Leuke blade.
Paar tips wanneer je een wapen koopt:
- Phy att pwr 61% minimaal. Dan is die ook nog leuk door te verkopen
- Crit tot aan lvl 80 blades 10 minimaal op 85 word dat erg duur das dan is een 9 crit wel goed.
- Attack rating is ook wel belangerijk in het wit.
- Dura is leuk maar als je ook 120% op je blade als blue heb is het ook goed.
- Reinforce zelfde als de att pwr. Probeer deze ook hoog te hebben.
Dit heb je als blader echt nodig.
Waarom?
Zonder crit red ik het niet tegen een lvl 88+ char. Ik moet wel meer critten als een ander. Ik moet daarom veel crit op me blade hebben.
De Phy att pwr zorgt ervoor dat je blade sterker is en dat jij meer damage doet tegen over je mobs en pvp's.
Dat is waar ik vaak naar kijk.
Ik weet niet hoe rijk jij bent maar als je best wel geld heb dan zou ik proberen hem 5 INT te geven. en je crit iets te uppen.
Een Sosun blade heeft hoeveel crit max? 20 ofzo?
Voor een shield kijk ik naar 5 dingen meestal voor blader.
- Minimaal 18 BR
- Phy en Mag defence.. probeer hier ook boven de 50% te zitten
- Phy en Mag Reinforce ook boven de 50%
Iets eronder mag wel.. Maar 20% is wel laag.. en 0% moet je gewoon niet nemen.
Op je blade zieje 41% reinforce.. Das wel goed.. Dat kan er mee door.
Als ik jou was zou ik met die blade tot 64 doen. Ook al is de lvl 60 blade iets sterker. Dit omdat je dan een groot verschil van attack pwr ziet. Al is het alleen maar om te zien hoeveel verschil het maakt.
Ik had een lvl 68 blade +7 tot aan lvl 80. toen heb ik een 80+5 blade gekocht.
Natuurlijk train je iets trager maar het is 10x leuker als je ineens zo veel sterker word. Ook vind ik het leuker om een echt doel te hebben en kost het niet zo veel om de 4 lvls een nieuwe blade

Als je nu al weet dat je op 64 een nieuw wapen nodig heb.. ga dan rond lvl 60 rond kijken in de stall network voor een nice blade. misschien vind je wat leuks ;-)
EN ZORG DAT JE FULLY FARMED BEN!!! DAT IS EEN MUST VOOR BLADER!!