Echt verschil in LOD en dergelijken zie ik niet. Maar de horsepower is er, dus elk klein beetje extra graphics is mooi mee genomen
[ Voor 23% gewijzigd door Avalaxy op 28-08-2008 21:53 ]
Ik ga namelijk ook een HD4870 kopen, en speel met 1280*1024. Nu twijfel ik nog zou het nodig zijn met de komende games voor 1024, ik denk dat 512 wel volstaat op die resolutie. Alhoewel het toch nogal een beetje verneukt is qua levertijden, dus ik denk toch de 512....Die 3 extra tientjes, daar wacht ik liever niet een stuk langer door.
[ Voor 21% gewijzigd door rCk op 28-08-2008 21:59 ]
Ik snap niet dat mensen een G25 en GRID kunnen combineren, ook na de laatste 2 patches heb ik nog steeds het probleem dat er een vertraging in de besturing zit, het is niet veel, maar wel merkbaar. Het spel reageert niet direct, zoals bij andere race-games.AtlonXP1800 schreef op zondag 17 augustus 2008 @ 10:46:
Ik heb pas ook GRID aangeschaft om weer eens wat te kunnen racen op de pc (de vorige NFS viel nogal tegen). Ik heb nu ook een logitech G25 stuurtje erbij, dat was wel ff wennen, maar werkt nu wel lekker.
Dit kan je deels compenseren door in de instellingen de respons iets te verlagen, ook de interpoling van je USB-poort verhogen kan problemen oplossen.Xtresis schreef op donderdag 28 augustus 2008 @ 22:03:
Ik snap niet dat mensen een G25 en GRID kunnen combineren, ook na de laatste 2 patches heb ik nog steeds het probleem dat er een vertraging in de besturing zit, het is niet veel, maar wel merkbaar. Het spel reageert niet direct, zoals bij andere race-games.
Hier alles vloeiend op Ultra High @ 1920x1200 met 2x een 4870 in crossfireleonpwner1 schreef op donderdag 28 augustus 2008 @ 21:52:
Hmm, met alles op Ultra high en de maps op 4096 lagt het vreselijk. Ik denk dat dat teveel videogeheugen slurpt en dat je dan te weinig hebt aan 512MB. Met de shadow maps op 1024 en reflections ook op 1024 (en 'mirrors' en 'driver' op High in plaats van Ultra high, want die zie je toch niet) loopt het wel lekker
Echt verschil in LOD en dergelijken zie ik niet. Maar de horsepower is er, dus elk klein beetje extra graphics is mooi mee genomenDraai al 8x MSAA met Wide-Tent filter (16x CFAA dus).
Ook reflections en shadow maps op 4096x4096?Imperium schreef op vrijdag 29 augustus 2008 @ 11:57:
[...]
Hier alles vloeiend op Ultra High @ 1920x1200 met 2x een 4870 in crossfire
Ik draai trouwens op 1680x1050. Begint al zwaar te laggen in het menu en ik zie alliasing op alle letters, dus heb het maar gauw iets terug gezet
Trouwens, 16x CFAA is erg zwaar... Ik weet niet wat voor AA modus jij gebruikt met je crossfire setup?
[ Voor 9% gewijzigd door Avalaxy op 29-08-2008 16:09 ]
Verwijderd
(maar ik heb ook niet de .ini 's veranderd ofzo..)
Trouwens, als ik ultra high selecteer, dan gaat de resolutie automatisch op 1024x En dan moet ik 1680x1050 selecteren, maar dan gaat het weer op custom ipv ultra.. nou ja nu maakt dat niet zo veel uit. .
[ Voor 63% gewijzigd door Verwijderd op 29-08-2008 16:52 ]
Mischien was ik iets te voorbarig, ik draai alles het met 4xMSFAA (hoger kan ook, maar zie het nut er niet van in, het ziet er nu al super uit)
[ Voor 33% gewijzigd door Imperium op 29-08-2008 18:18 ]
Hmm, waar zien jullie al die instellingen?leonpwner1 schreef op vrijdag 29 augustus 2008 @ 16:08:
[...]
Ook reflections en shadow maps op 4096x4096?
Ik zie in de game wel wat opties, maar niet zo veel helaas.
Zeker een config file ergens, maar welke? Thx.
[ Voor 34% gewijzigd door JohnB op 29-08-2008 20:09 ]
Verwijderd
Mijn vader heeft dit spel onlangs cadeau gekregen van mijn moeder en hij was er natuurlijk heel blij mee (aahhhhh), totdat hij het probeerde te spelen. Toen bleek het niet te werken. De installatie ging prima, maar zodra hij het spel opstart krijgt hij éénmaal het logo can Codemasters, en daarna knal de boel eruit en krijg je die standaard-Windows foutmelding van 'Grid.exe heeft een fout blabla'. Geen foutcode of -melding van het spel zelf dus. De Safe Mode werkt niet, en ook drie her-installaties hadden geen nut.
Hij draait Windows XP op zijn shiny nieuwe computer, waarin een Intel Quadcore zit. Het precieze type weet ik niet, net zoals ik jullie de videokaart en een aantal andere opties niet kan geven. Ik was alleen benieuwd of iemand van jullie misschien een suggestie had? Alvast bedankt.
Verwijderd
EDIT:
Kijk anders even rond op het officiële Codemasters Grid forum. Ik zie net dat er diverse bekende problemen zijn, bijvoorbeeld met Creative geluidskaarten (wat voor geluidskaart zit er in de shiny computer?). Misschien vind je daar wat meer tips. (Zo zegt iemand dat het helpt om -novirtual aan de shortcut toe te voegen (X:\GRID\GRID.exe -novirtual): geen idee wat het inhoudt, maar het IS een tip.
[ Voor 52% gewijzigd door Verwijderd op 05-09-2008 10:30 ]
Bedankt voor de tips. Ik ga het uitproberen voor hem.
Even wat informatie over de hardware:
Moederbord: Asus P5K-E wifi-ap
Video: Asus EN8600 GT Silent/HTDP/512
Geluid: onboard op het moederbord.
Edit: De -novirtual switch heeft geen effect en de laatste patches zijn geïnstalleerd.
[ Voor 17% gewijzigd door LUH-3417 op 06-09-2008 09:28 ]
Verwijderd
staat trouwens bij de grid installatie map , en dan system hardwareconfig.xml
[ Voor 15% gewijzigd door Verwijderd op 06-09-2008 11:52 ]
Ik heb daar nooit last van gehad, ligt het niet aan je configuratie?Xtresis schreef op donderdag 28 augustus 2008 @ 22:03:
[...]
Ik snap niet dat mensen een G25 en GRID kunnen combineren, ook na de laatste 2 patches heb ik nog steeds het probleem dat er een vertraging in de besturing zit, het is niet veel, maar wel merkbaar. Het spel reageert niet direct, zoals bij andere race-games.
Verwijderd
Iemand enig idee hoe dit komt?
Kan je voor 50 euro een goed met GRID werkend, niet al te geavanceerd stuurtje krijgen, en zo ja, zou je die dan prefereren boven een 360 controller?
Ik had zelf het Thrustmaster Universal Challenge 5 in 1 stuur gezien, die was erg gunstig geprijsd (35 euro) en ik geloof dat Thrustmaster over het algemeen een aardig merk is. Ze claimen ook dat dat het best verkopende stuur is ter wereld. Maar als het dikke crap is zou ik het wel willen weten.
Check out my photography on Instagram
De stats worden om de 24 uur gereset....als voorbeeld..jij begint s`ochtends om 10:00 uur te spelen, sluit na 3 uur spelen het spel af en gaat vervolgens s`avonds verder dan zijn de stats dus nog niet verwerkt en heb je nog je oude rank/stats staan van 10:00 uur s`ochtends...wacht het even af want het wordt er vanzelf bijgerekend.Verwijderd schreef op zondag 07 september 2008 @ 21:56:
Mijn online ranking gaat telkens terug naar jr,pro, De rest van de statistieken blijft wel het zelfde. Ook als ik m'n profile save helpt ook niet.
Iemand enig idee hoe dit komt?
Games don't make you violent. Lag does! Battlenet: MetalPool#2909
Verwijderd
Een stuur vind ik altijd leuker dan een controller, maar... dan heb ik het wel over een goed stuur. Ik heb zelf een Logitech DFP: die doet het al een paar jaar zonder problemen. ('k Heb 'm een paar keer moeten schoonmaken en zo, maar da's een makkie.) Ik heb echter ook goedkope stuurtjes gehad: die werkten redelijk, maar waren SNEL kapot! Zo'n stuur krijgt aardig wat te verduren namelijk!Woembah schreef op maandag 08 september 2008 @ 17:54:
Kan je voor 50 euro een goed met GRID werkend, niet al te geavanceerd stuurtje krijgen, en zo ja, zou je die dan prefereren boven een 360 controller?
Ik had zelf het Thrustmaster Universal Challenge 5 in 1 stuur gezien, die was erg gunstig geprijsd (35 euro) en ik geloof dat Thrustmaster over het algemeen een aardig merk is. Ze claimen ook dat dat het best verkopende stuur is ter wereld. Maar als het dikke crap is zou ik het wel willen weten.
Ik zou, als je ECHT niet meer dan 50 euro wilt uitgeven, die XBox controller kopen: die kan ook aardig tegen een stootje. En er zijn duizenden XBoxers die Grid met die controller spelen en er zeer happy mee zijn.
Verwijderd
Heb alles (wat ik kan vinden) zo hoog mogelijk gezet.
Systeem is een asus maximus, 3870x2, en e8400d, 4gb
Car LOD al omhoog geschroeft naar high?Verwijderd schreef op donderdag 11 september 2008 @ 21:12:
de car details zijn enorm slecht. Kan amper lezen wat voor reclame op de auto's staat..
LOD = Level of Detail
Verwijderd
Lijkt wel of het op low staat zo lelijk
[ Voor 142% gewijzigd door Verwijderd op 12-09-2008 17:57 ]
Verwijderd
nu ziet t er zeer gelikt uit!
Check out my photography on Instagram
Join het DPC Whatpulse team Intel/ATI.AMD Powered PC!
Dat gevoel heb ik ook elke keer. Ik dacht eerst dat het inputlag van mijn dell3008 was, maar dat is niet het geval.Xtresis schreef op donderdag 28 augustus 2008 @ 22:03:
[...]
Ik snap niet dat mensen een G25 en GRID kunnen combineren, ook na de laatste 2 patches heb ik nog steeds het probleem dat er een vertraging in de besturing zit, het is niet veel, maar wel merkbaar. Het spel reageert niet direct, zoals bij andere race-games.
Elke keer als ik een tijdje Grid niet heb gespeeld en dan voor het eerst de game probeer heb ik er ook last van. Als je een aantal races gereden hebt ga je er aan wennen.
Maar inderdaad ik heb ook last van vertraging bij mijn g25
Mijn rig : https://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1864567
I am the great Cornholio!
Join het DPC Whatpulse team Intel/ATI.AMD Powered PC!
Ik kan maar 1 ding zeggen... dit spel is bruut!.
Ik had vrijdag eerst Far Cry 2 gekocht maar die heb ik gisteren geruild voor dit spel omdat die flink maar ook heel erg tegen viel!
Word het spel nog veel online gedaan ? ( Grid )
Blij Met Wilco
Join het DPC Whatpulse team Intel/ATI.AMD Powered PC!
[ Voor 14% gewijzigd door Jejking op 21-11-2008 02:26 ]
Join het DPC Whatpulse team Intel/ATI.AMD Powered PC!
Known as dlm | PSN ID = Rickz1989
En zoals dlm zegt, zou ook wel graag willen weten of er nog een beetje online word gespeeld.
Artiest voorheen bekend als b3n666
Verwijderd
Verwijderd
Net dit spel gehaald voor 40 euro bij de Free Record Shop (had nog plastix kaarten). Had de demo gespeeld en was zeer onder de indruk. Normaliter ben ik niet zo'n racer maar deze wil ik wel eens proberen. Vooral ook om met vrienden te spelen en online.
Zijn er mensen die nog regelmatig racen op xbox LIVE? Zo ja, voeg me dan even toe, gamertag = Monnick
Het is me inmiddels wel duidelijk dat race-driver een realistische racesim is.
Weet iemand of GRID ook een 'arcade-stand' heeft of kan ik beter op zoek gaan naar een ander spel?
Je kan ook proberen te remmen..van.der.schulting schreef op zondag 28 december 2008 @ 14:01:
Ik speel nu een tijdje GRID, maar het lukt me maar niet om fatsoenlijk te rijden met de auto's. Binnen no-time rijd ik meestal mijn auto total-loss. Ik heb de driver-assist al op basic staan, maar het helpt weinig.
Het is me inmiddels wel duidelijk dat race-driver een realistische racesim is.
Weet iemand of GRID ook een 'arcade-stand' heeft of kan ik beter op zoek gaan naar een ander spel?
Tevens zie je onderin je beeld bij de trackinfo ook een lampje, is het lampje rood, dan moet je flink remmen, want je gaat te hard. Is hij oranje, dan zit je op het randje. Zorg in het begin er voor dat je steeds zonder lampje (=goed) door bochten rijd.
[ Voor 18% gewijzigd door Angeloonie op 28-12-2008 14:05 ]
Uplay: Angeloonie - Battletag: Angeloonie#2758 - Steam: Angeloonie
Ik vond het aan het begin ook wel lastig, maar je moet gewoon een paar dagen oefenen, en daarna wil je niet meer anders! Echt, de besturing is echt gruwelijk fijn als je er een beetje aan gewend bent
Maar als je van need for speed (
En inderdaad ^
Gewoon hard afremmen bij de bochten, dan kun je ze prima nemen. Zodra dat lukt dan kun je iets later af gaan remmen, en dan nog iets later, net zo lang tot je ze bijna op volle snelheid kunt nemen.
[ Voor 24% gewijzigd door Avalaxy op 28-12-2008 14:04 ]
Zou je bij nvidia kaarten (ati weet ik niet of je dat kan instellen) de 'pre rendered frames' niet kunnen aanpassen?MetaFrame schreef op woensdag 24 september 2008 @ 14:46:
Dat is niet alleen met de G25, maar ook met de Trustmaster Force, behoorlijk irritant.
In het nvidia control panel staat deze standaard op 3 volgens mij als je dit aanpast zou de lag wel wat minder kunnen worden.
ik zou het graag zelf proberen maar mijn g25 staat nog in bestelling en ik heb nog geen verzendbevestiging gehad dus zal nog wel een week duren.
Living in Australia! - Ja, ik heb dyslectie
Geen idee wat er precies aangepast is, dat moet ik nog even uitzoeken haha
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Verwijderd
Ik heb dit spel ook net, maar hoe kun je dit spel in godsnaam realistisch noemen???van.der.schulting schreef op zondag 28 december 2008 @ 14:01:
Ik speel nu een tijdje GRID, maar het lukt me maar niet om fatsoenlijk te rijden met de auto's. Binnen no-time rijd ik meestal mijn auto total-loss. Ik heb de driver-assist al op basic staan, maar het helpt weinig.
Het is me inmiddels wel duidelijk dat race-driver een realistische racesim is.
Weet iemand of GRID ook een 'arcade-stand' heeft of kan ik beter op zoek gaan naar een ander spel?
Als dit geen pure arcade-racer is dan weet ik het ook niet meer. Ik vind hem wel tof, maar hij is mij iets TE arcade zelfs. Heb je weleens een race-sim gespeeld? Dat is hele andere koek hoor.
Ik had een beetje spijt na een paar races gereden te hebben omdat je zo onrealistisch laat kan remmen en insturen, maar op een of andere manier blijkt het spel heel verslavend. Ben normaal meer van de SIM varianten, maar deze is op zijn eigen manier ook heel gaaf!
Ik begrijp best dat als je meer iemand van de NFS spellen bent dit al snel bestempeld als sim. Vooral als ze er achter komen dat er zoiets bestaat als een rem knapt er vaak iets. Ik ken zelfs mensen die Test drive unlimited een sim noemde (ook al komt dat in hardcore mode wel redelijk dicht bij als je de schade en het vliegen weg denkt).Verwijderd schreef op zondag 04 januari 2009 @ 15:31:
[...]
Ik heb dit spel ook net, maar hoe kun je dit spel in godsnaam realistisch noemen???
Als dit geen pure arcade-racer is dan weet ik het ook niet meer. Ik vind hem wel tof, maar hij is mij iets TE arcade zelfs. Heb je weleens een race-sim gespeeld? Dat is hele andere koek hoor.
Ik had een beetje spijt na een paar races gereden te hebben omdat je zo onrealistisch laat kan remmen en insturen, maar op een of andere manier blijkt het spel heel verslavend. Ben normaal meer van de SIM varianten, maar deze is op zijn eigen manier ook heel gaaf!
Ik vindt het wel fijn om weer eens op een circuit te rijden zonder rekening te hoeven houden met de hamer genaamd 'realisme' die je bij elk foutje een schedelfractuur geeft.
mis trouwens wel de koppeling en H-shifter ondersteuning voor de g25, of heb ik die over het hoofd gezien?
Verwijderd
'k kan de eerste race rijden en na de race en replay en de display van de rondetijden krijg ik de error:
GRID executable has stopped working.
Thanks,
B
Heb je ook overwogen om de stabiliteits- en remhulp uit te zetten in het optiemenu?Verwijderd schreef op zondag 04 januari 2009 @ 15:31:
[...]
Ik heb dit spel ook net, maar hoe kun je dit spel in godsnaam realistisch noemen???
Als dit geen pure arcade-racer is dan weet ik het ook niet meer. Ik vind hem wel tof, maar hij is mij iets TE arcade zelfs. Heb je weleens een race-sim gespeeld? Dat is hele andere koek hoor.
Ik had een beetje spijt na een paar races gereden te hebben omdat je zo onrealistisch laat kan remmen en insturen, maar op een of andere manier blijkt het spel heel verslavend. Ben normaal meer van de SIM varianten, maar deze is op zijn eigen manier ook heel gaaf!
Het is ongetwijfeld niet de meest realistische racer, maar het gaat me te ver om het pure arcade te noemen. Dan heb je het toch al snel over een spelreeks als NFS, wat hier weer niet mee te vergelijken valt. Zie jij maar eens zo'n prototype op de weg te houden zonder hulp, succes
Die heb je dan over het hoofd gezien, hier werkt het primaGWBoes schreef op maandag 05 januari 2009 @ 10:15:
[...]
mis trouwens wel de koppeling en H-shifter ondersteuning voor de g25, of heb ik die over het hoofd gezien?
Nee, maar heb je op het forum al gezocht bij SPV? En anders kun je altijd nog contact opnemen met codemasters.Verwijderd schreef op vrijdag 20 februari 2009 @ 20:40:
Heeft iemand een oplossing voor dit probleem?
'k kan de eerste race rijden en na de race en replay en de display van de rondetijden krijg ik de error:
GRID executable has stopped working.
Thanks,
B
Ik heb het spel er maar weer eens ingestopt, en had toch wel moeite met de races...
Op de Expo in Leeuwarden afgelopen weekend hadden ze Grid staan met stoel, stuurtje, en 2 meter scherm. Erg gaaf!!
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Ik dacht dat het aan mij lag omdat ik een hele tijd weer Gran Turismo heb gespeeld, dacht dat het gewoon weer wennen was.... maar niet dus ,)
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Verwijderd
Met een stuurtje gaat dat vast beter
Misschien heb ik er in het spel overheen gekeken, maar kan je ook een time-trial doen tegen je eigen ghost?
En zo ja, hoe?
* edit*
Test drive doen met een wagen...
Gisteren voor het eerst eens online gespeeld, is wel erg gaaf moet ik zeggen!
Bij Gran Turismo bewegen de auto´s schokkerig, maar in Grid is het echt vloeiend!
Alleen jammer dat er van die patjakkers bijzitten die expres gaan rammen of de andere kant op gaan rijden om alles te beuken wat ze tegenkomen...
Zo ook bij de start: mensen die opeens naar links komen en mij de muur in rammen... gevolg: wrecked en 5 minuten wachten tot de race klaar is...
Heel vaak 2e of 3e geworden (van de meestal ca 10 wagens), en dat als Rookie haha
Valt ook op dat degenen die een hoge ranking hebben vaak de rookies eruit willen stemmen...
Laat ze maar doen, het enige wat telt is het resultaat op de streep!
Uiteindelijk rijden de "echte" serieuze rijders lekker over het circuit en blijven de "patjakkers" een flink eind achter.
Gisteren wel mooie gevechten met een Italiaan en een Schot gehad, rondetijden scheelde maar enkele honderdsten, 3 ronden op elkaar lip gezeten!
Conclusie: Grid blijft wel even in de PS3 zitten!!
*edit*
Wat me wel tegenvalt:
Ik heb nu al 2 keer mezelf "opgewerkt" van Jr.Pro 2-sterren naar Sr Pro 3-sterren.
Echter, als ik het spel aflsuit en de dag erna weer begin, sta ik weer op Jr.Pro 2-sterren ....
Raar....
*edit*
Wordt maar eens in de 24uur bijgewerkt. Nu maar hopen dat ie dat ook doet als de PS3 uitstaat.
Vanavond even checken!
[ Voor 16% gewijzigd door Superkiwi op 04-03-2009 06:49 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Ik heb een logitech momo stuurwiel gekocht maar als ik in GRID ga kan ik er niks mee doen?!
Wat ik heb gedaan:
Drivers installeren
-In grid naar options gegaan
-Forcefeecback aangezet.
Maar als ik gas oid indruk gebeurt er niks??
hoe kan ik dit oplossen?
Ik heb Grid v1.2 en mijn OS is Vista SP1.
Check out my photography on Instagram
* Jejking is ook MOMO-usert
Oke ik ben in GRID naar advanced controls -> custom (ctrl ingedrukt) gegaan maar hoe doe je dan het stuur instellen? Bijv voor ''left'' het stuur naar links bewegen? Ik heb dit dus gedaan en er gebeurde niks..Woembah schreef op vrijdag 13 maart 2009 @ 18:15:
Heb ik ook gehad, je moet handmatig bij de control settings alle besturingen instellen. Even wat gedoe, maar daarna werkt het geweldig!
Verwijderd
Zie voor mijn achievement-noteringen mijn account op X360.com. Voeg me maar toe als jullie willen, RCDriv3r.
Join het DPC Whatpulse team Intel/ATI.AMD Powered PC!
Verwijderd
Zit al in seizoen 11 btw
Verwijderd
Aids != aides. Behalve in de paardensport
Hulpmiddelen = aides
Voor degene die offended waren, mijn welgemeende excuses
Ik dacht dat toen ik dit spel met een nVidia 8800GTS 640 speelde hier geen last van had. Maar sinds de overstap naar Ati 4870 wel. Ligt het aan de combo Grid en Ati?
PS5 DE, PS4 Pro, PS3 SS, PS VIta Slim PSN: BSGathena
Volgens mij heb je dan in CCC ingesteld dat je speciale AA levels will, had ik ook gedaan, en kreeg een kartelig beeld. Alles terug gezet naar "Application controlled" en toen zag en ziet er alles goed uit.V3g3ta schreef op woensdag 01 april 2009 @ 04:07:
Ben ik de enigste die er last van heeft? Als je het spel opstart en het menu begint, met je scores enzo, dat het dan hartstikke kartelig is? Alsof er in het menu (ook ingame menu) geen anti-aliasing word gebruikt. Terwijl je eenmaal aan het racen bent alles er perfect uitziet!
Ik dacht dat toen ik dit spel met een nVidia 8800GTS 640 speelde hier geen last van had. Maar sinds de overstap naar Ati 4870 wel. Ligt het aan de combo Grid en Ati?
Join het DPC Whatpulse team Intel/ATI.AMD Powered PC!
PS5 DE, PS4 Pro, PS3 SS, PS VIta Slim PSN: BSGathena
Verwijderd
Als je die uit zet kan iedere auto gewoon zo hard als normaal, zoals het eigenlijk hoort dus.
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Verwijderd
Wat me nu ook opvalt is dat hij soms in game even 2seconden durft blokkeren, waardoor je spel verkloot wordt
[ Voor 11% gewijzigd door CarLL op 06-04-2009 22:45 ]
Misschien dat het helpt, maar kijk eens naar je UAC. (Dat control ding). Als ik met Call of duty 4 of 5 een profiel aanmaak.... dan kan ik gamen etc. Zet ik daarna in windows mijn UAC uit of aan (net hoe het was) en ik start daarna mijn game op, is mijn profiel weg.CarLL schreef op maandag 06 april 2009 @ 22:44:
Wegens fout in vista register zag ik me genoodzaakt vista opnieuw te installeren. Hierbij had ik de savegame ook in backup geplaatst (voor formatteren) en deze op exact dezelfde locatie geplaatst als hij voorheen stond. Doch moet ik opnieuw starten in Career mode. Ben ik misschien iets vergeten te kopieren bij het backuppen of is dit normaal? Op zich vind ik het geen ramp, want ik ben zot van driften (alleen weinig zin in die Europe races)
Wat me nu ook opvalt is dat hij soms in game even 2seconden durft blokkeren, waardoor je spel verkloot wordt
Misschien werkt het ook voor je save game
Living in Australia! - Ja, ik heb dyslectie
Ik zit alleen met het probleem dat de disc gewoon constant aan het spinnen is tijdens het spelen. Het lijkt er niet op dat er iets van de disc wordt gelezen angezien de laadtijden erg kort zijn. Ik heb uiteraard via het hoofdmenu gekozen voor game spelen vanaf hardisk. Daarnaast krijg je ook de optie om de game vanaf de disc te spelen als ik op het xbox logo druk. Iemand bekend met dit probleem? Want het werkt verder IDEAAL bij de andere games .
Hij rijdt de sterren van de hemel maar van teamorders en respect heeft hij nog nooit gehoord...
Edit: En ik heb de pannenkoek ontslagen. Het racet zoveel relaxter als je met een n00b in jouw team rijdt dan tegen een teammaat die 6 plaatsen voor jouw gekwalificeerd is en die je amper kunt inhalen waardoor ik al mijn trophies niet kan halen.
[ Voor 16% gewijzigd door Robkazoe op 09-04-2009 21:11 ]
Join het DPC Whatpulse team Intel/ATI.AMD Powered PC!
Join het DPC Whatpulse team Intel/ATI.AMD Powered PC!
ik zat daarnet LeMans race te doen opeens een mega framedrop , daarna een bluescreen dat me display driver timout gefailed is
Videokaart temps al gechecked ?Patjeee schreef op zaterdag 25 april 2009 @ 22:03:
nou... ik heb weer eens problemen met mijn display driver op mijn 8800gts
ik zat daarnet LeMans race te doen opeens een mega framdrop , daarna een bluescreen dat me display driver timout gefailed is
yep , ik heb al rond gevraagd , komt door me brakke x-gearMoorkoppen schreef op dinsdag 28 april 2009 @ 08:56:
Weet iemand hoe je AI drivers toe kan voegen in LAN of een private online match?
spannings drop is fataal....
[ Voor 5% gewijzigd door Patjeee op 28-04-2009 13:12 ]
Nu ben ik alle opties gaan bekijken en moet kiezen tussen GRiD of Midnight Club: LA. Op vele fora lees ik dat MC:LA online bijna alleen bestaat uit spelers die volledig getunede (sp?) motoren gebruiken. Niet echt iets waar ik op zit te wachten.
Mijn vraag: hoe is het spelersaantal online bij GRiD op de ps3? Online multiplayer is eigenlijk het belangrijkste punt voor mij. Als er op een willekeurige middag welgeteld 4,5 spelers online zijn om tegen te racen laat ik deze game mooi aan mij voorbij gaan.
online doen die gozers alleen maar kut (de meeste dan) , ze gaan je expres rammen <_<maciasty schreef op zondag 03 mei 2009 @ 02:32:
Vandaag besefte ik opeens dat ik nog geen race game op de ps3 heb.
Nu ben ik alle opties gaan bekijken en moet kiezen tussen GRiD of Midnight Club: LA. Op vele fora lees ik dat MC:LA online bijna alleen bestaat uit spelers die volledig getunede (sp?) motoren gebruiken. Niet echt iets waar ik op zit te wachten.
Mijn vraag: hoe is het spelersaantal online bij GRiD op de ps3? Online multiplayer is eigenlijk het belangrijkste punt voor mij. Als er op een willekeurige middag welgeteld 4,5 spelers online zijn om tegen te racen laat ik deze game mooi aan mij voorbij gaan.
zoals bij mij vorige keer op de nürburgring bij die U bocht (weet ik veel) , ik stond 1e ik rem zo rustig om de bocht door te gaan , opeens vliegt mijn auto 100 meter de lucht in , sta ik laatste met een gammele bmw