Verwijderd schreef op zaterdag 21 juni 2008 @ 03:26:
Weet je wat ik nou zo vreemd vind van enkele gebruikers. Men geeft aan dat ze mij betichten van oplichting, toch ? Maar er is helemaal geen sprake van oplichting.
Namelijk vrijwel alle gebruikers die reeds betaald hebben kunnen zondermeer een code krijgen om een nieuw pakket te bestellen, daarnaast krijgen ze ook nog eens 12.50 euro kado, en niemand wordt geblokkeerd of tegengehouden om hiervan gebruik te maken.
'Vrijwel'? Waarom niet allemaal dan?
Ik kan alleen voor mijzelf spreken. De door jou via PM aangekondigde blokkade op mijn account is nog steeds van kracht. Emails die ik hierover gestuurd heb worden door jou genegeerd. Ik kan dus mijn account niet heractiveren en ik kan ook geen service ticket indienen.
Ik krijg nu wel een ander foutmelding, ook als ik via een anonymous proxy inlog:
Fatal error: Cannot redeclare stdhead() (previously declared in /usr/local/www/vhosts/newscacher.nl/httpdocs/include/layout.php:9) in /usr/local/www/vhosts/newscacher.nl/httpdocs/include/layout_without_classes.php on line 418
Dat is dus niet de SQL-melding waar ander gebruikers blijkbaar wel eens last van hebben.
Daarnaast hebben ook nog een hele hoop mensen hun geld retour ontvangen .. Dus waar de conclusie op gebaseerd is dat er sprake zou zijn van opluchting is mij totaal onduidelijk.
[...]
Je geeft het antwoord eigenlijk zelf al: als je ALLE mensen die daar recht op hebben toegang geeft of terugbetaalt zal niemand je betichten van oplichting (wat betreft newscacher.nl).
Je laat mensen betalen voor diensten die je vervolgens niet levert. Door ze actief te blokkeren of door ze door te verwijzen naar Paypal, terwijl de teruggavetermijn bij paypal al verlopen is. Op deze klachten reageer je vervolgens niet, of hoogstens met dreigementen.
De nederlandse wet geeft je niet de mogelijkheid om de overeenkomst te ontbinden zonder dat jij het abonnementsgeld terugbetaald. Ook niet als je niet blij bent met wat die mensen elders over je zeggen. Dat is dus gewoon oplichting.
Als het dan maar om een paar mensen gaat en de zaken zo goed gaan, waarom je dan niet gewoon aan de wet houden en iedereen die daar recht op heeft hun geld teruggeven?
Je hebt mijn email en je hebt mijn rekeningnummer (verzoeken tot terugbetaling vanaf begin mei), dus de bal ligt bij jou.