Die maps vind ik dan juist weer leuk. Jammer dat dat Metroid level uit Melee er niet meer in zit waar Kraid de boel ronddraait. Ook Pokemon Stadium vind ik een fantastisch level. Die scrollende maps zijn wel weer irritant though, vooral die omhoog scrollen zoals dat DK level.
Wat vinden jullie overigens van de toevoeging van Metaknight en Dedede? Ik vind ze persoonlijk niet zo heel spannend eigenlijk. Vooral Dedede lijkt wel erg op Kirby. Zelfde geldt imo voor Lucas (Ness)en Ike (Marth). Nu zitten er natuurlijk wel wat verschillen tussen, maar ik had liever wat meer diversiteit gezien. In dat opzicht vind ik Pikmin & Olimar dan wel weer een geweldige toevoeging, en ben ik ook niet rauwig om het vertrek van Dr. Mario. Ook de Pokémon Trainer is erg cool.
spoiler:Kwam gisteren online trouwens ook Mr. Game & Watch tegen, wat wel een behoorlijke opluchting was! Was even bang dat ze een van de coolste personages uit Melee eruit hadden gegooid, maar gelukkig kan je hem blijkbaar nog op een of andere manier unlocken.

Ik speel dus zelf overigens met een NTSC-J versie, en via Wi-Fi, maar heb totaal geen problemen. Geen lag als de verbinding van m'n tegenstander(s) goed is, en ik kan ook gewoon Brawls met random mensen spelen online. Ik heb zo'n klein Linksys geval (de kleinste, van 50 euro oid, weet zo even 1-2-3 het preciese model niet), welke ingesteld staat op WEP (heb ook een DS) en MAC-filtering. Met die settings werkt het als een trein bij mij.

Hij lijkt er in elk geval verdacht veel op, maar hij heet echt Pokémon Trainer in het spel.
Je kunt idd demo's van VC games unlocken. Ik heb F-Zero unlocked, maar heb het nog niet geprobeerd, dus weet niet in welk opzicht het een demo is. Uiteraard zijn het goede lokkertjes om de volledige versie aan te schaffen via de VC.
[
Voor 19% gewijzigd door
Captain N op 18-03-2008 09:54
]
Specs: NES | M82 | (T)FC | SNES | BS-X | VB | N64 | 64DD | NGC | Q | Q GBP | G&Ws | GB(L) | GB(A) (SP) | GBM | DS(L) | Wii
Mijn foto's op Flickr.