DarkShadow schreef op zaterdag 29 maart 2008 @ 19:31:
Ik ben nu op hardened bezig met de lastigste missie's, degene direct na je snipermissie. Ik heb nu het allerlaatste checkpoint gehaald, maar nu breekt de hel los en weet ik echt niet hoe ik dit moet overleven. Ik speel het op de xbox360, maar er zijn simpelweg gewoon teveel en schuilen in die hokjes levert enkel vroeg of laat een grenade death op

. Heb het net 2 uur achter elkaar geprobeert zonder een stap verder te komen (mijn helicopter is enkele keren geland, maar alsnog ging ik dood omdat die manschappen geen klap uitvoeren. Heeft er iemand nog tips.
Als je het over spelplezier vergallen hebt dan is het wel met deze missie. Ik hou best van uitdagend, maar 50 keer iets overnieuw proberen valt bij mij niet onder plezierig.
op veteran was deze ook klote. maar je moet je voorbereiden op dit laatste punt.
wat je kan proberen is in het onderste karretje van het reuzenrad gaan liggen. je gaat dan vrijwel alleen dood door verdwaalde granaten (probleem is dat je helf geen grenade indicator ziet en ze niet terug kan gooien

)
deze methode hieronder is door mijzelf zeer effectief bevonden op veteran.
hier ff overzicht (paint skillzzzz)
ff uitleg hoor.
zodra je aankomt gooi je die mc millan op die sniper plek en plaats je wat claymores bij die hekjes (hier groen aangegeven, niet exacte plekken pakken, gewoon ergens neerzetten zolang ze maar ver genoeg van de C4 afliggen)
nadat je die claymores geplant hebt plaats je de C4 (rood) bij de auto's, niet erop (kans is dat ze te vroeg afgaan dan door verdwaalde sniper kogel of wat dan ook) gewoon op de grond, stukkie er van af, maar wel zo dat als er een tegenstander staat dat die dood gaat.
deze C4 moet zo liggen dat er met een druk op de knop een pad vrijgemaakt word van het hek tot aan mc millan (geel)
de eerste ronde kun je wel gewoon daar onderin het reuzenrad blijven liggen, was voor mij prima te doen op veteran, niet te veel adem inhouden maar gewoon knallen (als je zo dronken gaat schudden lukt het helemaal niet)
op het moment dat de heli's komen (of gelijk in het begin maar dat vind ik niet leuk) ren je weg richting dat lege zwembad (roze lijn) hier ga je de hoek om. daar zie je een gebouw met dubbelen deuren, deze zijn open. hier kun je lekker in het hoekje gaan liggen of in de deuropening als je nog iets te doen wilt hebben. let wel op, denk niet dat er geen tegenstander komt als je daar licht, er komt er altijd minimaal één!
als de heli op 250 m ofzo is ren je terug (pas op bij die hoek, de tegenstanders komen ook tussen die twee andere gebouwen door en die kunnen je nog neerschieten, dit zijn er echter niet zo heel veel)
als je bij het hek bent of even ervoor de C4 laten exploderen (druk twee keer snel herlaad in, gaat net wat sneller) en je pad naar millan is vrij. ren nu naar millan (blijf dekking zoeken, je kan nog dood en word beschoten maar de heli beschermt je deels) dan snel naar de heli toe.
mission completed

het enige wat je nu nog moet doen is DIE SUCKERS roepen en als je overige granaten en flashbangs op hun afgooien
zo heb ik het gedaan nadat ik de middag ervoor een uurtje vastgezeten had. ik ben een keer doodgegaan bij de eerste wave door een verdwaalde granaat die op het moment dat hij bij me lag explodeerde (veteran)
als je deze al iri vind w8 maar todat je epilogue op veteran wilt halen
owja, ik heb in de missie hiervoor ALLE mannetjes vermoord op het punt waar je onder de wagens door moet kruipen en er dus super veel zijn xD
ben daar op recruit 3 keer dood gegaan