 2008
Heigan the Unclean - November 23rd 2008
Loatheb - November 23rd 2008
Instructor Razuvious -
Gothik the Harvester -
The Four Horsemen -
Patchwerk -
Grobbulus -
Gluth -
Thaddius -
Dus nog een paar te gaan
[ Voor 3% gewijzigd door Mektheb op 25-11-2008 13:37 ]
Wil je mij even uitleggen hoe je dat doet? Zo pluk ik in orgrimmar/mulgore tot level 150 om daarna ergens anders naartoe te gaan. Om deze plekken te bepalen gebruik ik de http://www.almostgaming.c...herbalism-guide-with-maps guide. Er zijn echter ook andere guids http://www.blizzardguides.com/wow_herbalism_guide.html met andere strategien.Atlas schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 12:28:
[...]
Dan doe je echt wat verkeerd hoor?
Herbing 1 naar 300 is een uur of 3. Idem voor mining
Heb het meerdere malen gedaan
Anyway, het duurt bij mij behoorlijk lang om te levelen, puur omdat ik op de crossroads amper herbs vind....zijn er echte gebieden waar je er meerdere tegelijk kunt plukken ?
Verder hoef je meestal ook niet echt in de buurt van de paden te zoeken.
Stonetalon mountains heeft anders ook wel routes die je kunt lopen voor herbs.
Misschien toch ergens een paar uurtjes gewoon geblokt in het geheugen
Heeft geen signature.
Hij is een retri paladin met full heroic gear en nu beetje naxx gear. 17khp 2700 ap met zelfbuff BoM.
Er was nog een andere paladin in de groep. Deze had nog steeds zijn S2 lvl 70PVP gear en stond net boven de Warrior Tank op de dps lijst.
Nu dropte een goede epic 2handed mace . Nu rolled de andere paldin op die mace ook natuurlijk en wint hem ook nog . Nu kan ik hier erg boos om worden. Mijn maat steekt heel erg veel uren om beetje naxx ready te worden ( en doet dan in huidige gear dan ook nr1 dps en dan krijgt een of andere idioot die niet snapt dat zelfs lvl 80 greens beter zijn dan zijn s2 gear een drop.
Deze zelfde persoon was al een keer eerder aan het zeiken tegen mijn maat dat hij slechte gear had in MH. Die persoon had toen s3 sword en nog wat beter epics. en maar zeiken dat die kon. Terwijk mijn maat veel meer dps in MH deed :-/
Meer mensen dit wel eens meegemaakt ? Lijkt me eigelijk ook wel aan de guild te liggen? Wie laat een trial member nu rollen op gear,... die ook nog laage dps heeft en dan om volgende dag promote te worden na full member ? Wat heeft hij bewezen dan, ? dat hij zijn toon kan verplaatsen ofwat ?
Wow is gewoon niet een game van oke GZ jij op die drop ? Nee, ik kan begrijpen dat mensen een grote hekel hebben aan de persoon achter de toon, en die dan ook een schop zou verkopen asl je hem/gaar irl zou tegen komen ?
Hoe zit dit bij jullie ?
Verwijderd
crit plx
De quests blijven even dom of je nu questhelper gebruikt of niet, dat was ook niet mijn punt.Paprika schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 12:51:
[...]
Als jij die 10.000 kill mob met de naam X een Y aantal keren een belangrijke spelervaring vindt..![]()
Er zijn wel wat leuke chains, maar 95% van de quests is gewoon kill X en loot X zonder een verhaal eromheen. Dat vind ik persoonlijk geen must-have-done ervaring van WoW.
Het gaat mij om het feit dat je niet meteen moet gaan spelen met een instelling van 'ik moet zo snel mogelijk zus en zo bereiken om dan zo snel en zoveel mogelijk dungeons te kunnen farmen', waarop questhelper gebruikers dus duidelijk mikken.
Geniet gewoon een keertje van het spel zonder te overhaasten. Dat je daarna alts zo snel mogelijk wil levellen kan ik best begrijpen, ik ben ook al toe aan char 5 en 6 ondertussen
Clowns to the left of me, Jokers to the right
Verwijderd
Snap wel waarom het irritant gevonden word, zeker gezien de geschiedenis van die persoon. Maarja, uiteindelijk heeft natuurlijk iedereen het recht om te rollen op een wapen wat een verbetering voor diegene is. Tenzij daar speciale regels voor zijn, daarom kan je het denk ik beter laten zitten.. (of volgende keer een guildrun doen en even overleggen dat jij toch écht dat wapen heel goed kan gebruiken)Verwijderd schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 14:13:
lol.. get a gripwat maakt het nou uit wie die drop krijgt, farm je die naxx toch nog een keer
het is toch een vrij eaz instance moet ik geloven
crit plx
[ Voor 8% gewijzigd door Verwijderd op 25-11-2008 14:25 ]
Komop. Als je maat eens dacht aan guild progressie ipv ze eigen epics had ie niet eens gerolled maar aan die trial gegeven.HStyles schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 14:09:
Gisteravond was ik mee aan het kijken bij een maat van mij. Naxx 10 man.
Hij is een retri paladin met full heroic gear en nu beetje naxx gear. 17khp 2700 ap met zelfbuff BoM.
Er was nog een andere paladin in de groep. Deze had nog steeds zijn S2 lvl 70PVP gear en stond net boven de Warrior Tank op de dps lijst.
Nu dropte een goede epic 2handed mace . Nu rolled de andere paldin op die mace ook natuurlijk en wint hem ook nog . Nu kan ik hier erg boos om worden. Mijn maat steekt heel erg veel uren om beetje naxx ready te worden ( en doet dan in huidige gear dan ook nr1 dps en dan krijgt een of andere idioot die niet snapt dat zelfs lvl 80 greens beter zijn dan zijn s2 gear een drop.
Deze zelfde persoon was al een keer eerder aan het zeiken tegen mijn maat dat hij slechte gear had in MH. Die persoon had toen s3 sword en nog wat beter epics. en maar zeiken dat die kon. Terwijk mijn maat veel meer dps in MH deed :-/
Meer mensen dit wel eens meegemaakt ? Lijkt me eigelijk ook wel aan de guild te liggen? Wie laat een trial member nu rollen op gear,... die ook nog laage dps heeft en dan om volgende dag promote te worden na full member ? Wat heeft hij bewezen dan, ? dat hij zijn toon kan verplaatsen ofwat ?
Wow is gewoon niet een game van oke GZ jij op die drop ? Nee, ik kan begrijpen dat mensen een grote hekel hebben aan de persoon achter de toon, en die dan ook een schop zou verkopen asl je hem/gaar irl zou tegen komen ?
Hoe zit dit bij jullie ?
Ben ik dus helemaal met je eensHStyles schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 14:09:
Gisteravond was ik mee aan het kijken bij een maat van mij. Naxx 10 man.
Hij is een retri paladin met full heroic gear en nu beetje naxx gear. 17khp 2700 ap met zelfbuff BoM.
Er was nog een andere paladin in de groep. Deze had nog steeds zijn S2 lvl 70PVP gear en stond net boven de Warrior Tank op de dps lijst.
Nu dropte een goede epic 2handed mace . Nu rolled de andere paldin op die mace ook natuurlijk en wint hem ook nog . Nu kan ik hier erg boos om worden. Mijn maat steekt heel erg veel uren om beetje naxx ready te worden ( en doet dan in huidige gear dan ook nr1 dps en dan krijgt een of andere idioot die niet snapt dat zelfs lvl 80 greens beter zijn dan zijn s2 gear een drop.
Deze zelfde persoon was al een keer eerder aan het zeiken tegen mijn maat dat hij slechte gear had in MH. Die persoon had toen s3 sword en nog wat beter epics. en maar zeiken dat die kon. Terwijk mijn maat veel meer dps in MH deed :-/
Meer mensen dit wel eens meegemaakt ? Lijkt me eigelijk ook wel aan de guild te liggen? Wie laat een trial member nu rollen op gear,... die ook nog laage dps heeft en dan om volgende dag promote te worden na full member ? Wat heeft hij bewezen dan, ? dat hij zijn toon kan verplaatsen ofwat ?
Wow is gewoon niet een game van oke GZ jij op die drop ? Nee, ik kan begrijpen dat mensen een grote hekel hebben aan de persoon achter de toon, en die dan ook een schop zou verkopen asl je hem/gaar irl zou tegen komen ?
Hoe zit dit bij jullie ?
Bij ons nu zijn ze bijna allemaal 80, maar er zijn ook helehoop nieuwe mensen iedereen wtf why we need 9 mages in the guild ?, competitie je moet je spot weer verdienen en ja ook als je al 2 jaar in de guild zit
Ik heb het vaak zat gezien iemand in PvP gear ff mee gaat naar een instance en het dan krijgt voor een ander maar dat ligt vaak aan de guild,
Het Systeem van DKP is win, ook ben ik erg gesteld op regels Member/Raider > Trail > reroller > Alt
Helaas doe je er niks aan, alleen zorgen je zelf toch active blijft en jij je ding doet want jij weet je niet slackt en op en dag word dat zeker gewaardeerd.
Zo vloog er gistere iemand uit bij ons na 3x een Disc te krijgen in 1 raid....hard vind ik wel kan je soms niets aan doen .
Ik ben dus ook iemand die andere helpt met mats farmen en dingen zoeken en me char helemaal wil upgraden en echt gear na gear verander en enchant en re-gem, soms word je niet gewaardeerd,sommige mensen zien het niet eens, en veel guilds kijken naar DPS meters en of je je stuff kent...hoe je het doet boeit ze niet als je het maar doet.....
EDIT: en als het een pug is is het iedereen vs iedereen natuurlijk
Beh felpuppy on a stick, alleen daarom had Imda em al moeten vervangenHydra schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 12:13:
[...]
Heb zelf http://eu.wowarmory.com/item-info.xml?i=43871 + offhand (niet die in armory staat maar een 40 SP offhand), da's dus 321 SP. + 50 critrating. Moet wel zeggen dat die staff kwa looks fantastisch is. Heb trouwens die staff van quests bewaard voor de 66 sta ofzo die erop zit.
Edit: Ffs nu alweer 1 pagina verder Oo
[ Voor 4% gewijzigd door porn* op 25-11-2008 14:33 ]
Bnet pindle#2913
Of retardje (ja. lvl 70 S2 spul op lvl 80 is retardish) niet meenemen, of niet zeiken over het feit dat hij wat loot.
Geloof ik ong elk level tot nu toe 4 uurtjes ong behalve van 77 tot 79 duurde 5 uur ofzo per dagLittle_captain schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 14:45:
Hoeveel uur doen jullie eigenlijk over bijv: lvl 74-75? Ik deed er iets van 4.5-5 uur over en vroeg me af of dat een beetje redelijk was?
May you live in interesting times!
hahahah " kijkt nu naar ze vingers" huhm.....he got mewildcardxl schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 14:49:
OMG wat jeukt het, nog 2 uur werken:S, is het ook zo dat jullie zelfs op het werk de vingers op wasd hebben liggen?
Death Knight blood spec, en quest/dungeon gear ;o nu 75Tular schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 14:48:
Dat ligt er maar net aan wat voor class en spec je hebt. Als resto duurt het een eeuw....
[ Voor 30% gewijzigd door DefLite op 25-11-2008 14:50 ]
Mja af en toe wel. Snap ook niet dat dat bobbeltje op de F zit ipv D.wildcardxl schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 14:49:
OMG wat jeukt het, nog 2 uur werken:S, is het ook zo dat jullie zelfs op het werk de vingers op wasd hebben liggen?
edit: leuk topicje
[ Voor 19% gewijzigd door ajampaniki op 25-11-2008 14:53 ]
Achja snachts werken overdag uitrusten:D
Neem ff een stukje op van je oude fan en speel dat loopend afwildcardxl schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 14:53:
moet overigens deze nacht wel oppassen dat ik niet in slaap val(geluid spel vaak uit staan weet ook niet waarom, denk dat ik naar de zoveelste x dhetzelfde geluid te horen dat het irritant word), normaal gesproken houd de cpukoeling van de pc mij wel wakker, maarja nu een Cooler Master Hyper Z600 op passieve koeling, dus word vnaaf erg stil op mn kamertje:D
Achja snachts werken overdag uitrusten:D
Dat nog net niet, wel heb ik al een quest route voor vnv bepaald om in 4.15 uur 1.200.000 xp te halen zodat ik 77 dingwildcardxl schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 14:49:
OMG wat jeukt het, nog 2 uur werken:S, is het ook zo dat jullie zelfs op het werk de vingers op wasd hebben liggen?
Grizzly Hills --> Die quest bij de ruines helemaal aan het Noord - Oosten (hier moet je 8 stukken wolfsvlees en ook bokkenvlees verzamelen). In totaal kill je zo'n 35 mobs, die amper spawnen en door 10 spelers gekilled worden, voor 16 stukken vlees.....Krijg je vervolgens 15000 xp voor een half uur klooien
Gelukkig maken Questen bij het amphitheater etc. veel goed
[ Voor 1% gewijzigd door Aghanim op 25-11-2008 15:05 . Reden: Spoiler :D ]
Verwijderd
Aghanim schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 14:56:
[...]
Dat nog net niet, wel heb ik al een quest route voor vnv bepaald om in 4.15 uur 1.200.000 xp te halen zodat ik 77 dingOok nog wat leuke gear meenemen included
Wel jammer dat sommige quests, die op eerste oog makkelijk lijken, soms zo ontzettend klote zijn.
spoiler:Grizzly Hills --> Zo ook de hele, enorm onduidelijke quest line waarbij je allerlei mojo's moet verzamelen en door middel van een elixer die troll moet spawnen om vervolgens de mojo's in te leveren. Voordat ik dat helemaal door had was ik 30 min verder en verdiende ik dus zo'n 25000xp in 30 min.
Grizzly Hills --> Die quest bij de ruines helemaal aan het Noord - Oosten (hier moet je 8 stukken wolfsvlees en ook bokkenvlees verzamelen). In totaal kill je zo'n 35 mobs, die amper spawnen en door 10 spelers gekilled worden, voor 16 stukken vlees.....Krijg je vervolgens 15000 xp voor een half uur klooien
Gelukkig maken Questen bij het amphitheater etc. veel goed
1
| [spoiler] bla [/spoiler] |
Wel lekker dat ie gelijk mijn skull-clad axe dropte! Ga van Brutal sword naar deze mooie Pala Axe, crits en dps gelijk een stukkie hoger!
13-05-2016 15:00 | 08-11-2017 8:30 | 25-11-2024 13:47
m0nk schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 15:02:
Gisteren 1st run Heroic Halls of Lightning gedaan. Echt wipen op Lokan.. priest en lock die niet begrepen dat ze uit de Nova moesten lopen en daarna asap weer binnen 5y van Lokan moesten zijn. Toen moest die priest weg, die vervangen voor een goeie druid. 2e try ging ie neer. Die lock begreep het nog steeds niet en had op en eens 20000000ms lag en was bij de eerste nova al dood. Uiteindelijk met zn vieren gedaan dus..
Wel lekker dat ie gelijk mijn skull-clad axe dropte! Ga van Brutal sword naar deze mooie Pala Axe, crits en dps gelijk een stukkie hoger!
Dit soort volk bedoel ik dusImdaMned schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 14:41:
[...]
Of retardje (ja. lvl 70 S2 spul op lvl 80 is retardish)
[ Voor 6% gewijzigd door ImdaMned op 25-11-2008 15:08 ]
Verwijderd
http://www.wowwiki.com/Dingwildcardxl schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 15:13:
oke nu nog even hele domme vraag, waarom hebben jullie het over dingen en niet over levelen? (ja sorry kom uit het silkroad wereldje, sinds 4 dagen WoW:))
Ding is a common exclamation used by players to announce to their friends and guild members when they reach a new level. Because of this, ding has taken on several auxiliary meanings, such as the act of leveling up, the graphic associated with leveling up, etc. Originally, the sound effect when a character leveled in Everquest was a ding.
Als je level up gaat hoor je een geluidje dat klinkt als DING!wildcardxl schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 15:13:
oke nu nog even hele domme vraag, waarom hebben jullie het over dingen en niet over levelen? (ja sorry kom uit het silkroad wereldje, sinds 4 dagen WoW:))
Vanavond ga ik me eens wagen aan Drak'Tharon Keep
Is gewoon een gauntlet, door blijven lopen. Was geen issue om dit te healen als tree of life.shoombak schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 15:10:
trouwens in halls of lightning, hoe werkt dat stuk bij die elementals die blijven spawnen?
Loken was idd een bitch, na 4-5 keer proberen lukte het niet
Chewing gum while cutting unions will prevent you from crying, it won't prevent you from being sad
Verwijderd
crit me plz
Reanimation Lvl 74 BE Paladin
Verwijderd
Deadmines...Verwijderd schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 15:25:
waar kan ik beginnen om healing gear te gaan halen voor me paldin? iemand nog suggesties. en doet een healing pala het een beetje goed op 80?
crit me plz
Reanimation Lvl 74 BE Paladin
Ik begin alvast met sorry, dan scheelt dat alvast.Verwijderd schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 15:25:
waar kan ik beginnen om healing gear te gaan halen voor me paldin? iemand nog suggesties. en doet een healing pala het een beetje goed op 80?
Maar op een of andere manier beginnen jouw posts mij op mijn zenuwen te werken
Bedoel, je stelt allerlei vragen die je op LvL74 allang had moeten weten of met enig eigen initiatief zelf kan vinden.
Op Tweakers worden geen slotzinnen, afsluiters, dankwoordjes gebruikt maar staat dat in je signature
@Ontopic
Gisteren eindelijk 68 gedinged met mn Tauren DK en vanavond dus lekker naar HF toe
Heb echt zin om daar nu eens de nieuwe content te gaan zien en mezelf nog verder te verliezen in de game.
Damn, ben sinds Vanilla WoW niet meer zo verslaafd geweest en het bevalt me goed
Gisteren Ring of Blood gedaan en dan even als Tank geprobeerd te fungeren maar het blijft onwennig.
Vooral het idee dat je geen echte threat moves hebt (ie. Shield Slam, Revenge etc) geeft me het idee dat je niet overdreven veel threat doet en daardoor dus alleen op DPS de Aggro houdt.
In combinatie met de Frost Presence natuurlijk..
Verwijderd
hai and goodbai
Verwijderd
Je kan beginnen met een echte signature maken bij de forum settings.Verwijderd schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 15:25:
waar kan ik beginnen om healing gear te gaan halen voor me paldin? iemand nog suggesties. en doet een healing pala het een beetje goed op 80?
crit me plz
Reanimation Lvl 74 BE Paladin
Verwijderd
GoodbyeVerwijderd schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 15:36:
haha zenuwen zegt ie.. dat jij je verhaaltjes hier kwijt moet over wat je hebt gedaan zegt al genoeg. dat je een DK speelt waar iedereen er 1 van heeft en dat je ring of blood hebt gedaan interreseert de gemiddelde speler niet.
hai and goodbai
Ik schat dat 80-90% van de mensen het hier met Ras eens zijn. Ik in ieder geval wel.
Je houding staat mij compleet niet aan. Dus van mij mag je je laatste woordje waarmaken.
Ik denk dat hij voor meerdere mensen spreekt.Verwijderd schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 15:36:
haha zenuwen zegt ie.. dat jij je verhaaltjes hier kwijt moet over wat je hebt gedaan zegt al genoeg. dat je een DK speelt waar iedereen er 1 van heeft en dat je ring of blood hebt gedaan interreseert de gemiddelde speler niet.
hai and goodbai
Ben overigens zelf zondag 80 gedinged op mijn druid, deze was net voor wotlk 70 en uiteindelijk onder de 9 dagen /played op 80 gekregen, gerespecced naar een tank build en gelijk wat instances geprobeerd. Is toch nog wat onwennig, zeker omdat ik nooit eerder getankt heb. Had het idee dat het aan mijn gear lag, maar heb unbuffed 20k health en loop in full blue rond. Heb me vandaag nog wat ingelezen over de diverse moves ed, en gebruik van mangle en demo roar is toch wel handig
Beetje jammer het op een flame te gooie, en ja mij boeit het wel hij met ze dk ring of blood doetVerwijderd schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 15:36:
haha zenuwen zegt ie.. dat jij je verhaaltjes hier kwijt moet over wat je hebt gedaan zegt al genoeg. dat je een DK speelt waar iedereen er 1 van heeft en dat je ring of blood hebt gedaan interreseert de gemiddelde speler niet.
hai and goodbai
lijkt me nog wat interessanter dan een lvl74 pala die niet weet of die kan healen of niet ?
Ontopic :
Vanavond verder met de bank char en mats verzamelen voor Tailoring wil echt gelijk vanavond op 80 met prof's, helemaal Max hebben en gelijk voor de guild in gaan slaan in Flasks
Man jij gaat zo snel een ow krijgen als je zo door gaat. Volgens mij is het idee hier een beetje dat je juist alles met elkaar deelt en niet de nutteloze opmerkingen maakt waar waar jij zo goed in bent.Verwijderd schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 15:36:
haha zenuwen zegt ie.. dat jij je verhaaltjes hier kwijt moet over wat je hebt gedaan zegt al genoeg. dat je een DK speelt waar iedereen er 1 van heeft en dat je ring of blood hebt gedaan interreseert de gemiddelde speler niet.
hai and goodbai
Succes !Mektheb schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 15:46:
Ontopic :
Vanavond verder met de bank char en mats verzamelen voor Tailoring wil echt gelijk vanavond op 80 met prof's, helemaal Max hebben en gelijk voor de guild in gaan slaan in Flasks
Ik hoop dat je 232323623623 frostweave en 22353253 infinite dust hebt : D
owja, wat ebonweave etc is ook wel makkelijk
ot: Vandaag met mn DK 68 gedinged ( ja langzaam ik weet
Meteen weer wat mooie upgrades ( chest van 800 armor --> 1100 armor + 57 stam e.d.
Niet verkeerd zo. Al ziet ie er niet meer zo "eng" uit nu. Met z'n strakke broek.
Verder niet echt een planning wat te doen ofzo. Ben sowieso van plan na BT nog naar HF te gaan, om wat achterstand in te halen. Zit nu tegen 69 aan.
//edit slow
QFT!Verwijderd schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 15:41:
[...]
Goodbye![]()
Ik schat dat 80-90% van de mensen het hier met Ras eens zijn. Ik in ieder geval wel.
Je houding staat mij compleet niet aan. Dus van mij mag je je laatste woordje waarmaken.
gisteren 76 gedinged. ik doe ongeveer 4:45 tot 5:15 per uur om te levelen. gaat ontzettend lekker! zeker met die spec van die dame die het eerst lvl 80 dingde.
je kan veel dingen solo-en en lekker snel veel mobs afmaken.
This is the Way.
Gaan hopen of dreigen met bans of ow's verlaag je je enkel naar het soortgelijk laag niveau.. helemaal niet nodigajampaniki schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 15:48:
[...]
Man jij gaat zo snel een ow krijgen als je zo door gaat. Volgens mij is het idee hier een beetje dat je juist alles met elkaar deelt en niet de nutteloze opmerkingen maakt waar waar jij zo goed in bent.
Lekker ontopic verder gaan, al heb ik wel twijfels bij iemand op 74 die niet weet waar healing gear te vinden is...
Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.
Heb tot nu toe 3 guild tabs met frostweave en me gewoone bank met infinite dustImdaMned schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 15:48:
[...]
Succes !
Ik hoop dat je 232323623623 frostweave en 22353253 infinite dust hebt : D
owja, wat ebonweave etc is ook wel makkelijk
heb gistere 9500G op AH geburned en vanavond nog 5000
[ Voor 10% gewijzigd door Mektheb op 25-11-2008 15:50 ]
QFTVerwijderd schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 15:41:
[...]
Goodbye![]()
Ik schat dat 80-90% van de mensen het hier met Ras eens zijn. Ik in ieder geval wel.
Je houding staat mij compleet niet aan. Dus van mij mag je je laatste woordje waarmaken.
Lees altijd heel graag de verhalen van mensen als Ras en Salena (en alle andere teveel om op te noemen en te bang om er 1 te vergeten)
Gister ook RoB gedaan, 3 DK's en een 70 mage (met fulls S2) Alleen de laatste 2 lukte niet echt (wegens gebrek aan een healer), dus die heb ik later alsnog gedaan. Gelijk de 2h axe meegepakt, kon ik weapon skill gaan boosten van 270 naar 335..
Werd gister nog geganked door een Boomkin terwijl ik ca. 60% hp had. Nog geen 10 secs later lag de zelfde boomkin op de grond vlak voor me, terwijl ik ~85% hp had. Gotta love DG > Frost Shackles > Silence > FS > PS > DS > BB
Gelijk me skinning naar 440 gekregen en een grote lading met leather in me bags. Kan ik wel gebruiken om me lw te levelen.
[ Voor 24% gewijzigd door ajampaniki op 25-11-2008 16:04 ]
`Verwijderd schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 15:36:
[...]
Je kan beginnen met een echte signature maken bij de forum settings.
Alsmede websites als Thottbot te gebruiken. Dat doe ik namelijk ook continu als ik een quest niet snap, gear nodig heb of wil weten welke quests ik moet doen voor welke rewards. Als je daar zelf eens kijkt hoeven wij dat niet voor je te doen
De enige die failed ben jij kerel , er zitten hier ruim 100 WoW speler en niemand vind het erg om vragen te beantwoorden wat we wel erg vinden is dat we jouw moeten opvoeden hoe je moet spelen waar je gear vandaan moet halen en noem maar op in de start post staan mooie sites waar jij heel veel info vandaan kan halen.
"Allow me to shatter your delusions of grandeur."
Verwijderd
En de dalaran beer gehaald, wat is die vet met een dwarf
[ Voor 16% gewijzigd door Verwijderd op 25-11-2008 15:55 ]
heeft er iemand die witte polar beer al ?, krijg je die nu met daily's of ?, ik zou zo wel ff google maar was benieuwd wat jullie van die vinden
Jij gebruikt dat ezeltje uit de Efteling als mount zeker?Mektheb schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 15:50:
[...]
Heb tot nu toe 3 guild tabs met frostweave en me gewoone bank met infinite dust
heb gistere 9500G op AH geburned en vanavond nog 5000, dus komt wel goed
Clowns to the left of me, Jokers to the right
Geeft steekhoudelijke argumenten terwijl hij niet weet waar het over gaat. BlizzBoys, HD casts van StarCraft II gemaakt door Tweakers! Het begint, Zombiepocalyps
Verwijderd
Is dat niet een lootcard? of van blizzcon ofzoMektheb schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 15:57:
Ja nu ik het over een beer lees
heeft er iemand die witte polar beer al ?, krijg je die nu met daily's of ?, ik zou zo wel ff google maar was benieuwd wat jullie van die vinden
Welke guild zit / zat je in?
Met mijn Lock (Ahmed): Dawn of the undead (tot lvl55), PVC, Monster, Ancient Order (ex origin spelers), en met mijn lvl 19 Twink Apflestrüdel in Twinkz R Us
je ne sais cacques
Verwijderd
In BT kan je relatief snel een 118 DPS Axe halen door meerdere Warsong quests te doen, en dan terug te gaan richting Garrosh, die je dan een quest geeft om te travelen (kan zelfs automatisch met een wolf van de stable master, kan je even koffie pakken) naar een nieuw dorp.zwAf schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 15:48:
Tuurlijk is het wel leuk om te lezen wat wij allemaal doen. Daar is het toch een forum voor. speelervaringen uitwisselen, bezigheden. Wat koop je, wat heb je meegemaakt. Daar draait het allemaal om.
ot: Vandaag met mn DK 68 gedinged ( ja langzaam ik weet) en dus Northrend maar eens ingegaan. Heb dr al een shammy staan, die staat in de ijskast te wachten op lvl 71. DK gaat nu even voor. Speelstijl bevalt me nogsteeds, ben, net als vele anderen hoor ik, unholy. Mobs gaan snel neer, downtime ken ik niet. Ben dus begonnen in Borean Tundra ( shammy was begonnen in Howling Fjord, vandaar ).
Meteen weer wat mooie upgrades ( chest van 800 armor --> 1100 armor + 57 stam e.d.)
Niet verkeerd zo. Al ziet ie er niet meer zo "eng" uit nu. Met z'n strakke broek.
Verder niet echt een planning wat te doen ofzo. Ben sowieso van plan na BT nog naar HF te gaan, om wat achterstand in te halen. Zit nu tegen 69 aan.
//edit slow
Frozen War Axe even uit m'n hoofd.
Die heb ik nu 74 nog steeds, al wordt ie vanavond hopelijk vervangen door de nieuwe Ring of Blood reward
Edit: Axe of Frozen Death, zie m'n armory
Ik ben sinds 13 november ongeveer 15k kwijt aan enchanting spul en frostweave en het gaat je nog zwaar tegenvallen. Tailoring 448/450 en enchating 415/450. Ik heb waarschijnlijk niet efficient tailoring en enchanting geleveled. Maar heb me ook vergist in hoeveel mats je wel niet nodig hebt.Mektheb schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 15:50:
[...]
Heb tot nu toe 3 guild tabs met frostweave en me gewoone bank met infinite dust
heb gistere 9500G op AH geburned en vanavond nog 5000, dus komt wel goed
Laat morgen maar horen hoe ver je bent gekomen : )
Dat is een anderVerwijderd schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 15:58:
[...]
Is dat niet een lootcard? of van blizzcon ofzo
http://www.wowhead.com/?item=43962#contained-in-item
Ik bedoel die van de daily in stormpeakSinergyX schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 16:00:
[...]
Deze bedoel je?
http://www.worldofraids.c.../showimage.php?i=4110&c=6
4th aniverserie wow reward
[ Voor 36% gewijzigd door Mektheb op 25-11-2008 16:01 ]
Deze bedoel je?Verwijderd schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 15:58:
[...]
Is dat niet een lootcard? of van blizzcon ofzo
http://www.worldofraids.c.../showimage.php?i=4110&c=6
4th aniverserie wow reward
Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.
Verwijderd
lekker moeilijk voor een paladin >.> plate heal -.- stel het was een druid/shaman dan snap ik het wel maarja... je heb niet veel keuze.. eigenlijk helemaal niet(behalve leather en cloth dan eah)SinergyX schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 15:50:
[...]
Gaan hopen of dreigen met bans of ow's verlaag je je enkel naar het soortgelijk laag niveau.. helemaal niet nodig
Lekker ontopic verder gaan, al heb ik wel twijfels bij iemand op 74 die niet weet waar healing gear te vinden is...
De polar bear krijg je door daily's in Storm Peaks. Net zoiets als de fishing daily waarop je een kans had dat de crocolisk in de bag zat, heb je hier een kans dat een polar bear erin zitMektheb schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 15:57:
Ja nu ik het over een beer lees
heeft er iemand die witte polar beer al ?, krijg je die nu met daily's of ?, ik zou zo wel ff google maar was benieuwd wat jullie van die vinden
Over mounts gesproken, heeft 1 van jullie deze al op de server gevonden: http://www.wowhead.com/?item=44168#comments. Ga ik zeker weten af en toe naar kijken als ik 80 ben
EDIT- Polar Bear komt hier vandaan dus: http://www.wowhead.com/?item=44751
[ Voor 4% gewijzigd door Forn op 25-11-2008 16:03 ]
Brokh - Dota 2 - https://dotabuff.com/players/25884604
Speel Ally op turaSchaapmed schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 15:59:
@Shadow: Ik zie dat je op tura speelt. Ally of Horde? Ik speel nu al een tijdje niet maar kheb vanaf release op Horde gespeeld ook op tura(best server ever
)
Welke guild zit / zat je in?
Met mijn Lock (Ahmed): Dawn of the undead (tot lvl55), PVC, Monster, Ancient Order (ex origin spelers), en met mijn lvl 19 Twink Apflestrüdel in Twinkz R Us
"Allow me to shatter your delusions of grandeur."
Op mijn server 3 al >.<Forn schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 16:01:
[...]
De polar bear krijg je door daily's in Storm Peaks. Net zoiets als de fishing daily waarop je een kans had dat de crocolisk in de bag zat, heb je hier een kans dat een polar bear erin zit. Alleen is het hier volgens mij bij elke bag van een daily. Ik zou deze wel graag willen hebben. De Dalaran bear is ook echt heel erg tof. Maar aangezien bijna iedereen er mee rond loopt heb ik toch liever de polar bear
.
Over mounts gesproken, heeft 1 van jullie deze al op de server gevonden: http://www.wowhead.com/?item=44168#comments. Ga ik zeker weten af en toe naar kijken als ik 80 ben
Er is idd één exclusieve polar bear mount beschikbaar voor bezoekers van blizzcon, die heeft ook een murloc in zijn nek zitten geloof ik. De ander polar bear mount komt via een achievement dacht ik, kan ook gewoon faction zijn. Op www.mmo-champion.com hebben ze een tab die mounts heet en daar staan ze allemaal inclusief de manier om er aan te geraken.Verwijderd schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 15:58:
[...]
Is dat niet een lootcard? of van blizzcon ofzo
Clowns to the left of me, Jokers to the right
Edit: Ik had btw een Lurky
[ Voor 9% gewijzigd door LesCacques op 25-11-2008 16:03 ]
je ne sais cacques
*kuch* ebay *kuch*Verwijderd schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 15:25:
waar kan ik beginnen om healing gear te gaan halen voor me paldin? iemand nog suggesties. en doet een healing pala het een beetje goed op 80?
crit me plz
Reanimation Lvl 74 BE Paladin
Vanavond maar eensch violet hold doen en 600k xp bij elkaar sprokkelen
"Don't let your dreams be memes"
En hoezo ?Kapoen schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 15:57:
[...]
Jij gebruikt dat ezeltje uit de Efteling als mount zeker?
Weetje hoeveel voordeel je er aan hebt met een dikke guild bank voor je zelf voor mats pots en alles
in TBC gaf ik 300G uit per raid...per dag x 5 = Duur
En wil natuurlijk spullen gaan maken verkopen, om weer geld te maken maar ook om voor de guild spullen te maken en te helpen..
Kweet het is een hoop gold maar goed, heb 2x WoW serial verkocht voor 7000g p/s dus dat was al 14k
Want die mensen kregen WoW heel laat vanwege ze in Canada wonen en EU spelen
Het lijkt wel alsof Wotlk vooral om de DK draait (is natuurlijk ook wel een beetje) maar zo is de gear die je van lvl 70 - 75 krijgt (verder ben ik nog niet dus weet nietzwAf schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 15:48:
Tuurlijk is het wel leuk om te lezen wat wij allemaal doen. Daar is het toch een forum voor. speelervaringen uitwisselen, bezigheden. Wat koop je, wat heb je meegemaakt. Daar draait het allemaal om.
ot: Vandaag met mn DK 68 gedinged ( ja langzaam ik weet) en dus Northrend maar eens ingegaan. Heb dr al een shammy staan, die staat in de ijskast te wachten op lvl 71. DK gaat nu even voor. Speelstijl bevalt me nogsteeds, ben, net als vele anderen hoor ik, unholy. Mobs gaan snel neer, downtime ken ik niet. Ben dus begonnen in Borean Tundra ( shammy was begonnen in Howling Fjord, vandaar ).
Meteen weer wat mooie upgrades ( chest van 800 armor --> 1100 armor + 57 stam e.d.)
Niet verkeerd zo. Al ziet ie er niet meer zo "eng" uit nu. Met z'n strakke broek.
Verder niet echt een planning wat te doen ofzo. Ben sowieso van plan na BT nog naar HF te gaan, om wat achterstand in te halen. Zit nu tegen 69 aan.
//edit slow
Mijn verwachting is dan ook (en dit is denk ik ook wel terecht) dat bij een nieuwe patch zeker een nerf komt voor de DK.
Zelf heb ik een lvl 59 DK en deze heeft crits van 1000 en normale dmg van rond de 550, iets wat ik met mijn hunter (lvl 76) nu pas haal (570 dmg en 1800 crit).... Ook heeft mijn DK lvl 59 net zoveel armor als mijn hunter nu heeft....Plate is natuurlijk wel meer armor, maar ik vind de verhouding nogal scheef. Voor mijn gevoel heb ik geen slechte hunter maar ik leg het naar mijn gevoel zeker af tegen een DK lvl 68 ofzo.
Twinkz R Us wel , rest wel eens voorbij zien komen waarschijnlijk maar geen aandacht aan besteedSchaapmed schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 16:03:
klinken die guilds bekend voor je? Ik heb de naam Dottagers wel eens voorbij zien komenIk ging vaak samen met mijn huisgenoot toen Darkbob (shammy) en Fietskopuh (mage) naar IF om te kutten
Edit: Ik had btw een Lurky![]()
CE
"Allow me to shatter your delusions of grandeur."
Nu ben ik aan het zoeken naar een goeie balance spec maar ik twijfel nog om master shapeshifter al dan niet te nemen....
May you live in interesting times!
Voor mijn gevoel gaat VH niet heel hard voor de xp. Als je voor gear gaat, hou er dan rekening mee dat de bosses random komen en je soms dus na 4 runs nog steeds niet de boss hebt gehad met het gewenste item.Wootlock schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 16:03:
[...]
*kuch* ebay *kuch*
Vanavond maar eensch violet hold doen en 600k xp bij elkaar sprokkelen
je ne sais cacques
Ja ik wil ook al zo lang een guild bank opzetten, maar ik krijg die 10 signatures niet bij elkaar. Ik mot eens wat meer mensen irriteren in guild chat denk ik *kijkt naar shadowbumble*.Mektheb schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 16:03:
[...]
En hoezo ?
Weetje hoeveel voordeel je er aan hebt met een dikke guild bank voor je zelf voor mats pots en alles
in TBC gaf ik 300G uit per raid...per dag x 5 = Duur
En wil natuurlijk spullen gaan maken verkopen, om weer geld te maken maar ook om voor de guild spullen te maken en te helpen..
Kweet het is een hoop gold maar goed, heb 2x WoW serial verkocht voor 7000g p/s dus dat was al 14k
Want die mensen kregen WoW heel laat vanwege ze in Canada wonen en EU spelen
Ik zit nu op 10k gold trouwens en ook nog tailoring te levellen op mijn priest (voor het vliegend tapijt uiteraard).
Clowns to the left of me, Jokers to the right
Brokh - Dota 2 - https://dotabuff.com/players/25884604
Ik ga niet eens meer proberen tegen een death knight. Ik denk met wat setup van trinkets (die movement ding) en die dodge buff ik het nog wel even vol kan houden, maar mede doordat ze ook magic spells doen (forst, unholy, die errr ranged groeneAghanim schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 16:04:
Zelf heb ik een lvl 59 DK en deze heeft crits van 1000 en normale dmg van rond de 550, iets wat ik met mijn hunter (lvl 76) nu pas haal (570 dmg en 1800 crit).... Ook heeft mijn DK lvl 59 net zoveel armor als mijn hunter nu heeft....Plate is natuurlijk wel meer armor, maar ik vind de verhouding nogal scheef. Voor mijn gevoel heb ik geen slechte hunter maar ik leg het naar mijn gevoel zeker af tegen een DK lvl 68 ofzo.
Maargoed, DK blijft nog wel eventjes een verhaal apart
Wat wel duidelijk is, LK is niet afgestemt op Mail hunters. Of ze verwachten dat je 1000+ armorrating wil inleveren om terug te gaan naar leather ofzo
[ Voor 8% gewijzigd door SinergyX op 25-11-2008 16:10 ]
Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.
en jij prolly ebayer?
//edit niet gerefreshed....
stop eens met zo snel posten xD
[ Voor 17% gewijzigd door woest85 op 25-11-2008 16:10 ]
[Signature]
moet je hulp hebben ? , heb 5 accounts tot me beschikking waar ik wel een lvl1 alt mee kan maken, mits ze op je server zitten waar hun main isKapoen schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 16:08:
[...]
Ja ik wil ook al zo lang een guild bank opzetten, maar ik krijg die 10 signatures niet bij elkaar. Ik mot eens wat meer mensen irriteren in guild chat denk ik *kijkt naar shadowbumble*.
Ik zit nu op 10k gold trouwens en ook nog tailoring te levellen op mijn priest (voor het vliegend tapijt uiteraard).
Na flink overwegen heb ik besloten om mijn Rogue toch maar te lvlen voordat ik mijn DK ga aanpakken.. Reden? Ik vind rogue een hele leuke class, je kunt lekker rondmodderen in stealth zonder dat je lastig gevallen word, en ik heb redelijke gear op mijn rogue ( vrijwel alles pvp epieks ) dus ik nuke ook overal vrij hard doorheen
Specs - Q9550 Cooled with CM V8 @ 3.6 Ghz, Kingston HyperX 8gb, MSI GTX660 Ti Power Edition, Samsung 128GB SSD 830 series.
Verwijderd
da's toch die blizzard pet? je kreeg hem toegestuurd op al je characters.. (ik iig wel) is best een schattige petMektheb schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 15:57:
Ja nu ik het over een beer lees
heeft er iemand die witte polar beer al ?, krijg je die nu met daily's of ?, ik zou zo wel ff google maar was benieuwd wat jullie van die vinden
lol btw, ben eens even afk en gelijk is er een bbq
In ieder geval, ben zostraks level 77 gedinged. Nu nog ergens geld vandaan toveren om epic flying(
Ja dat is dieVerwijderd schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 16:13:
[...]
da's toch die blizzard pet? je kreeg hem toegestuurd op al je characters.. (ik iig wel) is best een schattige pet
lol btw, ben eens even afk en gelijk is er een bbq![]()
In ieder geval, ben zostraks level 77 gedinged. Nu nog ergens geld vandaan toveren om epic flying() te leren! (heb nog zo'n 1.6k gold tekort
).. Denk dat dat toveren toch maar quests worden, veel makkelijker dan stoppen met lvlen om b.v. te resellen op de AH. ^^
ik bedoel Armored White Polar Bear , die krijg je met daily's in een bag bij stormpeak "hoop je "
Oh geef maar een gil zowel mijn Priest kan wel signen die zit niet in een guildKapoen schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 16:08:
[...]
Ja ik wil ook al zo lang een guild bank opzetten, maar ik krijg die 10 signatures niet bij elkaar. Ik mot eens wat meer mensen irriteren in guild chat denk ik *kijkt naar shadowbumble*.
Ik zit nu op 10k gold trouwens en ook nog tailoring te levellen op mijn priest (voor het vliegend tapijt uiteraard).
"Allow me to shatter your delusions of grandeur."
Het blijft toch een grappig iets als je er even over nadenkt... rondlopen met een paard, wolf, raptor,... in je rugzakMektheb schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 16:14:
[...]
Ja dat is diemaar mijn spelling was niet juist
ik bedoel Armored White Polar Bear , die krijg je met daily's in een bag bij stormpeak "hoop je "
Clowns to the left of me, Jokers to the right
Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.
heheh idd al wil ik nog steeds een raptorKapoen schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 16:15:
[...]
Het blijft toch een grappig iets als je er even over nadenkt... rondlopen met een paard, wolf, raptor,... in je rugzak
Nee, die stukken armor, wapens en potjes en dusts (stof! wtf) gaan wel goed wil je zeggenKapoen schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 16:15:
[...]
Het blijft toch een grappig iets als je er even over nadenkt... rondlopen met een paard, wolf, raptor,... in je rugzak
En dan je food ook nog eens in je bag samen met je mount.. eigenlijk zou het op moeten zijn
Verwijderd
Als je Skala of Olithia online ziet, mag je die ook best lastig vallen.Kapoen schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 16:08:
[...]
Ja ik wil ook al zo lang een guild bank opzetten, maar ik krijg die 10 signatures niet bij elkaar. Ik mot eens wat meer mensen irriteren in guild chat denk ik *kijkt naar shadowbumble*.
Dit topic is gesloten.
![]()