HStyles schreef op dinsdag 25 november 2008 @ 14:09:
Gisteravond was ik mee aan het kijken bij een maat van mij. Naxx 10 man.
Hij is een retri paladin met full heroic gear en nu beetje naxx gear. 17khp 2700 ap met zelfbuff BoM.
Er was nog een andere paladin in de groep. Deze had nog steeds zijn S2 lvl 70PVP gear en stond net boven de Warrior Tank op de dps lijst.
Nu dropte een goede epic 2handed mace . Nu rolled de andere paldin op die mace ook natuurlijk en wint hem ook nog . Nu kan ik hier erg boos om worden. Mijn maat steekt heel erg veel uren om beetje naxx ready te worden ( en doet dan in huidige gear dan ook nr1 dps en dan krijgt een of andere idioot die niet snapt dat zelfs lvl 80 greens beter zijn dan zijn s2 gear een drop.
Deze zelfde persoon was al een keer eerder aan het zeiken tegen mijn maat dat hij slechte gear had in MH. Die persoon had toen s3 sword en nog wat beter epics. en maar zeiken dat die kon. Terwijk mijn maat veel meer dps in MH deed :-/
Meer mensen dit wel eens meegemaakt ? Lijkt me eigelijk ook wel aan de guild te liggen? Wie laat een trial member nu rollen op gear,... die ook nog laage dps heeft en dan om volgende dag promote te worden na full member ? Wat heeft hij bewezen dan, ? dat hij zijn toon kan verplaatsen ofwat ?
Wow is gewoon niet een game van oke GZ jij op die drop ? Nee, ik kan begrijpen dat mensen een grote hekel hebben aan de persoon achter de toon, en die dan ook een schop zou verkopen asl je hem/gaar irl zou tegen komen ?
Hoe zit dit bij jullie ?
Ben ik dus helemaal met je eens

,
Bij ons nu zijn ze bijna allemaal 80, maar er zijn ook helehoop nieuwe mensen iedereen wtf why we need 9 mages in the guild ?, competitie je moet je spot weer verdienen en ja ook als je al 2 jaar in de guild zit
Ik heb het vaak zat gezien iemand in PvP gear ff mee gaat naar een instance en het dan krijgt voor een ander maar dat ligt vaak aan de guild,
Het Systeem van DKP is win, ook ben ik erg gesteld op regels Member/Raider > Trail > reroller > Alt
Helaas doe je er niks aan, alleen zorgen je zelf toch active blijft en jij je ding doet want jij weet je niet slackt en op en dag word dat zeker gewaardeerd.
Zo vloog er gistere iemand uit bij ons na 3x een Disc te krijgen in 1 raid....hard vind ik wel kan je soms niets aan doen .
Ik ben dus ook iemand die andere helpt met mats farmen en dingen zoeken en me char helemaal wil upgraden en echt gear na gear verander en enchant en re-gem, soms word je niet gewaardeerd,sommige mensen zien het niet eens, en veel guilds kijken naar DPS meters en of je je stuff kent...hoe je het doet boeit ze niet als je het maar doet.....
EDIT: en als het een pug is is het iedereen vs iedereen natuurlijk