TheZeroorez schreef op zondag 27 april 2008 @ 11:09:
[...]
Nee. Nergens op GoT is het de bedoeling om over levertijden te posten, aangezien het binnen enkele uren alweer zinloze data is. IRC is een leuke plaats misschien, maar het forum zeker niet.
offtopic:
Jij hebt hier blijkbaar een andere mening over dan de mods van onder andere het Dell levertijden topic en het Apple Levertijden topic - deel 4.
Jij hebt hier blijkbaar een andere mening over dan de mods van onder andere het Dell levertijden topic en het Apple Levertijden topic - deel 4.
Ok, ik begrijp dat ik de enige ben die helemaal flauw word van de "ik heb hem bij X in stad A gehaald", "ik heb hem bij Y in dorp B zien liggen!" en "ik ga dinsdag direct naar de Z in stad C, die gaat al om U uur open!" postings in dit topic.
Ik snap dat het voor sommig mensen interessante info is, daarom leek het me handiger die info te verzamelen in een apart topic.
Maar voor de geinteresseerden: ik heb mijn versie van GTA IV al heel lang geleden bij Play.com besteld. Uiteindelijk is 23 april het geld van mijn creditcard afgeschreven en volgens de order status pagina is het spel ook op die dag verstuurd... Ik heb er goede hoop op dat ik dinsdag kan spelen
"Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic."