Sjah schreef op woensdag 20 augustus 2008 @ 20:38:
goedkopen.nl was maar een voorbeeld. Ik bedoel meer iHA als een internetshop iets echt voordeligs heeft, kan je er niet bij BCC mee terecht, ookal heeft de internetshop een fysiek afhaalpunt.
Maarruh jij loert dus ook op de px8? 37 of 42?

Tot vandaag jah, heb bij bcc de samsung gereserveerd

Beetje van me geloof af gevallen geloof ik, moest nooit wat hebben van samsung lcd's, altijd zo brak, maar jah tijden veranderen. Voor wat je ervoor betaal kost hij bijna niets. Kan alleen geen reviews vinden. 1 duitse van de 456, volgens mij identiek scherm met dvb. Gaat mij wel om de 42 inch.
Wil eigenlijk een toshiba lcd maar de zf serie is mij nog iets te duur met de 1800+

Net een huis gekocht, en de 32 inch pana lcd is toch wat klein in de nieuwe inrichting

En wat ik heb gezien is zeker de px80 en leuk scherm. De px8 helaas nog niet live kunnen bewonderen. Maar eerlijk gezegt stond ik versteld van het beeld van de samsung. Ze draaide wel een panasonic promo (die met die treinen enzo) maar het zag er echt keurig uit. Nog even met instellingen gespeelt en ik vermoed dat de film modus wel goed is voor thuis in de woonkamer. In de winkel leek hij nogal flets maar jah wat wil je met die 3 tl's die er recht boven hingen
[
Voor 5% gewijzigd door
thefox154 op 20-08-2008 23:06
]